بلاک کردن وب سایتها در Chrome به سرعت و به راحتی در سال 2019

[ware_item id=33][/ware_item]

یافته های نویسنده: این مقاله مخصوص بسیاری از افرادی که برای رفع انسداد سایت ها یا انسداد وب سایت ها در Chrome با مشکل روبرو هستند ، ساخته شده است. برای تأمین نیازهای خواننده ، اطلاعات مفصل و مفصلی ایجاد کرده ایم که مراحل ساده ای برای پیگیری آن وجود دارد. برای صرفه جویی در وقت VPN مانند NordPVN بهترین راه برای رفع انسداد وب سایت است.


با این حال ، افرادی که از Chrome استفاده می کنند نمی توانند با استفاده از این روشهای تنظیم جایگزین ، مرور آنلاین خود را به اندازه کافی تضمین کنند. تاریخچه مرور شما می تواند به یک یا روش های مخفی دیگر ردیابی شود که یک کاربر معمولی اینترنت نتواند آن را تشخیص دهد.

تقریباً تمام روشهای برای انسداد وب سایتها در Chrome یکی از این روشهاست ، این باعث محدود شدن تبلیغات هدفمند نمی شود ، به این معنی که بازاریابان هنوز شما را ردیابی می کنند.

همچنین با استفاده از این راه حل ها می توانید تعداد محدودی از وب سایت ها را از حالت انسداد خارج کرده و در معرض خطر گرفتار شدن قرار بگیرید. به عنوان مثال ، خدمات رایگان VPN مانند Zenmate و Hola در بین کاربران اینترنت محبوب است ، اما مانند سایر افراد ، آنها در فروش پهنای باند کاربران نیز نقش دارند.

فردریک بردن ، مدیر اپراتور پیام 8chan ادعا می کند.

وی افزود: "وقتی کاربر Hola را نصب می کند ، به یک نقطه پایانی VPN تبدیل می شود و سایر کاربران شبکه Hola ممکن است از طریق اتصال به اینترنت وی خارج شوند و IP او را بگیرند. این چیزی است که آن را رایگان می کند: هلا هزینه پهنای باندی را که از VPN استفاده می کند به هیچ وجه نمی پردازد و هیچ کاربری برای این امر امتناع نمی کند. "

اگرچه آنها می توانند دستیابی به موفقیت در وب سایت های خاص داشته باشند ، با این حال ، بسیاری از مطالب مهم و مطالب مورد نیاز مانند HULU ، Netflix و دیگران برای دسترسی از طریق استفاده از آن غیرقابل دسترسی یا پیچیده هستند..

به همین دلیل است که می توانید راه حلی را بیابید ، کاربردی و شفاف باشد که بتوانید آنرا درک کنید.

با استفاده از سرویس VPN ، وب سایتها را مسدود کنید

RankProviderPriceCoupons
1 NordVPN: 2.99 - ماه 78٪ تخفیف
2 ExpressVPN: 8.33 - ماه 35٪ تخفیف
3 CyberGhost Pro: 2.90 - ماه 73٪ تخفیف
4 PureVPN: 2.95 - ماه 65٪ تخفیف
5 دسترسی به اینترنت خصوصی: 3.33 - ماه 12٪ تخفیف

چنین راه حل مستحکم برای حفظ حریم خصوصی شما می تواند یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) باشد که تقریباً به همه وب سایت ها از جمله موارد مورد علاقه مانند Netflix ، Hulu ، Amazon و سایر موارد دسترسی پیدا می کند..

همچنین ، هویت آنلاین شما از طریق پنهان کردن آدرس IP و رمزگذاری داده های نظامی ، ناشناس نگه داشته می شود. با این حال ، به دلیل تقاضای زیاد خدمات VPN ، مردم اکنون با گسترش چند دلار در ماه قادر به دریافت آنها هستند..

بنابراین ، به جای دنبال کردن اقدامات مختلف برای اهداف مختلف ، یک گام هوشمندانه برای داشتن یک VPN برای همه موارد خواهد بود.

5 بهترین VPN برای وب سایت مسدود کردن Chrome

در اینجا برخی از بهترین VPN برای رفع انسداد سایتها در Google Chrome ارائه شده است.

