رمزگذاری ایمیل: چگونه ایمیل خود را رمزگذاری کنیم؟

[ware_item id=33][/ware_item]

با افزایش تهدیدات حریم خصوصی در اینترنت مانند نظارت NSA. تمام فعالیت ها و تهدیدات مربوط به جرایم سایبری شما باید در مورد مراحل حفظ حریم خصوصی و امنیت خود فکر کنید.


این روزها ما اطلاعات حساس خود را از طریق ایمیل مانند اطلاعات حساب بانکی خود به اشتراک می گذاریم. حساب پی پال به ایمیل ، مکالمات خصوصی شما با دوستان و خانواده وصل شده است. و حتی به شما اطلاعات محرمانه و حساس خود را مانند شماره های تأمین اجتماعی ، اطلاعات بانکی ، اسرار تجاری و غیره برای ایمیل ارسال نمی کنید حتی در این صورت شما باید از داده های ایمیل خود محافظت کنید.

بنابراین اگر تا به حال از تصور گرفتن همه این اطلاعات در دست اشتباه ترسیده اید ، باید به سرویس یا برنامه ایمیل رمزگذاری شده نیاز داشته باشید و اکنون می توانید همین کار را انجام دهید.

چرا باید ایمیل خود را رمزگذاری کنید?

با افزایش تهدیدات امنیتی و حریم خصوصی. خواه توسط NSA و سایر سازمانهای امنیتی دولتی که مکالمات ایمیل خصوصی شما را می خوانند ، فعالیتهای اینترنتی خود را کنترل کنید و غیره.

بهترین کار این است که از حریم شخصی خود محافظت کنید و رمزگذاری شوید. رمزگذاری ایده عاقلانه ای است در چنین دنیایی که حتی دولت و سازمان های نظارتی نیز مشتاق و مشتاق هستند که هیچ تصوری از حریم شخصی خود را حفظ نکنند.

قطعاً می تواند داده های مهم شما را با رمز یا کلید رمزنگاری که در درون شما یا افرادی که به آنها اعتماد دارید ایمن و ایمن نگه داشته و شما را نگه داشته و از چشم کنجکاو snoopers یا مجرمان سایبری محافظت کند..

در این مقاله ، ما به شما راهنمایی خواهیم کرد که چگونه می توانید مکالمه ایمیل خود را با استفاده از یک مشتری دسک تاپ مانند Thunderbird و Postbox رمزگذاری کنید و نحوه رمزگذاری تمام ارائه دهنده ایمیل مورد استفاده خود را (Gmail ، Outlook ، Yahoo ، Google Apps و غیره)

رمزگذاری چیست?

برای ایمن نگه داشتن نامه الکترونیکی و خصوصی خود و دور نگه داشتن آن از دسترسی به هر نوع عملکرد دیگری که لازم است آن را به سه روش رمزگذاری کنید. اتصال از ارائه دهنده خدمات ایمیل ، پیام های واقعی ایمیل فعلی شما. و پیام های ایمیل ذخیره شده ، ذخیره شده یا بایگانی شده.

اگر اتصال ارائه دهنده ایمیل خود را رمزگذاری نکنید و همچنان پیام های سایر کاربران را در شبکه خود بررسی و ارسال کنید ، می توانید اعتبار ورود به سیستم ایمیل خود را سرقت کنید.

و پیامهایی که بطور ویژه هنگام استفاده از وای فای عمومی هنگام نشستن در یک مرکز خرید یا رستوران از Wi-Fi عمومی استفاده می کنید ، خطر بزرگی وجود دارد که هکرها ، اسپمرها یا افراد جاسوسی دیگر بتوانند به اطلاعات حساس شما حمله کرده و آنها را سرقت کنند ، بنابراین رمزگذاری شما را از این موارد نجات می دهد. تهدیدهای جدی امنیتی.

پیام های ایمیل شما در هنگام مسافرت از طریق اینترنت بسیار خطرناک است که ممکن است توسط هر جنایتکار سایبری مانند هکر یا اسپم مورد رهگیری قرار گیرد و اطلاعات حساس شما به اشتباه می باشد بنابراین رمزگذاری مکالمات ایمیل قبل از ارسال آنها به گیرنده ها باعث خواندن آنها نمی شود حتی اگر رهگیری یا به سرقت رفته.

