دور زدن ISP به سرعت و دائم پرتاب می شود

[ware_item id=33][/ware_item]

آخرین بروزرسانی 15 نوامبر 2019


وسواس بارگیری تورنت ، پخش Netflix یا پخش آنلاین کانالهای دیگر ، ISP را مجبور به محدود کردن پهنای باند می کند. که به آن "پهنای باند پرتاب" یا "اینترنت پرتاب" نیز گفته می شود.

ISP همه چیز راجع به شما می داند:
• مقصد شما
• آدرس کاربر
• آدرس آی پی
• بازدیدهای سایت از سیاهههای مربوط به کاربر
• انواع بسته های داده
• انواع ارتباطات
• جدول زمانی سرعت روزانه

و اکنون به لطف Ajit Pai رئیس FCC لایحه Neutrality Net را برگردانید ، اکنون آنها می توانند گزارش ها و اطلاعات شما را به آژانس تبلیغاتی بفروشند تا شما را به خوبی ردیابی کنند �� از طریق تبلیغات البته!

چرا آنها پرتاب می شوند?
بسیاری از دلایل دیگر نیز می تواند پشت سر گذاشتن فشار باشد. اما قابل توجه است؛ هنگامی که آنها متوجه شدند که کاربر؛ پخش فیلم های با کیفیت بالا و یا بارگیری تورنت تورنت بیشتر دلیل این امر است.

آیا VPN با آن کار خواهد کرد?
در حالی که افراد بطور مشخص در مورد Reddit بحث می کنند و همچنین راه حل را با یکدیگر ارتباط می دهند.

من تست کردم NordVPN و نتایج بسیار مناسبی پیدا کرد این نیز معقول است ، اگر ISP را شاهد ترافیک رمزگذاری شده هستید ، چگونه می فهمید که این چه چیزی بوده است.

به این ترتیب VPN به شما کمک می کند تا از فیلتر ISP خلاص شوید.

بیایید به این موضوع بپردازیم.

Contents

نسبت پرتاب ISP - ایالات متحده ، انگلیس و سایر کشورها

لازم نیست یک مسئله سرعت همیشه پرتاب باند شود.

با این حال ، شانس بیشتری وجود دارد که ISP شما سرعت اینترنت شما را پرتاب کند و در این حالت ، شما باید راه های دور زدن ISP را بدانید.

مطابق ارزیابی M-Lab ، که بین دسامبر 2012 و دسامبر 2013 با حداقل 100 اتصال انجام شد ، نرخ پرتاب در کشورهای مختلف بود.

پرتاب در ایالات متحده است (14٪), انگلستان (28٪), لهستان (35٪), سنگاپور (53٪), کره جنوبی (74٪), و مالزی (61٪).

اکنون وقتی مجموعه قانون جدید FCC در دستور کار قرار گرفت ، احتمالاً 2019 میلگرد ISP شدید را با تجربه بدون مرورگر قانونی به تجربه مرور شما می آورد..

"پرش پهنای باند" چیست؟

پرتاب کردن پهنای باند ، اصطلاحی است که برای سرعت کاهش یافته اینترنت استفاده می شود وقتی ارائه دهنده اینترنت شما آن را با وسایل مختلف تغییر می دهد.

عملکرد اینترنت مبتنی بر استفاده از پهنای باند است و هنگامی که فردی چیزهایی مانند torrenting و بارگیری محتوای جریان را امتحان می کند ، ISP شما سرعت اینترنت را کند می کند. این امر باعث می شود یک نوع اینترنت منسوخ با سرعت محدود و بارگیری محتوا با مدت زمان طولانی تجربه کنید.

ارائه دهندگان اینترنت اغلب برای کاهش محدوده پهنای باند در مناطق خاص آزاد هستند و گاهی اوقات آنها به دلایل مختلفی کاربر دیگری را نیز هدف قرار می دهند.

با این حال ، قوانینی مانند مقررات جدید باند پهن FCC نقاط قوت ارائه دهندگان اینترنت را افزایش داده است. این نگرانی اکثر مردم از این است که ISP ها قادر به دسترسی و نظارت بر فعالیتهای اینترنتی خود باشند و همچنین می توانند داده های شخصی خود را با هر شخص ثالث به اشتراک بگذارند.

بنابراین ، هنگامی که ISP کنترل آن را کنترل کرد ، تاریخ مرور شما در معرض دید شما قرار می گیرد. خوشبختانه ، پنهان کردن سابقه مرور شما از ISP می تواند یک راه حل مؤثر برای فرار از احتمال ضربات ISP باشد..

