بهترین (در کل) سرویس های رایگان VPN 2018 [ثابت]

[ware_item id=33][/ware_item]

شبکه خصوصی مجازی که با نام VPN نیز شناخته می شود ، ضروری است و هر کاربر در دنیای امروز به آن نیاز دارد. VPN برای چندین هدف مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این امر نه تنها با محافظت از آگهی حفظ حریم خصوصی شما را رمزگذاری داده های شما ، فعالیت های آنلاین و ایمن خود را حفظ می کند. اما همچنین این امکان را به شما می دهد تا موقعیت جغرافیایی خود را تغییر دهید تا بتوانید به راحتی به هر محتوی مسدود شده از هر گوشه دنیا دسترسی داشته باشید.


با این حال ، خدمات VPN پرداخت شده برای ارائه خدمات بسیار بهتری مانند ارائه اتصال ایمن ، ایمن و خصوصی ، دسترسی رایگان به اینترنت از نظر جغرافیایی محدود است ، اما همه این خدمات هزینه های زیادی را هزینه می کنند.

اما اگر بعضی از VPN ها کاملاً رایگان باشند و حتی یک پنی هم برای شما ندارند ، چه اتفاقی می افتد. آره! درست شنیدی؛ اکنون برخی از VPN ها وجود دارند که کاملاً رایگان هستند و محدودیت های شدیدی هم ندارند.

کلمه "رایگان" در VPN های رایگان معمولاً باعث الهام بخش کاربران می شود و به طور کلی نسبت به آنها جذب می شوند. با این وجود ، ممکن است نسخه عالی نباشد که با همه ویژگی ها همراه نیست ، اما کاربران فقط به این دلیل که مجبور به پرداخت پول نیستند ، جذب می شوند.

معمولاً دو سقوط مهم از VPN رایگان وجود دارد که ممکن است با انتخاب یک اشتراک پولی در هر ماه صرفه جویی نکنید..

خدمات رایگان VPNs معمولاً حداقل کار ساده و اساسی را برای کاربران خود انجام می دهند. دلیل این امر بسیار ساده است که آنها هزینه خدمات خود را نمی گیرند. به عبارت دیگر ، این بدان معنی است که تعداد محدودی از سرورها نیز در دسترس هستند. بنابراین همه کاربرانشان مجبورند تعداد کمی از سرورهای موجود را به اشتراک بگذارند.

علاوه بر این ، این سرویس رایگان VPN به طور مستقیم از کاربران استفاده نمی کند ، اما آنها باید پول در بیاورند. برای تأمین این نیاز ، این ارائه دهندگان VPN اغلب داده های اینترنتی را در اختیار کاربران قرار می دهند و آن را به سازمان های اجرای قانون ، تبلیغ کنندگان و مقامات بالاتر می فروشند..

علاوه بر این ، VPN های رایگان گاهی به شرایط و ضوابط آنها و چه قول هایی که با کاربران داده اند نیز پایبند نیستند. بیایید به عنوان مثال از Hola VPN استفاده کنیم. ارائه دهندگان در سیاست حفظ حریم خصوصی به طور واضح ذکر کرده اند که هیچ گونه گزارش را حفظ نمی کنند و استفاده از آن کاملاً بی خطر است. اما ، واقعیت کاملاً متفاوت است. بیشتر کاربران در مورد این VPN نظرات منفی ارائه داده اند و علاوه بر این ، با فروش اطلاعات شخصی کاربر و ورود به سیستم شخص ثالث ، خط مشی رازداری آن را نیز نقض کرده است..

دلایل بسیار بیشتری وجود دارد که توصیه نمی شود از یک سرویس VPN رایگان استفاده کنید. به جای سرویس رایگان ، کاربر می تواند از خدمات آزمایشی رایگان که توسط ارائه دهندگان مختلف VPN ارائه می شود ، انتخاب کند. به این ترتیب ، آنها می توانند نحوه عملکرد خود را بررسی کنند و اگر راضی نیستند ، می توانند مبلغ خود را نیز پس بگیرند.

5 لیست بهترین VPN رایگان:

در اینجا ما بهترین خدمات VPN رایگان را ارائه می دهیم که امروزه در دسترس هستند. ما پنج بهترین VPN رایگان لیست کوتاه لیست کرده ایم و بهترین استفاده را برای هر یک از آنها تأکید کرده ایم ، بنابراین می توانید به سرعت تصمیم بگیرید که متناسب با نیاز شما متناسب با چه مواردی است.

