Torrent VPN: چرا VPN برای کاربران تورنت ضروری است؟

[ware_item id=33][/ware_item]

تورنت بحث مورد بحث این روزها است ، بنابراین تصمیم گرفتیم نگاهی بیندازیم. این مقاله برای توضیح چگونگی افشای ردیاب های BitTorrent هویت واقعی شما ، پیامدهای قانونی ناشی از آن می تواند ایجاد شود ، چگونه VPN در شبکه تورنت می تواند هویت واقعی شما را تأمین کند ، و لیست بهترین VPN با هدف تورنت.


توضیح مختصر

ردیاب BitTorrent سرور است که کپی های پرونده ساکن در دستگاه های مختلف همکار را پیگیری می کند ، آنها را در درخواست مشتری لیست می کند و انتقال و سرهم سازی کارآمد پرونده های مشترک را ارتقا می بخشد. اکنون ، این سرویس گیرندگان برای به اشتراک گذاری سریع فایل با همسالان جدید بطور دوره ای با ردیاب BitTorrent ارتباط برقرار می کنند و آماری را در مورد عملکرد شبکه ارائه می دهند.

هنگامی که یک کاربر تورنت شروع به برقراری ارتباط با ردیاب و همسالان خود می کند؛ وی آدرس IP و سایر اطلاعات مانند مکان و مشتری نرم افزار را افشا می کند. هر کس با کمی دانش فنی می تواند از آن برای ردیابی این اطلاعات به طور مستقیم به کاربر تورنت استفاده کند و می تواند جدا از تلاشهای احتمالی هک کردن ، باعث پیامدهای قانونی شود..

نحوه کار VPN ، تمام اطلاعات شما را از طریق شبکه تورنت پنهان می کند و ترافیک BitTorrent شما را رمزگذاری می کند تا غیرقابل ردیابی شود. ما نمودار مقایسه ای از بهترین بهترین VPN را برای تورنتینگ و اهداف دیگر تهیه کرده ایم.

بهترین VPN برای نمودار مقایسه تورنت 2017 *

 expressvpnlogoNordVPNPureVPNPIA VPNIvacy VPN
محل جزایر ویرجین انگلیس پاناما هنگ کنگ ایالات متحده هنگ کنگ
رمزگذاری AES 256 بیتی SSL 2048 بیتی AES 256 بیتی AES 256 بیتی AES 256 بیتی
پروتکل های امنیتی PPTP، L2TP، IPSec، SSTP، OpenVPN PPTP، L2TP، IPSec، OpenVPN، IKEv2 PPTP، L2TP، IPSec، OpenVPN، IKEv2، SSTP PPTP ، L2TP ، IPSec ، OpenVPN PPTP ، L2TP ، IPSec ، OpenVPN ، IKEv2 (iOS) ، SSTP
مکان سرور 87 57 141 24 50
پهنای باند & سرعت نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
پشتیبانی از سیستم عامل ویندوز ، مک ، لینوکس ، اندروید ، iOS ، روتر ویندوز ، مک ، لینوکس ، اندروید ، iOS ، روتر ویندوز ، مک ، لینوکس ، اندروید ، iOS ، روتر ویندوز ، مک ، لینوکس ، اندروید ، iOS ، روتر ویندوز ، مک ، لینوکس ، اندروید ، iOS ، روتر
چند ورود 3 دستگاه 6 دستگاه 5 دستگاه 5 دستگاه 5 دستگاه
خط مشی صفر ورود به سیستم بدون گزارش بدون گزارش بدون گزارش بدون گزارش بدون گزارش
سایت اینترنتی از ارائه دهنده بازدید کنید از ارائه دهنده بازدید کنید از ارائه دهنده بازدید کنید از ارائه دهنده بازدید کنید از ارائه دهنده بازدید کنید
معاملات برای ارائه 36٪ تخفیف فروش 72٪ تخفیف فروش زمستانی 73٪ تخفیف فروش زمستانی 52٪ تخفیف فروش 86٪ تخفیف فروش زمستانی
قیمت

