آیا uTorrent بی خطر است؟ – یافتن تمام جنبه های حفظ حریم خصوصی

[ware_item id=33][/ware_item]

تقریباً با 100 میلیون کاربر فعال ، سیستم عامل های خواهر uTorrent و BitTorrent حدود 50 درصد از سهم بازار کلیه مشتریان BitTorrent را بدست آورده اند.


چنین شهرتی بدون هیچ منحصر به فردی و عملکردی حاصل نمی شد. با این حال ، همچنین صحیح است که هیچ یک از نرم افزارها کاملاً ایمن نیستند. بنابراین ، جستجوی نمایش داده شد مانند uTorrent safe and BitTorrent safe در سیستم عامل های مختلف سؤال می شود.

در اینجا در این مقاله ، جنبه هایی را توضیح خواهم داد که از طریق آنها می توانید قضاوت کنید که امن یا غیرقانونی uTorrent یا BitTorrent است.

آیا uTorrent بی خطر است؟ - نگرانی ها و موارد

در ابتدای سال 2018 ، خبری از آسیب پذیری uTorrent بود که کاربران را در معرض خطرات هک و جاسوسی قرار داده است. طبق گزارشات ، دسک تاپ ویندوز و همچنین سرویس گیرندگان وب هر دو با آسیب پذیری روبرو شدند.

این شماره توسط Tavis Ormandy از Google Project Zero کشف شد. با این حال ، به زودی شرکت BitTorrent نسخه بتا را با رفع مشکل امنیتی منتشر کرده بود. همچنین ، نسخه وب uTorrent همانگونه که دیو ریس ، معاون مهندسی مهندسی BitTorrent اظهار داشت تعمیر شد..

در سال 2015 ، خبری در اینترنت منتشر شد مبنی بر اینکه uTorrent در تهیه نرم افزار استخراج بیت کوین درگیر است. گزارش شده است که این نرم افزار به طور خودکار با مشتری uTorrent نصب و به طور مخفیانه از دستگاه های میزبان برای استخراج بیت کوین استفاده می کند بدون اینکه کاربران درمورد آن اذعان کنند.

همچنین به نظر می رسید که این مسئله فقط پخش شده است و مدیریت uTorrent این بدافزار را از نسخه های آینده حذف کرده است.

در سال 2014 ، مرورگر Google Chrome مشتری uTorrent را به عنوان بدافزار مشخص کرده بود. با این حال ، به نظر می رسد که از ویروس ها پاک است.

با تمام این اخبار در مورد مشتری uTorrent ، می توان پرسید که آیا uTorrent بی خطر است و بیشتر اوقات جواب مثبت است. دلیل این امر این است که نرم افزار بلافاصله دارای تکه های امنیتی می باشد.

در کنار این ، دلایل دیگری وجود دارد که تورنت می تواند ناامن باشد. به عنوان مثال ، این می تواند ناسازگاری (تبلیغات حاوی بدافزار) باشد که از طریق آن مشتری BitTorrent شما آلوده می شود.

حریم خصوصی بهترین نسخه uTorrent

همانطور که شرکت BitTorrent بطور مداوم نسخه های مختلفی از uTorrent را منتشر کرده است - چه برای امنیت امنیتی و چه با ویژگی های پیشرفته - همیشه این فکر وجود دارد که کدام نسخه از نظر حفظ حریم خصوصی بهترین است.

نسخه های مختلفی برای uTorrent منتشر شده است و هر نسخه جدید دارای ویژگی های بیشتر و وزن سبک تری نسبت به نسخه قبلی خود دارد.

با این حال ، کارشناسان و کاربران باتجربه ادعا می کنند که نسخه uTorrent نسخه 2.2.1 هنوز امن ترین است. همچنین آخرین نسخه بدون آزار دهنده است. روش های بسیاری وجود دارد که از طریق آنها می توانید نسخه های قبلی را بارگیری کنید. با این حال ، این تهدید Reddit به شما لینک می دهد تا این نسخه OG را بارگیری کنید.