(1) - NordVPN (مکان - پاناما)

nordvpn برای وب سایتهای Chrome - انسداد را حذف کنید

جوانب مثبت منفی
خط مشی صفر دقیق محاکمه رایگان نیست
راه اندازی آسان
30 روز ضمانت برگشت پول
سوئیچ کشتن خودکار

NordVPN گزینه مناسبی برای رفع انسداد وب سایت ها در Chrome است. این سرویس VPN است که با بیش از 57 کشور جهان با خدمات خود دسترسی آسان به بسیاری از مطالب جهانی را فراهم می کند.

امکاناتی مانند سوییچ kill kill اتوماتیک برای کسانی که محتوای سنگین مانند بازی های آنلاین و پخش جریان دارند ، مفید است. بعضی اوقات صفحه وب به آن آویزان می شود و این ممکن است آزار دهنده باشد. با این حال ، سوئیچ kill kill این مشکل را برطرف می کند.

همچنین خط مشی رمزگذاری و صفر ورود به سیستم در ضمن انسداد وب سایت ها ، ناشناس بودن شما را به شما ارائه می دهد. بنابراین ، می توانید بدون نگرانی از پیگیری ، از مرور بدون دغدغه لذت ببرید.

مقاله مربوطه: چه چیزی torrenting است و چگونه کار می کند

با این حال ، 30 روز ضمانت برگشت پول ، که نگرانی های شما در مورد هدر رفتن پول را برطرف می کند. برنامه قیمت گذاری آنها؛

 • 1 ماه [11،95 دلار در هر ماه]
 • 6 ماه [7.00 دلار در هر ماه - 42 دلار به مدت 6 ماه]
 • 12 ماه [5.75 دلار در هر ماه - 69 دلار برای 12 ماه]

معاملات ویژه تعطیلات

 • 2 سال [3.29 $ در ماه - 79 دلار به مدت 2 سال] * توصیه می شود *

NordVPN را برای Chrome دریافت کنید

(2) - ExpressVPN (مکان - جزایر ویرجین بریتانیا)

expressvpn برای وب سایتهای chrome - انسداد را حذف کنید

جوانب مثبت منفی
سرعت سریع رعد و برق محاکمه رایگان در دسترس نیست
مشتری پسند
پهنای باند نامحدود
رمزگذاری قوی

ExpressVPN ارائه دهنده VPN است که بیشترین سرور را پوشش می دهد و به شما امکان می دهد یک فرصت قوی برای انسداد سایتها در Chrome داشته باشید. این خدمات در بیش از 95 کشور ارائه می دهد و به راحتی مرور محتوای جهانی را آسان می کند.

از طرف دیگر ، ExpressVPN دارای نرم افزاری است که استفاده از آن را در تمام دستگاه ها از جمله Mac ، iOS ، Android ، روتر ، لینوکس و غیره کارآمد می کند همچنین سریعترین سرویس VPN است که تمامی مشکلات سرعت شما را به همراه دارد و شما می توانید بدون ایجاد مزاحمت آزار دهنده از جریان لذت ببرید.

در حین رفع انسداد محتوا ، شما مستعد ابتلا به آن هستید و به همین دلیل ، رمزگذاری قوی بسیار مورد نیاز است. ExpressVPN رمزگذاری 256 بیتی OpenVPN را ارائه می دهد و همچنین دارای سیاست سختگیری بدون ورود به سیستم است.

آنها 30 روز ضمانت برگشت پول با سه برنامه قیمت گذاری دارند.

 • 1 ماه [12،95 دلار در هر ماه]
 • 6 ماه [9،99 دلار در هر ماه - 59،95 $ صورتحساب در هر 6 ماه]
 • 12 ماه [8.32 دلار در هر ماه - 99،95 $ صورتحساب در هر 1 سال] * توصیه می شود *

دریافت ExpressVPN برای Chrome

(3) - PureVPN (مکان - هنگ کنگ)

Puredvpn برای وب سایتهای مسدود شده از Chrome

جوانب مثبت منفی
تونل تقسیم شماره سرعت
خط مشی بدون ورود به سیستم
عملکرد رضایت بخش
رمزگذاری قوی

برای انسداد وب سایت ها در Chrome ، PureVPN نیز از جمله سرویس های ارجح است که می توانید انتخاب کنید. این سرویس ویژگی هایی مانند تونل سازی اسپلیت و روتر مجازی را در اختیار شما قرار می دهد که آن را از دیگر ارائه دهندگان VPN متمایز می کند.

