10 דרכים – כיצד לבטל חסימה של אתרים מכל מקום – מדריך מלא

[ware_item id=33][/ware_item]

כאשר אתר מגביל משתמשים בגישה לתוכן, זה בדרך כלל יוצר מטרד בקרבם. עם זאת, בימינו מגבלות כאלה באתרי האינטרנט עולות באופן יוצא דופן בגלל מגבלות גיאוגרפיות ואיסורים ממשלתיים. כמו כן, בחלק מבתי הספר, העסקים והארגונים קיימות מדיניות מסוימת המפריעה לאנשים לגשת לתוכן מסוים. אבל, עבור משתמש אינטרנט לגיטימי, זה ממש מפריע להישאר רחוק מהתוכן המבוקש שלהם. עם זאת, נשאלת השאלה כיצד לבטל את החסימה של אתרים?


10 הדרכים הטובות ביותר לביטול חסימת אתרים

מתוארות טכניקות רבות אך בגלל היעדר הסבר מתאים, משתמשי האינטרנט אינם יכולים לזהות את הכלי הנכון לביטול החסימה של אתרים. אך דרך מאמר זה, אנו נספר לכם את כל הדרכים האפשריות בהן תוכלו לבטל את החסימה של אתרים. כאן אנו נותנים לך תיאור לכל כלי הסרת החסימה של אתרים אלה שיספקו לך מספיק הבנה וקלות לגישה לתוכן מוגבל כזה.

(1) - HTTP ו- HTTPS

השלב הראשון והצעדי ביותר שעליך לבצע בזמן שביטול החסימה של האתר הוא לעבור את כתובת האתר הקודמת מ- HTTP ל- HTTPS. לעתים קרובות אנשים נותנים חשיבות זניחה לתהליך זה; עם זאת, לפעמים גרסה יחידה של האתר חסומה.

לדוגמה, אם אתה מנסה לגשת לפייסבוק וגירסת ה- HTTPS שלה (https://www.facebook.com) חסומה באזור שלך, יכול להיות שזו אפשרות שהאתר עם HTTP (http: //www.facebook). com) נגיש. עם זאת, במכונים רבים כמו בתי ספר, האתרים ביציאת HTTP אינטרנט 80 נפוצה חסומים, אך נמל 443 נותר ללא חסימה, וזה בדרך כלל גרסת HTTPS של האתר..

HTTPS ו- HTTP מבדילים את אותו אתר באופן שה- 'S' שנוסף ב- HTTP מציין שהאתר מאובטח ומוצפן. עם זאת, כתובת האתר המכילה HTTP מראה שתוכן האתר אינו מאובטח.

(2) - השתמש בדפדפן פרוקסי נייד

ניתן להוריד דפדפן פרוקסי נייד כדי לקבל גרסה יעילה ופעמיים יתרון מאשר פרוקסי בלבד. לדוגמה, Kproxy יכול להיות נייד או אפשרות להתקנה. התכונה הנוחה ביותר בעת השימוש בדפדפן האתר היא שהיא מציעה לכם את חיפוש האתר מבלי להקליד אותו בסרגל הכתובות הראשי. אתה יכול לגשת לאתר החסום בקלות על ידי הזנת כתובת האתר בתיבת החיפוש האמצעית.

(3) - באמצעות DNS שונה

תוכל גם לבטל את החסימה של אתרים על ידי שינוי שרת ה- DNS. שרת DNS הוא ממש כמו אינדקס שמתוחזק עבור כתובות האתר שאתה מבקר בהן. למשל, כשאתה מזין את קישור האתר בסרגל הכתובות של הדפדפן שלך, המחשב שלך שולח את בקשת הגישה לשרת ה- DNS והוא נותן לך את כתובת ה- IP של אותו אתר..