VPN رایگان محدودیت ها
Hotspot Shield VPN 500 مگابایت در روز
TunnelBear VPN 500 مگابایت در هر ماه
مخفی کردن. VPN 2 گیگابایت انتقال داده در هر ماه
Windscrib VPN -10 گیگابایت انتقال داده در هر ماه
پنهان شدن. VPN مرد 2 گیگابایت استفاده از داده در هر ماه
VPN Betternet بی حد و مرز

هات اسپات شیلد:

Hotspot Shield یکی از بهترین VPN های رایگان است که به میلیون ها نفر در زمان نیازشان کمک کرده است. این کار اغلب در زمان کودتای ترکیه و بهار عربی مورد استفاده قرار می گرفت. کاربران نه تنها به VPN بلکه به عنوان یک برنامه افزودنی Chrome دسترسی رایگان نیز دارند.

Hotspot Shield VPN نسخه فوق العاده ای رایگان را به کاربران ارائه می دهد. این کار به شما داده روزانه 500 مگابایت می دهد. اگرچه کاملاً قابل درک است که برای پخش و تورنت کافی نخواهد بود. اما اگر می خواهید وب سایت را از حالت انسداد خارج کنید یا می خواهید داده های خود را معمولاً در حین استفاده از Wi-Fi عمومی محافظت کنید ، بسیار خوب کار خواهد کرد..

نسخه رایگان Hotspot Shield فقط به شما امکان می دهد فقط به یک دستگاه متصل شوید. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید از یک سرور در ایالات متحده استفاده کنید. با انجام این کار ، شما نمی توانید به Netflix ، Hulu یا برخی وب سایتهای جریان دیگر دسترسی پیدا کنید. با این حال ، شما هنوز هم می توانید به YouTube ، Facebook یا برخی دیگر از سایتهای رسانه های اجتماعی دسترسی داشته باشید که ممکن است در منطقه شما مسدود شوند. همچنین با کلیه سیستم عاملهای اصلی سازگار است.

طرفداران:

 • رمزگذاری اطلاعات قابل اطمینان را ارائه می دهد.
 • کاربران می توانند به مطالب مسدود شده دسترسی آسان داشته باشند.
 • این ایمیل را پشتیبانی می کند.

منفی:

 • این تنها می تواند به یک دستگاه متصل شود.
 • این کار محدود به 500 مگابایت در روز است.
 • این همراه با تبلیغات است.

https: //www.hotspot-shield

TunnelBear:

نسخه VPN رایگان TunnelBear گزینه مناسبی برای مبتدیان است. این کاربر VPN کاربر پسند ترین است. با این حال ، کاربران به استفاده از داده 500 مگابایت در هر ماه محدود می شوند. اگر کاربر در مورد این شرکت توئیت کرد ، می تواند 1 GB اطلاعات اضافی را در هر ماه دریافت کند.

VPN اخیراً توسط مک آفی خریداری شده است و اکنون دارای منابع اضافی دیگری است که همراه با سازمان قابل توجهی برای ادامه توسعه به روزرسانی های امنیتی و حریم خصوصی به VPN خود است. استفاده از آن کاملاً ایمن است و برای رفع انسداد هرگونه خبر ، کاملاً ایمن است. همچنین ، اطلاعات شخصی کاربران و مرور پرونده ها را در اختیار کاربران قرار نمی دهد.

طرفداران:

 • هیچ تبلیغ پاپ آپ وجود ندارد.
 • این یک کاربر پسند را فراهم می کند
 • هیچ IP و ورود به سیستم داده ها وجود ندارد.

منفی:

 • تنظیمات بسیار کمی را ارائه می دهد.
 • دسترسی محدود به سرورها را فراهم می کند.
 • با Netflix خوب کار نمی کند.
 • این محدودیت برای 500 مگابایت در ماه است.

https://www.tunnelbear.com/

پنهان شدن. من:

مخفی کردن من VPN مستقر در مالزی است که خدمات درخشان و رایگان ارائه می دهد. کاربران فقط به مکانهای سرور ، یعنی کانادا ، سنگاپور و هلند محدود شده اند و به آنها مجاز است تا حداکثر 80 مگابیت بر ثانیه از 2 گیگابایت داده در هر ماه استفاده رایگان استفاده کنند..

