چگونه تورنت گرفتار نشود – راهنمای آسان

[ware_item id=33][/ware_item]

اکثر مردم احتمالاً مفهوم تورنت و نحوه عملکرد آن را می دانند. اگر اینگونه نباشد ، می توانید قبل از مطالعه بیشتر ، نگاهی گذرا به این مقاله بیندازید.


در جایی که تورنت جذاب است ، در عین حال خطرناک نیز هست. و می توانید آخرین فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی و موسیقی را با تورنت بارگذاری کنید.

خطر در تورنت غالب است زیرا وب سایت های بسیاری وجود دارند که بسیاری از مطالب غیرقانونی و محتوای حق چاپ را ارائه می دهند. با این حال ، آنها این تصور را ایجاد می کنند که وقتی چنین نباشد ، محتوای نمایش داده شده کاملاً قانونی است.

به همین دلیل بسیاری از شهروندان محتوای غیرقانونی را بارگیری می کنند حتی اگر قصد انجام چنین فعالیتی را نداشته باشند. در نتیجه ، آنها به اعلان های مربوط به نقض حق نسخه برداری یا هشدارها پایان می دهند.

بنابراین ، برای ایمن ماندن ، می توانید برخی مراحل را دنبال کنید تا گرفتار تورنت نشوید.

آیا تورنت غیرقانونی است?

اصطلاحی به نام حق چاپ وجود دارد که فقط به حق نمایش محتوا اشاره دارد. مالک یا وقتی صاحب محتوا اجازه دسترسی به هر کسی را دارد.

هرکسی که چنین مطالب حق چاپ را به صورت رایگان ارائه می دهد یا کسی که چنین مطالبی را مضراب می کند ، در این صورت او یک کار غیرقانونی انجام می دهد. با این حال ، تورنت به خودی خود غیرقانونی نیست.

برای دانستن اینکه چگونه گرفتار تورنت نشوید. شما باید از نهادهایی که بیشتر فعالیتهای تورنت را نظارت می کنند ، آگاه باشید.

اگر از نحوه کارکرد تورنت آگاه هستید ، احتمالاً می دانید که یک ISP ، دارنده حق چاپ ، دولت یا نهاد اجرای قانون می تواند به راحتی بارگیری تورنت را از swarm torrent (مجموعه ای از همسالان که بارگیری و بارگیری همان پرونده تورنت) را دارد ، بدست آورد..

در حالی که ، اگر احتیاط کرده اید ، ممکن است تورنت شما ناشناس بماند.

بیشتر بخوانید ... تورنت غیرقانونی است?

چه اتفاقی می افتد وقتی که شما گرفتار تورنت می شوید?

گرفتار شدن در هنگام به اشتراک گذاشتن تورنت ، می تواند عواقب خفیف و شدید داشته باشد.

ممکن است یک پیام هشدار دهنده از ISP دریافت کنید ، یا می توانید سرعت پنالتی را به عنوان یک پنالتی تجربه کنید. با این حال ، مجازات های شدید برای تورنت غیرقانونی نیز جمعی است.

اما ، قوانین تورنت تا حد زیادی به کشوری که شما در آن زندگی می کنید بستگی دارد. برای مثال ، در انگلیس 12 ماه زندان به کسی داده شد که در سال 2016 تنها 40 آهنگ برتر دارای حق چاپ را به اشتراک بگذارد..

این احتمال وجود دارد که از طریق ترول های حق چاپ ، یک پنالتی دریافت کنید. ترول های حق چاپ حقوقی مشاغل كوچكی هستند كه شغل آنها را برای دنبال كردن از دزدان دریایی مجزا می دانند. آنها آدرس IP تورنت را بارگیری می کنند که محتوای غیرقانونی را بارگیری می کند ، و با رضایت دارنده حق چاپ ، این شرکت از طرف آنها اقدام قانونی می کند.

بیشتر این شرکتها از یک روش مشترک استفاده می کنند که اساساً برای حل و فصل پرونده در خارج از دادگاه است. ترول های کپی رایت از ایمیل استفاده می کنند یا حتی از درب به در هم می روند تا نامه تسویه حق چاپ را تحویل دهند.

در چنین نامه هایی تهدیدی برای خواندن بیش از 100،000 دلار وجود دارد ، اما آنها فقط 3000 دلار درخواست می کنند که به نظر می رسد بسیار کم و همچنین بدون دردسر هزینه و خطر دادگاه..

چگونه تورنت گرفتار نشود?

تمام امنیت تورنت حول محاصره آدرس IP است که مهمترین نشانگر هویت یک تورنت مشترک شخصی است.

