چگونه تورنت را بصورت ناشناس بارگیری کنیم

[ware_item id=33][/ware_item]

تورنت به سادگی یک پروسه اشتراک فایل است که چندین فرد را در پروسه بارگیری درگیر می کند. BitTorrent یک فناوری است نه یک نرم افزار برنامه ای که بارگیری سریع و به اشتراک گذاری فایل بین همسالان را امکان پذیر می کند.


اگرچه تورنت صرفاً امری قانونی و ایمن است که در برخی کشورها وجود دارد که آن را غیرقانونی و ناامن می دانند. صرف نظر از هرگونه نفوذ و فشار سیاسی ، تورنتها موثرترین و صالح ترین روش برای بارگیری و به اشتراک گذاری مطالب مختلف از وب هستند. سرعت و توانایی تورنت در ارائه سطح قابل قبولی از خدمات با محبوبیت آنها به اشتراک گذاشته می شود.

جدی ترین نگرانی درباره تورنت ، حریم خصوصی آنها است. تورنتها نگرانی های جدی درباره حریم خصوصی را نشان می دهند. همچنین ، آنها به گونه ای طراحی شده اند که ترول های حق چاپ یا هکرها می توانند در صورت عدم رعایت نکات ایمنی ، به راحتی آنها را بگیرند.

با تیم های ضد دزدی دریایی و سازمان های حقوقی نامشخص ، پلیس بسیاری از مشتریان BitTorrent در حال یافتن راه هایی برای پنهان کردن هویت واقعی خود از جهان هستند.

تعداد زیادی از کاربران BitTorrent به دنبال راه هایی برای پنهان کردن هویت خود در هنگام torrent هستند. این امر به این دلیل است که وقتی یک کاربر به صورت ناشناس تورنت را بارگیری می کند ، ردیاب قادر به ردیابی آدرس IP کاربر نخواهد بود و همچنین به هر پرونده یا ماده ای که یک کاربر بارگیری کند ، قادر به دسترسی نیستند..

چرا تورنت ها باید از ناشناس بودن مراقبت کنند?

کاربران باید بسیار مراقب ناشناس بودن خود باشند زیرا می توانند خود را در دادگاه یا حتی در زندان به پایان برسانند. مطابق با دفتر حق چاپ ایالات متحده ، نقض حق چاپ می تواند منجر به مجازات های کیفری شود که شامل حبس تا 5 سال و مجازات تا 250،000 دلار در هر تخلف می شود..

چگونه "تورنت" را به صورت ناشناس بارگیری کنید?

اگر می خواهید تورنت را ناشناس بفرستید بدون اینکه به دنیای خارج اجازه دهید هویت خود را بشناسد ، در زیر ذکر شده روش هایی است که می توانید برای بارگیری تورنت به صورت ناشناس دنبال کنید:

  1. استفاده از VPN:

استفاده از VPN یکی از موثرترین و کارآمدترین روش های ناشناس ماندن است. VPN بهترین و ساده ترین راه برای پنهان کردن هویت و آدرس IP از سایر همسالان است. اگرچه یک ارائه دهنده خدمات خوب VPN مقداری پول شارژ می کند اما با خدمات کارآمد آنها تمام اطلاعات ترافیکی شما را مسیریابی می کند. اگرچه همه VPN برای تورنت بارگذاری ناشناس نیست اما قبل از بارگیری یک VPN ابتدا صلیب را بررسی کنید که آیا این برای دانلود ناشناس است یا خیر؟.

ثانیا ، قبل از استفاده از VPN برای بارگیری تورنت به صورت ناشناس ، اطمینان حاصل کنید:

  • VPN برای بارگیری ناشناس است.
  • VPN سیاههها را حفظ نمی کند
  • ویژگی های اضافی VPN را بررسی کنید.
  1. از حریم خصوصی تورنت استفاده کنید:

حریم خصوصی تورنت یکی دیگر از روشهای اخیراً برای بارگیری تورنت به صورت ناشناس است. این سرویس در اختیار مشتریان BitTorrent قرار می گیرد. این سرویس پروکسی مشابه BT Guard است. حریم خصوصی تورنت ، سرویس گیرندگان uTorrent اصلاح شده را ارائه می دهد که کلیه تنظیمات لازم از پیش تنظیم شده را دارند. این کار توسط تیم TorrentReactore.net انجام می شود. این یک تونل بین سیستم و سرور از راه دور را تشکیل می دهد. علاوه بر این ، داده ها نیز رمزگذاری می شوند و این بدان معنی است که داده ها غیرقابل دسترسی بوده و توسط سرویس ها پشتیبانی می شوند. تنها اشکال این سرویس این است که فقط در سیستم عامل های ویندوز به کاربران محدود می شود.

