بهترین VPN رایگان برای Firefox ، Chrome ، Safari 2019

[ware_item id=33][/ware_item]

آخرین بروزرسانی 14 ژوئیه 2019


یک سرویس VPN معمولی از جمله ویژگی های پیشرفته تر و پروتکل های رمزگذاری بهتر است. همچنین ، آنها گزینه های گسترده ای برای مشتریان خود دارند؛ با این حال ، آنها راه اندازی و مدیریت کمی پیچیده است ، به ویژه برای کسانی که تازه به فناوری VPN هستند.

از طرف دیگر ، پسوند VPN بیشتر یک سرویس رایگان است که توسط مرورگرها ارائه می شود. در حالی که ، اغلب یک برنامه افزودنی VPN رایگان در زمان استفاده آسان تنظیم و وصل می شود. همچنین مرورگرهای محبوب مانند Chrome ، Firefox و Opera بیشتر دکمه دسترسی را برای کاربران خود در اختیار کاربران خود قرار می دهند تا یک راه حل یک شیر برای باز کردن VPN ارائه دهند..

VPN های مقیاس کامل برای کسانی که در جستجوی راه حل دائمی برای همه مشکلات حریم خصوصی خود هستند از جمله پخش محتوای محدود ، تورنت و به اشتراک گذاری فایل P2P و سایر خواسته هایی که نیاز به بارگیری زیاد دارند ، یک راه حل عالی هستند. با این حال ، یک پسوند VPN رایگان یک جایگزین با وزن سبک برای استفاده های گاه به گاه است و فضای کمتری را بدون تأثیر در سرعت شبکه مصرف می کند.

برای تهیه خوانندگان خود و ارائه راه حل آسان برای آنها ، ما برخی از محبوب ترین پسوند VPN رایگان را برای Chrome ، Firefox و Opera انتخاب کرده ایم. خواندن آنها می تواند بینش بهتری در مورد آنها به شما بدهد و به شما در بررسی کمک کند.

بهترین برنامه افزودنی رایگان VPN برای FireFox:

در اینجا بهترین افزونه های VPN وجود دارد که آن را رایگان دریافت کرده و در مرورگر Firefox خود نصب می کنید.

1 - Zenmate - امنیت و حفظ حریم خصوصی VPN

بهترین VPN رایگان برای Firefox ، Chrome ، Safari 2019

 • داده نامحدود با سرویس VPN رایگان
 • خط مشی ورود به سیستم
 • در Windows ، OSX ، Android و iOS پشتیبانی می شود

Zenmate به عنوان یک پسوند محبوب VPN ، با توجه به آنها 41 میلیون کاربر را از نقاط عطف عظیم عبور کرده است. این سرویس VPN رایگان مستقر در آلمان است و با همه مرورگرهای معروف مانند Chrome ، Firefox و Opera کارآمد است.

بزرگترین مزیت کاربران Zenmate این است که آنها مجبور نیستند با محدودیت داده های ناامید کننده ای که بیشتر VPN های رایگان از آن برخوردار هستند روبرو شوند. همچنین ، یک کاربر در حالی که به این پسوند VPN متصل است ، یک سرویس کاربر پسند و مستقیم رو به جلو را تجربه می کند. Zenmate VPN به شما اجازه می دهد تا به سایت ها و محتویات مسدود شده دسترسی داشته باشید که سوئیچ های مکان را برای آنها فراهم می کند.

با این حال ، تنها چهار مکان سرور با سرویس VPN رایگان ارائه شده است و ممکن است در طول مرور با تبلیغات مزاحم روبرو شوید. در حالی که ، تغییر سرویس برتر می تواند شما را به پیشرفت بسیار خوبی در هر ویژگی منتقل کند.

دانلود: Zenmate به عنوان برنامه افزودنی Chrome ، افزونه Firefox و افزونه Opera در اینجا.

2 - DotVPN - بهتر از VPN

بهترین VPN رایگان برای Firefox ، Chrome ، Safari 2019

 • آسان برای استفاده
 • فایروال یکپارچه تمام اتصالات ورودی به دستگاه شما را مسدود می کند
 • سرعت و پهنای باند نامحدود

DotVPN یک پسوند VPN رایگان با ویژگی های فراوان است از جمله ادعای ارائه دهنده مبنی بر اینکه قادر به "رفع انسداد کل اینترنت" است. این یکی از ساده ترین VPN برای کار است یعنی شما می توانید فقط با یک کلیک آن را روشن کنید.

کاربران DotVPN دارای رمزگذاری کلید 4096 بیتی هستند که 2 برابر بیشتر از استاندارد بانکی است. چندین ویژگی اضافه شده وجود دارد که با اکثر برنامه های افزودنی رایگان VPN غیرمعمول است. به عنوان مثال ، DotVPN از داده های شما از طریق محافظت از فایروال به همراه مسدود کننده تبلیغات ، ردیاب و آنالیز محافظت می کند. همچنین آماری را در اختیار شما قرار می دهد که تعداد تبلیغات ، ردیاب ها ، حملات شبکه و تجزیه و تحلیل های مسدود شده در هفته گذشته را نشان می دهد.

