گزینه Peerblock برای تورنت ناشناس

[ware_item id=33][/ware_item]

آخرین بروزرسانی 12 سپتامبر 2019


توجه داشته باشید: 85٪ افرادی که از PeerBlock برای بارگیری Torrents ناشناس استفاده می کنند اما اکنون مدرسه قدیمی آن است. حالا آنها ترجیح دادند از VPN برای تورنت استفاده کنند. چرا?

 • در سرعت بهتر است
 • فوق العاده رمزگذاری شده است
 • این سرویس دهنده بهینه سازی p2p را ارائه می دهد
 • هنگام بارگیری تورنت ، امنیت را تأمین کنید
 • کلید کشتار
 • حفاظت نشت DNS

NordVPN بهترین ارائه دهنده خدمات VPN است و می تواند به عنوان PeerBlock Alternative مورد استفاده قرار گیرد.

بیایید موضوع را شروع کنیم ...

قبل از اینکه وارد جزئیات شوید گزینه های Peerblock, مهم است که بیشتر بدانید چگونه Peerblock کار می کند, چیست مسئله با آن? چرا افراد به گزینه های بلاک همتا تغییر می دهند? و چی ویژگی های متمایز برنامه هایی مانند Peerblock ارائه می دهند?

اما شانس بیشتری وجود دارد که شما کاربر Peerblock باشید و همه این موارد را می دانید. بنابراین مقاله به دو بخش تقسیم می شود.

 • گزینه های Peerblock - 7 بهترین انتخاب
 • جزئیات مربوط به Peerblock - از جمله کار Peerblock ، چرا افراد به گزینه های Peerblock می روند و ضرر دارند.

بهترین گزینه PeerBlock برای استفاده در سال 2019

در اینجا برخی از گزینه های بهترین توصیه Peerblock وجود دارد که باید یک بار امتحان کنید:

1 - NordVPN به عنوان گزینه ای برای PeerBlock:

NordVPN یکی دیگر از بهترین خدمات VPN است که می تواند کل نیازهای تورنت شما را برآورده کند. سوئیچ kill آنها ، قابلیت رمزگذاری و ویژگی های VPN مضاعف باعث شده است تا این سرویس VPN بسیار مورد توجه قرار بگیرد.

با استفاده از IP مبهم ، شما فقط در هنگام torrent محافظت نمی شوید بلکه در تمام مدت زمانی که در اینترنت می گذرانید. NordVPN دارای ویژگی های اضافی برای حفظ حریم خصوصی و همچنین ویژگی هایی است که می تواند تورنت شما را کاملاً بدون ریسک انجام دهد.

با در نظر گرفتن ویژگی ها از NordVPN هستند؛

 • Double VPN
 • CyberSec (مسدود کردن سایتهای مخرب ، کنترل بات نت و تبلیغات مزاحم.)
 • سرورهای بهینه سازی شده P2P (پهنای باند و سرعت نامحدود)

NordVPN دریافت کنید

2 - ExpressVPN:

اگرچه ما در مورد Express VPN به عنوان یک جایگزین Peerblock بحث می کنیم ، اما ویژگی های آن با Peerblock غیرقابل مقایسه است. شما همزمان ناشناس ، حریم خصوصی و رمزگذاری می شوید.

مقداری ویژگی های سازگار با تورنت و فوق العاده از ExpressVPN آن را به بهترین گزینه Peerblock تبدیل می کند. این ویژگی ها عبارتند از:

 • کلید کشتار
 • سرورهای بهینه سازی شده P2P (پهنای باند و سرعت نامحدود)
 • بدون نشت تورنت IP
 • حفاظت نشت DNS

ExpressVPN به دلیل توانایی کاری بسیار مشهور است و می تواند خدمات شگفت انگیزی را ارائه دهد. استفاده از آن بسیار آسان است ، برنامه های کاربردی نرم افزاری مناسبی را ارائه می دهد و همچنین خدمات مشتری بسیار خوب است.

رفع انسداد وب سایت ، دسترسی به کتابخانه Netflix ایالات متحده و رمزگذاری در سطح نظامی ، امکانات اضافی برای کسانی است که فقط در جستجوی جایگزین Peerblock هستند..

دریافت ExpressVPN

3 - PureVPN:

PureVPN به دلیل کارایی و مقرون به صرفه بودن در همان زمان ، یک انتخاب محبوب VPN است. مردم ترجیح می دهند مبلغ کمی را پرداخت کنند تا بتوانند ویژگی های Peerblock را با لیست طولانی از ویژگی های VPN نیز دریافت کنند.

