چگونه IP Torrent را با اتصال VPN بررسی کنیم

[ware_item id=33][/ware_item]

تورنت همیشه آدرس IP شما را در اختیار سایر بارگیری تورنت و همچنین ارائه دهنده اینترنت یا سازمان های دولتی قرار می دهد که می توانند شما را ردیابی کنند. به همین دلیل است که بیشتر کاربران تورنت از ابزارهای ناشناس برای پوشش هویت خود استفاده می کنند.


با این حال ، مطابقت برای تورنتهای کاملاً ناشناس تنها در صورت دستیابی به IP torrent به هنگام اتصال به پروکسی یا VPN ، امکان پذیر است..

ابزارهای زیادی برای بررسی IP torrent وجود دارد که در این مقاله در اینجا به آنها خواهیم پرداخت.

نحوه بررسی آدرس IP تورنت

واضح است كه اگر از ابزارهای ماسك IP مانند VPN یا پروكسی استفاده می كنید ، فقط ارزش آن است كه آدرس IP torrent را بررسی كنید.

در اینجا من یک روش ساده برای بررسی IP torrent را با ابزارهایی که برای این منظور طراحی شده اند ، برای شما تعریف می کنم. اول از همه ، شما باید هر ابزاری را از بین همه این موارد انتخاب کنید.

  • IPMagnet
  • upcoil.com
  • torrentprivacy.com

همه این ابزارها کمابیش کار می کنند ، بنابراین مهم نیست که کدام یک را انتخاب کنید.

مرحله 1: به وب سایت ابزار انتخابی رایگان بروید (ما به عنوان نمونه از checkmyip.torrentprivacy.com استفاده می کنیم). در اینجا آدرس IP واقعی خود را مشاهده خواهید کرد. بررسی torrent ip - مرحله 1

گام 2: اکنون VPN خود را وصل کرده و صفحه را تازه کنید. این مرحله IP VPN شما را در بخش "VPN ناشناس" نمایش می دهد. (به یاد داشته باشید که این IP باید با IP واقعی شما متفاوت باشد) بررسی torrent ip - مرحله 2

مرحله 3: روی "دانلود فایل تورنت تست" کلیک کنید. بررسی torrent ip - مرحله 3

مرحله 4: پیوند بارگیری شده را از طریق سرویس تورنت خود اجرا کنید. بررسی torrent ip - مرحله 4

مرحله 5: پس از مرحله 4 ، IP torrent شما در قسمت "BitTorrent Proxy" ابزار تست torrent IP بارگیری می شود. بررسی torrent ip - مرحله 5

مرحله 6: اکنون تأیید کنید که آدرس IP نمایش داده شده در قسمت "BitTorrent Proxy". اگر این IP VPN شما باشد ، IP IP شما فاش نمی شود. ip torrent را بررسی کنید - مرحله 6

این تنها کاری است که باید بخواهید IP IP torrent خود را بررسی کنید و همچنین بررسی کنید که آیا VPN IP تورنت خود را فاش می کند (اینکاز)

افکار خود را با ما در میان بگذارید

آدرس IP چیست؟?

برای به دست آوردن ایده درست از نشت IP torrent ، لازم است بدانید که IP چیست. آدرس IP مجموعه ای بی نظیر از اعداد است که برای هر دستگاه متفاوت است.

آدرس IP موقعیت مکانی یک شخص / وسیله مشابه آدرس اجاره را نشان می دهد. به عبارت دیگر ، این آدرس اینترنتی هر دستگاهی است که شما از آن استفاده می کنید.

آدرس IP قابل مشاهده است در شرایط عادی و فعالیتهای شما مانند وب سایت هایی که بازدید می کنید ، در چه ساعتی به آن سایت ها مراجعه می کنید و چه مدت زمان آنجا را می گذرانید. همه برای ISP شما قابل مشاهده هستند.

می توانید آدرس IP خود را با هر وسیله آزمایش IP بررسی کنید.

نحوه تغییر آدرس IP

بدون هیچ احتیاطی ، بارگیری تورنت شما به راحتی قابل ردیابی است زیرا torrenting به صورت عمومی آدرس IP کاربر را برای همه همسالان در یک فایل نمایش می دهد.