$ 8.32 / ماه

3.29 دلار در ماه

2.99 دلار در ماه

3.33 دلار در ماه

1.66 دلار در ماه

تضمین بازگشت پول 30 روزه 30 روزه 7 روزه 7 روزه 7 روزه

* ما برخی از ویژگیهای این شرکتهای برتر ارائه دهنده خدمات VPN را ذکر کرده ایم. برای ویژگی ها و جزئیات دیگری مانند سایر پشتیبانی دستگاه های فیزیکی می توانید به وب سایت آنها مراجعه کنید.

nordvpn - torrent vpn

NordVPN (پاناما)

بهترین VPN همه جانبه برای تورنتینگ ، جریان و امنیت

تعداد سرورها: 735+ | کشورها: 58 | چند ورود: 6

+ امنیت عالی یعنی رمزگذاری دو برابر داده ها
+ خط مشی سخت ورود به سیستم
+ سرورهای بهینه شده برای P2P
+ جریان عالی DNS
- بدون محاکمه رایگان VPN

NordVPN هنگام امنیت VPN رهبر صنعت است. شما با SSL پروتکل های امنیتی L2TP ، PPTP ، IKEv2 / IPSec و OpenVPN اتصال SSL بسیار امن 2048 بیتی برقرار می کنید. همچنین سرورهای ویژه ای وجود دارد یعنی Double VPN و Tor-over-VPN که از تورنت و سایر داده های اینترنتی شما با امنیت لایه باز محافظت می کنند.

از آنجا که این سرویس در پاناما مستقر است ، دارای یک سیاست سختگیرانه ورود به سیستم ، یک سوئیچ اینترنتی برای قتل اینترنتی ، رفع اشکال محکم DNS ، یک مشتری نرم افزار عالی و سرعت بارگیری عالی.

اگرچه آزمایش آزمایشی رایگان وجود ندارد اما قیمت مناسب با 30 روز ضمانت برگشت پول این مسئله را کاهش می دهد. شما باید سه طرح را انتخاب کنید (همه آنها با 30 روز ضمانت برگشت پول). بدیهی است که برنامه 1 ساله بهترین انتخاب برای بدست آوردن ارزش واقعی برای پول است. بسته های موجود ذکر شده عبارتند از:

- $ 11.95 / ماه [برنامه 1 ماهه]
- $ 7،00 / ماه [برنامه 6 ماهه - 41٪ پس انداز]
- 5.75 دلار در ماه [برنامه 12 ماهه - 52٪ پس انداز]

معاملات ویژه تعطیلات

- 3.29 دلار در ماه [طرح 24 ماهه - صرفه جویی 72٪] *توصیه شده*

expressvpn - torrent vpn

ExpressVPN 

سریعترین VPN برای تورنت

شماره سرورها: N / A | کشورها: 94 | چند ورود: 3

+ سرعت بارگیری سریع
+ مدیریت عالی سرورها
- محاکمه رایگان نیست
- کمی گرانتر از دیگران

وقتی در مورد سریعترین VPN صحبت می شود ، ExpressVPN است انتخاب کاربر. همه سرورها سرعت بیشتری را ارائه می دهند و با پشتیبانی از پروتکل های امنیتی L2TP ، PPTP ، SSTP و OpenVPN به خوبی مدیریت می شوند ، به علاوه برای توابع تورنتینگ و جریان بهینه هستند..

این سرویس دارای سیاست سختگیرانه ای در رابطه با ورود به سیستم ، تقدیر از خدمات مستقر در جزایر ویرجین بریتانیا ، و پوشش گسترده ای است که هر هفته گسترش می یابد. سرویس گیرنده نرم افزار با استفاده از توابع داخلی Internet Kill Switch و Speed ​​Test آسان است تا سرعت VPN شما را برای تورنت بررسی کند..

اگرچه این سرویس نسبت به رقبای خود کمی گران است اما پشتیبانی عالی مشتری ، سریعترین سرعت و سرورهای خوب مدیریت شده باعث می شوند قیمت ها و هیچ آزمایشی رایگان دردناک نباشد..

