بهترین برنامه تورنت برای اندروید 10 بهترین گزینه

[ware_item id=33][/ware_item]

اعتقاد بر این است که برنامه های اندروید تورنت فاکتورهایی دارند که می توانند بر عملکرد نرم افزار از طریق بدافزار یا نوع دیگری از ویروس ها تأثیر منفی بگذارد. با وجود این توجیهی ، روند استفاده از برنامه torrent برای اندروید فوق العاده است.


بنابراین ، استفاده از بهترین برنامه torrent برای اندروید برای به حداقل رساندن احتمال تهدید احتمالی ضروری است.

بارگیری تورنت برای اندروید با بهترین سرویس تورنت برای دسک تاپ متفاوت است زیرا نیازهای اندروید متفاوت است. بنابراین ، اکثر برنامه هایی که در این مقاله مورد بحث قرار خواهیم داد ، مواردی هستند که دارای امکاناتی نظیر کنترل پهنای باند هستند فقط با اجازه بارگیری از طریق Wi-Fi.

10 بهترین برنامه تورنت برای Android

در اینجا بهترین و بهترین برنامه های تورنت برای بارگیری تورنت در دستگاه های Android وجود دارد.

1 - شامل | برنامه بارگیری کنید

برنامه torrent androidFlud محبوب ترین و ستوده ترین برنامه در بین کاربران اندرویدی است. از طریق این برنامه torrent android ، می توانید هر پرونده میزبانی شده در پروتکل را مستقیماً در تلفن یا رایانه لوحی اندرویدی خود بارگیری کنید.

این رابط کاربری ساده و واضحی دارد که هنگام استفاده از اندرویدی بسیار مورد نیاز است. همچنین ، این ویژگی به مدیریت بهتر و بارگیری فایلهای بزرگ تورنت کمک می کند.

علاوه بر این ، Flud از پروتکل های مختلف ، پیوندهای آهنربا ، انواع مختلف تم ها ، پشتیبانی از خوراک RSS و پشتیبانی از پرونده های بزرگ پشتیبانی می کند.

Flud نسخه های رایگان و پولی دارد که تقریباً عملکرد یکسانی دارند. با این حال ، نسخه پرداخت شده بدون آگهی است ، و نسخه رایگان Flud همانطور که پشتیبانی می شود.

2 - aTorrent | برنامه بارگیری کنید

برنامه andor atorrentaTorrent یک برنامه مدرن با طراحی پیشرفته اما در عین حال ساده تر است که قطعاً سزاوار آن است که یکی از گزینه های برتر برای بهترین برنامه تورنت برای آندروید باشد.

مانند سایر برنامه های ذکر شده ، aTorrent فقط امکان بارگیری در حالت Wi-Fi را دارد. این برنامه با ویژگی های زیاد بارگیری نشده است بلکه شامل نیازهای اساسی مانند پشتیبانی از کارت SD خارجی ، مکان های ذخیره سازی ، بارگیری موازی و موارد دیگر.

علاوه بر این ، aTorrent دارای گفتگوی جستجوی تورنت ، پشتیبانی از لینک آهنربا ، گزینه ای برای باز کردن تورنت از سمت راست مرورگر ، پشتیبانی از پروتکل های مختلف ، DTH و Advanced DTH است..

رایگان با تبلیغات اما اگر می خواهید نسخه بدون آگهی ، شما باید 1.99 $ بپردازید.

3 - FrostWire | برنامه را بارگیری کنید

بهترین برنامه تورنت برای اندروید 10 بهترین گزینهاگر مایل به یک برنامه torrent مدرن اندرویدی هستید ، احتمالاً FrostWire بهترین انتخاب برای شماست. در کنار ویژگی های اساسی ، این برنامه در حین بارگیری فایل های تورنت ، پخش کننده موسیقی ، مرورگر رسانه و گپ آنلاین را ارائه می دهد.

یکی از ویژگی های متمایز که شاید با اکثر برنامه های تورنت از آن استفاده نکنید ، بدون آگهی است. FrostWire یک منبع باز از جمله پشتیبانی از فایلهای .torrent و پیوندهای آهنربا است.

یک موتور جستجو داخلی وجود دارد ، پشتیبانی از گوش دادن به رادیو آنلاین و به اشتراک گذاری فایل برای کاربران FrostWire.

4 - FuTorrent | دانلود

fu-torrent androidFuTorrent یکی از برنامه های جدید است اما هنوز هم یکی از بهترین برنامه های torrent برای اندروید است. این برنامه از برخی پروتکل های اساسی به همراه سفارشی سازی بارگیری چندگانه پشتیبانی می کند.

با استفاده از این برنامه تورنت می توانید حداکثر سرعت بارگیری و بارگذاری تورنت ، تعداد حداکثر تورنتهای فعال و بارگیری را فقط در حالت Wi-Fi و سایر ویژگیهای اساسی تنظیم کنید.

یک جستجوی تورنت وجود دارد ، اما واقعاً کارآمد نیست. همچنین ، نسخه رایگان شامل تبلیغات است ، و در فروشگاه Google Play در دسترس نیست. با این وجود ، می توانید نسخه FuTorrent Pro-Ad-free را از فروشگاه Google Play دریافت کنید.

5 - tTorrent | دانلود

بهترین برنامه تورنت برای اندروید 10 بهترین گزینهtTorrent بسیار ساده است و همچنین یک برنامه فعال آندروید torrent که شامل ویژگی های مختلفی است. بهترین ویژگی tTorrent رمزگذاری به همراه یک رابط وب است که از Transdrone و Transdroid پشتیبانی می کند.

