8 بهترین مشتری تورنت و نرم افزاری برای استفاده

[ware_item id=33][/ware_item]

تورنت یک روش مورد علاقه برای بارگیری پرونده های بزرگ از جمله موارد پخش جریان است ، و این به دلیل امکان پذیر بودن آن در اختیار کاربران قرار می گیرد.


با این حال ، این روند می تواند بدون هیچ مشکلی و پیچیده با یک مشتری تورنت اشتباه انجام شود. بنابراین ، برای بارگیری یک فایل تورنت ، باید یک بارگیری مناسب تورنت را پیدا کنید.

مشتری تورنت چیست?

یک سرویس گیرنده تورنت یا بارگیری تورنت ، رایانه شخصی شما را به بخشی از swarm تبدیل می کند که در آن داده ها از طریق هر دو ، بارگیری و آپلود به اشتراک گذاشته می شوند.

سرویس گیرنده تورنت در درجه اول از پروتکل BitTorrent برای بارگیری پرونده ها و ایجاد سرویس ارتباطی همتا استفاده می کند. به عبارت ساده تر ، این امکان را به اشتراک می گذارد که فایلهای تورنت را بین همه همسالان متصل به سطح جهان ایجاد کنید که از همان پروتکل استفاده می شوند.

کاربرانی - که همان فایل را بارگیری یا بارگیری کرده اند - به یکدیگر متصل نیستند. قابلیت تبادل ردیاب اجازه نمی دهد همزمان با بارگیری یک کاربر و بارگیری یا کمک به دیگران در بارگیری آن پرونده ، کمک کند. در نتیجه فرایند بارگیری فایلهای بزرگ کارآمدتر و سریعتر می شود.

مشتری تورنت همچنین به جمع آوری بیت ها و قطعات فایل تورنت که از تورنت های مختلف بارگیری می شود ، کمک می کند.

برای درک عمیق تر روند تورنت می توانید مقاله "چگونه کار می کند torrenting" را بخوانید.

1 - BitTorrent مشتری

BitTorrentBitTorrent محبوب ترین و قدیمی ترین مشتری تورنت است که با گذشت زمان کارایی خود را بهبود بخشیده است. توابع پیشرفته و مفیدتری در آن وجود دارد.

سرویس گیرنده BitTorrent دارای پیمایش کاربر تمیز و آسان به همراه بذر ، اظهار نظر و بررسی وب است..

نسخه به روز شده BitTorrent همچنین پرونده های تورنت را با توجه به دسته بندی های خود قسمت بندی کرده و جزئیات فنی بیشتری را در مقایسه با سایر سرویس های تورنت ارائه می دهد.

نه تنها این بلکه منابع بیشتری در استفاده از BitTorrent وجود دارد که آن را به بهترین مشتری تورنت تبدیل می کند. این برنامه ارائه دهنده برنامه بارگیری ، محدود کردن پهنای باند کاربر ، دستگاه های جفت شده و موارد دیگر را در ویندوز اولویت BitTorrent ارائه می دهد.

در اصل ، BitTorrent یک نرم افزار torrent رایگان است ، اما دارای نسخه Pro با برخی از ویژگی های اضافی است. به عنوان مثال ، نسخه حرفه ای حذف تبلیغات و پشتیبانی از رسانه داخلی HD را فراهم می کند.

همچنین برخی از معایب استفاده از مشتری BitTorrent برای تورنت وجود دارد. هیچ قابلیت تعویض ردگیری وجود ندارد که به همسالان تورنت اجازه می دهد اطلاعات مربوط به ردیاب های یک فایل تورنت داده شده را تبادل کنند. همچنین تضمین می کند که پرونده از منبع نوری بارگیری می شود.

همچنین ، BitTorrent به طور عمومی کد منبع را نمایش نمی دهد که روشی برای تأیید صحت اجرای امنیت و ویژگی های حریم خصوصی است.

2 - نرم افزار qBitTorrent

8 بهترین مشتری تورنت و نرم افزاری برای استفادهqBitTorrent یک تورنت سبک وزن است که یک بارگیری رایگان تورنت ، بدون تبلیغات و منبع باز نیز هست. من آن را در رتبه دوم قرار داده ام ، اما بعضی از تورنت ها آن را ترجیح می دهند که BitTorrent آن را به عنوان بهترین سرویس تورنت بدست آورد.

برخلاف BitTorrent ، qBitTorrent فضای کمتری را اشغال می کند و همچنین از تبلیغاتی که ویژگی BitTorrent محسوب می شوند عاری است..

