چگونه به تورنت ایمن بپردازید: با ناشناس بودن بارگیری کنید

[ware_item id=33][/ware_item]

اشتراک تورنت فرایندی است برای بارگیری از همتا با دستگاه های متعدد به عنوان سرورها در سراسر جهان. این روش به اشتراک گذاری فایل های تورنت تورنت را به ابزاری سریعتر و کارآمد برای بارگیری تبدیل می کند اما مستعد ابتلا به برخی خطرات احتمالی می شود..


خطرات عمده در هنگام تورنت

تورنت ناشناس راهی بسیار مورد نیاز برای بارگیری تورنت است زیرا خطرات تورنت بسیار زیاد است. این تهدیدها از ابعاد مختلف و به اشکال مختلف است.

در اینجا خطرات قابل توجهی در رابطه با بارگیری تورنت وجود دارد.

1 - حریم خصوصی یا مسائل حقوقی

نقض حق نسخه برداری یا تهدیدهای قانونی برای تورنت بزرگترین مشکلات در هنگام بارگیری تورنت ها به صورت ناشناس نیست. خود تورنت غیرقانونی نیست؛ با این حال ، مطالب مربوط به حق چاپ و قوانین سختگیرانه کشورهای مختلف ، آن را در برخی مقاطع غیرقانونی می کند.

این محتمل ترین است که شما در بارگیری پرونده تورنت غیرقانونی و بدون قصد انجام این کار درگیر شوید. اما نهادهای متهم مانند ISP ها و سازمان های اجرای قانون می توانند به طور مداوم شما را ردیابی کنند و شما ممکن است هنگام تورنت گرفتار شوید.

در صورت یافتن هر گونه کاربری غیرقانونی در تورنت ، ممکن است با اقدامات قانونی از جمله اعلامیه های DMCA ، مجازات جریمه یا شاید تعلیق مجوز ISP روبرو شود. با این حال ، پرتاب ISP یک نتیجه عادی است که در صورت بارگیری تورنت در صورت شناسایی تورنت غیرقانونی می تواند با آن روبرو شود..

همچنین ، یک تاکتیک معمول برای ربودن یک بارگیری تورنت ، قرار دادن ردیاب های مخفی در فیلم های دارای حق چاپ و سایر فایل های تورنت.

معمولاً مجازاتهای نقض تخلف از تعلیق سرویس اینترنتی ، تا 10 سال حبس و 250 هزار دلار جریمه متغیر است.

1 - تزریق بدافزار و هک

مانند هر پرونده دیگر ، فایلهای تورنت همچنین می تواند حاوی ویروسی باشد که بتواند دستگاه شما را فلج کند. این تهدید هنگام بارگیری تورنتها به منبعی که در آن فایل را بارگیری می کنید بستگی دارد.

وقتی یک بدافزار ناشناس شناخته می شود ، فقط به این دلیل است که بارگیری کننده احساس امنیت گمراه کننده نسبت به شبکه های P2P دارد. به دلیل چنین الگویی و ناآشنایی با تهدیدات امنیتی مرتبط با تورنت ، افراد بدخواه اکثراً پیوندهای کلاهبرداری را از طریق این روش قرار می دهند.

علاوه بر این ، بارگیری کنندگان تورنت توسط هکرها جاسوسی می شوند تا آدرس های IP همه همسالان کنترل شوند. هکرها بعضی اوقات برای هدفمندی متوالی دستگاه های کاربر اطلاعات حیاتی کسب می کنند و در نهایت با آسیب پذیری به PC حمله می کنند.

مسائل مربوط به حریم خصوصی در مورد torrenting (توضیح & اقدامات احتیاطی)

تورنت ها از یک روش خاص برای انتقال پرونده ها استفاده می کنند که مبتنی بر فناوری BitTorrent است. در این روش ، یک درگاه خاص برای ترافیک ، یعنی 6881-6889 درگاه TCP - به این معنی که ترافیک تورنت بی نظیر است و به راحتی توسط ارائه دهندگان خدمات اینترنت یا هر نهاد نظارتی دیگر قابل شناسایی است..

اگر کاربر ، از اتصال به اینترنت معمولی استفاده کند ، احتمالاً ارائه دهندگان خدمات برای بررسی و مشاهده نوع پرونده هایی که بارگیری می شوند ، تحقیق می کنند و در صورت پیدا کردن torrent کردن پرونده های غیرقانونی ، اقدام قانونی خواهند کرد..

ارائه دهندگان خدمات اینترنتی می توانند آدرس IP مشتریانی که از torrent استفاده می کنند را به راحتی ردیابی کنند.