شما باید از خودتان سؤال کنید ، آیا من نیز مورد اصابت قرار گرفته ام?

برای مواجهه با چنین نگرانی هایی ، یک سرویس VPN بهترین و ساده ترین راه حل برای حفظ حریم خصوصی شما خواهد بود.

هنگام استفاده از یک سرویس VPN ، ISP شما نمی تواند چیزهایی مانند محتوایی را که مرور می کنید ، هنگام مرور چنین وب سایت ها و اینکه چقدر زمان را در آنجا می خوانید ، تشخیص دهد. بنابراین ، آنها نمی توانند پهنای باند شما را با داوری چیزهای سنگینی که پخش می کنید محدود کنند.

Comcast Throttling چیست؟?

ارائه دهنده اینترنت محبوب Comcast به محض اعلام اعلام FCC ، تعهد خنثی بودن خالص خود را حذف کرده است.

با وجود این غریزه روشن نسبت به اهداف Comcast ، لیست بزرگی از شکایات ادعای پرتاب سرعت از انتهای آنها را تأیید می کند.

تعهد Comcast اظهار داشت که در ازای مزایای اولویت ، وب سایت ها یا سایر برنامه های آنلاین هزینه ای دریافت نمی کنند. تعهد Comcast از سال 2014 آغاز شد ، جایی که آنها می گویند "Comcast ترافیک اینترنت را در اولویت قرار نمی دهد یا خطوط سریع و پولی را ایجاد نمی کند.

با این حال ، پس از سه سال ، در تاریخ 26 آوریل 2017 ، حذف شده است.

با این حال ، سخنگوی شرکت به طور مداوم اصرار دارد كه Comcast هیچ برنامه ای برای ایجاد یک اولویت بندی پرداختی ندارد.

در حالی که ، قول دادن چیزی درباره توافق نامه کتبی و گفتن برنامه های فعلی وجود ندارد ، دو وضعیت متفاوت است.

علاوه بر این ، قوانین خنثی خالص دوران دموکراتیک به ISP ها اجازه می داد تا از درجه صفر اما با استثنائات استفاده کنند.

اما اکنون پس از لغو خنثی بودن خالص ، کلیه روش های رتبه بندی صفر قانونی است و بنابراین Comcast همچنین قادر به ارائه دهندگان آنلاین برای معافیت درپوش داده ها بدون محدودیت قانونی است..

این همان چیزی است که در مباحث اخیر در سایتهای اجتماعی مانند Reddit مشاهده شده است. کاربران Comcast از سرعت کم هنگام torrent و هنگام انجام سایر امور آنلاین شکایت کرده اند.

ISP Throttling هنگام تورنت

تورنت فرایندی است که نیاز به سرعت سریع دارد زیرا بیشتر فایلهای تورنت از داده های عظیمی تشکیل شده اند و فقط با سرعت سریع قابل بارگیری هستند..

از طرف دیگر ، این مهم است که بدانیم مواجهه با سرعت آهسته به طور منظم در حالی که تورنت می تواند نتیجه ای از ISP باشد..

دلایل خاصی وجود دارد که یک ISP می تواند سرعت شما را در هنگام تورنت شتاب دهد.

 • بارگیری در سرورهای شبکه محلی شما هنگام بارگیری فایلهای تورنت یا انجام اشتراک گذاری فایل P2P افزایش می یابد.
 • مناطق خاصی وجود دارد که در تورنت محدودیت وجود دارد و به همین دلیل ممکن است با محدودیت پهنای باند یا محدودیت سرعت روبرو شوید.

ISP شما به دلایل قانونی ترافیک تورنت را پرتاب می کند اما ممکن است آنها قصد داشته باشند بار را از سرورهای شبکه خود هدر دهند. خوشبختانه راهی برای فرار از ISP در هنگام تورنت وجود دارد.

این مشکل زمانی رخ می دهد که ISP از طریق ردیابی آدرس IP شما هویت شما را تشخیص دهد ، بنابراین بهترین راه رمزگذاری داده ها و آدرس IP شما در هنگام تورنت است..

VPN برای این منظور بهترین گزینه ای است که می توانید داشته باشید. یک VPN موثر می تواند شما را از در معرض هویت نجات دهد و همچنین در هنگام تورنت از شما در برابر تهدیدات سایبری محافظت می کند.