نرم افزار torrent تمام ویژگی های مهم و ضروری را که تورنت تر به دنبال آن است ، محاصره می کند. qBitTorrent دارای رمزگذاری پروتکل BitTorrent ، اولویت بندی تورنت ، پرس و جو تورنت ، ایجاد تورنت ، دسترسی از راه دور ، اشتراک RSS و بارگیری محتوای خاص.

با وجود داشتن ویژگی های پیشرفته ، qBitTorrent همه چیز را به روشی ساده و واضح نشان می دهد که شانس سردرگمی کمی را پشت سر می گذارد.

qBitTorrent تحت مجوز GPL مجاز است و کد منبع آن در GitHub قابل دسترسی است. این ویژگی باعث افزایش اعتماد به نفس و امنیت برای qBitTorrent می شود.

چندین مورد برای qBitTorrent وجود دارد که چندان جدی نیستند ، اما کاربران این مشکلات را گزارش داده اند. به عنوان مثال ، گاهی اوقات بارگیری تورنت متوقف می شود و حالت "متوقف" را نشان می دهد. بیشتر مواقع این مشکل به خودی خود عادی می شود ، اما گاهی اوقات رفع مشکل حذف نصب qBitTorrent و نصب مجدد آن است.

3 - مشتری uTorrent

8 بهترین مشتری تورنت و نرم افزاری برای استفادهuTorrent یک جایگزین کمی یا سبک وزن BitTorrent است که توسط خود BitTorrent نگهداری می شود. این پرفروش ترین مشتری تورنت است و از سال 2005 تا کنون در این منطقه واقع شده است.

uTorrent تقریباً ویژگیهای مشابه BitTorrent را دارد ، اما وزن آن تقریباً 1 مگابایت است. این ویژگی آن را به یک بارگیری سریع تورنت تبدیل می کند ، اما موتور جستجوگر داخلی روند یافتن تورنت را نیز سرعت می بخشد.

این نرم افزار torrent قابل حمل است که بدون نیاز به نصب قابل اجرا است زیرا تمام فایل ها و تنظیمات را در همان پوشه ذخیره می کند. می توانید آن را روی یک دستگاه ذخیره سازی خارجی مانند USB قرار دهید و می توانید مستقیماً از آن استفاده کنید.

جدا از همه این مزایا ، برخی خطرات امنیتی در ارتباط با uTorrent وجود دارد. اخیراً مشخص شد که uTorrent در معرض دسترسی هکرها است که می تواند عملکردهای اصلی مشتری را کنترل کند و می تواند بر بارگیری کاربران نظارت کند. با این حال ، BitTorrent وصله ای برای آسیب پذیری منتشر کرده بود.

مشابه BitTorrent ، uTorrent نیز پشتیبانی می کند و کد منبع عمومی در دسترس ندارد.

4 - مشتری Vuze تورنت

بهترین مشتری تورنتووز یک مشتری تورنت کارآمد است و ادعا می کند که از همه بهترین مشتری های تورنت روی زمین قدرتمند است.

Vuze بارهای زیادی از ویژگی ها را ارائه می دهد ، و فقط از آن باقی مانده است. این نرم افزار همچنین یک بارگیری تورنت قدیمی است که توسط رابط کاربری آن منعکس شده است اما دارای یک وب داخلی و ابزارهای دگرگونی است.

لیست گسترده ای از پردازنده های Vuze برای کاربران وجود دارد از جمله ادغام swarm ، پشتیبانی I2P از طریق افزونه ، افزونه های تخصصی که می توانند کارایی Vuze را افزایش دهند ، لیست ردیاب تورنت به راحتی قابل تنظیم ، پخش کننده ویدیو داخلی ، محافظت از ویروس داخلی و بسیاری از ویژگی های دیگر.

همچنین می تواند به یک VPN متصل شود ، به این معنی که می توانید آن را تنظیم کنید که فقط هنگام اتصال یک VPN ، آن را اجرا کنید.

با این حال ، Vuze شامل تبلیغات است که می تواند فقط هنگام پرداخت نسخه حرفه ای حذف شود. همچنین ، این یک برنامه سنگین است که می تواند اینترنت شما را کمی عقب انداز کند.

علاوه بر مشتری رومیزی سنگین ، برنامه تلفن همراه Vuze نیز سبک وزن و بدون آگهی است. در کنار آن ، محدود کردن پهنای باند ، فیلتر IP و تقریباً تمام ویژگی هایی را که می توانید از بهترین سرویس تورنت انتظار داشته باشید ارائه می دهد.

5 - مشتری تورنت انتقال

انتقالانتقال همچنین نرم افزاری برای بارگیری تورنت منبع باز و همراه با تبلیغ بدون هیچ قیمت است.

