بهترین خدمات VPN 2017 – اهمیت امنیت و قابلیت اطمینان

[ware_item id=33][/ware_item]

وقتی صحبت از ابزارهای امنیتی می شود امنیت و قابلیت اطمینان عوامل اصلی هستند زیرا شما به این ابزارها اطلاعات حساس می دهید. شبکه خصوصی مجازی یکی از آن ابزارهای امنیتی است که هویت آنلاین و داده های اینترنتی شما را از طریق وب تضمین می کند. چند روز پیش ما مقاله ای را منتشر کردیم که چرا VPN برای تورنتینگ ضروری است؟ که مورد استقبال خوبی قرار گرفت و کاربران ما سؤال کردند که کدام یک از بهترین خدمات VPN هستند زیرا آنها نگران اطلاعات شخصی خود هستند.


از آنجا که خدمات VPN بسیاری در صنعت موجود است. این یک سوال از قابلیت اطمینان و امنیت در بین شرکت ها ایجاد می کند. در این مقاله ، ما در مورد اینکه کدام سرویس VPN مورد تقاضا قرار دارد ، بحث خواهیم کرد ، فاکتورهای کلیدی که باعث می شوند سرویس VPN قابل اعتماد باشد ، و ویژگی های بهترین خدمات VPN را توضیح خواهیم داد.

Contents

بهترین لیست مقایسه خدمات VPN 2017

 بهترین خدمات vpnexpressvpnlogoPureVPNPIA VPNIvacy VPN
محل پاناما جزایر ویرجین انگلیس هنگ کنگ ایالات متحده هنگ کنگ
رمزگذاری SSL 2048 بیتی AES 256 بیتی AES 256 بیتی AES 256 بیتی AES 256 بیتی
پروتکل های امنیتی PPTP، L2TP، IPSec، OpenVPN، IKEv2 PPTP، L2TP، IPSec، SSTP، OpenVPN PPTP، L2TP، IPSec، OpenVPN، IKEv2، SSTP PPTP ، L2TP ، IPSec ، OpenVPN PPTP ، L2TP ، IPSec ، OpenVPN ، IKEv2 (iOS) ، SSTP
مکان سرور 57 87 141 24 50
پهنای باند & سرعت نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
پشتیبانی از سیستم عامل ویندوز ، مک ، لینوکس ، اندروید ، iOS ، روتر ویندوز ، مک ، لینوکس ، اندروید ، iOS ، روتر ویندوز ، مک ، لینوکس ، اندروید ، iOS ، روتر ویندوز ، مک ، لینوکس ، اندروید ، iOS ، روتر ویندوز ، مک ، لینوکس ، اندروید ، iOS ، روتر
چند ورود 6 دستگاه 3 دستگاه 5 دستگاه 5 دستگاه 5 دستگاه
خط مشی صفر ورود به سیستم بدون گزارش بدون گزارش بدون گزارش بدون گزارش بدون گزارش
سایت اینترنتی از ارائه دهنده بازدید کنید از ارائه دهنده بازدید کنید از ارائه دهنده بازدید کنید از ارائه دهنده بازدید کنید از ارائه دهنده بازدید کنید
معاملات برای ارائه 72٪ تخفیف فروش زمستانی 36٪ تخفیف فروش 78٪ تخفیف فروش زمستانی 52٪ تخفیف فروش 86٪ تخفیف فروش زمستانی
قیمت

3.29 دلار در ماه

$ 8.32 / ماه

2.45 دلار در ماه

3.33 دلار در ماه

1.66 دلار در ماه

پشتیبانی بیت کوین آره آره آره آره آره
تضمین بازگشت پول 30 روزه 30 روزه 7 روزه 7 روزه 7 روزه


مربوط:
بهترین VPN برای Torrenting و P2P File Sharing 2017

ویژگی های اختصاصی که بهترین سرویس VPN را ایجاد می کنند

هر سرویس VPN در صنعت دو کارکرد اصلی یعنی رمزگذاری و cloaking IP را ارائه می دهد. آنچه بهترین سرویس VPN را از بقیه جدا می کند ویژگی های انحصاری ارائه شده است. ما برخی از ویژگی های منحصر به فرد این سرویس های معتبر VPN را لیست می کنیم.