مشکل دیگر استفاده از VPN در هنگام torrent این است که سرعت کافی برای بارگیری پرونده های سنگین را برای شما فراهم می کند.

برخی از بهترین VPN های آزمایش شده برای تورنت وجود دارد که در هنگام تورنت عملکرد مطلوبی دارند ، اما با این وجود ExpressVPN به دلیل سرعت سریع رعد و برق دارای لبه ای است..

چگونه VPN دور زدن ISP را پرتاب می کند

VPN به رمزگذاری داده های شما کمک می کند تا آن را برای ISP ها غیرقابل دسترسی کند. با این حال ، VPN با استفاده از پروتکل های تونل زنی ایمن مانند UDP ، L2TP ، TCP و الگوریتم رمزنگاری باعث می شود تا داده های شما برای یک ISP کنجکاو غیرمسئول به نظر برسند.

مقاله مرتبط:ISP شما هنگام استفاده از VPN چه می بیند

هنگامی که شما برای جلوگیری از محدودیت پهنای باند ISP ها از یک سرویس VPN استفاده می کنید ، ترافیک اینترنت شما به سرور خود منتقل می شود که آدرس IP واقعی آن توسط دیگری پوشانده شده است. همچنین ، مکان واقعی شما از ISP و همچنین همه اشخاص موجود در اینترنت پنهان مانده است.

VPN که IP شما را تغییر می دهد باعث می شود هویت و مکان شما در ISP ها ناشناس شود.

دور زدن ISP از دستگاه های شما

مسائل مربوط به سرعت اینترنت با تجربه و افزایش یافته ، باعث ناراحتی در بین کاربران اینترنت شده و ناامید شده اند تا از شر ISP دور بزنند..

با نگاهی به چنین سؤالاتی ، ما روشهای مختلفی را برای جلوگیری از ضربات ISP فیلتر کرده ایم.

با این حال ، همه آنها برای یک دستگاه واحد تخصصی هستند و همچنین کاملاً اصیل نیستند تا بتوانند اطمینان کامل را از پرتاب سرعت داشته باشند..

اما ، یک VPN نسبت به سایر روشها دارای مزایای قدرتمندی است.

 • با یک VPN به راحتی می توانید رفع مشکلات پرتاب سرعت در هر دستگاه به جای پیاده سازی راه حلهای جداگانه برای هر دستگاه.
 • برخلاف راهنمای پیچیده ، یک VPN است نصب آسان, آسان برای استفاده و است سازگار با هر دستگاه که همچنین به شما امکان اتصال همزمان به بیش از یک سیستم را می دهد.
 • این شما را با یک طیف گسترده ای از محتوای جریان از جمله کانال های محبوب مانند Netflix ، Hulu ، HBO و موارد دیگر که در بسیاری از مناطق محدود هستند.
 • در مورد راه حل های دیگر ، شما می توانید دوباره قربانی پهنای باند ISP شوید ، با این حال ، VPN یک راه حل دائمی است که می توانستید داشته باشید.

برخی از بهترین خدمات VPN وجود دارد که از طریق آنها می توانید مرور بدون وقفه در اینترنت را تجربه کنید. VPN ها مانع از سوء استفاده سریع سرویس دهنده های اینترنتی از سرعت شما و مداخله در موارد مرور اینترنت شما می شوند.

با این حال ، باید در هنگام انتخاب اشتراک VPN پولی مواظب باشید و یک ارائه دهنده VPN را انتخاب کنید که سرورهای DNS خاص خود را دارد. می توانید راهنمای ما برای بهترین خدمات VPN را دنبال کنید. همچنین ، برخی از VPN های معتبر با دوره آزمایشی کافی وجود دارد که می توانید قبل از سرمایه گذاری پول ، آنها را آزمایش کنید.

مقاله ای که می تواند به شما کمک کند: 6 چک سریع برای شناسایی سرویس VPN جعلی

آیا من غرق می شوم؟ آن را از طریق تست سرعت اینترنت تشخیص دهید

پرتاب ISP موضوعی است که توسط اکثر کاربران در سراسر جهان مورد توجه قرار گرفته است.

اما این سؤال پیش می آید كه شما در چه شرایطی می توانید از سرعت اینترنت خود در اینترنت استفاده كنید؟ یا به یک سؤال که من از آن پرتاب می شوم?