تونل تقسیم به شما کمک می کند تا با ارائه فرصتی برای توزیع داده های مورد نظر خود برای رمزگذاری و یکی دیگر از موارد غیر مهم برای ترک رمزنگاری ، بر مشکلات سرعت غلبه کنید..

از طریق این ، شما می توانید یک تجربه قوی در مورد مرور وب در Chrome داشته باشید. همچنین ، شما می توانید پنج اتصال همزمان به طور همزمان داشته باشید. PureVPN همچنین داده های شما را از طریق رمزگذاری 256 بیتی رمزگذاری می کند و پروتکل های امنیتی را ارائه می دهد - IKEv2 ، OpenVPN ، PPTP ، SSTP و L2TP / IPSec.

برنامه قیمت گذاری آنها؛

 • 1 ماه [10،95 دلار در هر ماه]
 • 6 ماه [8.95 $ در هر ماه - $ 53.70 صورتحساب در هر 6 ماه]
 • 2 سال [2.95 دلار در ماه - 70.80 دلار صورتحساب در هر 2 سال] * توصیه می شود *

PureVPN را برای Chrome دریافت کنید

(4) - دسترسی به اینترنت خصوصی (مکان - ایالات متحده)

Piavpn برای وب سایت های رفع اشکال - chrome

جوانب مثبت منفی
نرخ مقرون به صرفه محاکمه رایگان نیست
پشتیبانی P2P
پهنای باند نامحدود
رمزگذاری قوی

اگر می خواهید سرویس عالی برای رفع انسداد وب سایت ها در Chrome با نرخ های بسیار ارزان قیمت باشد ، PIA VPN یک انتخاب عالی است. همچنین ، پوشش گسترده سرور آن با 3250 سرور تقریباً در 25 کشور جهان ، انسداد و جریانی محتوای آن را آسانتر می کند.

با این حال ، در مقایسه با VPN هایی که در بالا مورد بحث قرار گرفت ، دارای سرعت کمی آهسته است ، اما هنوز هم قابل استفاده است. تنظیم این سرویس VPN در دستگاه شما با وجود بدافزار از پیش نصب شده و مسدود کردن آگهی برای ارائه خدمات بی وقفه بسیار آسان است.

آنها با برنامه های قیمت گذاری ، ضمانت برگشت پول 7 روزه را ارائه می دهند.

 • 1 ماه [6.95 دلار در هر ماه]
 • 6 ماه [5.99 $ در هر ماه - 35.95 $ صورتحساب در هر 6 ماه]
 • 1 سال [3.33 دلار در ماه - 39،95 $ صورتحساب در هر 1 سال] * توصیه می شود *

دریافت PIAVPN برای Chrome

(5) - IvacyVPN (مکان - سنگاپور)

بلاک کردن وب سایتها در Chrome به سرعت و به راحتی در سال 2019

جوانب مثبت منفی
طرح قیمت گذاری ارزان بازپرداخت در شرایط محدود
بالاتر از عملکرد متوسط
پهنای باند نامحدود

IvacyVPN آخرین انتخاب ما برای رفع انسداد وب سایت ها در Chrome است. خط مشی ورود به سیستم صفر آنها به شما کمک می کند تا ضمن انسداد محتوای محدود ، ناشناس باشید.

اگر می خواهید VPN با برنامه قیمت گذاری ارزان داشته باشید ، IvacyVPN می تواند یک انتخاب اصلی باشد. عملکرد خوبی در دسک تاپ دارد. با این حال ، آن را در تلفن همراه بسیار کارآمد نیست.

برنامه قیمت گذاری آنها با 7 روز ضمانت بازگشت پول است.

 • 1 ماه [8.10 دلار در هر ماه]
 • 6 ماه [5.40 دلار در هر ماه - $ 32.40 صورتحساب در هر 6 ماه]
 • 2 سال [1.83 دلار در ماه (پس از کوپن) - 44،10 دلار صورتحساب در هر 2 سال] * توصیه می شود *

Ivacy For Chrome را دریافت کنید

6 روش کارآمد برای انسداد وب سایتها در Chrome

این تکنیک های رفع انسداد وب سایت در Chrome روش هایی است که می تواند در مدرسه ، محل کار یا هر مکان دیگری که در آنجا به دسترسی فوری به یک وب سایت امن نیاز دارید مولد باشد..

