چگونه می توان WiFi رایگان در هر نقطه دریافت کرد

[ware_item id=33][/ware_item]

اگر قصد سفر دارید ، کوله پشتی های خود را با برخی از ترفندهای رایگان Wi-Fi جمع آوری بسته بندی کنید.


ما همیشه هنگام مسافرت به جستجوی وای فای رایگان می پردازیم و در بیشتر مکان ها ، لیست عظیمی از شبکه های Wi-Fi موجود را بدست می آورید.

با وجود گزینه های اتصال ، بیشتر اوقات به دلیل محافظت از رمز عبور نمی توانید به Wi-Fi وصل شوید. به همین دلیل واقعاً نعمت است که بتوانید اتصال Wi-Fi رایگان را برای از بین بردن کسالت کشف کنید.

قبل از رفتن به روش های دریافت وای فای رایگان در هر نقطه ، لازم به ذکر است که خطر بالای نفوذ هکرها در اتصالات اینترنت رایگان وجود دارد.

بنابراین ، اگر با ایمیل های مهم ، اطلاعات شخصی شخصی و غیره سر و کار دارید یا باید فقط وب سایت های روزمره را مرور کنید ، باید دارای ابزارهای امنیتی باشید..

1- احتمالاً مکانهای بی سیم Wi-Fi را حدس بزنید

این یک روش بسیار اساسی اما مفید برای پیدا کردن یک اتصال Wi-Fi رایگان است.

به احتمال زیاد Wi-Fi عمومی در مکان هایی مانند کتابخانه ها ، رستوران ها و زنجیره های تجاری بزرگ (Starbucks ، مک دونالد و غیره) وجود دارد..

اگر در مکانی جدید هستید ، می توانید از طریق نقشه روی دستگاه خود از این مکان ها حرکت کنید. همچنین می توانید نگاهی به این نقاط Wi-Fi بیندازید که شاید آنها را نشناسید.

2- از برنامه های رایگان Wi-Fi Locator استفاده کنید   

چندین برنامه وجود دارد که به شما امکان می دهد برخی اتصالات Wi-Fi رایگان را در نزدیکی خود پیدا کنید.

به عنوان مثال ، نقشه WiFi شامل لیستی از بیش از 100 میلیون کانون WiFi در سراسر جهان است.

همچنین ، آنها دارای اعتبار لازم برای ورود به این اتصالات هستند ، اما شما نیاز به پشتکار دارید در حالی که با استفاده از چنین برنامه هایی به عنوان یک نهاد مخرب می توانید یک کانون برای دسترسی آسان به اطلاعات شخصی خود نیز ثبت نام کنید..

برای ایجاد یک اعتبار اعتبار ، بهتر است قبل از برقراری اتصال ، از طریق بخش بررسی و اظهار نظر برنامه بروید.

3- تلفن خود را ببندید

اتصال تلفن 3G یا 4G به رایانه شما همیشه گزینه خوبی است. سرعت یا سرعت فوق العاده ای را مانند یک کانون Wi-Fi رایگان به شما نمی دهد بلکه راهی برای اتصال به اینترنت به شما می دهد.

برخی از برنامه ها برای اتصال به آیفون و اندروید وجود دارد اما پیش از این به برخی کارها نیاز دارد. به عنوان مثال ، کاربران آیفون ابتدا باید جیلبریک کنند و کاربران اندرویدی باید تلفن هوشمند خود را برای اتصال Wi-Fi ریشه کنند..

این روش می تواند در هر جایی کار کند ، بنابراین سعی کنید کارهای خانه را برای آن انجام دهید قبل از اینکه به یک سفر بروید.

4- آدرس MAC را به محدودیت زمانی Trick تغییر دهید

برخی از شما باید اتصال Wi-Fi رایگان را تجربه کرده باشید که مدتی خوب کار می کند و بعد ناگهان کاملاً خاموش می شوید. دلیل این امر محدودیت زمانی برای اتصال Wi-Fi است.

در چنین شرایطی ، فریب دادن آدرس MAC می تواند به شما کمک کند در صورت وجود گزینه Wi-Fi رایگان دیگر ، به مرور با همان اتصال شبکه ادامه دهید.

یا آدرس MAC دیگری را برای تمدید مدت زمان دریافت کنید یا اگر مهارت بالایی دارید ، یک آدرس MAC موجود را که دسترسی نامحدودی به سرویس پرداخت شده در آن شبکه دارد ، بیزار کنید..

5- مرور سایتهای عمومی را امتحان کنید

این روش برای دسترسی کامل به اینترنت نیست.

برخی از خدمات محافظت شده با رمز عبور یا پرداخت شده ، دسترسی رایگان به وب سایتهای عمومی را ارائه می دهند. بنابراین ، اگر به دنبال گذر زمان خوبی هستید ، به دنبال وب سایتهایی باشید که کانون محلی به صورت رایگان ارائه می دهد.

به عنوان مثال ، شرکت هواپیمایی دلتا دسترسی رایگان به آمازون ، مجله مردم و مجله وال استریت ارائه می دهد.

6- ممکن است ISP فعلی شما نقاط مهم داشته باشد

این می تواند اطلاعات جدیدی برای شما باشد اما ISP فعلی شما ممکن است نقاط مهم را در شهرهای بزرگ ارائه دهد.

می توانید وب سایت ارائه دهنده خود را برای مکان های کانون رایگان در نزدیکی خود بررسی کنید. اگر آنها دارای چنین خدماتی هستند ، می توانید برنامه موبایل خود را از فروشگاه برنامه بارگیری کنید و کانون را پیدا کنید.

برخی از شرکت های تلفن همراه نقاط مهم را نیز ارائه می دهند. به عنوان مثال ، AT&T سرویس hotspot را به صورت رایگان ارائه می دهد ، در حالی که شرکت T-Mobile بعد از مبلغ اضافی 9.99 دلار در هر ماه خدمات مشابهی ارائه می دهد.

7- ثبت نام برای برنامه وفاداری

اگر به برنامه وفاداری آنها بپیوندید ، برخی از مشاغل Wi-Fi رایگان ارائه می دهند. این احتمالاً برای ارتقاء خدمات آنها است و بنابراین می توانید ایمیل های تبلیغاتی دریافت کنید. اما ثبت نام در یک برنامه وفاداری رایگان و دریافت وای فای رایگان نامحدود ، بد نیست.

مشاغلی مانند کیمپتون و هتل های دیگر از چنین تکنیک های تبلیغاتی استفاده می کنند.

نتیجه

با تمام این تکنیک ها شما احتمالاً اتصال WiFi رایگان را در هر نقطه به دست خواهید آورد اما به یاد داشته باشید که داده های زیادی را به جهان باز می کنید. این مشکلی نیست تا زمانی که هیچ هکری یا دزدگیر اطلاعاتی با قصد سرقت اطلاعات شما وجود نداشته باشد ، اما بسیار نادر است.

خوشبختانه راه هایی برای ایمن ماندن در Wi-Fi عمومی وجود دارد و شما باید قبل از استفاده از Wi-Fi رایگان عمومی به این اقدامات مجهز شوید ، مگر اینکه در صورت نیاز فوری وجود داشته باشد..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me