با ExpressVPN ، سه برنامه با ضمانت 30 روزه برگشت پول در دسترس است. با برنامه 1 ساله خود می توانید حداکثر سود را بدست آورید. بسته های موجود عبارتند از:

- 12.95 $ / ماه [برنامه 1 ماهه]
- 9.99 $ / ماه [برنامه 6 ماهه]
- $ 8.32 / ماه [برنامه 12 ماهه - 35٪ پس انداز] *توصیه شده*

خالص vpn تورنت

PureVPN

بهترین همراه

شماره سرورها: 500+ | کشورها: 141 | چند ورود: 5

+ پوشش گسترده کشورها
+ سرعت بارگیری عالی
- محاکمه رایگان نیست
- کمی گرانتر از دیگران

اگر زیاد سفر می کنید یا به دنبال ویژگی های پیشرفته هستید ، PureVPN بهترین انتخاب شماست. این سرویس مملو از ویژگی های منحصر به فرد مانند تونل تقسیم است که داده های اینترنت شما را به جریان های رمزگذاری نشده و غیر رمزگذاری شده جدا می کند ، بعلاوه ، روتر مجازی سیستم شما را به روتر WiFi تبدیل می کند که می تواند دستگاه های بیشتری را به هم متصل کند..

کلیه سرورها با پشتیبانی از IKEv2 / IPsec ، SSTP ، L2TP ، PPTP و OpenVPN پروتکل امنیتی Streaming ، Torrenting و Standard دسته بندی می شوند که می توانید بطور خودکار در هر جلسه VPN انتخاب کنید. مشتری نرم افزار با پیکربندی پیشرفته تر برای کاربران خبره قابل استفاده است.

اگرچه هیچ آزمایشی رایگان وجود ندارد اما می توانید معامله سالانه را بدست آورید تا بهترین ارزش را برای پول بدست آورید. PureVPN دارای سه برنامه قیمت گذاری با ضمانت 7 روزه برگشت پول است. برنامه قیمت گذاری:

- 11.00 دلار در ماه / ماه [1 ماه]
- 8.95 $ / ماه [6 ماه]

معاملات ویژه تعطیلات

- $ 2.99 / mo [24 ماه - 73٪ پس انداز] *توصیه شده*

pia vpn - torrents vpn

دسترسی به اینترنت خصوصی

بهترین VPN برای استفاده روزمره

تعداد سرورها: 3283+ | کشورها: 25 | چند ورود: 5

+ پوشش گسترده سرورهای VPN
+ برنامه قیمت گذاری ارزان و مقرون به صرفه
- عملکرد متوسط
- محاکمه رایگان نیست

دسترسی به اینترنت خصوصی یک تجربه اولیه VPN را به کاربران گاه به گاه ارائه می دهد. این سرویس دارای امنیت AES با قدرت 256 بیتی با پشتیبانی از PPTP ، L2TP ، OpenVPN و یک پروکسی SOCKS5.

سرورهای VPN از پهنای باند بدون پرده برای تورنتینگ برخوردار بوده و ویژگی های اضافی را به عنوان مثال ارائه می دهند. محافظت در برابر نشت IPv6 و DNS ، Kill Switch و یک مسدودکننده آگهی داخلی.

با این حال ، عملکرد سرویس دهنده ها در مقایسه با سایر سرویس های VPN عقب مانده است ، ممکن است در هنگام بارگیری سرعت کاملاً چشمگیر داشته باشید اما جدا از این سرویس هنگام استفاده روزمره عالی است..

این شرکت دارای سه برنامه قیمت گذاری با ضمانت 7 روزه برگشت پول برای هر یک. برنامه قیمت گذاری یک ساله با توجه به ارزش پولهایی که ارائه می دهند بسیار شگفت آور است. برنامه قیمت گذاری:

- 6.95 $ / ماه [1 ماه]
- 5.99 دلار در ماه (6 ماه - ذخیره 14٪)
- 3.33 دلار در ماه (12 ماه - ذخیره 52٪) *توصیه شده*

پیچک vpn - torrents vpn

Ivacy VPN

بهترین VPN ارزان

تعداد سرورها: 200+ | کشورها: 50+ | چند ورود: 5

+ شگفت آور ارزان است
+ سرورهای بهینه شده برای P2P
- عملکرد متوسط
- بدون محاکمه آزاد

Ivacy VPN خدمات در حال رشد برای "ارزان ترین" برای "عملکرد" ​​ارائه شده است. سرورها برای Torrenting بهینه شده و از پروتکل امنیتی IKEv2 ، L2TP ، PPTP ، SSTP و OpenVPN پشتیبانی می کنند..