برای یک کاربر عادی اینترنت ، پرتاب کردن پهنای باند می تواند یک مسئله مبهم از نظر تشخیص آن باشد. بیشتر مشکلات سرعت اینترنت به دلیل بارگیری زیاد یا هنگام مشاهده محتوای سنگین با مشکل روبرو می شوند.

ما در مورد برخی از تکنیک ها و تست سرعت اینترنت برای تشخیص ضربات ISP به شما خواهیم گفت.

(1) - منظم تست سرعت اینترنت

دور زدن دور بای

برای پرتاب سرعت اینترنت شما ، بیشتر ارائه دهندگان اینترنت درپوش پهنای باند را در آستانه مشخص قرار داده و هنگامی که به آن ضربه می زنید ، سرعت اتصال شما کاهش می یابد.

تست سرعت روشی است که از طریق آن می توانید بررسی کنید که ISP شما سرعت اینترنت شما را تحت فشار قرار می دهد زیرا بیشتر ISP ها چنین کاری می کنند. برای تست سرعت ، ابزارهای زیادی مانند speedtest.net یا testmy.net وجود دارد.

اکثر کاربران از این موضوع شکایت دارند که در پایان ماه ، سرعت مرور آنها کند می شود. برای مقایسه آسان باید سرعت اینترنت خود را هر هفته بررسی کنید. از این طریق ، شما به راحتی تشخیص می دهید چه زمانی سرعت اینترنت شما پرتاب می شود.

همچنین ، تست سرعت در صورت استفاده از آن ، حداکثر پهنای باند خود را برای شما تعریف می کند تا بتوانید از پرت کردن دور بزنید.

(2) - باید از تست سلامت اینترنت استفاده شود

ISP throttling - شبکه بهداشت

هر نوع ضعف اینترنت یا ضربات ISP را می توان از طریق ابزار تست سلامت اینترنت تشخیص داد. با استفاده از زیرساخت ها و کدهای آزمایشگاه های M ، ترافیک شما را به دستگاهی می فرستد که به عنوان نقطه اندازه گیری در خارج از شبکه ISP شما کار می کند.

بنابراین ، هرگونه نشانه ای از محدودیت بین ISP و نقطه اندازه گیری شما قابل تشخیص است. اگر تضاد گسترده ای بین این دو نشان داده شود ، این نشانه ای از پرتاب ISP است.

با این وجود ، اگر می خواهید انطباق بیشتری داشته باشید باید حدود یک هفته یا بیشتر نتایج را بررسی کنید تا اقدامات بهتری برای مواجهه با ISP انجام دهید..

(3) - از Glasnost برای تست سرعت اینترنت استفاده کنید

ISP Throttling - Monitoring Traffic

عملکرد ترافیک اینترنت در انواع مختلف را می توان از طریق Glasnost بررسی کرد. می توانید از بین برنامه های P2P (BitTorrent ، eMule ، Gnutella) ، برنامه های استاندارد (ایمیل ، HTTP ، انتقال SSH ، Usenet) و فیلم براساس تقاضا (YouTube) استفاده کنید. Glasnost با بررسی پهنای باند بین رایانه شخصی و سرورهای مربوطه ، حدود هشت دقیقه زمان برای نظارت بر این نوع ترافیک ها می گیرد..

ISP ها برای توجیه عملکردهای خود ادعا می کنند که پهنای باند را به عنوان "کاهش احتقان شبکه" یا "مدیریت ترافیک شبکه" کاهش می دهد. با این حال ، این تنها راهی برای دفاع از آنها است. اما اگر نگران حریم خصوصی اینترنت خود هستید ، می توانید از طریق ISP از طریق VPN جلوگیری کنید.

دور زدن ISP پرتاب بدون VPN

بسیاری از کاربران اینترنت از تجربه سرعت آهسته در زمان اوج شکایت دارند ، این در حالی است که بیشتر افراد از اینترنت استفاده می کنند.

این امر می تواند باعث شود با سرعت کم سرعت بارگیری ، افت ارتباط و تأخیر در جریان مواجه شوند.

شما ممکن است یک چنین مشکلاتی باشید ، اما به جای نگرانی ، باید روش دستی برای دور زدن سرعت ISP را با استفاده از این مراحل امتحان کنید..