10 דרכים - כיצד לבטל חסימה של אתרים מכל מקום - מדריך מלא

לכן, כאשר ספקי שירותי האינטרנט רוצים לחסום אתר, הם פשוט מסירים את הערכים עבור אותו אתר ספציפי. עם זאת, ספקי שירותי האינטרנט יכולים גם לשקול להפנות את הבקשה לאתר אחר או לדף הודעה אחר.

כדי להתמודד עם סוגיה זו אתה יכול פשוט לשנות את שרת ה- DNS, עם זאת, ישנם הרבה שרתי DNS חיצוניים ופתוחים לחלוטין של צד שלישי המופעלים על ידי ארגונים או ספקי שירותי אינטרנט. עם זאת, שרתי ה- DNS הפופולריים ביותר הם Google DNS ו- OpenDNS. כל שעליך לעשות כדי לבטל את חסימת האתרים הוא פשוט לשנות את ה- DNS לשלהם.

ל מערכת חלון 7, עבור ללוח הבקרה ולחץ על התיקיה 'רשת ואינטרנט'. כעת עבור למרכז 'רשת ושיתוף' וגש לאפשרות 'שנה הגדרת מתאם'. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על מתאם הרשת שלך, לחץ על גרסת פרוטוקול האינטרנט 4 ולחץ על 'מאפיינים'. לאחר מכן לחץ על 'השתמש בכתובות שרתי ה- DNS הבאות והגש את שרת ה- DNS לבחירתך. כתובות השרת עבור Google הן 8.8.8.8 ו- 8.8.4.4 ועבור OpenDNS הן 208.67.222.222 ו- 208.67.220.220. לבסוף, לאחר הזנת כתובות השרת, לחץ על 'אישור' כדי לשמור את ההגדרות ואתחל מחדש את המחשב שלך.

(4) - השתמש בשרתי פרוקסי

בזמן ביטול החסימה של אתרים, שרתי proxy יכולים לבצע כלי מועיל המתווך בין המחשב שלך לאתר שאליו אתה ניגש. כשאתה מוגבל לגישה לאתר מסוים, ניתן להשתמש בשרת proxy לביקור באתר זה. דף האינטרנט מוצג על ידי שרת ה- Proxy והוא מאפשר לך להתחבר אליו.

מכיוון שאינך ניגש לאתר ישירות, לכן אתה יכול לבטל את חסימת האתר. ישנם שרתי פרוקסי שונים הזמינים באופן מקוון שעבורם חיפוש בגוגל 'דפדפני פרוקסי אנונימי' ייתן לך רשימה ארוכה. לדוגמה, HideMyAss ו- OpenBlockedWebsite הם אלה שבהם תוכל לבחור.

עם זאת, עליך לזכור כי גישה לשרתי פרוקסי בחינם יכולים האט אתה גולש בתהליך ועלול להיכשל בהצגת דפי אינטרנט ביעילות. כמו כן, אתה יכול להתמודד עם פרסומות פולשניות רבות תוך כדי שימוש בדפדפני פרוקסי שעלולים להפריע לחוויה המקוונת שלך.

(5) - השתמש ב- IP במקום URL

אחת השיטות היעילות לביטול חסימת האתר עשויה לכלול שימוש ב- IP במקום כתובות URL. לפעמים אתרים מוגבלים נשמרים כרשימת כתובות אתרים ושימוש ב- IP עבור אותו אתר מסוים עשוי להתברר כיעיל.

כדי להשיג כתובת IP של אתר אינטרנט, תוכל לבצע פינג domain.com פקודה בשורת הפקודה. השימוש בכתובת IP הוא דרך קלה לגישה לאתר החסום של אזורכם. עם זאת, שיטה זו לא תעבוד עבור האתר שחסם גם את כתובת ה- IP שלו.

עם זאת, במקרה זה אתה יכול ללכת בדרך חלופית. הדבר שעליך לעשות הוא להריץ CMD במחשב האישי שלך ולהקלד ping 'www.websitename.com'. כעת לחץ על 'Enter' שיחזיר מייד את כתובת ה- IP. השתמש בכתובת IP זו כדי להזין בסרגל הכתובות של הדפדפן ולחץ על Enter.