همچنین به دلیل بسیاری از خطرات حریم خصوصی و امنیتی ، کاربران اینترنت از ابزارهای نقاب IP برای تغییر آدرس IP استفاده می کنند. با این حال ، torrent بودن یکی از پرکاربردترین و تهدیدکنندهترین فعالیتهای اینترنتی است که بیشتر بارگیری کنندگان تورنت از راههای ناشناس استفاده می کنند تا آدرس IP خود را به جعلی تغییر دهند.

ابزارهای نقاب IP مانند پروکسی یا نرم افزار VPN یک سرور ناشناس در بین دستگاه و سایت های اینترنتی خود قرار می دهند که از طریق آنها آدرس IP جعلی به شما داده می شود. هنگامی که چنین ابزارهایی به هم وصل شدند ، اطمینان حاصل می کند که درخواست URL شما از سرور ISP عبور نمی کند یا در غیر این صورت همه چیز آشکار می شود.

چرا باید IP Torrent را بررسی کنید?

پیش از این ، مردم از الزام ناشناس بودن یا این واقعیت که حتی پس از استفاده از یک ابزار حفظ حریم خصوصی ممکن است در معرض خطر باشند آگاه نبودند.

اگر به خصوص در مورد تورنت صحبت کنیم ، این روند کمی پیچیده ای است که torrent های سراسر جهان را به هم متصل می کند. علاوه بر این ، زوج های وظیفه به طور هم زمان در اشتراک گذاری فایل تورنت انجام می شوند.

بنابراین ، اگر از هر وسیله نقص IP استفاده می کنید ، مطمئن شوید که ابزار شما به خوبی کار می کند یا خیر ، بررسی کنید.

دو روش رایج وجود دارد که کاربران تورنت ممکن است برای تورنت ناشناس از آن استفاده کنند.

  1. پروکسی
  2. VPN
  3. پسوند مرورگر

پروکسی

هنگامی که از پروکسی استفاده می کنید ، آدرس IP torrent ناشناس باقی می ماند اما آدرس IP مرورگر همان آدرس IP واقعی شما است. به عبارت دیگر ، این تنظیمات فقط IP تورنت شما را ناشناس می کند و آدرس IP را در سایر فعالیتهای مرور پنهان نمی کند (باید پروکسی را در سرویس گیرنده تورنت خود بارگیری کنید).

VPN (دانشگاه خصوصی مجازی)

در اتصال VPN ، کل اتصال به اینترنت رمزگذاری می شود و به همین دلیل در هنگام torrent کردن با VPN ، آدرس IP تورنت شما نقاب می شود. همچنین ، IP یا IP مرورگر هنگام مرور وب سایت های دیگر با VPN ناشناس باقی می ماند.

برنامه های افزودنی مرورگر 

اگر از افزونه مرورگر استفاده می کنید ، فقط IP مرورگر شما ناشناس خواهد ماند و نه آدرس IP torrent. دلیل این امر این است که پسوند مرورگر فقط ناشناس فعالیتی است که شما در آن مرورگر خاص انجام می دهید ، با این حال مشتری تورنت روی دستگاه شما اجرا می شود.

امیدوارم همه این موقعیت ها را فهمیده باشید. اما یک دقیقه صبر کنید!

هنوز هم می تواند شرایطی وجود داشته باشد که نشت IP تورنت با VPN یا پروکسی وجود داشته باشد. این نشت DNS است.

DNS Leak می تواند IP تورنت شما را به بیرون درز کند

DNS سیستم نام دامنه برای برقراری ارتباط بین دستگاه و سیستم اینترنت است.

سرور DNS URL كلمه ای را به فرم عددی تغییر می دهد تا مرورگر بتواند آن را بفهمد و نتیجه دلخواه را برای درخواست ارسال شده از یك دستگاه نشان دهد. برای توضیحات دقیق تر DNS ، می توانید در مورد تست نشت DNS به این صفحه مراجعه کنید.

بیشتر سرور DNS بر روی سرور ISP DNS تنظیم می شود. بنابراین ، آنها همچنین می توانند آدرس IP دستگاهی را که درخواست DNS از آن وارد می شود ، مشاهده کنند. اما هنگامی که از VPN یا پروکسی استفاده می کنید ، یک سرور DNS ناشناس قرار می دهد ، بنابراین هر درخواست از طریق آن عبور می کند و IP همچنان نقاب باقی می ماند. با این حال ، گاهی اوقات درخواست DNS به سرور ISP نشت می کند و IP واقعی کاربر در معرض دید قرار می گیرد.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me