DotVPN یک پسوند VPN مؤثر است. با این حال ، هنگام انسداد وب سایت های خاص ، ممکن است با مشکل روبرو شوید. همچنین ، نسخه رایگان به شما امکان نمی دهد مکان سرور را به دلخواه خود انتخاب کنید. در عوض ، آنها سریعترین سرور را نسبت به تغییر خودکار آن به شما اختصاص می دهند.

دانلود برنامه افزودنی DotVPN Chrome ، افزودنی Firefox و افزودنی اپرا در اینجا.

3 - Hola VPN - VPN نامحدود رایگان

بهترین VPN رایگان برای Firefox ، Chrome ، Safari 2019

 • به وب سایتهای مسدود شده دسترسی پیدا کنید
 • بدون تبلیغات

Hola VPN توجه بی شماری از شهروندان را به خود جلب کرده است و براساس این وب سایت به 10 میلیون بار دانلود رسیده است. Hola VPN نوعی سرویس VPN کاملاً متفاوت است که به جای شبکه سرور ، ترافیک را از طریق کاربران خود عبور می دهد.

از طریق Hola VPN می توانید وب سایتها یا محتوای سانسور شده در کشور ، شرکت یا مدرسه خود را با خدمات کاملاً رایگان رفع انسداد کنید. همچنین ، یک برنامه افزودنی یا سرویس اضافی لازم نیست که با این VPN رایگان بارگیری شود تا قابلیت ها افزایش یابد. این سرویس کاملاً رایگان VPN بدون محدودیت پهنای باند است. با این حال ، برخی از مسائل مربوط به حریم خصوصی است اما برای اهداف تجاری خوب است.

تو می توانی دانلود برنامه افزودنی Hola VPN Chrome ، افزودنیهای Firefox و افزودنی Opera در اینجا.

4 - VPN Surfeasy - امنیت ، حریم خصوصی ، رفع انسداد

بهترین VPN رایگان برای Firefox ، Chrome ، Safari 2019

 • آدرس IP خود را ماسک کنید
 • آسان برای استفاده
 • امنیت خود را در نقاط مهم Wi-Fi محافظت می کند

SurfEasy VPN یک VPN مستقر در کانادا و یک شرکت نرم افزاری Opera است. این VPN برخلاف سایر سرویس های رایگان VPN ، ادعا می کند خط مشی کاملی از ورود به سیستم برای مشتریان خود ندارد و به شما امکان مرور وب ناشناس را می دهد. SurfEasy VPN سرورهای خود را در 13 کشور جهان ارائه می دهد که مقدار کافی از محتوای مرور در سراسر جهان را ارائه می دهد.

با این حال ، برای اشتراک نامحدود و ویژگی های پیشرفته تر ، کاربران باید به برنامه حق بیمه نامحدود سوئیچ کنند. برای افزایش پهنای باند کاربران می توانند آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارند و با اضافه کردن دستگاه های بیشتری به حساب خود.

براساس این وب سایت ، SurfEasy VPN بیش از 14 میلیون بار بارگیری از سراسر جهان داشته است.

دانلود می توانید افزونه SurfEasy VPN Chrome ، افزودنی Firefox و افزونه Opera را از اینجا دریافت کنید.

5 - مرورگر VPN - VPN رایگان و نامحدود

بهترین VPN رایگان برای Firefox ، Chrome ، Safari 2019

 • اتصال ساده کلیک کنید
 • سرعت اتصال تا 100 مگابیت در ثانیه است
 • ترافیک را رمزگذاری می کند

Browsec VPN یک برنامه افزودنی رایگان VPN است که ادعا می شود توسط بیش از 2 میلیون مشتری در سراسر جهان قابل اعتماد است. این اجازه می دهد تا از طریق تغییر IP به محتوای مسدود شده دسترسی پیدا کنید. استفاده از پسوند VPN رایگان که به راحتی قابل کنترل است و چهار مکان مجازی از جمله انگلستان ، ایالات متحده ، سنگاپور و هلند را ارائه می دهد آسان و آسان است.

یک مزیت غیرمعمول که بیشتر VPN های رایگان ارائه نمی دهند ، داده های نامحدودی است که توسط Browsec VPN ارائه می شود.

در اینجا بیشتر به بررسی مرورگر Browsec می پردازیم & جایگزین، گزینه ها

تو می توانی دانلود برنامه افزودنی VPN بدون مرورگر برای Chrome ، Firefox و Opera را در اینجا مشاهده کنید.

تجربه مرور خود را با پسوند VPN بهبود دهید

اینها برخی از بهترین افزونه های VPN بودند که پاسخی فوق العاده مثبت از طرف کاربران در سراسر جهان به دست آورده اند. با این حال ، آنهایی که مایل به داشتن VPN به عنوان یک راه حل کامل برای حفظ حریم خصوصی خود هستند ، باید به جای اینکه به خدمات حق بیمه افزودنی VPN فعلی خود اضافه شوند ، بهترین ارائه دهندگان VPN را بررسی کنند..

دلیل این امر این است که یک برنامه افزودنی VPN کمابیش مشابه است و یک سیاست حفظ حریم خصوصی نامشخص دارد که می تواند بر کاربران اینترنت در جستجوی راه حل حریم خصوصی دائمی و کارآمد تأثیر بگذارد.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me