به دلیل کمبود مکان سرور ، این VPN برای انسداد محتوا در سراسر جهان مناسب نیست. اگر به دنبال سرورهایی در ایالات متحده یا انگلیس هستید ، پس مخفی شوید. من انتخاب خوبی نیست. با این حال ، مخفی شود. من یک خط مشی رازداری محکم دارم که رمزگذاری قوی را برای حفظ امنیت و امنیت اطلاعات شما فراهم می کند.

طرفداران:

 • این نیز بدون تبلیغات و ورود به سیستم است.
 • پشتیبانی کامل از مشتری را ارائه می دهد.
 • سرعت اتصال مناسب را ارائه می دهد.

منفی:

 • هیچ دسترسی به Open VPN وجود ندارد.
 • این فقط به سه سرور محدود می شود و هیچ سروری در ایالات متحده ، انگلیس و استرالیا در دسترس نیست.
 • حد 2 گیگابایت برای فعالیتهای مختلف مانند پخش ، تورنت و سایر فعالیتهای سنگین کافی نیست.

https://hide.me

نگارش بادکنک:

در مقایسه با سایر VPN های رایگان ، VPN های Windscrib بهترین گزینه برای امتحان کردن است. VPN رایگان Windscrib به -10 گیگابایت استفاده از داده در هر ماه اجازه می دهد. علاوه بر این ، آن را صفر نگه می دارد ، رمزگذاری قوی را فراهم می کند که آن را برای حفظ حریم خصوصی و امنیت کامل می کند.

VPN رایگان Windscrib در دستگاه های نامحدود موجود است. این 11 مکان سرور برای انتخاب دارد. علاوه بر این ، می توانید به ویژگی های دیوار آتش و مسدود کردن تبلیغات آنها نیز دسترسی پیدا کنید. همه این ویژگی ها باعث می شود Windscrib یک VPN برجسته در همه زمان ها باشد.

طرفداران:

 • سرعت بسیار عالی را ارائه می دهد.
 • این دسترسی به سرورهای آنها را در بیش از ده نفر می دهد
 • این سیاههها را نگه نمی دارد.

منفی:

 • انتقال داده قفل است.
 • شما نمی توانید به همه سرورها دسترسی پیدا کنید.

https://windscribe.com/

HideMan VPN:

Hide Man VPN یکی دیگر از VPN های عالی عالی است. در هر هفته چهار ساعت دسترسی رایگان به کاربر مجاز است. این VPN مستقر در لندن است که پهنای باند آن را به 2 گیگابایت استفاده از داده در هر ماه محدود می کند.

طرفداران:

 • این هفته به مدت چهار ساعت رایگان است.
 • رمزگذاری جامد را فراهم می کند.
 • این نرم افزار بصری و cross-platform دارد.

منفی:

 • نسخه رایگان حداقل است.
 • به DNS نشت می کند.
 • سیاهههای مربوط به کاربران منتقل شده و غالباً به مدت 14 روز نگهداری می شوند.

https://www.hideman.net/

Betternet:

Betternet VPN برای همیشه رایگان است. VPN رایگان یک پلت فرم کامل و رایگان است که به کاربران اجازه می دهد به صورت ناشناس به اینترنت وصل شوند. VPN به دلایل مختلف مانند عبور از محدودیت جغرافیایی و جلوگیری از ردیابی استفاده می شود. مانند بسیاری از سرویس های VPN که هزینه سالیانه خود را دارند ، Betternet Free VPN هزینه سالانه ندارد.

این برنامه ای است که با یک کلیک به یک VPN متصل می شود و در صورت نیاز امکان دسترسی را فراهم می کند. نیازی به آگهی ثبت نام نیز وجود ندارد. همه این ویژگی ها توسط تبلیغات گاه به گاه و حتی نسخه پریمیوم تبلیغاتی ارائه می شود که کاملاً قابل کنترل و احتیاط است.

اگر در جستجوی مواردی هستید ، پس از استفاده از VPN رایگان Betternet برای تجربه کاملی استفاده کنید.

طرفداران:

 • هیچ محدودیتی وجود ندارد.
 • رایگان است.
 • این داده ها را محدود نمی کند.