 • کلیک منوی شروع در Microsoft Windows.
 • سپس در نوار جستجو ، جستجو کنید اجرا کن. و بر روی گزینه ارائه شده کلیک کنید.
 • اکنون در پنجره pop-up run ، تایپ کنید MSC.
 • پنجره ای به نام "ویرایشگر خط مشی گروه محلی" را مشاهده خواهید کرد. در اینجا ، بر روی Computer Configuration کلیک کنید> قالب اداری> شبکه> زمانبند بسته QoS> پهنای باند قابل رزرو را محدود کنید.
 • پس از این ، شما با پنجره پهنای باند قابل تحمل به شما ارائه می شود. اکنون کلیک کنید ‘پهنای باند٪, نوع 0 و سپس OK را فشار دهید.
 • سپس به منوی استارت برگردید و گزینه of را بزنید صفحه کنترل از لیست گزینه ها در سمت راست.
 • اکنون ، کلیک کنید شبکه و اینترنت> شبکه و مرکز اشتراک گذاری> تغییر تنظیمات اداپتور (در سمت چپ)
 • با کلیک بر روی سمت چپ کلیک کنید اتصال منطقه محلی و انتخاب کنید خواص در پایین.
 • در اینجا ، برای علامت گذاری گزینه باید بررسی کنید ‘پروتکل اینترنت نسخه 4 (TCP / IPv4)".
 • اکنون ، برگه General را فشار داده و تنظیمات سرور DNS خود را به عنوان تغییر دهید.

سرور DNS ترجیحی: 8.8.8.8

سرور DNS جایگزین: 8.8.4.4

Ok را بزنید و تمام پنجره های باز شده را ببندید. سرانجام ، با دسترسی به مرورگر خود می توانید یک سرعت نسبتاً سریع مرور را تجربه کنید.

اما ، در حالی که بارگیری و پخش سنگین انجام می شود ، اگر به یک VPN متصل نشوید ، می توانید سرعت مشابهی را تجربه کنید.

دور زدن درپوش داده ISP با استفاده از VPN?

درپوش داده ها محدودیت پهنای باند است که توسط ارائه دهندگان ISP در هر ماه در بسته داده شما اجرا یا تعیین می شود.

اگر در هنگام مرور یا بارگیری آنلاین ، احساس اتصال و اتصال کم دارید می تواند دلیل تمام شدن سهمیه پهنای باند شما باشد.

برخی از ISP با پایان یافتن درپوش داده به شما آرامش می دهند ، آنها اتصال شما را قطع نمی کنند بلکه سرعت اتصال شما را برای جلب توجه کاهش می دهند ، که این نیز ISP Throttling را در نظر گرفت..

از طرف دیگر ، اگر در مورد VPN صحبت کنیم ، در واقع هیچ ارتباطی با پهنای باند شما نیست. VPN فقط داده های شما را با استفاده از تونل های رمزگذاری شده رمزگذاری کرده و از پهنای باند استفاده می کند.

با استفاده از VPN ، ارائه دهنده ISP شما می تواند ترافیک شما را ببیند ، اما به دلیل رمزگذاری نمی توانند ببینند که چیست.

نحوه فرار از ISP Throttling در اندروید

Android همان چیزی است که بلافاصله وقتی در مورد پرکاربردترین تلفن هوشمند در سراسر جهان فکر می کنیم ، به ذهنمان خطور می کند. صرف نظر از نوع کاربری با سیستم عامل اصلی تلفن هوشمند ، استفاده از آن بسیار عملی و کارآمد است.

مقاله مرتبط:بهترین برنامه VPN برای اندروید

با این حال ، کاربران اندرویدی نیز وقتی بیش از حد مجاز داده خود هستند ، با ISP روبرو می شوند. به دلیل چنین رفتاری از ارائه دهندگان اینترنت ، مشتریان مجبور هستند با بارگیری مجدد و سرعت آهسته اینترنت روبرو شوند. VPN می تواند به کاربران اندرویدی کمک کند تا از بروز چنین مشکلاتی توسط ISP ها جلوگیری کنند.

اینها مراحلی است که یک کاربر اندرویدی می تواند برای لذت بردن از سریعترین فیلم بارگیری ، بازی کردن بازی ها و سایر موارد پخش شده از آن ، دنبال کند.

 1. بهترین سرویس VPN ارائه شده در بالا را انتخاب کنید
 2. در وب سایت رسمی VPN انتخاب شده یک حساب کاربری کنید
 3. در تلفن Android خود ، برنامه را بارگیری کنید
 4. برای ورود به سیستم ، VPN ، به آن دسترسی پیدا کنید و اعتبار خود را اضافه کنید
 5. بعد از ورود موفقیت آمیز ، سرور مناسبی را انتخاب کنید.