بهترین خدمات vpn

NORDVPN | انتخاب ویرایشگر | بهترین لیست خدمات VPN 2017

"نام NordVPN از ایده آل های نوردیک الهام گرفته شده است که نشان دهنده اعتماد به نفس ، اعتماد ، آزادی و نوآوری است. این نشان می دهد که چگونه ما به ارزش مشتری خود ارزش قائل هستیم ، چگونه می خواهیم با فناوری خود و نحوه کار ما ابتکاری عمل کنیم. "- NordVPN

این شرکت بیشتر روی "امنیت" متمرکز شده است و برخی از بهترین ویژگی های یک ابزار امنیتی را می تواند داشته باشد. سرورهای امن SSL نه تنها بهینه سازی شده اند جریان و P2P بلکه با محافظت می شود ضد DDoS امنیت.

NordVPN ویژه ای دارد TOR بیش از VPN سرورهایی که قدرت TOR را بیش از یک سرویس VPN برای امنیت قوی به شما می دهند بنابراین نیاز مرورگر Tor را برطرف می کند. علاوه بر این ، اگر احساس می کنید که سرعت TOR کند است اما همچنان امنیت دوگانه را می خواهید ، عملکرد دیگری را نیز ارائه می دهد VPN بیش از حد VPN تحت عنوان DoubleVPN.

مربوط: NordVPN روشن است 72٪ تخفیف در زمستان فروش به عنوان یک پیشنهاد زمان محدود شما می توانید گرفتن 2 سال اشتراک در قیمت یک سال و به همان اندازه کم است 3.29 دلار در هر ماه با 30 روز پول برگشت ضمانت.

اگر تحرک را ترجیح می دهید و کارتان به موبایل وابسته تر است ، می توانید از آخرین پروتکل امنیتی موبایل آنها استفاده کنید IKEv2 که به طور هوشمندانه رفتار هرگونه تغییر شبکه را کنترل می کند و بدون خرابی اتصال VPN با آن تغییرات سازگار می شود. مشتری نرم افزار داخلی دارد قفل شبکه یا سوئیچ کشتن اینترنت در صورت قطع اتصال VPN شما ، متوقف می شود و از این طریق مانع از هویت واقعی شما می شود.

بهترین سرویس vpn

EXPRESSVPN | مقام دوم | بهترین لیست خدمات VPN 2017

وی گفت: "ما ExpressVPN را ساخته ایم زیرا ما معتقدیم که همه, صرف نظر از سطح تجربه فنی آنها ، باید بتواند از اینترنت آزادانه و ایمن استفاده کند." - ExpressVPN

این شرکت بیشتر روی "عملکرد" ​​متمرکز شده است و دارای پیشرفته ترین سرورهای امن SSL در صنعت است. این سرویس هر هفته به روزرسانی و نصب مکان های جدید سرور می پردازد تا کاربران آن 99.9 درصد سرور را به روز کنند. همچنین دارای یک سرویس مشتری فعال با تعارف است چت زنده پشتیبانی از مطابقت با چنین عملکردی.

مربوط: ExpressVPN روی 36٪ تخفیف برای مدت زمان محدود شما می توانید گرفتن اشتراک 1 ساله برای کمترین حد $ 8.32 در هر ماه با 30 روز پول برگشت ضمانت.

ExpressVPN یک سرویس VPN سنتی است اما بیشتر بر ارائه تجربه بهتر کاربر تمرکز دارد. به عنوان مثال ، این سرویس گیرنده نرم افزاری ساده و آسان با کارکردهای داخلی دارد سوئیچ کشتن اینترنت ، تست سرعت, و موقعیت مکانی هوشمند بسته به اتصال شما بهترین سرور ممکن را انتخاب می کند. اگر کار شما بیشتر به شبکه Point-to-Site وابسته است (به طور معمول در Windows Azure استفاده می شود) ، پس ExpressVPN از پشتیبانی برای SSTP پروتکل امنیتی.

