بهترین لیست ردیاب تورنت: uTorrent و BitTorrent

[ware_item id=33][/ware_item]

ردیاب تورنت راهی است که به همسالان کمک می کند تا یکدیگر را پیدا کنند. کاربر / کاربر یک پیام درخواست برای ردیاب ارسال می کند تا علاقه خود را به یک تورنت ثبت کند. ردیاب بعداً با لیستی از سایر کاربران / همسالان خود که همان علاقه را نسبت به آن تورنت نشان داده اند ، پاسخ می دهد. سپس همسالان به طور مستقیم به هر یک از همسالان دریافت شده از ردیاب متصل می شود.


ردیاب تورنت چیست؟?

ردیاب تورنت مانند سروری است که بین دو همکار / کاربر ارتباط برقرار می کند. یک ردیاب تورنت کاربران تورنت را قادر می سازد تا پرونده های خود را از طریق پروتکل BitTorrent انتقال دهند. فایل تورنت بارگیری شده توسط هر سایت تورنت در نرم افزار Torrent Client گنجانده شده است.

در این شرایط ، نقش نرم افزار مشتری تورنت ضروری و حیاتی می شود. نرم افزار مشتری تورنت فایل بارگیری شده را در سیستم های دیگر درخواست می کند. بسیاری تصور می کنند این سیستم های دیگر مانند همسالان هستند. بنابراین ، یک کاربر به راحتی می تواند یک تکه از پرونده را از دردسرهای همسالان بارگیری کند.

انواع ردیاب تورنت:

اصولاً ، دو نوع ردیاب تورنت ، یعنی ردیاب های عمومی و ردیاب های خصوصی وجود دارد. هر کاربر تورنت می تواند از این آدرس های ردیاب استفاده کند تا سرعت بارگیری را برای توسعه پرونده های تورنت جدید افزایش دهد. علاوه بر این ، با استفاده از همین تاکتیک ، یک کاربر تورنت می تواند سرعت بارگیری فایلهای تورنت موجود را افزایش دهد.

ردیاب تورنت عمومی:

ردیاب تورنت عمومی بدون هیچ گونه وقفه و یا هرگونه ثبت نام ، به راحتی در دسترس هر کاربر است. از آنجا که ردیاب تورنت عمومی به آسانی در دسترس هر کاربر است ، بنابراین کاربران ممکن است هنگام بارگیری با مشکلات سرعت کم روبرو شوند.

در حالی که از این ردیاب های تورنت استفاده می کند ، هر زمان که کاربر پرونده های دلخواه را بارگیری کند ، سایر کاربران می توانند فعالیتهای بارگیری را به راحتی کنترل کنند ، این ردیاب ها سطح مورد نظر و خواستنی از حریم شخصی را برای کاربر خود فراهم نمی کنند. توصیه می شود تا کاربر تورنت از VPN برای تورنت استفاده کند زیرا این امر محافظت کامل از کاربران خود می کند.

ردیاب تورنت خصوصی:

مانند ردیاب تورنت عمومی ، همه افراد نمی توانند به ردیاب تورنت خصوصی دسترسی پیدا کنند. برای استفاده از ردیاب تورنت خصوصی ، ابتدا باید قبل از دستیابی به آدرس ردیاب ، وی را ثبت کنید. علاوه بر این ، این ردیابها از کاربران بالقوه در سایتهای خود هدیه نمی دهند. بنابراین ، کاربران فعلی برای عضو شدن باید درخواستی را برای کاربران جدید ارائه دهند.

ردیاب تورنت خصوصی سرعت بارگیری بسیار بهتری نسبت به ردیاب های عمومی ارائه می دهد. این ردیاب ها دارای قوانین خاص سرعت هستند و برای کاربر تورنت رعایت این قوانین و اصول راهنما برای بارگیری فایلهای مورد نظر ضروری است.

تورنتهای خصوصی گمنامی و حریم خصوصی بیشتری را برای کاربران خود ارائه می دهند. بنابراین ، این گزینه بهتر از ردیاب های تورنت عمومی است.

نحوه استفاده از ردیاب تورنت?

به عبارت ساده ، ردیاب تورنت درست مانند سایت های تورنت قابل استفاده است. اما برای استفاده از ردیاب تورنت قوانین خاصی وجود دارد و کاربر می تواند این قوانین را برای استفاده از ردیاب تورنت مورد نظر خود دنبال کند..

ردیاب uTorrent:

ردیاب uTorrent یک نوع سرور است که درخواست های مشتری های uTorrent را دریافت می کند. این درخواست های کاربران معیارها را منعکس می کند و ردیاب تورنت را در ثبت آمار کامل تورنت فعال می کند. یک کاربر می تواند ردیاب uTorrent را برای افزایش سرعت بارگیری فایلهای تورنت در نظر بگیرد.

کاربر تورنت می تواند برای اضافه کردن ردیاب برای uTorrent ، مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کند تا سرعت بارگیری بیشتر شود و به راحتی فایلهای بارگیری شده را با همسالان بیشتری به اشتراک بگذارد.

 • تورنت را در کنار uTorrent باز کنید و روند بارگیری را شروع کنید.
 • با استفاده از "زیر سرعت بالا" ، می توانید سرعت بارگیری خود را بررسی کنید.
 • بعد از کلیک راست روی نام بارگیری ، ویژگی ها را انتخاب کنید.
 • اکنون می توانید ردیاب های مورد نیاز خود را برای افزودن uTorrent بچسبانید.
 • بر روی دکمه "OK" کلیک کنید.

ردیاب BitTorrent:

یک ردیاب BitTorrent مشابه ردیاب uTorrent است. تنها تفاوت این است که یک ردیاب BitTorrent یک سرویس وب است که درخواست های مشتری های BitTorrent را دریافت می کند. مانند ردیاب های uTorrent ، از ردیاب BitTorrent برای سرعت بخشیدن به روند بارگیری استفاده می شود.

بهترین لیست ردیاب تورنت:

ردیاب های تورنت به بهترین مشتری های تورنت مانند uTorrent یا BitTorrent کمک می کنند تا از طریق همسالان به راحتی ارتباط برقرار کنند. با استفاده از این ردیاب های تورنت ، کاربر می تواند سرعت بارگیری فایل تورنت مورد نظر را افزایش دهد. در اینجا لیستی از بهترین ردیاب های تورنت قرار داده شده است.

 1. udp: // open.stealth.si:80/ اعلام کنید
 2. udp: // tracker.kicks-ass.net:80/ اعلام کنید
 3. udp: // tracker.yoshi201.com:6969/announce
 4. udp: // tracker.internetwarriors.net: 1337 / اعلام کنید
 5. udp: // tracker.aletorrenty.pl:2710/ اعلام کنید
 6. udp: // tracker.filetracker.pl:8089/announce
 7. udp: // tracker.ex.ua:80/announce
 8. udp: // ردیاب. grepler.com:6969/ اعلام کنید

نتیجه: ردیاب های تورنت مزایای مختلفی دارند و از این رو به کاربران توصیه می شود. آنها به عنوان یک سرور کار می کنند و همچنین به کاربر کمک می کند تا سرعت بارگیری فایل تورنت را بارگیری کند. این ردیاب ها زندگی را برای کاربر آسان تر کرده و با موفقیت توسط کاربران در سراسر جهان استفاده می شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین ردیاب های تورنت می توانید این لینک را دنبال کنید.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me