سرانجام ، هنگامی که با اشتراک موفقیت آمیز VPN به پایان رسیدید ، سرعت مرور را در Android خود بررسی کنید که مطمئناً سریعتر از قبل باشد.

چگونه می توان از طریق پرت کردن در T-mobile دور زد

یکی از بزرگترین نام ها در زمینه ارتباطات ، T-mobile یک برنامه بسته عالی و ویژگی های کارآمد را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. اما با وجود این ویژگی ها ، اشکالاتی که کاربران T-mobile با آن روبرو هستند ، در هنگام تجاوز از حد مجاز داده ها است و باید با سرعت کند مواجه شوند. برای غلبه بر این دلخوری سرعت هنگام تماشای فیلم ، باید این مراحل را دنبال کنید که واقعاً مفید هستند.

مراحل جلوگیری از پرتاب T-mobile عبارتند از:

 1. دسترسی به منوی تلفن یا رایانه لوحی Android خود
 2. به تنظیمات بروید>بي سيم & شبکه
 3. روی شبکه های موبایل کلیک کنید
 4. در مرحله بعد ، روی Access Point Names کلیک کرده و T-Mobile APN را انتخاب کنید
 5. به پایین نگاه کنید تا نوع APN را ببینید. برای ویرایش آن روی نوع APN ضربه بزنید و فقط اضافه کنید "dun" در پایان ، مطابق شکل زیر.

پس از انجام این مراحل فقط به عقب برگردید ، تلفن خود را مجدداً راه اندازی مجدد کنید و دوباره راه اندازی کنید. اکنون ، می توانید از بارگیری سریع و مرور سریع لذت ببرید بدون اینکه نگران محدودیت داده باشید.

چگونه می توان آیفون را محدود کرد

وقتی در مورد آیفون صحبت می کنیم ، محبوب ترین و مورد توجه ترین تلفن هوشمند جهان است. ویژگی های خارق العاده ، طراحی شگفت انگیز و پیکربندی سخت افزار قوی آن را از دیگران متمایز می کند.

با این حال ، آیفون همچنین هیچگونه اقدامات یا احتیاطی برای جلوگیری از پرتاب ISP ارائه نمی دهد. همچنین ، کاربران آیفون در هنگام بارگیری و پخش از سرعت آهسته شکایت دارند که احتمالاً به دلیل ضعف ارائه دهندگان اینترنت است.

برای رفع این مشکل و برای لذت بردن از اینترنت سریع ، کاربران آیفون باید از VPN معتبری که در بالا ذکر شد استفاده کنند.

در اینجا مراحل ساده ای وجود دارد که یک کاربر آیفون می تواند از آن جلوگیری کند تا از پرت شدن ISP جلوگیری کند.

 1. یکی از بهترین خدمات VPN را برای iPhone دریافت کنید
 2. در سایت ارائه دهنده VPN ، یک حساب کاربری کنید
 3. بر روی دستگاه خود ، VPN انتخاب شده را بارگیری و نصب کنید
 4. هنگامی که آن را با موفقیت نصب کردید VPN را راه اندازی کنید و یک سرور VPN را از هر کشور خارج از کشور انتخاب کنید.
 5. در آخر ، سرعت خود را بعد از این مراحل بررسی کنید تا از خدمات بهتری برخوردار شوید.

اکنون ، پس از پیگیری همه این مراحل ، امیدوارم بتوانید از مرور و سرعت بارگیری بسیار بهتری لذت ببرید.

نحوه دور زدن ISP Throttling در ویندوز

دور زدن ISP به سرعت و دائم پرتاب می شود

با توجه به اینکه کاربران تلفن های هوشمند با مشکلات سرعت اینترنت روبرو هستند ، بسیاری از افراد با استفاده از لپ تاپ و رایانه های شخصی از تاخیر در بارگیری و کند شدن سرعت اینترنت شکایت کرده اند. اولین قدم برای کاربران ، انجام تست سرعت اینترنت پس از غیرفعال کردن همه برنامه های پس زمینه است.

مقاله مرتبط: بهترین نرم افزار VPN برای ویندوز 10 و بیشتر..

با این حال ، مطمئناً سرعت موفقیت آمیز آنها قبل از بارگیری با موفقیت و بارگیری یکی از VPN های معتبر ذکر شده در آن بسیار کندتر خواهد بود..

برخی نکات دیگر همچنین می تواند در دور زدن ISP و افزایش سرعت مرور شما مفید باشد.