برخلاف بسیاری از بهترین مشتری های تورنت ، انتقال سبک وزن و با طراحی بسیار ساده است. این گزینه پیشرفته نیز دارد اما در قسمت جلوی آنها آشفتگی نشده است و فقط از چشم دور می شوند.

این سیستم در سیستم عامل لینوکس از قبل نصب شده است که در آن کاربر می تواند تقریباً در هیچ زمان شروع به بارگیری تورنت کند. انتقال ارائه می دهد پشتیبانی دانه وب ، رمزگذاری پروتکل BitTorrent ، دایرکتوری های تماشای ، ویرایش ردیاب ، محدودیت سرعت جهانی و هر تورنت و غیره.

علاوه بر این مزایا ، برخی از کمبودهای برجسته در این نرم افزار torrent وجود دارد. به عنوان مثال ، هیچ موتور جستجوی داخلی ، پشتیبانی سرور پروکسی و هیچ بارگیری متوالی وجود ندارد.

اما مشتری انتقال دارای ویژگی هایی از قبیل ردیاب UDP ، پشتیبانی از پروتکل انتقال داده µTP ، بروزرسانی خودکار ، بذر وب ، کشف همسالان محلی و موارد دیگر.

6 - نرم افزار تورنت دیگر را Delux کنید

Deluge TorrentDeluge یک سرویس گیرنده تورنت است که قادر به رمزگذاری ترافیک از طریق رمزگذاری پیام پیام (MSE / PE) برای افزایش حریم خصوصی است. با استفاده از این ویژگی ، Deluge می تواند به عنوان بهترین مشتری تورنت در نظر گرفته شود که ردیابی شخص ثالث را محدود می کند و عوارض جانبی آن مانند پرتاب ISP.

Deluge یک نرم افزار منبع باز با وزن کمتر از 15MB است. همچنین ، بدون نمایش تبلیغات مزاحم رایگان است. لیست کاملی از ویژگی های Deluge وجود ندارد. با این حال ، این قابلیت را می توان از طریق بارگیری طیف وسیعی از افزونه های داخلی و شخص ثالث افزایش داد.

Deluge مدیریت از راه دور وب و پشتیبانی از لینک های آهنربا را ارائه می دهد. با uTorrent سازگار است ، و شما می توانید هر دو ، uTorrent و Deluge را در هر سیستم عامل پشتیبانی شده بارگیری کنید.

7 - Tribler Client برای تورنت

Tribler-torrentTribler با استفاده از مسیریابی پیاز P2P و کار بر روی اصول Tor ، Tribler یکی از گزینه های سازگار است که هر تورنت دیگری می خواهد آن را انتخاب کند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد Tribler که آن را از دیگر بهترین تورنت های متمایز متمایز می کند ، ویدئویی است که می توانید هنگام بارگیری یک فایل تورنت ، آن را تماشا کنید. همچنین موتور جستجوگر داخلی وجود دارد و نمایشگر تبلیغی با هزینه صفر ندارد.

Tribler برای ارائه ناشناس ماندن در اختیار کاربران خود ، پیوند مستقیم خود را از ازدحام BitTorrent با قرار دادن سه سرور پروکسی با زنجیره ای دیزی قطع می کند..

با این حال ، منفی Tribler شامل عدم داشتن بذر فوق العاده است که به شما امکان می دهد تا بارگیری کنندگان تورنت به سرعت آپلود شوند. همچنین ، هیچ پشتیبانی از گذرگاه طبیعی و کشف همسالان محلی وجود ندارد.

8 - Tixati خوب تورنت مشتری

تیکساتی-تورنت

Tixiati به دلیل قابلیت شخصی سازی بالا و ویژگی های قدرتمند مشهور است. برخلاف بسیاری از مشتری های تورنت ، Tixati اطلاعات و اطلاعات مفصلی مانند اطلاعات مربوط به همسالان ، قطعات ، پرونده ها ، ردیاب ها و غیره را ارائه می دهد..

این برنامه نکات پاپ آپ ، نکات مفید و آموزش هایی را برای بهینه سازی تنظیمات ارائه می دهد. این یک بارگیری تورنت رایگان است که دارای بارگیری متوالی از یک رابط بدون آگهی است.

کاربران به دلیل کوچک بودن این امکان را دارند که به راحتی و به سرعت Tixati را بارگیری کنند و همچنین به عملکرد سریع آن کمک می کند.

با این وجود ، عدم وجود کد منبع و موتور جستجو داخلی از جمله برخی از کمبودهای Tixati است.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me