PureVPN ویژگی های شگفت انگیزی را ارائه می دهد. این ویژگی ها شامل ورود همزمان برای بیش از یک کاربر ، تعداد زیادی پروتکل تونل سازی به همراه خط مشی ورود به سیستم صفر است. این امر آن را به یکی از بهترین و ارزانترین کاربران VPN تبدیل می کند.

4 - همکار نگهبان:

بر خلاف Peerblock ، PeerGuardian بهترین برنامه فایروال مربوط به حریم خصوصی است که شامل لیست های عظیمی است که با استفاده از آن می توانید آدرس های IP خطرناک و مخاطره آمیز را شناسایی کرده و امنیت و امنیت شما را تضمین می کند..

این کار به سادگی با مسدود کردن تمام آدرس های IP اعلام شده در لیست بلوک انجام می شود. هدف اصلی آنها جلوگیری از دریافت اطلاعات IP خطرناک هنگام بارگیری تورنت است.

5 - دیوار ساده:

Simplewall ابزاری باورنکردنی است که پلت فرم فیلتر کردن ویندوز را سازماندهی می کند و همچنین می تواند فعالیت شبکه را شکل دهد. این رابط کاربری ساده و بدون پاپیونهای جذاب و تحریک کننده دارد. فهرست ساده دیوارهای ساده به شما امکان مسدود کردن جاسوسی ویندوز را می دهد.

علاوه بر این ، Simplewall به کاربر امکان می دهد لیست بلوک های سفارشی خود را تهیه کند که در آن بتواند قوانین و مقررات خاص خود را برای مسدود کردن ایجاد کند و همچنین می تواند از پشتیبانی محلی سازی برخوردار شود..

6 - Iplist:

برای مسدود کردن اتصالات IPlist یک برنامه رایگان دیگر برای لینوکس است. این از کتابخانه صف Netfilter Netlink- برای مسدود کردن اتصالات از طیف مشخصی از میزبانها استفاده می کند. همچنین برای Arch Linux ، Ubuntu ، Fedora ، Gentoo ، OpenSuSE ، Mandriva ، Debian و سایر توزیع ها نیز موجود است.

7 - مسدود کننده IP BeeThink:

مسدود کننده IP BeeThink احتمالاً یکی از بهترین گزینه های Peerblock است. این یکی از برنامه های مسدود کردن IP ویندوز است که نحوه ارتباط یک کامپیوتر با دیگران در یک شبکه را کنترل می کند. این برنامه آدرس های IP ناخواسته را به راحتی مسدود می کند. BeeThink IP Blocker سبک وزن است و با متغیرهای مختلفی مانند آدرس IP ، پروتکل ، پورت و سایر فاکتورها کار می کند.

علاوه بر این ، این IP مسدود کننده لیست سیاه و لیست سفید را در اختیار شما قرار می دهد و به طور خودکار لیست ویژگی های IP را به روز می کند. این پشتیبانی از چندین فرمت لیست IP مانند Apache. با این حال ، برای استفاده از ویژگی های پیشرفته مقداری پول هزینه دارد.

Peerblock چیست؟?

Peerblock به دلیل نیاز کاربران تورنت برای جلوگیری از چشمان کنجکاوی از شبکه های اشتراک فایل جدا می شود. مشتریان BitTorrent اغلب از این نرم افزار باز استفاده می کنند تورنت و همچنین برای مسدود کردن آدرس های IP برخی از اتصالات همسالان.

این نرم افزار باز ، آدرس های IP شخص ثالث خاص را از اتصال به سیستم رایانه باز می کند. این قطعه نرم افزار به طور مشابه کار می کند که فایروال با مراجعه به لیستی از IP های خطرناک انجام می دهد و از ممانعت از تعامل و ارتباط آنها با سیستم جلوگیری می کند..

Peerblock گزینه هایی برای جلوگیری از دسترسی آدرس های IP خاص به سیستم شما به شما می دهد. بنابراین ، یک نهاد مخرب همچنین از جاسوسی در مورد فعالیت های شما و سیستم شما منع نخواهد شد ، در حالی که آنها قادر به دانستن اطلاعاتی نیستند که شما برای دسترسی به سیستم خود تلاش می کنید.

چگونه کار می کند "Peerblock"?

به طور معمول ، بارگیری تورنت با اتصال گروه های کاربر کار می کند و آنها را قادر می سازد تا قطعات فایلهای مختلفی را مبادله کنید.