منفی:

 • بسیار کندتر از نسخه های پرداخت شده است.

https://www.betternet.co/

گزینه های مناسب و متنوعی در هنگام استفاده از VPN های رایگان وجود دارد. با این حال ، VPN های رایگان بدون خطرات و معایب آنها کار نمی کنند. اگر راضی هستید و اگر این کار را برای شما انجام داده است ، پس با آن همراه باشید. تجربه خود را بارگیری و لذت ببرید. اما اگر نگران خطرات VPN های رایگان هستید ، بنابراین می توانید با گزینه های آزمایشی رایگان بهترین VPN ها را امتحان کنید.

بهترین VPN های رایگان برای iPhone:  

استفاده از VPN بتدریج سرعت اینترنت را کاهش می دهد که با استفاده از آن می توانید به وب دسترسی پیدا کنید ، اما هنوز هم استفاده از سرویس VPN پیشنهاد می شود. استفاده از خدمات VPN خوب است به خصوص اگر در یک شبکه عمومی گشت و گذار می کنید ، خوب است. خدمات VPNs همچنین به شما امکان دسترسی به سایتهای محدود جغرافیایی را می دهد که در غیر این صورت نمی توانید به آنها دسترسی پیدا کنید.

همه کاربران آیفون همچنین باید به VPN تغییر دهند. هنگامی که آیفون ها برای اولین بار به بازار عرضه شدند ، آنها به دلیل امنیت دست نخورده آن شناخته شدند اما با گذشت زمان آیفون ها با چندین مسئله حریم خصوصی و امنیت سایبری روبرو شده اند. همچنین ، اف بی آی آی فون تروریست و جنایتکار را هک کرده است که اپل از باز کردن آن امتناع می ورزد.

در چنین شرایطی ، کلیه کاربران آیفون برای ایمنی و محافظت بهتر به سمت VPN حرکت می کنند. آنها انواع ترافیک داده ورودی و خروجی را از دستگاههای خود رمزگذاری کرده اند. در نتیجه ، آنها خود را از نظارت دولت ، جرایم سایبری و مسائل مربوط به حریم خصوصی ISP در امان نگه داشته اند.

کاربران آیفون با استفاده از VPN مزایای بی شماری می گیرند. آنها به راحتی می توانند چندین وب سایت را مسدود کنند ، می توانند محدودیت های جغرافیایی را تصویب کنند ، می توانند تجربه بازی آنلاین خود را بهبود بخشند ، و می توانند به فیلم ها و محتوای مسدود شده و بسیاری موارد دیگر.

در اینجا بهترین VPN های رایگان ارائه شده است که یک کاربر آیفون می تواند آنها را امتحان کند.

 

VPN رایگان

 

محدودیت ها

 

از کجا بدست آورم?

TunnelBear

500 مگابایت در هر ماه

https://www.tunnelbear.com/apps/ios

VPN توسط SurfEasy

250 مگابایت

https://www.surfeasy.com/fa/

VPN در لمس

نامحدود

https://www.vpnintouch.com/

هات اسپات شیلد

500MB در روز

https://www.hotspotshield.com/vpn/vpn-for-iphone/

Betternet

نامحدود

https://www.betternet.co/iphone-vpn/

بهترین VPN رایگان برای تلفن های Android:

مانند بهترین VPN های رایگان برای آیفون ها ، به همین ترتیب ، چندین سرویس VPN وجود دارد که در فروشگاه بازی Google برای کاربران اندرویدی در دسترس است و مطمئناً ممکن است دچار سردرگمی شوید که انتخاب مناسب است. اگر همین وضعیت را پشت سر می گذارید ، نگران نباشید ما بهترین خدمات VPN رایگان را برای کاربران Android ارائه می دهیم که مطمئناً به شما کمک می کند.

 

 

VPN رایگان

 

محدودیت ها

 

از کجا بدست آورم?

TunnelBear

500 مگابایت در هر ماه

https://www.tunnelbear.com/

VPN Finch

3 گیگابایت در ماه

https://www.finchvpn.com

پروتون VPN

مرور نامحدود

https://free.protonvpn.com/

سوپر VPN

نامحدود

https://play.google.com/store/apps/details؟id=com.jrzheng.supervpnfree

VPN را لمس کنید

نامحدود

https://play.google.com/store/apps/details؟id=com.northghost.touchvpn

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me