بهترین سرویس vpn

PUREVPN | مقام 3 | بهترین لیست خدمات VPN 2017

"PureVPN با تنها انگیزه حفظ حریم شخصی آنلاین و ارائه آزادی مطلق اینترنت ایجاد شده است." - PureVPN

این شرکت بیشتر روی "نوآوری" متمرکز است و برخی از بهترین ویژگی های نوآورانه در صنعت را دارد. سرورهای امن SSL نه تنها بهینه سازی شده اند جریان و P2P بلکه با محافظت می شود ضد DDoS (پرداخت شده) و فایروال NAT (پرداخت شده) امنیت.

PureVPN ویژه ای دارد تقسیم تونل عملکردی که با جدا کردن ترافیک اینترنت به ترافیک ‘رمزگذاری شده‘ و رمزگذاری نشده به شما امکان می دهد تا از چندین کار استفاده کنید..

مربوط: PureVPN روشن است 78٪ سال نو فروش به عنوان یک پیشنهاد زمان محدود شما می توانید گرفتن اشتراک 2 ساله در قیمت 1 برای کمترین حد 2.45 دلار در هر ماه با یک 7 روز پول برگشت ضمانت.

اگر شما کاربر سیستم عامل Windows هستید ، پس از آن روتر مجازی این عملکرد به شما امکان می دهد تا لپ تاپ یا دسک تاپ خود را به یک روتر مجازی تبدیل کرده و از آن برای اتصال به آن استفاده کنید 10 دستگاه های بیشتر مشتری نرم افزار دارد سوئیچ کشتن اینترنت خودکار انتخاب هوشمندانه عملکرد ، فقط با یک کلیک روی یک دکمه یعنی جریان ، امنیت ، گشت و گذار و غیره تا یک تجربه شخصی به شما ارائه دهد.

بهترین خدمات vpn

PIA VPN | مقام چهارم | بهترین لیست خدمات VPN 2017

ما دوست داریم اعتقاد داشته باشیم که استفاده از لایه های حفظ حریم خصوصی و امنیتی موثرترین راه حل برای مشکلاتی است که امروز کاربران با آن روبرو هستند. راه حل ما برای حفظ حریم خصوصی و امنیت ، فراهم آوردن یک تونل امن VPN با رمزگذاری فوق العاده قوی است. "- PIA

دسترسی به اینترنت خصوصی رهبر خدمات سنتی VPN است. دارای SSL سرورهای ایمن برای بهینه سازی شده است جریان و P2P اشتراک فایل اگر شما یک کاربر VPN گاه به گاه هستید ، PIA VPN جذاب ترین برنامه های قیمت گذاری را در بازار دارد.

مربوط: دسترسی به اینترنت خصوصی روشن است 52٪ تخفیف فروش برای مدت زمان محدود شما می توانید گرفتن اشتراک 1 ساله برای کمترین حد 3.33 دلار در هر ماه با یک 7 روز پول برگشت ضمانت. 

مشتری نرم افزار ساده و آسان برای استفاده است و دارای یک داخلی است سوئیچ کشتن اینترنت و یک مسدود کننده آگهی که تبلیغات ، بدافزارها و ردیاب ها را مسدود می کند. اگر کار شما به پروکسی وابسته باشد ، دسترسی به اینترنت خصوصی ارائه می دهد جوراب 5 پروکسی.

بهترین خدمات vpn

IVACY VPN | موقعیت 5 | بهترین لیست خدمات VPN 2017

"در Ivacy ، نبوغ در تمام چرخه توسعه محصول ما حک شده است. ما به آزادی کامل آنلاین و همراه با امنیت غیرقابل انکار کاربران معتقد هستیم. "- Ivacy VPN

Ivacy دومین شرکت محور نوآوری در صنعت VPN است. شرکت نه تنها مرکز کشش به دلیل وجود آن است اکثر قیمت مناسب اما همچنین با ویژگی های ابتکاری آن.

