6 چک سریع برای شناسایی سرویس VPN جعلی

[ware_item id=33][/ware_item]

اگر از یک سرویس مشروع استفاده می کنید ، شبکه های خصوصی مجازی (VPN) عالی هستند. VPN ها با رمزگذاری داده های خود و پوشاندن آدرس IP ، لایه ای از امنیت اضافی به مرور اینترنت شما اضافه می کنند تا بتوانید به صورت ناشناس در وب گشت و گذار کنید. بعلاوه ، تمام این امنیت اضافی با هزینه ماهانه کم (یا هزینه یک بار در صورت نیاز به سفر فقط در هنگام سفر) به همراه می آید..


مقاله مرتبط: کلاهبرداری که کاربران را از طریق سرویس های جعلی VPN پس از لایحه ضد حریم خصوصی به دام می اندازد

6 چک سریع برای شناسایی سرویس VPN جعلی

با این حال ، کلاهبرداری های جدید همیشه در حال بریدن هستند و سعی می کنند از افرادی که به دنبال حفظ حریم خصوصی و امنیت هستند استفاده کنند. برای این ارائه دهندگان VPN جعلی قرار نگیرید. با تأیید این سرویس با نکات زیر شروع کنید.

1. صفحه درباره را بخوانید

با نگاهی به صفحه درباره ارائه دهنده خدمات شروع کنید. چه مدت است که آن ها در تجارت هستند؟ برای توصیف خدمات خود از چه زبانی استفاده می کنند؟ اگر به نظر می رسد پیشنهاد آنها خیلی صادق است ، درست است. از VPN هایی که از ادعاهای غیرقابل اثبات مانند "سریعترین" ، "ایمن ترین" و "خصوصی ترین" استفاده می کنند ، خودداری کنید.

2. پشتیبانی از پشتیبانی مشتری خود را امتحان کنید

خدمات قانونی VPN فرصت های زیادی را برای تماس با پشتیبانی فراهم می کند زیرا آنها به مشتری خود اهمیت می دهند. از طریق وب سایت خود جستجو کنید تا ببینید چه نوع پشتیبانی از قبیل شماره تلفن ، ایمیل تماس با ما ، چت زنده ، صفحه سؤالات متداول و انجمن انجمن ارائه می شود. برخی حتی ممکن است دارای صفحه پشتیبانی توییتر باشند.

نترسید که یک گزینه را در گزینه های پشتیبانی خود انجام دهید تا ببینید اگر سریع جواب می دهند - اگر اصلاً جواب دادند. مراقب پشتیبانی باشید که به نظر می رسد از یک شخص واقعی نیست. اگر تمام آنچه شما دریافت می کنید پاسخی از فرم است ، می خواهید با احتیاط پیش بروید.

3. حضور رسانه های اجتماعی آنها را بررسی کنید

عدم حضور در رسانه های اجتماعی باید پرچم قرمز بزرگی را به وجود آورد. در وب سایت ارائه دهنده جستجو کنید تا ببینید که آیا پیوندهایی با صفحه توییتر یا فیس بوک دارند. به نمایه آنها بروید تا ببینید صفحه آنها در چه زمانی راه اندازی شده است. هیچگاه نشانه خوبی نیست اگر صفحه آنها فقط در هفته گذشته یا همین هفته راه اندازی شود.

حتماً بررسی کنید که چند بار ارسال می کنند و آیا به نظرات یا توییت پاسخ می دهند یا خیر. اگر مشاهده نمی کنید مشتریان واقعی در حال تعامل هستند یا در حال تعامل هستند اما هیچ جوابی دریافت نمی کنند ، ممکن است بخواهید روی یک سرویس VPN متفاوت تحقیق کنید..

4. بررسیهای آنلاین تحقیق کنید

بررسی های آنلاین درباره مشروعیت ارائه دهنده خدمات VPN چیزهای زیادی را به شما می گوید. با یک جستجوی ساده Google شروع کنید ، و سپس چندین سایت بررسی را بررسی کنید تا ببینید مردم درباره این سرویس چه می گویند. همیشه به فراتر از وب سایت شرکت نگاه کنید زیرا ساخت این بررسی ها آسان است.