این فرایند ناشناس نیست زیرا آدرس IP در سراسر شبکه به اشتراک گذاشته می شود. برای بررسی و ردیابی کاربران می توان از این آدرسهای IP استفاده کرد. عضویت شخص ثالث به یک گروه و شروع به جستجوی کاربران ، تهیه لیست IP های مشکوک و گزارش هویت آنها به ارائه دهنده سرویس طول می کشد..

Peerblock مانع از مشاهده آدرس IP برای جاسوسی فعالیت های شما هر زمان که به یک گروه تورنت متصل شدید می شوید تا پرونده های خاصی را به اشتراک بگذارید و شخص ثالث استراق سمع در همان گروه وصل شود. به این ترتیب ، بلوک همتا شما را در حین مراحل اشتراک فایل ، محافظت و نامرئی می کند.

Peerblock با ارائه آدرس های IP بدخواه از لیست بلوک ارائه شده توسط ارائه دهنده خدمات اینترنت ، این کار را انجام می دهد. در صورت وجود هرگونه مقامات حقوقی ، دولتی یا IP مربوطه ، Peerblock اطمینان داد که آنها متوجه وجود شما نمی شوند.

دلایلی که مردم را وادار می کند به "گزینه های Peerblock" تغییر دهند:

در واقع نرم افزار Peerblock بدون کنترل و بدون محدودیت است. کاربران ویندوز هیچ گزینه جایگزینی دقیقی برای ایمن نگه داشتن آدرس IP در هنگام دسترسی به فایلهای تورنت مختلف ندارند. این بزرگترین اشکال در استفاده از Peerblock است.

Peerblock فاقد ویژگی های دقیق و استثنایی در ویژگی های آن است. علاوه بر این ، مسدود کردن همه آدرسهای IP ناایمن و پر مخاطره غیرممکن است. بنابراین ، برای به دست آوردن ویژگی های دقیق تر و کیفیت بیشتر ، برنامه هایی مانند "گزینه های Peerblock" معرفی شده اند. بر خلاف Peerblock ، این گزینه های جایگزین با دقت بیشتری از نظر ویژگی ها کار می کنند وگرنه یک پایگاه داده به طور منظم به روز شده برای شناسایی همه IP های مخاطره آمیز دارند..

دلایل دیگری وجود دارد که کاربران را وادار به سوئیچ کردن به گزینه های همتای بلوک می کند و این دلایل به شرح زیر است:

1- Peerblock Lowers سرعت تورنت:

تورنتینگ مانند سیستم همتا به همتا کار می کند. وقتی بارگیری را بار می کنید ، شخص دیگری آن را از دانه شما بارگیری می کند. هر بار بارگیری BitTorrent شامل صدها و هزاران کاربر است که فایل ها را به اشتراک می گذارند و آدرس IP خاص خود را دارند.

تعداد نهال ها سرعت بارگیری سریعتر خواهد بود. Peerblocks در واقع با درج لیست لیست مشتری در تورنت شما کار می کند. به این ترتیب شما به برنامه تورنت وصل می شوید و در پایان مسدود کردن IP های زیادی به پایان می رسد. تعداد IP های کمتری که به سرعت کمتری در بارگیری پرونده های دریافت شده وصل می شوید. بنابراین ، هنگامی که از بلاک همتا استفاده می کنید ، در نهایت سرعت بارگیری شما کم می شود.

2- Peerblock قادر به مسدود کردن تمام IP های خطرناک نیست:

بلوک همسالان دارای لیست های زیادی از آدرس های IP است. برخی از این موارد به روز می شوند در حالی که برخی از IP های خطرناک و پرخطر بسیار مهم هستند که به نوبه خود به معنی تعداد زیادی آدرس IP خطرناک است که در لیست موجود نیستند.

بنابراین ، این واقعیت را توجیه می کند که Peerblock ، آدرس های IP را مسدود می کند ، اما از آنجا که تعداد زیادی IP وجود دارد ، بنابراین قادر به مسدود کردن تمام IP های پرخطر نیست..

3- Peerblock داده ها را رمزگذاری نکنید:

ایده اصلی استفاده از Peerblock این است که تمام IP های خطرناک ، بدخواه و ریسک پذیر قادر به مشاهده چه نوع پرونده هایی نیستند که بارگیری می شوند اما این بدان معنا نیست که ISP قادر به ورود و نگه داشتن تورنت شما نخواهد بود. فعالیت. به عبارت دیگر ، بلوک همتا قادر به رمزگذاری تمام داده های راهنمایی و رانندگی نیست.