چگونه غیرفعال کردن تبلیغات در uTorrent

مهم نیست که کدام برنامه ، نرم افزار یا وب سایت را اجرا می کنید ، همیشه می خواهید استفاده رایگان از وقفه و دردسر عمده در نمایش آگهی را داشته باشید.

uTorrent همچنین دارای پشتیبانی تبلیغاتی است و به طور کلی ، شما باید هزینه نسخه رایگان آگهی را بپردازید. با این حال ، بعداً این شرکت پس از شورش کاربر ، آن را به اختیاری تبدیل کرد. ما روشی را به شما می گوییم که با استفاده از آن می توانید نمایش تبلیغات را از مشتری uTorrent خود از طریق برخی تنظیمات تنظیمات غیرفعال کنید.

به یاد داشته باشید که دستورالعمل ها را با دقت دنبال کنید زیرا تنظیمات مشتری کمی پیچیده است و یک اشتباه کوچک می تواند تغییری ناخواسته در مشتری uTorrent شما ایجاد کند..

5 مرحله آسان برای حذف تبلیغات در uTorrent

مرحله 1: مشتری uTorrent را در دستگاه خود باز کرده و روی "گزینه ها" کلیک کنید. آیا uTorrent بی خطر است؟ - یافتن تمام جنبه های حفظ حریم خصوصی

گام 2: از نوار کشویی ، "اولویت" را انتخاب کنید. تبلیغات را حذف کنید

مرحله 3: سپس ، از نوار کناری ، "Advance" را انتخاب کنید. (هنگام کلیک روی گزینه پیشبرد ، مراقب باشید و روی علامت "+" کلیک نکنید) بی خطر است

مرحله 4: پس از آن گزینه های مختلفی در یک پنجره ظاهر می شوند و در بین مواردی که برای غیرفعال کردن تبلیغات باید ارزش گزینه های خاص را به "false" تغییر دهید. در زیر من چندین کلمه کلیدی را که باید یک به یک در قسمت فیلتر وارد کنید و مقدار آنها را همزمان تغییر می داد ، می نویسم.

تبلیغات را به صورت utorrent حذف کنیدبرای تغییر مقدار به غلط ، روی "صحیح" دوبار کلیک کنید یا فقط یک بار آن را کلیک کرده و نادرست را انتخاب کنید.

آیا uTorrent بی خطر است؟ - یافتن تمام جنبه های حفظ حریم خصوصی

  • Left_rail_offer
  • Sponsored_torrent-offers
  • show_plus
  • activ_pulse
  • show_notorrents
  • پيشنهاد_autoexec

مرحله 5: وقتی با تغییر مقدار تمام این گزینه ها تمام شد ، روی "OK" در زیر پنجره کلیک کرده و از مشتری uTorrent خارج شوید. بی خطر است

اکنون یک لحظه صبر کنید و مشتری uTorrent خود را مجدداً راه اندازی کنید. امیدوارم ، اکنون شما در UTorrent بدون آگهی فرود خواهید آمد.

چرا باید با خیال راحت از uTorrent استفاده کنید?

نه فقط کاربران سرویس گیرنده uTorrent بلکه تمام بارگیری کنندگان تورنت از هر سرویس گیرنده BitTorrent باید ناشناس باشند به دلیل خطرات شدید حریم خصوصی که با تورنت محافظت نشده وجود دارد.

همانطور که در مقالات قبلی مورد بحث قرار گرفت ، در یک ازدحام تورنت ، همه همسالان می توانند به راحتی آدرس IP و سایر جزئیات هر یک از همسالان را دریافت کنند.

این یک روش واضح و واقعاً ممکن برای هر موجود مخرب است تا بتواند به راحتی وارد جزئیات شود و جزئیات کاربر را به راحتی بدست آورد. با این وجود ، ارائه دهنده اینترنت شما می تواند بارگیری تورنت شما را بدون هیچ گونه تلاش اضافی کنترل کند. با این حال ، وقتی گرفتار تورنت می شوید باید خطرات آن را بشناسید.

نحوه استفاده ایمن از uTorrent

روش های خاصی وجود دارد که از طریق آنها می توانید uTorrent و هر نرم افزار BitTorrent دیگری که استفاده می کنید ناشناس شود. به جای بحث در مورد همه چیزها دوباره ، من به شما توصیه می کنم این مقاله را بخوانید ، "چگونه به تورنت ایمن بپردازیم".

این مقاله اقداماتی را در بر می گیرد که ایمنی از حریم خصوصی و همچنین خطرات بدافزار هنگام torrent را تضمین می کند.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me