1 - از VPN برای دسترسی محدود به محدود استفاده کنید

بهترین راه حل برای مشکل سایتهای مسدود شده خود را می خواهید. پس بهترین سرویس VPN برای مقابله با مشکل شماست. هنگام تلاش برای رفع انسداد وب سایت ها در کروم ، VPN می تواند نیازهای شما را به طور مؤثر تأمین کند و بهترین پروتکل امنیتی را برای شما فراهم می کند..

یک VPN آدرس IP واقعی شما را به جعلی تغییر می دهد که هویت کاذب به شما می دهد و شما در هنگام مرور ناشناس می شوید. همچنین ، از طریق خدماتی مانند VPN ، می توانید محتوا و وب سایتهای تقریباً هر منطقه را مشاهده کنید و هیچ مشکلی در سرعت نداشته باشید.

با این وجود ، برای این کار باید یک سرویس VPN را انتخاب کنید که در بین کاربران معتبر و معتبر باشد. اخیراً ، افزایش علاقه مردم به VPN فرصتی را برای بسیاری از کلاهبرداران فریب کاربران اینترنت از طریق ارائه خدمات VPN جعلی فراهم کرده است. هنگام انتخاب یک VPN ، همیشه باید خدمات VPN مانند ExpressVPN و PureVPN را در نظر بگیرید.

VPN هایی مانند این می توانند بهترین باشند زیرا:

 • آنها دارای سرور گسترده ای هستند که گزینه های بیشتری برای رفع انسداد وب سایت ها در بسیاری از مکان های سرور در اختیار شما قرار می دهد.
 • پهنای باند سریع و پهنای باند نامحدود به شما یک تجربه مرور عالی و بدون هیچ گونه ضربات سرعت را می بخشد.
 • آنها یک خط مشی بدون ورود به سیستم دارند که شما را در هنگام انسداد محتوا ناشناس نگه می دارد.
 • رمزگذاری با AES 256 بیتی و پروتکل امنیتی VPN باز ، حریم خصوصی و امنیت شما را به سطح بسیار بالاتری می برد.
 • آنها ویژگیهای امنیتی مانند تونل اسپلیت و Tor-over-VPN را اضافه کرده اند که یک پروتکل امنیتی فوق العاده تقویت شده و غیرقابل نفوذ به شما می دهد..

2 - در نوار URL Chrome ، HTTP را به HTTPS تبدیل کنید

این نخستین و ساده ترین راه این است که به دلیل محاصره نمی توانید به یک وب سایت وصل شوید. بسیاری از مواقع که یک صفحه وب وصل نمی شود ، می توانید با این ساده ترین روش تغییر HTTP به HTTPS در نوار URL Chrome ، آن را در دسترس قرار دهید.

این می تواند باعث ایجاد سردرگمی در برنامه نرم افزاری شود که دسترسی به وب سایت را محدود می کند. با این حال ، این راه حل فقط اولین قدم برای بررسی اینکه آیا می تواند کار کند یا خیر برای رفع انسداد وب سایت ها در Chrome است.

3 - محدود کردن لیست سایت ها ، انسداد وب سایتها در Chrome

بسیاری اوقات به یک وب سایت هدایت می شوید اما به دلیل عدم دسترسی به مکان شما بلکه به دلیل محدود بودن دستگاه خاص خود که از آن استفاده می کنید محدود شده است. برای حل این مشکل ، می توانید از مسدود کردن وب سایت های مرورگر Chrome از لیست سایت های محدود استفاده کنید. در زیر گام های ساده ای وجود دارد که می توانید در مسیر محاصره قرار دهید.