 1. کاربرانی که از کروم استفاده می کنند با فعال کردن فشرده سازی داده می توانند به راحتی مصرف داده را کاهش دهند. در این راستا می توان مراحل قدم برداشت.
 2. قابل اعتماد و متخصص تنظیمات
 3. کلیک کنید مدیریت پهنای باند
 4. بعد کلیک کنید استفاده از داده را کاهش دهید و علامت گذاری فعال سازی فشرده سازی
 5. مسئله پرتاب به راحتی در مرورگرهای دیگر مانند Opera و Safari از طریق حالتهای ذخیره داده قابل جلوگیری است و همچنین باعث کاهش مصرف داده می شود.

مقاله: بهترین مرورگر ایمن - 5 بهترین گزینه

از Peering باعث ایجاد ISP (رانندگی) جلوگیری کنید

به نظر می رسد گاهی اوقات همتا مفید است زیرا به جلوگیری از شلوغی کمک می کند. Peering راهی است که از طریق دو سرویس دهنده متصل ، ترافیک شبکه خود را تبادل می کنند. با این حال ، این روند همگرایی گاهی اوقات منجر به درگیری بین ارائه دهندگان اینترنت در مورد نسبت ترافیک می شود.

این ممکن است باعث کند شدن سرعت کند در حالی که شما در حال پخش خدمات سنگین مانند Netflix یا HBO هستید. این اتفاق می افتد وقتی که یکی از ارائه دهندگان محدوده پهنای باند بیشتری را ارائه می دهد و پیشنهاد دیگر با کاهش پهنای باند.

در حالی که ، برای جلوگیری از این مشکل ، یک VPN به طور مؤثر به شما کمک می کند و می تواند ISP را که ناشی از همگرایی است ، از بین ببرد. یک VPN داده های شما را از طریق سرور VPN منتقل می کند و نه به هیچ ارائه دهنده اینترنت دیگر. از طریق این فرآیند ، ترافیک شما ناشناس می ماند و همچنین می توانید محدوده کاهش پهنای باند را بر طرف کنید.

استفاده از VPN مطمئناً سرعت مرور بسیار بهبود یافته و سریع را به شما منتقل می کند.

چگونه برای جلوگیری از تورنت & سرویس های جریان دهی ISP

سرویس های رایج مانند Netflix ، iPlayer BBC ، HBO NOW یا Hulu و محتوای torrenting که توسط کاربر استفاده می شود توسط ISP ها کنترل می شود. و هنگامی که ارائه دهندگان اینترنت متوجه استفاده زیادی از این خدمات می شوند ، پهنای باند کاربر را محدود می کنند که منجر به سرعت کم می شود.

با این حال ، سرویس هایی مانند پخش آنلاین torrent و سنگین به سرعت و افزایش پهنای باند برای اجرای صحیح و بارگیری نیاز دارند. با این حال ، ارائه دهنده اینترنت ادعا می کند که فشار او به عنوان عملی برای کاهش احتقان است. اما دلیل اصلی این است که وقتی به حد آستانه تعیین شده توسط ISP خود می رسید ، در مورد میزان داده های مصرفی اعلانی دریافت می کنید.

اما اگر می خواهید یک راه حل آسان برای جلوگیری از پرت شدن ISP هنگام بخار و استفاده از تورنت ، یک VPN یک انتخاب عالی باشد. از طریق یک VPN تورنت ، سرعت اینترنت شما تغییر می یابد و ترافیک شما از یک مسیر غیرقابل استفاده عبور می کند.

چرا پرتاب کردن پهنای باند به عنوان یک گام اشتباه فرض می شود

قوانین بی طرفی خالص وقتی چنین اهمیتی در جهان نسبت به پرتاب ISP به آنها داده می شود قطعاً یک عمل بد محسوب می شود. قوانین خنثی خالص ارائه دهندگان اینترنت را که به همه فرصت برابر نمی دهند ، دلسرد می کند. طبق این قوانین ، هیچ تفاوتی بین قیمت ها ، میزان داده و دسترسی به هر وب سایت وجود ندارد. با این حال ، پیشنهاد جدید قوانین خنثی خالص کاملاً می تواند این دستورات را برگرداند که کمی نگران کننده است.

سرعت پرتاب کننده ISP ، انکار روشنی از قوانین خنثی خالص اجرا شده است. این همان چیزی است که باعث می شود کاربران در مورد دور زدن از ISP فکر کنند زیرا به آنها قدرت بیشتری برای کنترل سرعت مرور خود می دهد. برای مواجهه با این مشکل ، بسیاری از کاربران به سمت فناوری VPN حرکت می کنند.