  1. از ANOMOS استفاده کنید:

Anomos در اصل یک برنامه رایگان ویندوز و پروتکل توزیع فایل های چند P2P رمزگذاری شده است. این برنامه به کاربران BitTorrent اجازه می دهد هویت و آدرس IP خود را مخفی کنند. بیش از 1600 کاربر خواستار ساخت پروتکل Anomos در ساخت uTorrent در آینده شده اند ، و این دومین پیشنهاد مشهور در سراسر کشور است.

نکته منفی آنوموس این است که آنها کاملاً سازگار با پرونده های تورنت منظم نیستند. این امر به این دلیل است که از قالب تورنت خاص خود استفاده می کند. همچنین سرعت بارگیری به طور معمول پایین از انتقال عادی BitTorrent است.

  1. استفاده از SeedBox:

Seedbox ها به صورت سرورهای بهینه سازی شده معمولاً برای انتقال torrent در پرونده های P2P طراحی شده اند. با Seedboxes ، کاربران سرعت بارگیری بالایی دارند و این به شما کمک می کند تا آدرس IP خود را از جهان خارج مخفی کنید.

Seedbox ها سرورهای پر سرعت هستند که از پروتکل BitTorrent برای بارگیری و بارگذاری تورنت به صورت ناشناس استفاده می کنند. در یک شبکه پر سرعت ، جعبه های بذر قادر به بارگیری فایل های بزرگ در عرض چند دقیقه هستند.

پس از بارگیری جعبه بذر ، کاربر می تواند فایلها را از طریق اتصال HTTP سریع و سریع به سیستم خود بارگیری کند.

  1. از BT Guard استفاده کنید:

مانند حریم خصوصی تورنت ، BT Guard نیز یک سرویس پروکسی است که به طور موثر آدرس IP کاربر را پنهان می کند. برخلاف حریم خصوصی تورنت ، خدمات آن با کلیه دستگاه هایی مانند Mac ، Windows و Linux در دسترس است. برای امنیت بیشتر ، این سرویس همچنین شامل برخی از VPN است که دارای نرم افزار تونل رمزگذاری است.

سرویس BT Guard برای بارگیری و نصب ساده است. سوابق مربوط به داده های استفاده را حفظ نمی کند و سرعت بارگیری نامحدود را ارائه می دهد. تنها اشکال این است که استفاده فقط به آسیا ، کانادا و اروپا محدود می شود.

  1. با استفاده از I2P:

برای بارگیری تورنت به صورت ناشناس ، می توانید از یک شبکه روکش ناشناس با نام I2P نیز استفاده کنید. هدف اصلی این شبکه محافظت و ایمن سازی ارتباطات از مشاهده و نظارت اشخاص ثالث مانند ارائه دهندگان خدمات اینترنتی است.

بسیاری از کاربران که به طور جدی نگران حریم شخصی خود هستند از این شبکه روکش استفاده می کنند. شبکه I2P در سیستم های تعبیه شده ، دسک تاپ و تلفن های اندرویدی موجود است.

روش ناشناس را انتخاب کنید:

این کاملا به کاربران بستگی دارد که روش ناشناس سازی مورد علاقه خود را انتخاب کنند. با این حال ، برای محافظت حداکثر ، می توانید از روش VPN یا روش سرویس پراکسی برای بارگیری ناشناس تورنت استفاده کنید.

بیایید نظرات مثبت در مورد استفاده از VPN را بر خلاف سرویس پروکسی مرور کنیم:

VPN

پروکسی

رمزگذاری قوی تر را فراهم می کند. رمزگذاری نشده است.
با هر برنامه تورنت کارآمد است. برنامه مشتری تورنت باید دارای پروکسی پشتیبانی باشد.
کندتر از پروکسی کار می کند. سریعتر از VPN کار می کند.
تورنت و IP مرورگر وب یکسان است. هر دو IP تورنت و مرورگر وب متفاوت هستند.
تمام داده ها را از طریق VPN مسیریابی می کند. ترافیک تورنت را جدا از داده های دیگر انجام می دهد.
اگر VPN قطع شود ، ممکن است آدرس IP تورنت در معرض دید قرار گیرد. اگر پروکسی از این طریق جدا شود ، ممکن است آدرس IP تورنت در معرض دید قرار نگیرد.

تورنت فقط عمل کپی کردن فایل ها از یک سیستم به سیستم دیگر با استفاده از BitTorrent است. مهم است که هویت واقعی خود را در حالی که torrent می کنید پنهان کنید زیرا می تواند به دلیل نقض حق نسخه برداری منجر به پیگرد قانونی شود. برای انجام این کار ناشناس ، روش های مختلفی وجود دارد که کاربر می تواند با در نظر گرفتن جوانب مثبت و منفی انتخاب کند و می تواند از نظارت شخص ثالث در امان باشد.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me