با استفاده از VPN

این اصطلاح ممکن است برای کسانی که می خواهند ناشناس بمانند تکرار شود. این همان چیزی است که باعث افزایش استفاده و استفاده از VPN می شود که موثرترین روش برای ماسک کردن آدرس IP است.

VPN ها از ارزان بودن تا هزینه ای اندک هستند ، اما شما هرگز نمی توانید از طریق قضاوت قیمت عملکرد VPN یا ایمنی را قضاوت کنید. ویژگی های VPN می تواند عملکرد عملکرد آن سرویس را به شما منتقل کند ، اما ایده ای مناسب از طریق بررسی کاربر از VPN برای تورنت حاصل می شود..

تور

روتر پیاز (Tor) رایگان است و کمی شبیه به VPN. از این رو توسط بعضی از شهروندان شهروند که نمی خواهند ناشناس بودن پرداخت کنند ، استفاده می شود.

Tor همچنین با استفاده از ترافیک از طریق عبور از چندین گره ، رمزگذاری و ترافیک IP را تأمین می کند. با این حال ، به دلایل بسیاری ، تور برای اهداف تورنت کارآمد محسوب نمی شود. مهمترین و مهمترین آنها سرعت آهسته قابل توجه است که با کار پهنای باند زیاد ، متناقض متناقض است.

Tor می تواند برجسته ترین هدف از اجرای قانون و ارگان های دولتی باشد زیرا این وسیله مورد علاقه در بین هکرها / جنایتکاران است.

Peerblock

Peerblock یک برنامه شناخته شده و خاص برای به اشتراک گذاری تورنت است. با توجه به خطر برجسته قرار گرفتن در معرض IP در برابر تورنت بیشتر ، Peerblock حاوی لیست سیاه آدرسهای IP است..

آدرس های IP snooping با هدف اصلی ردیابی کاربر تورنت به طور مرتب در این فایروال دسکتاپ به روز می شوند. متأسفانه ، لیست سیاه Peerblock پس از نصب فقط یک بار به روز می شود. یک کاربر که مایل به به روزرسانی منظم است ، باید هزینه آن را بپردازد.

اما سؤال این است ، آیا این اطمینان خواهد داد كه هر IP دزدگیر موجود در لیست سیاه Peerblock است?

همچنین ، ترول حق چاپ یا هر شخص دیگری که می تواند به سرعت با استفاده از آی پی که در لیست سیاه نیست ، سریعاً IP ها را از swarm تشخیص دهید..

جعبه Seedbox

Seedbox برای BitTorrent است که به شما امکان می دهد تورنت را با سرورهای پر سرعت اختصاصی به اشتراک بگذارید. این یک سرور از راه دور است که به همراه نقاب دادن آی پی از عموم مردم ، سرعت بالایی در اختیار کاربران قرار می دهد.

پس از اتمام بارگیری ، فایل تورنت بارگیری شده در Seedbox میزبانی می شود و می توانید در هر زمان آن را در رایانه شخصی خود بارگیری کنید.

برخی از فروشندگان Seedbox وجود دارند که مرورگر فایل HTTP را ارائه می دهند و به شما امکان می دهند فایل ها را از Seedbox از طریق یک مرورگر وب بارگیری کنید..

اگر شما گرفتار تورنت چیزهای غیرقانونی?

اکثر مردم اهمیتی به ناشناس ماندن در هنگام تورنت نمی دهند تا اینکه در پایان به اعلامیه های حق چاپ یا نامه های تسویه حساب برسند.

اگر شما یکی هستید ، برخی از توصیه ها ممکن است به شما کمک کند. با این حال ، قبل از اینکه گرفتار غیرقانونی تورنت شوید ، باید از الگوهای ناشناس ماندن احتیاط کنید.

برخی افراد خوش شانس هستند و فقط اخطارهایی را از طریق ISP دریافت می کنند که نگرانی بزرگی نیست. اما این یک لحظه ضروری برای کاربران اینترنت است.

اکنون ، بیشتر نامه های تسویه حساب نیز از طریق ISP شما دریافت می شود. یک حق نسخه برداری به دنبال سیستم دادگاه ISP شما را نوشته و آن را مجبور می کند تا با تهدید قانونی به مشتریان ایمیل ارسال کند و اطلاعات شخصی را ارائه دهد. از آنجا که آدرس IP شخصی نیست (طبق قانون ایالات متحده) ، ترول های حق چاپ می توانند هویت واقعی کاربران را بدست آورند.

بنابراین ، اگر ایمیل حاوی هیچ شناسنامه شخصی شما نیست ، آن را به همین روش نگه دارید و از پاسخ دادن به این ایمیل خودداری کنید. اگر ISP گواهی نامه شما را ارائه نکرده باشد ، در صورت پاسخگویی به این نامه ، اطلاعات شخصی شما را به Troll copyright نشان می دهد..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me