مشتری نرم افزار بسیار آسان است و از ویژگی های داخلی مانند تونل سازی Split ، اینترنت Kill Switch ، IPv6 و جلوگیری از نشت DNS استفاده می کند..

اگرچه ، پهنای باند بدون پرده است ، اما سرعت در هنگام بارگیری تورنت متوسط ​​بود.

این شرکت دارای سه طرح قیمت گذاری با ضمانت بازگشت 7 روزه بدون سؤال است. برنامه قیمت گذاری یک ساله انتخاب محبوب در بین مردم است. بسته های قیمت گذاری عبارتند از:

- $ 11.95 / ماه [1 ماه]
- 2.50 دلار در ماه [برنامه 12 ماهه]

معاملات ویژه تعطیلات

- $ 1.66 / ماه [برنامه 24 ماهه - صرفه جویی 86٪] * توصیه می شود *

در مقاله قبلی ما - نحوه رمزگذاری ترافیک BitTorrent - ما روشهای مختلف رمزگذاری ترافیک BitTorrent شما را مورد بحث قرار دادیم و نتیجه گرفتیم که VPN بهترین ابزار امنیتی برای تورنتینگ است. امروز ، ما بیشتر به جزئیات پدیده BitTorrent می پردازیم ، که بیشترین سؤال را می پرسد ، و پیامدهای کاربران تورنت با آنها روبرو می شود.

چه تورنت است?

تورنت یک پرونده کوچک است که شامل اطلاعات (فوق داده) نسخه های پرونده ، نسبت به اشتراک گذاری ، مکان و ردیاب های BitTorrent مربوط می باشد. یک فایل تورنت با یک نرم افزار معروف به "BitTorrent Client" همراه است که از یک پروتکل ارتباطی (پروتکل BitTorrent) برای تعامل با ردیاب BitTorrent استفاده می کند.

تورنت چیست?

تورنت - که گاه به آن به اشتراک گذاری فایل P2P گفته می شود - عملی برای بارگیری محتوای دیجیتالی از طریق شبکه تورنت است. مردم Torrenting را به دلیل ساختار غیر متمرکز ، اشتراک گذاری فایل های بزرگ و نداشتن سرور ذخیره سازی ابری ترجیح می دهند. دلیل اینکه مردم می توانند پرونده های بزرگ را بدون پرداخت هزینه اشتراک بلافاصله به اشتراک بگذارند ، تورنتینگ را به یک پدیده محبوب جهان تبدیل کرده است.

چگونه در معرض تورنت قرار می گیرم?

ردیاب BitTorrent سرور است که کپی های پرونده ساکن در دستگاه های مختلف همکار را پیگیری می کند ، آنها را در درخواست مشتری لیست می کند و انتقال و سرهم سازی کارآمد پرونده های مشترک را ارتقا می بخشد. اکنون ، این سرویس گیرندگان برای به اشتراک گذاری سریع فایل با همسالان جدید ، بطور دوره ای با ردیاب BitTorrent ارتباط برقرار می کنند و آماری در مورد عملکرد شبکه ارائه می دهند.

تورنت VPNبلوک های رنگی در زیر هر رایانه قسمت های مختلفی از پرونده را به اشتراک می گذارد.

هنگامی که یک کاربر تورنت شروع به برقراری ارتباط با ردیاب و همسالان خود می کند؛ وی آدرس IP و سایر اطلاعات مانند مکان و مشتری نرم افزار را افشا می کند. هر کس با کمی دانش فنی می تواند از آن برای ردیابی این اطلاعات به طور مستقیم به کاربر تورنت استفاده کند و می تواند جدا از تلاشهای احتمالی هک کردن ، باعث پیامدهای قانونی شود..

نحوه عملکرد ردیاب BitTorrent ، کاربران تورنت نمی توانند از این فرآیند جلوگیری کنند اما می توانند با استفاده از VPN با Torrent یا P2P از این مشکل جلوگیری کنند..

چگونه VPN برای تورنت و اهداف دیگر کار می کند

VPN - Virtual Private Networks - شبکه ای از دستگاه هایی است که از راه دور به یک سرور خصوصی VPN متصل می شوند و آنها را به اینترنت متصل می کند. از آنجا که این سرورهای خصوصی VPN (در مناطق مختلف جهان) دستگاه شما را به اینترنت متصل می کنند ، بنابراین ، هر بار که یک فایل تورنت را به اشتراک می گذارید ، ردیاب اطلاعات این سرورها را مشاهده می کند (به عنوان مثال مکان ، آدرس IP). بنابراین ، VPN هویت شما را از طریق شبکه تورنت (P2P) مخفی می کند.