پیامهای ذخیره شده یا پیامهای ذخیره شده پستی که در حافظه دستگاه شما ذخیره شده اند نیز باید رمزگذاری شوند تا دیگران از رایانه یا موبایل شما استفاده کنند نتوانند به اطلاعات حساس شما دسترسی پیدا کنند که می تواند تهدید بزرگی برای شما باشد.

نحوه رمزگذاری ایمیل خود?

وقتی پیام های ایمیل ارسال می کنید ، آنها قبل از گیرنده واقعی از بسیاری از شبکه ها سفر می کنند.

این شبکه ها ممکن است بعضاً محافظت نشده و باز یا ممکن است در دست برخی اشتباه باشد و داده هایی که دریافت و ارسال می کنید یا توسط NSA و سایر آژانس های نظارت و امنیتی دولت قابل خواندن است برای اطمینان از رمزگذاری کامل و جامع ایمیل شما دو گزینه دارید که آیا باید انجام دهید؟ آن را به تنهایی یا از یک نرم افزار شخص ثالث استفاده کنید. بیایید ابتدا در مورد چگونگی رمزگذاری پیام های ایمیل خود به تنهایی بیاموزیم. برای این کار شما باید سه لایه رمزگذاری را یاد بگیرید که باید یک روش جامع رمزنگاری ایمیل را پیاده سازی کنید و این موارد هستند؛

  1. رمزگذاری اتصالات ایمیل
  2. رمزگذاری پیام های ایمیل
  3. رمزگذاری ایمیل ذخیره شده

بیایید یاد بگیریم که چگونه این کار را انجام دهیم و تمام مکالمات ایمیل خود را ایمن سازیم.

نحوه رمزگذاری اتصالات ایمیل?

هنگامی که به صفحات اطلاعات حساس مانند حساب بانکی یا صفحه پرداخت آنلاین خود دسترسی پیدا می کنید ، از رمزگذاری Secure Socket Layer (SSL) و Transport Layer Security (TLS) استفاده می کنید ، به همین ترتیب وقتی به رمزگذاری ایمیل نیاز دارید و از ارتباط بین ارائه دهنده ایمیل و رایانه خود محافظت می کنید یا دستگاه دیگری ، باید از فعال بودن رمزگذاری SSL / TLS اطمینان حاصل کنید. اگر چنین باشد ، آدرس وب سایت (URL) به جای HTTP با HTTP آغاز می شود. بسته به مرورگر شما ، برخی از نشانه های دیگر در مورد اتصال امن و رمزگذاری شده ، اعلان در کنار نوار آدرس یا یک نماد کوچک قفل زرد رنگ در نوار وضعیت زیر پنجره مرورگر است. اگر نتوانید این را ببینید ، می توانید با دنبال کردن این مراحل آن را انجام دهید ؛

  • "حرف" حروف الفبا را در انتهای "HTTP" تایپ کنید و روی Enter ضربه بزنید
  • اگر ارائه دهنده ایمیل شما از SSL / TLS پشتیبانی کند ، این دستورالعمل معمولاً آن را به سرور رمزگذاری شده هدایت می کند.
  • سپس فهرست خود را مرور کنید تنظیمات حساب برای دیدن اینکه آیا می توانید رمزگذاری را به طور پیش فرض برای ورود به آینده فعال کنید یا خیر.
  • اگر نمی توانید رمزگذاری را مجبور کنید ، با ارائه دهنده خود بررسی کنید زیرا ممکن است SSL / TLS را پشتیبانی نکند.

نحوه رمزگذاری پیام های ایمیل?

اگر می خواهید پیام های ایمیل ارسال شده یا دریافت شده از آنها محافظت یا رمزگذاری شوند ، باید قبل از زمان کار خاصی انجام دهید و نه تنها شما بلکه گیرنده ای که برای آنها پیام ارسال می کنید نیز باید برخی از مراحل قبل از زمان را انجام دهد. برای این کار ، می توانید از ویژگی های رمزگذاری شده در سرویس ایمیل خود استفاده کنید ، یا می توانید برنامه رمزگذاری یا افزودنیهای مشتری (مثلاً از OpenPGP استفاده کنید) را برای ایمیل رمزگذاری شده بارگیری کنید. در یک خرج کردن ، می توانید مانند یک سرویس ایمیل رمزگذاری شده مبتنی بر وب استفاده کنید ‘" JumbleMe " یا دیگری "Sendinc", اما انجام این کار شما را وادار می کند به یک شرکت شخص ثالث اعتماد کنید.