نه تنها به دنبال اطلاعاتی در مورد تجربیات افراد دیگر خواهید بود ، بلکه می خواهید به این بررسی توجه کنید که بررسی ها تا چه حد پیش می رود. اگر تنها بررسی هایی که شما در طی یک ماه گذشته ارسال کرده اید ، نشان می دهد که این سرویس کاملاً جدید است - و شاید غیرقابل اعتماد باشد.

مراقب خدماتی باشید که فقط به نظر می رسد که بررسی های خوبی درباره آنها نوشته شده است. این امکان وجود دارد که این بررسی های جعلی باشد که به نظر می رسد شرکت قانونی باشد.

5. سیاستهای ورود به سیستم آنها را بررسی کنید

اگر در VPN اجرا می شوید که اطلاعات شما را ذخیره می کند ، ادامه دهید! این در واقع هدف یک VPN را خراب می کند زیرا اگر آنها اطلاعات مربوط به سایتهایی که بازدید کرده اید و پرونده هایی که بارگیری کرده اید را ردیابی و ذخیره می کنند ، مرور شما دیگر شخصی یا ناشناس نیست.

این گفته است ، بیشتر VPN ها مانند HideMyAss! برخی از داده ها مانند مدت زمان اتصال یا پهنای باند مورد استفاده را ثبت کنید. این نوع ورود به سیستم باعث می شود تا بتوانند خدمات خود را بهبود بخشند.

با این حال ، ارائه دهنده VPN شما نباید اطلاعات دیگری را از آن وارد کند ، مانند وب سایت هایی که بازدید می کنید یا آدرس های IP که از آنها استفاده می کنید. اگر نمی توانید در وب سایت آنها اطلاعاتی را که خط مشی ورود به شرکت را ذکر می کند ، پیدا کنید ، این لیست را از بالای 100 VPN مشاهده کنید که گزارش ها را حفظ نمی کنند.

6. ساختار قیمت گذاری آنها را مرور کنید

اگر می خواهید از مزایای امنیتی که شبکه های خصوصی مجازی ارائه می دهند ، بهره مند شوید ، انتظار داشته باشید هزینه ای را برای آن بپردازید. معمولاً ، این هزینه اشتراک ماهیانه اندک است ، اما برای حفظ امنیت داده های خود هرگز نباید به خدمات VPN رایگان اعتماد کنید. به احتمال زیاد ، این خدمات رایگان در حال سرقت داده های شما و فروش آن به اشخاص ثالث یا هدایت شما به سایت های شریک زندگی خود برای سودآوری در کمیسیون فروش هستند..

مانند VPN های رایگان ، به اشتراک های مشترک VPN نباید اعتماد کرد. برای یک ، این "اشتراک های مشترک" معمولاً طولانی نمی ماند - شاید یک یا دو سال. دوم ، این یک مدل تجاری ناپایدار است. برای فراهم آوردن پشتیبانی و امنیت مناسب در حال انجام ، شبکه های اینترنتی مجبور هستند به طور مداوم درآمد خود را بدست آورند. این از طریق اشتراک های ماهیانه است. از طرف دیگر ، اشتراک های مادام العمر تنها به جذب مشتریان جدید متکی است. بنابراین ، وقتی هجوم مشتریان افت می کند چه اتفاقی می افتد؟ سرویس ارزان VPN به فروش داده های شما به اشخاص ثالث و تبلیغ کنندگان همان روشی که خدمات رایگان طراحی شده تبدیل می شود ، تبدیل می شود.

به خاطر داشته باشید ، این نوع خدمات ممکن است به جای اینکه فقط پول و درآمد خود را بدست آورید ، برخی از ویژگیهای مورد نظر را ارائه دهید. با این حال ، با خطر داده های به خطر بیافتد ، بهتر است از خدمات رایگان یا "اشتراک مشترک" خودداری کنید.

همچنین برای سیاست بازپرداخت مراقب باشید. بیشتر VPN های مشروط بین 7 تا 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند تا بتوانید خدمات بدون ریسک را امتحان کنید.

اگر می خواهید اطلاعات خود را بصورت آنلاین حفظ کنید ، انتخاب VPN مناسب مهم است. نکات فوق الذکر به شما کمک می کند تا از VPN های جعلی که به دنبال استفاده از شما هستند استفاده کنید.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me