این برنامه به شما امکان می دهد تنظیمات بارگیری را تغییر داده و از انواع پروتکل از جمله پشتیبانی از لینک های آهنربا ، تورنت بدون ردیاب (DHT) ، RSS ، فیلتر IP ، پروکسی (HTTP ، SOCKS) و غیره پشتیبانی کنید..

tTorrent همچنین یک نسخه حرفه ای را ارائه می دهد که با هزینه 1.99 دلار ارزانتر است.

6 - uTorrent | دانلود

برنامه utorrent - androiduTorrent مشتری تورنت است که در بین همه بارگیری کنندگان تورنت مشهور است و مورد استفاده قرار می گیرد. این یکی از قدیمی ترین مشتری های تورنت است که بسیار سبک وزن است. با توجه به این ویژگی ، هنگام بارگیری به عنوان یک سرویس گیرنده تورنت برای اندروید ، بسیار خوب کار می کند.

این ویژگی ها شامل بارگیری فقط از طریق Wi-Fi ، پشتیبانی از پروتکل های مختلف و گزینه انتخاب محل ذخیره می باشد.

uTorrent یک برنامه تورنت ساده است که به شما امکان می دهد برای شروع ، متوقف کردن ، مکث ، ضبط و حتی اضافه کردن و رها کردن یک لینک مگنت تورنت از طریق دکمه های بالای مشتری. یک تصویر واضح از آمار تورنت شما شامل اطلاعات دقیق درباره سرعت بارگیری و بارگذاری وجود دارد.

برنامه Android iTorrent برخلاف نسخه دسک تاپ خود ، امکان بارگیری نامحدود را فراهم می کند. با این حال ، نسخه رایگان uTorrent از تبلیغات پشتیبانی می شود ، و نسخه حرفه ای آن با قیمت 3.99 دلار است.

7 - TorrDroid | دانلود

بهترین برنامه تورنت برای اندروید 10 بهترین گزینهاین برنامه خود را به عنوان یک مشتری تورنت در موتور جستجو اعلام می کند. دلیل این امر این است که TorrDroid راهی بدون دردسر را برای جستجو و بارگیری تورنت فراهم می کند.

این برنامه آندروید آندروید شامل پشتیبانی از انتخاب برای بارگیری پرونده های فردی از یک تورنت ، به اشتراک گذاری پیوندهای آهنربا ، تنظیم محدودیتهای بارگیری و بارگذاری و پروتکلهای مختلف.

علاوه بر این ، مشتری TorrDroid از بارگیری متوالی پشتیبانی می کند که می تواند برای پخش فایل های ویدیویی قبل از اتمام بارگیری آنها استفاده شود.

TorrDroid ساده و آسان برای استفاده است.

8 - Vuze | دانلود

بهترین برنامه تورنت برای اندروید 10 بهترین گزینهVuze یک تورنت مورد علاقه برای دسک تاپ و همچنین برای سیستم عامل اندروید است. این یک ماژول جستجو داخلی به همراه فایلهای بیشماری در بانک اطلاعاتی خود و قابلیت اتصال با P2P و سایر شبکه های تورنت دارد. این امر باعث می شود جستجوی بارگیری فایل آسان و قابل توجهی برای کاربران افزایش یابد.

با استفاده از Vuze می توانید سرعت بارگیری و بارگذاری تورنت را کنترل کنید ، با این وجود این امکان را برای پخش مستقیم فیلم و صوتی بدون بارگیری فراهم می کند.

Vuze دارای ویژگی های به اشتراک گذاری فایل کارآمد و پخش کننده رسانه ویدیویی با کیفیت HD است.

9 - aDownloader | دانلود

بهترین برنامه تورنت برای اندروید 10 بهترین گزینهaDownloader به شما امکان می دهد فایلهای تورنت را از رایانه خود به کارت SD تلفن Android خود منتقل کرده و آنها را با aDownloader باز کنید.

همچنین ، در مرورگر Android ، می توانید لینک مربوط به تورنت را از طریق مطبوعات طولانی بارگیری کرده و سپس "پیوند اشتراک" را انتخاب کرده و در آخر aDownloader.

این یک برنامه اندروید torrent ساده است که هنگام اتمام بارگیری به شما اطلاع می دهد ، همچنین یک منطقه اطلاع رسانی وجود دارد که برنامه های در حال انجام را نمایش می دهد. نسخه رایگان این برنامه شامل تبلیغات است.

10 - Torrnado | دانلود

بهترین برنامه تورنت برای اندروید 10 بهترین گزینهTorrnado در مقایسه با سایر مشتریان آندروید تورنت کمی متفاوت عمل می کند. یعنی شما را به جای بارگیری تورنت به تنهایی به کامپیوتر وصل می کند.

دلیل اصلی کار در این روش ریشه کن کردن بار از رایانه شما از طریق آزاد کردن فضای و انرژی است. Torrnado با مشتری تورنت مورد علاقه ، Transmission همکاری می کند.

Torrnado به شما اجازه می دهد تا فهرست ، فیلتر ، جستجو و مرتب سازی تورنت را انجام دهید. علاوه بر این ، می توانید آمار جلسه و طول عمر را همراه با قادر به نظارت و محدود کردن سرعت جهانی مشاهده کنید. نسخه رایگان آن آزمایشی است. با این حال ، نسخه کامل با قیمت 2.90 دلار است.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me