نحوه رمزگذاری ایمیل ذخیره شده

مکالمات ایمیلی که ارسال می کنید یا دریافت می کنید در رایانه یا دستگاه تلفن همراه مورد استفاده شما ذخیره می شود تا از میزان حفظ حریم خصوصی چنین پیام هایی اطمینان حاصل شود که می توانید از ویژگی داخلی داخلی ارائه دهنده ایمیل مورد استفاده خود استفاده کنید یا در غیر این صورت می توانید از رمزگذاری شخص ثالث استفاده کنید. نرم افزاری که از پیامهای ایمیل پشتیبان گرفته شده شما محافظت می کند و آنها را از امنیت و دزدگیرها و هکرها و غیره محافظت می کند..

ارائه دهندگان ایمیل رمزگذاری شده

Protonmail

Protonmail یک برنامه نامه ایمیل امن و رمزنگاری شده است که استفاده رایگان و آسان است. این رمزنگاری را برای افزایش حریم خصوصی پیام های ایمیل شما ، رمزگذاری نهایی به پایان می دهد. این طراحی صندوق ورودی مدرن را برای استفاده آسان و سازماندهی پیام های عمده با امنیت بالا ارائه می دهد. این ویژگی های زیر را ارائه می دهد. امنیت داده ها و خنثی بودن ، امنیت خودکار ایمیل ، ایمیل ایمن رایگان ، امنیت بدون دردسر ، محافظت از حریم خصوصی شما و امنیت با بهره وری.

هوشم

Hushmail یکی از محبوب ترین ارائه دهنده خدمات ایمیل رمزگذاری شده است. پس از ایجاد یک حساب Hushmail ، پیام ایمیل شما به صورت رمزگذاری شده ذخیره می شود و با رمز عبور رمزگشایی می شود. ایمیل های منتقل شده بین کاربران Hushmail بصورت خودکار رمزگذاری و رمزگشایی می شوند. اگر از طریق ایمیل ارسال می کنید ، می توانید برای آن شخص از یک سؤال مخفی استفاده کنید ، و او باید برای رمزگشایی ایمیل شما پاسخ دهد.


VaultletMail

VaultletMail ، بخشی از برنامه های VaultletSuite ، یک برنامه نصب مستقل سیستم عامل به جای یک برنامه وب است. اگر هر دو کاربر از حساب های VaultletMail استفاده می کنند ، پیام های ایمیل در هنگام انتقال کاملاً رمزگذاری می شوند. اگر با استفاده از یک سرویس ایمیل رمزگذاری شده متفاوت به یک کاربر ایمیل ارسال می کنید ، می توانید از ویژگی سیستم تحویل ویژه VaultletMail استفاده کنید.

Enigmail

Enigmail یک برنامه افزودنی رایگان برای Mozilla Thunderbird مانند سایر افزونه های موجود برای سایر برنامه های ایمیل محبوب است. برای استفاده از Enigmail ، باید برنامه افزودنی Enigmail را در Thunderbird و نرم افزار Guard GNU Privacy برای سیستم عامل خود نصب کنید.


ارائه دهنده ایمیل غیر رمزگذاری شده

برخی از ارائه دهندگان ایمیل مانند Gmail ، Yahoo و Outlook و غیره هیچ مدل رمزنگاری تخصصی ندارند اما برخی از ویژگی های رمزگذاری را در ایمیل های خود پشتیبانی می کنند که در زیر با جزئیات مورد بحث قرار گرفته است..

رمزگذاری در Gmail

در سال 2014 ، Google ویژگی رمزگذاری ایمیل را برنامه ریزی کرد و ادعا کرد که تمام ایمیلی که شما با استفاده از حساب Gmail ارسال می کنید بصورت خودکار رمزگذاری می شود ، اما تنها در صورتی که گیرنده ای که ارسال می کنید از ایمیل استفاده می کند در صورت استفاده از هر ارائه دهنده ایمیل دیگری مانند Outlook ، Yahoo و غیره پس از آن پیام ها بدون رمزگذاری ارسال می شوند. برای ارسال ایمیل رمزگذاری شده ، باید یک مشتری رمزگذاری ایمیل شخص ثالث نصب کرده و دستورالعمل ها را دنبال کنید. می توانید پسوند شخص ثالث را مانند کروم نصب کنید نامه الکترونیکی برای ارسال ایمیل رمزگذاری شده.

