با این برنامه های افزودنی مرور ، حریم خصوصی خود را بهبود بخشید

[ware_item id=33][/ware_item]

هنگام مرور آنلاین می توانید تجربه های زیادی را تجربه کنید اما به طور همزمان می تواند بر حریم شخصی شما تأثیر بگذارد. برای جلوگیری از بروز چنین خطرات امنیتی ، برنامه های افزودنی در حال مرور بسیار خوبی وجود دارد که ادعا می شود سرویس آنها بهترین گزینه برای محافظت از حریم خصوصی آنلاین شما است. اما نکته این است که چگونه می توان از بهترین پسوندها آگاه شد?


امروز ما برخی از بهترین مرورگرهای حریم خصوصی را از طریق وبلاگ خود بررسی خواهیم کرد. این همه پسوندهای مرور رایگان و در تهیه حریم خصوصی آنلاین عالی هستند.

AdBlock vs UBlock Origin   

AdBlock امکان جلوگیری از نمایش عناصر صفحه مانند تبلیغات را در هنگام مرور آنلاین نشان می دهد. این کمک می کند تا به شما دستور دهید تا تجربه مرور خود را همانطور که می خواهید ایجاد کنید. با این وجود ، می توانید برخی از تبلیغات را در بعضی از سایتها مسدود کنید و اسکریپت ها را از شخص سوم که می تواند داده های شخصی شما را منتقل کند ، مسدود کنید.

نحوه کار AdBlockers باعث قطع فعالیت وب سایت ها می شود ، زیرا اینها به درآمد تبلیغات آنلاین بستگی دارند.

AdBlock plus (ABP) توسط برخی افراد در هر سایت استفاده می شود بدون هیچ استثنائی اما سایر کسانی هستند که آن را برای سایتهای خاص مشخص می کنند.

با این برنامه های افزودنی مرور ، حریم خصوصی خود را بهبود بخشید

ABP یکی از پرکاربردترین افزونه AdBlocker است. یکی از دلایل محبوبیت آن کار آسان و کارایی آن در مسدود کردن پنجره های بازشو ، تبلیغات بازپرداخت ، تبلیغات بنر و موارد دیگر است. همچنین این یک بدافزار شناخته شده است که میزبان یک دامنه با قدرت متوقف کردن کوکی ها و اسکریپت ها برای ردیابی شخص ثالث است.

AdBlock mobile افزونه ای است که به کاربرانش قدرت مسدود کردن تبلیغات در برنامه ها و مرورگرها را می دهد. با استفاده از AdBlock mobile ، شما می توانید میزان استفاده از داده های تلفن همراه خود را کاهش دهید.

در حالی که ، ABP با انتقاد از طرف کاربران خود در هنگام دریافت تبلیغات خاص شرکت مانند Google ، Microsoft ، Amazon و بسیاری از شرکتهای بزرگ دیگر که آنها را پرداخت می کنند ، است..

با این حال ، UBlock Origin به عنوان جایگزین AdBlock برای مرور آنلاین در نظر گرفته شده است.

با این برنامه های افزودنی مرور ، حریم خصوصی خود را بهبود بخشید

Ublock Origin VS AdBlock گزینه های بیشتری برای مسدود کردن آگهی ارائه می دهد. با شخصی سازی آن ، UBlock Origin این امکان را به شما می دهد تا دید تبلیغ را کنترل کنید ، یعنی می توانید تبلیغات مورد نظر خود را ببینید و می توانید شخصی را که نمی خواهید مسدود کنید..

علاوه بر این ، Ublock در مقابل AdBlock از حافظه کمتری استفاده می کند و به شما امکان می دهد تجربه مرور سریع داشته باشید.

UBlock Origin توسط Chrome ، Firefox ، Safari و Microsoft Edge قابل دسترسی است. ABP برای Firefox ، Chrome ، Opera ، Safari ، Android و Internet Explorer در دسترس است.

Badger حریم خصوصی VS را جدا کنید

افزونه های مرور با امنیت آنلاین نیز شامل ضد ردیاب ها است. ضد ردیاب برخلاف AdBlockers شما را از بد سوءاستفاده ("تبلیغات مخرب") و ردیابی با توقف کوکی ها محافظت می کند.

قطع ارتباط یکی از محبوب ترین برنامه های افزودنی ضد ردیابی است. کار آسان است در حالی که شما را از بدافزار ، ردیابی ، خرابکاری محافظت می کند و حتی از Wi-Fi و بهینه سازی پهنای باند ایمن نیز برخوردار است و همچنین به شما امکان می دهد تمام اسکریپت های سایت را از منوی نوار ابزار کنترل کنید..

با این برنامه های افزودنی مرور ، حریم خصوصی خود را بهبود بخشید

غول های فنی مانند گوگل ، فیس بوک ، آمازون و توییتر نیز وقتی سعی می کنند داده های شما را خارج از سایت جمع کنند ، توسط Disconnect مسدود می شوند..

علاوه بر این ، Privacy Badger پسوندی است که توسط بنیاد Electronic Frontier شناخته شده برای مبارزه با امنیت آنلاین است.

با این برنامه های افزودنی مرور ، حریم خصوصی خود را بهبود بخشید

حریم خصوصی Badger Chrome هنگامی که لیست کوکی ها یا ردیاب های مسدود شده را به شما نمی دهد ، تفاوت ایجاد می کند. اما ویژگی ایجاد یک خط مشخص بین Privacy Badger و دیگران الگوریتم اکتشافی خاص خود است که فعالیت مرور شما را مشخص می کند تا تصمیم بگیرد چه چیزی را باید مسدود کند و برای این کار ، شما باید بیشتر از کروم Privacy Badger استفاده کنید.

نشانگر حفظ حریم خصوصی برای Chrome ، Opera و Firefox در دسترس است. قطع اتصال برای Firefox ، Opera ، Safari و Chrome در دسترس است.

سایر ابزارهای حیاتی که می توانند به شما کمک کنند

در ارائه مرور آنلاین ایمن ، پسوندهای حفظ حریم خصوصی فوق به طور قطع به شما کمک می کنند تا تجربه مرور بسیار بهتری داشته باشید.

اما برخی از ابزارهای دیگر همچنین می توانند هنگام مرور از شما پذیرایی کنند.

در حین مرور ، HTTPS در همه جا نسخه های ایمن از سایت های موردعلاقه خود را با گرفتن هر زمان ممکن در سایت های SSL فراهم می کند. برای این منظور HTTPS در همه جا Chrome شما را ایمن نگه می دارد و مرور آنلاین آسان را برای شما فراهم می کند.

از طرف دیگر ، VPN یک فناوری است که یک اتصال مطمئن به یک سرور از راه دور مورد نظر شما ایجاد می کند و به نظر می رسد که اتصال شما از آنجا در حال آمدن است. VPN شما را ناشناس نگه می دارد و مرور امن را در اختیار شما قرار می دهد.

اگر می خواهید یک مرور امن داشته باشید ، به این ابزارها و پسوندهایی که برخی از ابزارهای حفظ حریم خصوصی در دسترس هستند ، نیاز دارید. اما با توجه به این موارد باید از این نکته آگاه باشید که داشتن چنین ابزارهایی فقط برای تضمین حریم شخصی آنلاین کافی نیست ، بلکه باید از آنها استفاده کنید.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me