Ivacy VPN ارائه می دهد DNS هوشمند برای جلوگیری از نشت DNS و افزودن همه ترافیک اینترنت خود از طریق سرورهای اختصاصی DNS ، این افزونه را اضافه کنید. سرویس گیرنده نرم افزار آن با کاربردی بسیار آسان و ساده است سوئیچ کشتن اینترنت و تقسیم تونل به منظور تخصیص ترافیک اینترنت خود به "رمز نشده" و "رمزگذاری شده" به شما امکان می دهد چند کاره کنید.

مربوط: Ivacy VPN روشن است 86٪ زمستان فروش به عنوان یک پیشنهاد زمان محدود شما می توانید گرفتن اشتراک 2 ساله در قیمت 1 برای کمترین حد 1.66 دلار در هر ماه با یک 7 روز پول برگشت ضمانت

سرورها با آنها ایمن هستند SSL فن آوری, IPv6 محافظت ، و بهینه سازی شده برای جریان و P2P اشتراک فایل که به شما کمک می کند تا بیشتر محدودیت های منطقه ای وب سایت ها را دور بزنید.

کدام فاکتورهای کلیدی یک سرویس VPN را قابل اطمینان می کنند?

عوامل کلیدی مختلفی وجود دارد که باید هنگام انتخاب سرویس VPN روی آنها تمرکز کنید.

1. خط مشی صفر ورود به سیستم

خدمات VPN رایگان زیادی وجود دارد که فعالیتهای اینترنتی شما را ثبت می کنند و به اشخاص ثالث مانند تبلیغ کنندگان و آژانس های نظارت دولتی اجازه می دهند تا به اطلاعات حساس شما دسترسی پیدا کنند. یا برخی از VPN های پرداخت شده مستقر در کشور نظارتی مانند ایالات متحده ، می توانند از قوانین پیروی کنند.

یک سرویس VPN قابل اعتماد باید به طور جدی از خطرات Zero-Log پیروی کند ، به این معنی که سرورهای VPN آنها مجاز به ورود به فعالیتهای وب نیستند (به عنوان مثال تمبرهای زمانی ، URL ها ، کوکی ها و غیره.) اگر این سرویس از برخی از اتصالات اتصال غیر شخصی استفاده کند ، اشکال ندارد. استفاده از داده ها و زمان های اتصال برای حفظ خدمات خود.

2. روش پرداخت بیت کوین

هر زمان که شما یک معامله مالی آنلاین انجام می دهید ، اطلاعات شما در بانک اطلاعاتی شرکت ذخیره می شود که در هر زمان قابل ردیابی است. بیت کوین یک روش پرداخت ناشناس است که به مردم امکان می دهد معاملات آنلاین خود را ایمن و ناشناس انجام دهند. در اینجا راهنمایی در مورد نحوه خرید بیت کوین ارائه شده است.

برای جلوگیری از ذخیره اطلاعات حساس در پایگاه داده خود. یک سرویس VPN قابل اعتماد باید یک روش پرداخت بیت کوین را ارائه دهد تا اطلاعات کاربر خود را ناشناس و غیرقابل کنترل نگه دارد. نه تنها بیت کوین به شما در خرید VPN ناشناس کمک می کند بلکه به خریدهای آنلاین دیگر نیز کمک می کند.

3. سرورهای گسترده VPN با پهنای باند بدون قفل & سرعت

برخی سرویس ها و وب سایت ها به مکان های جغرافیایی از هم جدا می شوند و کاربران اینترنتی را از دور زدن این محدودیت های جغرافیایی با مسدود کردن فعال سرورهای VPN محدود می کنند. خدمات VPN قابل اعتماد باید سرورهای VPN گسترده در مکان های PRIME داشته باشند تا نه تنها از محدودیت های منطقه ای دور نمانند بلکه ترافیک پر جمعیت کاربران اینترنت را نیز مدیریت کنند..

