آنچه Redditer درباره Avast Secureline فکر می کند – Reddit Review

[ware_item id=33][/ware_item]

Avast به عنوان یک نام برای امنیت بسیار محبوب است و آنها ادعا می کنند که یک نیروگاه امنیت اینترنتی هستند. تصور می شد Avast Secureline VPN ابتکاری از شهرت بازار است که دارای کارآیی مشابهی است.


با این حال ، بسیاری از مردم کنجکاو بودند که قبل از انتخاب آن برای خودشان ، از جزئیات آن مطلع شوند. بنابراین ، من یک بررسی Avast VPN طراحی کرده ام تا به سؤالات مرتبط با محبوب VPN مانند راندمان تورنت ، جریان و قابلیت رفع انسداد ، امنیت و غیره پاسخ دهم..

برای تأیید صحت این حکم ، بررسیهای مربوط به Reddit بررسی شد که بیشتر از طرف کاربران Avast Secureline VPN و کارشناسان این زمینه بود.

Avast VPN - بررسی اجمالی

Avast VPN یک VPN ساده با روش تنظیم آسان است. مراحل نصب ساده در وب سایت رسمی آنها وجود دارد که از طریق آنها می توانید Avast VPN را تنها در چند ثانیه کار کنید.

آنها تقریباً مجموعه ای دارند 52 سرور در 33 کشور جهان در سراسر جهان با این حال ، این سرویس VPN مبتنی بر جمهوری چک است که در سال 2014 راه اندازی شد. Avast VPN از کلیه دستگاهها و سیستم عاملهای اصلی مانند Windows ، Mac ، iOS ، Android و غیره پشتیبانی می کند..

نکته مثبت در انتخاب Avast VPN این است که دیگر لازم نیست نگران محدودیت های پهنای باند باشید. همچنین ، آنها پشتیبانی از حداکثر پنج دستگاه همزمان اما با یک برنامه قیمت گذاری متفاوت آره! در حین انجام بررسی Avast VPN ، متوجه شدم که برنامه های قیمت گذاری این VPN با اکثر خدمات متفاوت است.

آنها برنامه های متفاوتی از اتصال همزمان را برای پنج دستگاه ، مک یا رایانه شخصی و برنامه ای که برای اندروید ، آیفون یا آیپد در نظر گرفته شده است. با تمام برنامه هایی که به شما داده می شود 30 روز ضمانت برگشت پول با محدودیت هایی مانند استفاده کمتر از 30 گیگابایت داده و کمتر از 100 اتصال. با این حال ، قبل از پرداخت هزینه هر یک از برنامه های VPN Avast ، می توانید عملکرد را از طریق آن بررسی کنید 7 روز محاکمه رایگان بدون هیچ محدودیتی.

با این حال ، اهدافی که اکثر کاربران VPN خدمات را خریداری می کنند هستند تورنت و رفع انسداد. برای تورنت ها Avast VPN خبر خوبی است؛ با این حال ، کسانی که به دنبال انسداد Netflix هستند ناامید خواهند شد که Avast Secureline VPN در اینجا بی اثر است.

بررسی امنیت Avast VPN

همانطور که قبلاً ذکر شد ، Avast VPN ارائه دهنده VPN مستقر در جمهوری چک است که اساساً آن را از نظارت پنج چشم تضمین می کند ، زیرا این بخشی از توافق به طور مستقیم نیست اما با کشورهای پنج چشم همکاری می کند. این در واقع یک وضعیت نگران کننده نیست اما برخی از مردم نگران آن هستند.

این مطالعه از یک وب سایت همچنین نشان می دهد که آزمایش بدافزار Avast VPN تبلیغاتی را که هنگام نصب پرونده های مشتری VPN یافت شده نشان داده است. با بارگیری این بدافزارهای مخرب بطور خودکار می توانید اطلاعات را جمع آوری کنید.

نه تنها وب سایت بلکه کاربران Avast VPN چنین شکایاتی دارند ، مرجعی برای این پست Reddit است.

من Avast SecureLine دارم و وقتی از برنامه استفاده نمی کنم ، یک روند پس زمینه دارد. آیا باید نگران باشم؟ از r / VPN

با این حال ، اگر ما در مورد ویژگی های امنیتی و حریم عمومی Avast Secureline VPN صحبت کنیم ، آنها مشابه برخی از VPN های خوب هستند. رمزگذاری AES-256 را به همراه ویژگی های پیشرفته محافظت در برابر نشت DNS و Kill-Switch در داده های کاربر فراهم می کند..

بررسی Avast VPN؛ از منظر Redditor

اگر شما کسی هستید که قبل از انتخاب آن ، نظرات واقعی کاربران کاربران را جستجو می کنید ، معتبرترین منبع Reddit است. بسیاری از افراد با جستجو در همه مقوله ها و اظهار نظرهای گیج کننده ، آن را مزاحمت می دانند. بنابراین ، من تمام سوالات و پست های کاربران را در مورد عملکرد Avast Secureline VPN خوانده ام.

دیدگاه کلی من از این توصیه‌ها بیشتر به سمت منفی است. اکثر مردم فکر می کنند که Avast Secureline VPN به همان کیفیتی که قبلاً برای سرویس آنتی ویروس خود اختصاص داده اند ، پرداخته نشده است.

کارت

تقریباً هر شخص استفاده از VPN های دیگر را ارزان تر توصیه کرده است و توجه کاربران بیشتری را به خود جلب کرده است.

همچنین ، برخی از مردم در مورد آن نگرانی دارند که VPN در فروش داده ها دخیل است یا ممکن است دارای پرونده های مخرب در پس زمینه باشد.

کارت

بحثی در مورد Avast VPN وجود دارد که نشان می دهد VPN همچنین هنگام انسداد یا مسدود کردن کانال ها ، برخی از مسائل را ایجاد می کند. به عنوان مثال ، کاربر مرجع Twitch.tv را ارائه داده است.

Avast Secureline VPN از r / VPN

نتیجه

پاسخ کوتاه در انتهای بررسی Avast VPN این است ، شما نباید Avast VPN را انتخاب کنید. این نقطه نظر ارائه نشده است زیرا دارای نقایص بیشماری است ، اما به دلیل وجود برخی گزینه های مقرون به صرفه ، ایمن ، سریعتر و حتی می تواند Netflix را از بین ببرد..

Avast Secureline VPN انتخاب بدی نیست اما حتی یک انتخاب هوشمندانه نیز نیست. با انجام برخی جستجوها می توانید VPN بهتری کسب کنید.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me