همچنین ، تاکتیکی که توسط ISP ها برای تخریب سایر سرویس های جریان استفاده می شود ، این است که آنها محتوای جریان خود را به کاربران ارائه می دهند. برای جلوگیری از پرتلاش محتوای آنها ، نتفلیکس به بسیاری از ارائه دهندگان اینترنت پول پرداخت کرده است. بنابراین ، اگر شما مایل به جلوگیری از چنین ناراحتی از افت سرعت هستید ، یک VPN گزینه مناسبی برای داشتن یک تجربه روان روان است..

مسائلی که کاربران باید به عنوان نتیجه ISP Throttling با آن روبرو شوند

به دلیل ضربات ISP ، کاربران با بسیاری از موارد روبرو هستند که آنها را ناامید می کند و باعث اضطراب در بین آنها می شود. ما آن دسته از سؤالاتی را که کاربران بیشتر از آنها شکایت دارند ، بررسی و تحلیل کرده ایم. و برای مواجهه با چنین مشکلات آزار دهنده ، ما راه حل هایی را ارائه داده ایم که به شما کمک می کند از ISP جلوگیری کنید.

در اینجا بیشتر موارد گزارش شده توسط کاربران اینترنت وجود دارد.

هنگام استفاده از شبکه های عمومی ، با برخورد به پهنای باند مواجه می شوید

شبکه عمومی شامل اتصال به اینترنت در کافی شاپ ها ، موسسات آموزشی ، بازارها ، رستوران ها ، فرودگاه ها و سایر اماکن عمومی است. در چنین مکانهایی ، پهنای باند برای حذف بار از سرورها محدود است.

برای این منظور ، ما به شما پیشنهاد می دهیم که آیا افراد دیگر در محل با چنین مشکلی روبرو هستند یا نه اگر نه ، باید مجبور شوید مرورگر خود را مطابق روشی که در بالا ذکر شد تمیز کنید. اما اگر دیگران نیز با چنین مسئله ای روبرو هستند ، احتمالاً ارتباط شما متلاشی می شود.

برای جلوگیری از بروز چنین مشکلی ، کارآمدترین روش استفاده از VPN است که باعث افزایش سرعت شما می شود و همچنین داده های شما را از هک شدن توسط یک Wi-Fi عمومی نجات می دهد..

سرعت کندی هنگام استفاده از Xbox Live & بازی آنلاین

در حالی که بازی های آنلاین و استفاده از Xbox را انجام می دهید ، کاربر به طور مداوم از داده ها استفاده می کند و در چنین شرایطی ، ISP معمولاً سرعت اینترنت را پرتاب می کند. همچنین ، مسائل مربوط به پینگ سنبله و تأخیر در بازی های آنلاین بوجود می آید.

فعالیت و داده های اینترنت شما باید رمزگذاری شود تا بتواند برای هکرها و ISP ها غیرقابل دسترسی باشد و از بروز چنین موضوعاتی درباره سنبله پینگ ، مشکلات تاخیر و حملات DDOS جلوگیری شود. در این راستا ، یک VPN بهترین گزینه برای رمزگذاری تمام داده های شما خواهد بود. همچنین ، شما می توانید از بازی های آنلاین ، زندگی Xbox و موارد دیگر لذت ببرید.

اما در اینجا ما به کاربران پیشنهاد می کنیم VPN با پوشش گسترده سرور را انتخاب کنید تا بتوانید از تجربه بازی آنلاین بدون تاخیر لذت ببرید.

نتیجه

ISP با بهره برداری از شبکه کاربر ، عملی است که تقریباً توسط هر کاربر اینترنت رد می شود. همچنین ، این چیزی است که باعث ناراحتی و ناامیدی در بین کاربران می شود. اما برای دور زدن ISP ، یک VPN برای کاربران مفید خواهد بود.

برای داشتن خدمات بهتر VPN ، باید یک VPN معتبر و محبوب را انتخاب کنید که در پشتیبانی مشتری کارآمد باشد. بهترین خدمات VPN ذکر شده در بالا ، خدماتی هستند که می توانید از آنها تجربه ای عالی برای مرور اینترنت داشته باشید. این سرویس های VPN مواردی هستند که باعث حفظ حریم خصوصی مشتری و پروتکل امنیتی می شوند.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me