سوالات متداول

س - شبکه خصوصی مجازی یا VPN چیست؟?

Virtual Private Network یک فناوری است که با استفاده از یک اتصال خصوصی ، دو کامپیوتر از راه دور را بر روی وب متصل می کند. این اتصال خصوصی گاهی به "تونل" گفته می شود که با استفاده از چندین الگوریتم رمزگذاری رمزگذاری می شود.

این فناوری از محیط شرکتی حاصل شده است که در آن مشتری ها (کارمندان) برای کار از مکان های از راه دور به یک هاست (شبکه شرکت) متصل می شوند. از آنجا که این ارتباط باعث ایجاد حریم خصوصی در وب می شود ، بسیاری از خدمات تجاری VPN سرورهای VPN را ارائه می دهند تا به مشتریان امکان دسترسی خصوصی به اینترنت را بدهند..

س - چگونه VPN داده های من را ایمن می کند?

هنگامی که در یک سرویس VPN مشترک می شوید ، یک مشتری نرم افزاری را برای شما فراهم می کند که یک ارتباط امن و خصوصی بین شما و سرور VPN (از راه دور VPN) پراکنده در سراسر جهان را تسهیل می کند. داده هایی که بین شما و سرور منتقل می شوند ، با استفاده از الگوریتم ها و پروتکل های رمزگذاری مختلف رمزگذاری می شوند.

س - آیا VPN قانونی است?

آره. استفاده از VPN قانونی است زیرا این فناوری امنیت یک شبکه شرکتی را فراهم می کند و از داده های شما در برابر آسیب محافظت می کند.

س - آیا VPN مانع از ISP از نظارت بر داده های من می شود?

آره. از آنجا که VPN داده های شما را با الگوریتم های رمزگذاری مانند AES 256 بیتی رمزگذاری می کند ، ISP شما نمی تواند داده های اینترنت شما را کنترل کند.

س - آیا VPN مانع از نظارت گسترده دولت بدون نظارت می شود?

آره. به همان دلایلی که در بالا توضیح داده شد ، VPN Tunnel کل جلسه اینترنت شما را از دستگاه خود به سرور VPN رمزگذاری می کند.

س - آیا اعتماد به ارائه دهنده خدمات VPN خوب است?

این ارائه دهنده به ارائه دهنده متفاوت است. برخی از ارائه دهندگان VPN سیاستهای شفاف حفظ حریم خصوصی درباره آنچه را جمع آوری می کنند و چه چیزهایی نیستند ، در حالی که برخی از ارائه دهندگان سیاست های سایه دار و اظهارات مبهم درباره آنچه را جمع آوری می کنند دارند. بنابراین ، وظیفه شما خواندن خط مشی رازداری و شرایط خدمات کلیه ارائه دهنده خدمات مبتنی بر اشتراک است.

س - آیا می توانم از VPN برای پخش کانال های مسدود شده استفاده کنم?

آره. شما می توانید VPN نه تنها برای دسترسی به وب سایت های مسدود شده جغرافیایی بلکه همچنین برای پخش محتوای سرویس های جریان مسدود شده مانند Netflix و Hulu استفاده کنید. می توانید راهنمای ما در مورد بهترین VPN برای پخش را دنبال کنید.

افکار نهایی

ما این خدمات معتبر و بهترین VPN را پس از بررسی خط مشی رازداری و شرایط خدمات آنها و بررسی مشتریانشان به صورت آنلاین انتخاب کردیم. در حالی که برای امنیت سیستم خود نصب آنتی ویروس ضروری است ، همچنین لازم است برای اطمینان از هویت آنلاین و داده های اینترنتی خود ، یک سرویس VPN قابل اعتماد انتخاب کنید. خدمات VPN که در اینجا ذکر شده است ، طبق قانون Zero-Log آنها سختگیرانه است و بهترین ویژگی های ممکن را ارائه می دهد.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me