علاوه بر این ، هنگامی که از طریق سرویس دهنده نرم افزار به یک سرور VPN متصل می شوید ، با اجرای الگوریتم رمزگذاری (به عنوان مثال 256 بیتی AES) با استفاده از پروتکل های امنیتی (به عنوان مثال PPTP ، L2TP ، IPsec ، OpenVPN و غیره) یک تونل رمزگذاری شده بین دستگاه شما و خود ایجاد می کند.

هنگامی که اتصال را با موفقیت برقرار کردید ، VPN تمام ترافیک Torrent (P2P) شما را رمزگذاری می کند و توسط ارائه دهنده خدمات اینترنت و سایر استراق سمع آن غیرقابل ردیابی می شود..

آیا تورنت غیرقانونی است؟ پیامدهای حقوقی پیرامون تورنت

بسیاری از کاربران تورنت از BitTorrent از مسائل حقوقی بی اطلاع هستند. یک قانون قانونی بسیار نازک وجود دارد که مردم غالباً از آن غافل می شوند کهمجوز"که تحت مالکیت معنوی است.

عمل به اشتراک گذاری پرونده P2P تا زمانی که برای هدف قانونی استفاده شود غیرقانونی نیست. بیشتر بحث ها در مورد BitTorrent در مورد قانونی بودن مربوط به مطالب دارای حق چاپ است. در حالی که برخی کشورها استثنائاتی در استفاده منصفانه دارند که امکان استفاده محدود از مطالب حق چاپ را بدون اجازه صاحبان حق چاپ مجاز می دانند. چنین مطالبی شامل انتقاد ، موتورهای جستجو ، تفسیر ، گزارشگری اخبار ، بورس و تحقیق است.

کلیه مطالب دارای حق چاپ متعلق به مالکیت معنوی صاحب حق چاپ است. اگر یک کاربر تورنت چنین محتوا را بارگیری کند ، وی در برابر نقض حق نسخه برداری مسئول خواهد بود.

BeEncryelled از نقض حق نسخه برداری از تورنت دلسرد می کند و خوانندگان خود را ترغیب می کند که فقط پرونده های تورنت قانونی را بارگیری کنند.

سایر موارد قانونی

شرایط مختلفی وجود دارد که به موجب آن ، به اشتراک گذاشتن مطالب دارای حق چاپ ، قانونی است.

توزیع رایگان - برخی از دارندگان حق چاپ می توانند توزیع رایگان محصول خود را تحت "مجوزهای حق چاپ اختصاصی" که در دسترس عموم است ، انتخاب کنند. به عنوان مثال ، مجوزهای نرم افزار برای نرم افزارهای منبع باز مانند FreeBSD.

دامنه عمومی - آثاری که در حوزه های عمومی در دسترس هستند و دیگر مشمول هیچ قانون حق چاپ نیستند می توانند به صورت قانونی به اشتراک گذاشته شوند. به عنوان مثال ، پروژه گوتنبرگ به طور مرتب پس از اتمام حق چاپ آنها ، انتشارات فرهنگی کلاسیک را به روز می کند.

افکار نهایی

برخی از افراد می پرسند که آیا VPN برای محافظت از سیستم های خود کافی است؟ پاسخ به این شبکه خصوصی مجازی یکی از ابزارهای امنیتی توصیه شده برای محافظت از هویت و ترافیک اینترنت از طریق وب است. به ابزارهای امنیتی دیگری نیاز دارید ، به عنوان مثال آنتی ویروس و ضد تروجان برای محافظت از سیستم خود. صحبت کردن در مورد تورنت مورد بحث ، VPN ترافیک تورنت شما را به اندازه کافی رمزگذاری می کند تا نه تنها از افزایش سرعت گاز توسط ارائه دهنده خدمات اینترنت شما جلوگیری کند بلکه از جلوگیری از شنیداریهای دیگر در تلاش برای ردیابی شما در اینترنت جلوگیری کند..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me