Tha همچنین به این دلیل است که تورنتها معمولاً آدرس IP خود را با سایر کاربران به اشتراک می گذارند تا در فرایند بارگیری کمک کنند. وقتی ISP تشخیص دهد چه کسی از ترافیک تورنت استفاده می کند و آدرس IP یک پرونده خاص را به طور غیرقانونی به اشتراک می گذارد ، بنابراین افراد گرفتار می شوند و اقدامات قانونی علیه آنها انجام می شود. امن است

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید ، همه بارگیری کننده و برنامه نویسان در معرض IP هستند.

تورنت غیرقانونی - پرونده ها ، و موضوعات

از آنجا که هنوز از اعلامیه های حق نسخه برداری در امان هستید ، ممکن است فکر کنید که این یک اتفاق نادر است؟ اما عاقلانه نیست که چنین کارهایی را به آرامی انجام دهیم.

اکثر افرادی که تورنت را بارگیری می کنند ، هنگام دریافت اخطار از ترول های حق چاپ یا ISP ها ، این حوادث را گزارش داده اند. در اینجا برخی از تجربیات چنین کاربر تورنت شگفت زده و گیج کننده آورده شده است.

نظر از بحث افراد reddit که به دلیل بارگیری غیرقانونی فیلم تحت پیگرد قانونی قرار گرفته اند ، چه اتفاقی افتاده است?.

برخی از افراد همچنین از اعلامیه های قانونی که دریافت کرده اند برای عملی که قبلاً انجام نداده بودند ، شکایت کردند.

نظر از بحث افراد reddit که به دلیل بارگیری غیرقانونی فیلم تحت پیگرد قانونی قرار گرفته اند ، چه اتفاقی افتاده است?.

با این حال ، بارگیران تورنت خوش شانس هستند که قبل از هر گونه مجازات یا مجازات خوب اخطار را دریافت کرده اند.

نظر از بحث افراد reddit که به دلیل بارگیری غیرقانونی فیلم تحت پیگرد قانونی قرار گرفته اند ، چه اتفاقی افتاده است?.

چگونه خصوصیات تورنت خود را (اقدامات احتیاطی)

استفاده از تورنت با امنیت کامل ضروری است. اگر کاربر توجه خاصی به تورنتهای مورد استفاده و جایی که فایلهای تورنت در آن یافت می شود ، توجه کند ، torrenting راهی مفید برای بارگیری فایلهای با اندازه بزرگ خواهد بود.

در اینجا روش هایی وجود دارد که اگر کاربر دنبال کند در هنگام تورنت کاملاً ایمن باشد.

1. از تورنتهای قانونی استفاده کنید:

برای جلوگیری از بروز هرگونه مشکلی یا عواقب قانونی ، مهم است که هیچ پرونده یا مطالب دارای حق چاپ را از یک تورنت بارگیری نکنید. پرونده های دزدان دریایی که ممکن است در ابتدا بدون اجازه و یا برخی از اتهام ها به اشتراک گذاشته نشوند ، اما تورنت هنوز آنها را ارائه می دهد. بنابراین ، پیشنهاد می شود که از بارگیری چنین مطالبی خودداری کنید.

2. از VPN استفاده کنید:

ساده ترین و ساده ترین راه برای امنیت خود در هنگام تورنت ، استفاده از VPN است. VPN روشی برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربر و آدرس IP در هنگام استفاده از تورنت است.

این آدرس IP را پنهان می کند و آن را به برخی از آدرس های IP دیگر تغییر می دهد ، که توسط آن پیچیدگی های حق چاپ و ارائه دهندگان خدمات برای ردیابی کاربر پیچیده می شود..

علاوه بر این ، یک VPN ترافیک اینترنت کاربر را رمزگذاری می کند. از این رو ، ISP قادر به ردیابی کاربر نیست. VPN تمام فعالیت های اینترنتی را در خود نگه می دارد و یک تجربه اینترنتی امن و مطمئن را برای کاربران فراهم می کند.

3. از ردیاب های خصوصی استفاده کنید:

ردیاب ها مکانی است که ترول ها و هکرهای مربوط به حق چاپ برای هجوم و قطع روند بارگیری و دسترسی به اطلاعات / داده های کاربر در دسترس هستند..

بنابراین ، از آنجا که تورنت ها بارگیری شده اند ، ضروری است. توصیه می شود از ردیاب های خصوصی استفاده کنید زیرا کمتر تغییر مسیر توسط ترول های حق چاپ و هکرها وجود دارد.

4. تورنت را در سایتهای مورد اعتماد پیدا کنید:

به منظور جلوگیری از احتمال ابتلا به ویروس و بدافزار ، توصیه می شود تورنت را فقط از سایتهای قابل اعتماد و محترم بارگیری کنید و به سایتهای اینترنتی مراجعه کنید ، که هیچ ایده ای در مورد آنها ندارید و از دیگران شنیده اید.