 • به مرورگر Chrome بروید و روی دکمه منو در گوشه سمت راست نشان داده شده با سه خط یا نقطه کلیک کنید.
 • اکنون گزینه "تنظیمات" را از لیست انتخاب کنید.
 • به پایین بروید و پیوند "نمایش تنظیمات پیشرفته" را در پایین فشار دهید.
 • سپس بر روی گزینه "تغییر تنظیمات پراکسی" در بخش شبکه کلیک کنید.
 • برگه "امنیت" را انتخاب کرده و سپس نماد "سایتهای محدود" را انتخاب کنید.
 • پس از آن بر روی دکمه "سایتها" کلیک کنید تا پنجره سایت های محدود شده باز شود.
 • در آخر ، وب سایت مسدود شده را از لیست انتخاب کنید و سپس بر روی دکمه "حذف" کلیک کنید تا آن وب سایت خاص را مسدود کنید.
 • اکنون پنجره سایت های محدود شده را با کلیک روی گزینه "close" در زیر آورده شده و سپس "Ok" را فشار دهید تا پنجره خواص اینترنت را ببندید.

خواه یک دفتر باشد ، خانه یا مدرسه باشد ، با این روش می توانید وب سایت خود را در چند دقیقه از Chrome جدا کنید.

4 - برای انسداد سایت ها از افزونه های Google Chrome استفاده کنید

بسیاری اوقات هنگام دسترسی به یک سایت ، صفحه قطع شده با یک خطا به شما نشان می دهد که "این صفحه وب نمایش داده نمی شود". این امر به دلیل محاصره قرار داده شده در وب سایت در محل شما یا محلی است که شما آن را وصل می کنید.

راهی برای رفع انسداد چنین وب سایت استفاده از پسوند کرومی مانند Zenmate است. این مراحل ساده ای است که می توانید دنبال کنید تا این پسوند کار کند.

در اینجا آموزش YouTube است:

 1. یک برگه جدید در مرورگر کروم باز کنید و روی دکمه سفارشی و کنترل کلیک کنید.
 2. اکنون ، "ابزارهای بیشتر" را از آنجا انتخاب کنید.
 3. پس از آن روی گزینه نمایش داده شده "Extension" در لیست کلیک کنید.
 4. به پایین بروید و "افزودنی بیشتر" را فشار دهید.
 5. نوار فروشگاه وب Chrome ظاهر می شود ، به آنجا بروید و Zenmate را تایپ کنید.
 6. امنیت ، حریم خصوصی و حذف انسداد VPN را از Zenmate انتخاب کنید.
 7. اکنون ، روی "گزینه افزودن به Chrome" کلیک کنید.
 8. از گزینه های بازشو "افزودن برنامه افزودنی" را انتخاب کنید.
 9. اکنون شناسه ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید.
 10. گزینه "ثبت نام رایگان" را که در زیر آمده است را فشار دهید.
 11. از گوشه سمت راست صفحه ، "نماد Zenmate" را انتخاب کنید..
 12. سپس مکان واقعی خود را از جایی که در حال مشاهده وب سایت هستید انتخاب کنید.
 13. پس از این ، در آخر ، "خوب" را انتخاب کنید تا وب سایت را در Chrom مسدود کنید.

اکنون همه شما برای بارگیری مجدد صفحه وب مسدود شده و قبلاً بارگذاری نشده است. با این حال ، برخی از وب سایت ها از طریق Zenmate نیز غیرمجاز هستند. این افزونه مرورگر همچنین در حین باز کردن وب سایت ، راه حل حریم خصوصی کامل نیست.

خواه از محل کار ، خانه یا مدرسه باشد ، با این روش می توانید وب سایت خود را در چند دقیقه از Chrome جدا کنید.

5 - از پروکسی Chrome استفاده کنید

تنظیم یک پروکسی کروم همچنین می تواند به شما در رفع انسداد وب سایت ها در Chrome کمک کند. روشی آسان که بتوانید آن را در مرورگر Chrome خود فعال کنید ، فقط کاری که باید انجام دهید این است که این مراحل آسان را دنبال کنید.

 • اول از همه ، به منوی Chrome بروید
 • از گزینه های نشان داده شده ، "تنظیمات" را انتخاب کنید.
 • به پایین صفحه بروید و پیوند "نمایش تنظیمات پیشرفته" را فشار دهید.

مسدود کردن سایتها در کروم - اولین قدم

 • از قسمت شبکه ، گزینه "تغییر تنظیمات پراکسی" را انتخاب کنید..

مسدود کردن سایتها در کروم - 2 مرحله

 • اکنون برگه "اتصالات" را انتخاب کرده و از آنجا بر روی دکمه "تنظیمات LAN" کلیک کنید.