نحوه رمزگذاری ایمیل خود
رمزگذاری در نامه یاهو

نامه یاهو برای چند سال رمزگذاری خودکار ایمیل را ارائه نمی دهد و در گذشته کاربران مجبور به انتخاب ویژگی رمزگذاری شدند ، اما در سال 2014 یاهو رمزگذاری خودکار ایمیل را فعال کرد. "" هر زمان که از Yahoo Mail استفاده می کنید - چه در وب ، چه در وب موبایل. جف Bonforte ، معاون ارشد محصولات ارتباطی در یاهو ، در یک پست وبلاگ گفت: "برنامه های تلفن همراه ، یا از طریق IMAP ، SMTP یا POP — کاملاً 100٪ به صورت پیش فرض رمزگذاری شده و با گواهی های 2.048 بیتی محافظت می شود." "این رمزگذاری به ایمیل ها ، پیوست ها ، مخاطبین و همچنین تقویم و پیام رسان شما در ایمیل گسترش می یابد."

نحوه رمزگذاری ایمیل

رمزگذاری در Outlook

برنامه ایمیل مایکروسافت Outlook یک روش تنظیم بسیار پیچیده برای رمزگذاری ایمیل دارد که در آن شما باید انجام دهید ، مبادله امضاهای دیجیتالی با گیرنده شما برای رمزگذاری پیام ها است. برای ایجاد این موارد ، باید با استفاده از راهنمای امضای دیجیتال در سایت مایکروسافت ، پیام های ایمیلی ایمیلی را دنبال کنید ، پس از انجام این کار باید این چند مرحله را دنبال کنید ؛
وقتی نوشتن ایمیل خود را تمام کردید ، قبل از زدن دکمه ارسال به آن بروید "گزینه ها" تنظیمات و سپس "گزینه های بیشتر" >گزینه های پیام>تنظیمات امنیتی>محتویات پیام و پیوستها را رمزگذاری کنید.
پیام ایمیل شما اکنون رمزگذاری شده است و فقط توسط گیرنده ای که کلید رمزنگاری و گواهینامه امنیتی که در بالا به آنها اشاره کردید قابل خواندن است..

ایمیل رمزگذاری شده

ابزار رمزگذاری ویندوز برای ایمیل

برخی از ویژگی های داخلی ویندوز وجود دارد که با استفاده از آن می توانید اسناد یا پرونده ها را در یک پوشه رمزگذاری شده فشرده سازی کنید و سپس می توانید آن ها را برای هر شخصی که می خواهید ایمیل بفرستید و کلید رمزگذاری را فقط با آنها به اشتراک بگذارید از این طریق پرونده های خاص شما در آن پوشه امن و امن می شوند. توسط کسی که به آنها بدون رمز رمزنگاری دسترسی داشته باشد ، دیده می شود یا خوانده می شود. این می تواند با استفاده از؛

WinZip & WinRar

WinZip و WinRar از برنامه های مبتنی بر ویندوز هستند که می توانند فضای دیسک را ذخیره کنند ، با فشرده سازی آنها و در دسترس قرار دادن آن با فضای کمتر فضای ذخیره سازی ، این ویژگی را برای قرار دادن گذرواژه نیز فراهم می کند تا هیچ شخص غیرمجاز نتواند به چنین فایلهایی روی سیستم شما یا حتی در صورت اشتراک دسترسی پیدا کند. از طریق ایمیل ، اما این هردو همچنین می توانید برای انتقال تصاویر شخصی ، فیلم ها ، اسناد حساس یا سایر پرونده های شخصی فشرده و فشرده شده و پسورد محافظت شده و سپس به آن متصل شده و برای افرادی که می خواهید اطلاعات را با آنها به اشتراک بگذارید ارسال شود ، حتماً رمز عبور را به اشتراک بگذارید. پوشه هایی را که از طریق ایمیل به اشتراک می گذارید با گیرنده هایی که ایمیل را برای آنها ارسال می کنید تنظیم کرده است.

نتیجه

رمزگذاری ایمیل روشی قدرتمند برای اطمینان از حریم شخصی و امنیت کامل است. پیام ها و پرونده های حساس شما از طریق مکالمات ایمیل عبور می کنند. زیرا اطمینان حاصل می کند که از اطلاعات مالی و اطلاعات شخصی شما محافظت می کند. و حتی اگر به اشتباه با فرد اشتباه به اشتراک گذاشته شود. محافظت شده و غیرقابل خواندن است ، بنابراین محافظت از تمام پیام های ایمیل شما می تواند کمی کار باشد که نیاز به کمی توجه داشته باشد اما فواید آن غیرقابل شمارش است و نیاز به زمان فعلی است که همیشه در سمت ایمن باشید.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me