تزریق بدافزار با تورنت (توضیح & اقدامات احتیاطی)

ویروس های رایانه ای می توانند از طریق کانالهای مختلفی از جمله "پرونده تورنت" قابل توجهی از رسانه ها پخش شوند.

به دلیل عدم آگاهی و همچنین پخش گسترده بدافزارها ، تشخیص ویروس دشوار می شود. دو روش وجود دارد که ویروس ها به torrenters منتقل می شوند.

تبلیغات بنر و انواع دیگر تبلیغات نمایش داده شده در هنگام بارگیری تورنت به این ویروس تزریق می شود. چنین تبلیغاتی خوانده می شوند سوء استفاده. این تبلیغات حتی از برنامه های معتبری مانند تبلیغات Google گزارش شده است.

سایت های تورنت هر آگهی را به درستی اسکن نمی کنند به همین دلیل یک سایت تورنت می تواند دارای سوءاستفاده باشد. با این حال ، خواندن مناسب از طریق جزئیات چنین تبلیغاتی می تواند شما را از ویروس تشخیص دهد.

راه دیگر ابتلا به ویروس از طریق این بیماری است بارگیری یک فایل تورنت آلوده. بیشتر هکرها از نرم افزارهای رایج برای پخش ویروس ها استفاده می کنند. آنها کد آلوده را به نصب کننده نرم افزار تزریق می کنند و وقتی برنامه تغییر یافته را نصب می کنید ، ویروس وارد سیستم شما می شود.

اقدامات احتیاطی

برای کاربران بسیار مهم است که هر محتوای تورنت را با خیال راحت بارگیری کنید. برای بارگیری محتوای تورنت کاملاً ایمن ، کاربر ممکن است این دستورالعمل ها را دنبال کند.

تنظیمات دستگاه خود را تغییر دهید

همانطور که قبلاً بحث شد ، رایانه های شخصی که قبلاً آسیب پذیر هستند ، احتمال حمله بیشتری دارند. بنابراین ، حتماً این تنظیمات را در دستگاه خود داشته باشید.

"کمکی از راه دور" و "دسک تاپ از راه دور" را در ویژگی های سیستم خاموش کنید. همچنین ، لیست استثنائات موجود در فایروال خود را بردارید. علاوه بر این ، اشتراک پوشه را خاموش کنید و گذرواژهای مربوط به پوشه های اصلی دستگاهتان را تنظیم کنید.

از پرونده های مستعد ویروس خودداری کنید

برخی از فایلهای تورنت وجود دارد که برای دانلود بسیار خطرناک هستند و می توانید با پسوند آنها را قضاوت کنید. به عنوان مثال ، پرونده های اجرایی (EXE ، BAT) رایج ترین روش انتقال ویروس است.

همچنین ، برنامه های کرک شده بیشترین مخرب هستند که می توانید از طریق تورنت بارگیری کنید.

آنتی ویروس

آنتی ویروس بدون توجه به منبعی که ویروس در آن قرار دارد ، کارآمدترین روش برای جلوگیری از ویروس در دستگاه های شما است.

به طور مشابه ، ویروس های تورنت همراه با نرم افزار آنتی ویروس خوب قابل اجتناب هستند. برخی از برنامه های ضد ویروس محبوب مانند Avast یا BitDefender وجود دارد. با این حال ، یک کاربر ویندوز می تواند آنتی ویروس از پیش نصب شده ، Windows Defender را فعال کند که در ابتلا به بیشتر ویروس ها کافی است.

به یاد داشته باشید که باید یک بار یک برنامه آنتی ویروس در یک دستگاه داشته باشید.

صحت وب سایت ، بررسی ها و Seeders را بررسی کنید

هنگامی که برای بارگیری یک فایل تورنت به یک سایت دسترسی پیدا می کنید ، احتمالاً یک لیست نظر از افرادی که آن فایل را بارگیری کرده اند ، مشاهده می کنید.

این یک امر حیاتی است که شما به دنبال بررسی هایی می باشید که توسط این دانلود کنندگان در نظرات خود ارائه شده است. این یک راه حل 100٪ کار نیست ، اما این ایده را گسترده تر می دهد که نحوه عملکرد این فایل چیست و ویروس وجود دارد یا خیر..

در کنار آن ، نسبت بذر یک پرونده تورنت می تواند به شما در قضاوت اصالت کمک کند. اگر تعداد زیادی بذر وجود داشته باشد ، احتمالاً این پرونده ویروس ندارد و به همین دلیل است که مردم آن را به اشتراک می گذارند. باز هم ، این یک راه حل تضمینی نیست.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me