مسدود کردن سایتها در کروم - 3 مرحله

 • در تنظیمات LAN ، بخش "تنظیمات تشخیص خودکار" را انتخاب کنید و سپس در قسمت سرور پروکسی ، روی کادر موجود در قسمت نوشته شده "a از سرور پروکسی برای شبکه خود استفاده کنید ..." را کلیک کنید..
 • در قسمت "آدرس" ، آدرس IP سرور پروکسی و شماره پورت سرور پروکسی را در قسمت Port وارد کنید. آدرس IP سرور پروکسی و شماره پورت خود را با ایمیل جداگانه دریافت خواهید کرد.

مسدود کردن سایتها در کروم - 4 مرحله

 • در آخر ، دکمه "Ok" را فشار دهید تا برگه تنظیمات منطقه LAN را ببندید و سپس دوباره "Ok" را کلیک کنید تا تنظیمات پروکسی خود را ذخیره کنید.

اکنون ، هنگامی که یک وب سایت مسدود شده را باز خواهید کرد ، از طریق استفاده از اتصالات پروکسی به گشت و گذار در آن خواهید پرداخت. اما ، هنگامی که اولین بار به صفحه وب وصل می شوید ، بسته به تنظیمات تأیید اعتبار حساب خود ، در مورد اعتبارنامه ای که در ایمیل دریافت کرده اید ، از شما سؤال می شود..

با این وجود ، استفاده از پروکسی می تواند سرعت مرور اینترنت شما را کند کند که می تواند باعث شود وب سایت ها و سایر موارد برای بارگذاری طولانی مدت داشته باشند. اگر حاضر هستید برای سرعت بخشیدن به انسداد وب سایت های روی کروم در مقایسه با یک پروکسی ، سازش بیشتری داشته باشید ، انتخاب بهتری خواهد بود.

در حالی که ، برای غیرفعال کردن سرویس پراکسی ، فقط باید مراحل فوق را تکرار کنید ، اما گزینه "استفاده از سرور پراکسی را برای LAN خود استفاده کنید" را علامت بزنید و دوباره "تنظیمات خودکار را تشخیص دهید" را در تنظیمات LAN بررسی کنید..

6 - از TOR استفاده کنید

بلاک کردن وب سایتها در Chrome به سرعت و به راحتی در سال 2019

اگر به دنبال راهی برای انسداد وب سایت ها در Chrome از TOR هستید می تواند واقعاً مؤثر باشد و به نظر می رسد یک راه حل مفید باشد. Tor شبکه ای از گره های متعدد برای جلوگیری از scrambling از داده ها است ، یک مرورگر اینترنتی برای رمزگذاری ارتباطات حساس و محرمانه نظامی..

Tor می تواند سایت ها را از حالت انسداد خارج کرده و داده ها را از ردیابی ایمن کند. با این حال ، نزولی که کاربران اینترنت هنگام کار با TOR با آن روبرو هستند سرعت مرور کند است.

همچنین به دلیل استفاده زیاد ، بسیاری از کلاهبرداران و مجرمان سایبری از آن استفاده می کنند و این همان چیزی است که می تواند شما را نیز گرفتار کند. این یک روش خطرناک است زیرا در ارائه ناشناس بودن کامل کارایی چندانی ندارد.

نتیجه: بسیاری از مطالب و وب سایتهای موجود در اینترنت محدود و غیرقابل دسترسی هستند. این باعث ناراحتی می شود و شما گزینه دیگری برای کنار گذاشتن ندارید. با این حال ، روش ها و تکنیک های مفید بسیاری برای انسداد وب سایت ها در Chrome وجود دارد.

برای رفع مشکل ، ما از طریق این مقالات گزینه های زیادی را برای شما تعریف کرده ایم که می تواند با موفقیت راهی برای آن سایت های مسدود شده باشد.

اما ، همه آنها صددرصد برای حل مشکل شما نیستند ، زیرا بسیاری از آنها مشکلات سرعت را ایجاد می کنند و برخی از آنها با مشکلات امنیتی منع شده اند. فقط یک سرویس VPN کسی است که تمام مشکلات شما را بدون هیچ گونه مشکلی برطرف می کند.

اما برای این کار نیز باید بهترین سرویس های VPN را انتخاب کنید که در بین کاربران محبوب است.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me