کلیه فعالیتهایی مانند استفاده از مرورگر یا برنامه تورنت و فعالیت به اشتراک گذاری فایل P2P توسط ارائه دهندگان خدمات بررسی و مشاهده می شود. ارائه دهندگان خدمات غالباً از این به عنوان روشی برای کنترل پهنای باند شما استفاده می کنند و اغلب به عنوان پهنای باند شناخته می شوند..

بنابراین ، هنگامی که از Peerblock استفاده می کنید ، ارائه دهنده خدمات شما از نوع داده های ترافیک خود به خوبی آگاه است.

4- Peerblock آدرس IP را مخفی نکنید:

Peerblock آدرس های IP دیگر را در لیست مسدود می کند اما هنوز هم آدرس IP شما به راحتی پیدا می شود. این امر به این دلیل است که وقتی در حال تورنت کردن هستید ، جزئی از گروه BitTorrent هستید و به راحتی می توانید هر آدرس IP دیگری را در این گروه بررسی کنید.

به این ترتیب ، Ppeerblock شما را از اتصال آدرس IP پر مخاطره باز می کند اما هنوز هم می توانید آدرس IP خود را ببینید به این معنی که آدرس IP شما مخفی نیست.

معایب جایگزین های Peerblock

مهمترین و بهترین دلیل برای استفاده از چیزی غیر از همسالان ، گزینه های Peerblock است. گزینه های Peerblock امنیت و محافظت بهتری را در هنگام تورنت فراهم می کنند و بسیار بهتر از بلوک همسالان هستند.

گزینه های Peerblock به دو شکل یعنی VPN و Proxy ارائه می شوند. اگرچه هر دو سرویس به نوعی در نتیجه نهایی با قیمت خود مشابه هستند ، توانایی کار و پیچیدگی اساسی بسیار متفاوت است.

سرویس پروکسی:

یک سرویس پروکسی در واقع یک سرور است که شما را به یک برنامه کارگردانی متصل می کند و به نوبه خود یک آدرس IP مشترک جدید به شما می دهد. یک سرویس پروکسی بسیار ارزانتر است و سریعتر از VPN کار می کند. با این حال ، امنیت رمزگذاری را به شما ارائه نمی دهد و همچنین نمی تواند برای مقاصد دیگری مورد استفاده قرار گیرد.

VPN:

VPN حریم شخصی کامل آنلاین و همچنین ناشناس بودن کامل دیجیتال را فراهم می کند. برای داشتن امنیت و محافظت آنلاین در هنگام مرور ، گشت و گذار و بارگیری فایلهای تورنت مختلف VPN به عنوان بهترین سرویس شناخته شده است.

استفاده از VPN به این معنی است که شما برنامه ای نصب می کنید که تمام اطلاعات ترافیک رایانه را از طریق یک سرور راه دور ارسال می کند که یک آدرس IP جدید به شما می دهد و همچنین داده های ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری می کند. VPN داده های کاربر را رمزگذاری می کند. همچنین می تواند برای مقاصد مختلف مانند پخش Netflix ، ایمن سازی داده های شما در نقاط مهم Wi-Fi ، بازی ، خرید آنلاین و موارد دیگر مورد استفاده قرار گیرد. با این وجود ، ممکن است از سرور پروکسی کندتر باشد.

قبل از انتخاب VPN به عنوان یک جایگزین Peerblock ، کاربر را از قیمت ، سرعت و توانایی رمزگذاری خود بررسی کند. یک VPN که از قیمت بسیار کمی با سرعت فوق العاده سریع کار می کند ، قابلیت رمزگذاری را ارائه می دهد و سیاهههای مربوط را جمع نمی کند بهترین VPN محسوب می شود.

نتیجه:

Peerblock یک روش ناکارآمد و کند برای مسدود کردن آدرس IP خطرناک هنگام torrent است. جایگزین Peerblock جایگزین Peerblocks شد. دو گزینه شناخته شده Peerblock شامل VPN و Proxy است. VPN و پراکسی ها بی خطر هستند و استفاده آنها راحت تر است. اما ، پروکسی ترافیک اینترنت را که یک VPN به راحتی و به طور مؤثر انجام می دهد رمزگذاری نمی کند. برای بهترین نتیجه ممکن از سایر گزینه های پیشنهادی Peerblock استفاده کنید.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me