(6) - גישה לשירות המתרגמים

רוב האנשים עשויים לחשוב שכיצד ניתן להשתמש במתרגם לביטול החסימה של אתרים. עם זאת, לעיתים הארגונים ואפילו המדינות לא אוסרים שירותי תרגום. לכן על ידי המרת האתרים לשפה אחרת שאתה עשוי לדעת שעשוי לעזור לך לעקוף את המגבלות. למטרה זו, תוכלו להשתמש ב- Google Translate, מתרגם של מיקרוסופט או דגי Yahoo Babel.

לדוגמה, ב- Google Translate תוכל להזין את כתובת האתר שאליה תרצה לגשת ואת השפה שבה ברצונך להציג את תוכן האתר. בחר בשפת העמוד ככל דבר, אלא באנגלית ובשפה המתורגמת כאנגלית. אתה אמור להיות מסוגל להציג את האתר החסום באנגלית.

10 דרכים - כיצד לבטל חסימה של אתרים מכל מקום - מדריך מלא

(7) - השתמש בתוספים

עבור המצור שהוצבו על ידי מכונים ומשרדים, לפעמים תוספי הדפדפן עשויים גם לעזור בביטול החסימה של אתרים. ניתן לגשת לאתרים כמו פייסבוק או יוטיוב שהם דינמיים באופיים באמצעות התוספים. תוספים כמו Hola ו- ProxMate עשויים להועיל לעקוף את ההגבלות.

(8) - הועיל להזנת RSS

RSS (סיכום אתרים עשיר) הוא הפורמט המספק לך את התוכן המשתנה באופן קבוע ולעזור להשיג את התוכן הטרי ולקרוא אותו בקלות. כדי לבטל את חסימת האתר, תוכל לקבל את עדכון ה- RSS של אותו אתר ולהוסיף אותו לקורא שלך. עם זאת, בחלק מהאתרים אין את עדכון ה- RSS, אך במקרה כזה אתה יכול להיעזר בשירותים המקוונים כדי ליצור את העדכון..

(9) - השתמש ב- TOR

לאחר הפופולריות המהירה, דפדפן TOR יכול להועיל לביטול החסימה של אתרים. תוכנה קלה לשימוש המספקת לך גם אנונימיות. זה מטשטש את כתובת ה- IP ושומר על הנתונים שלך מפני עיניים סקרניות. דפדפן ה- TOR מעביר את הנתונים מצמתים רבים המונעים ערבוב נתונים.

10 דרכים - כיצד לבטל חסימה של אתרים מכל מקום - מדריך מלא

אתה יכול להוריד אותו על ידי כניסה לאתר TOR. אחד החסרונות של TOR הוא שבעוד שאתה מחובר אליו, אתה יכול לחוות גלישה מקוונת איטית. כמו כן, בגלל הפופולריות הגוברת, רבים מפושעי הסייבר משתמשים ב- TOR כדי לבצע פעילויות זדוניות.

(10) - השתמש ב- VPN

VPNs הם הפתרונות הקונקרטיים והאותנטיים ביותר לאתרים של חסימת אתרים. זה יכול לספק את הדרך היעילה לעקוף הגבלות ללא שום תופעת לוואי של מעקב או דרך פגיעה בפרטיות.

שירות VPN מסווה את כתובת ה- IP האמיתית שלך עם זו המזויפת בהתאם להעדפת התוכן. שינוי ה- IP הופך אותך לצופה לגיטימי של התוכן שאתה רוצה להציג. באמצעות שירות כמו VPN, מוצגת בפניך מגוון עצום של תוכן גלובלי שניתן לגשת אליו כמעט מכל אזור. כמו כן, מהירות הגלישה בזמן השימוש ב- VPN נותרה כמעט ללא הפרעה.

עם זאת, לשם כך עליכם לבחור בצורה חכמה ספקי VPN שיש להם מדיניות ברורה לגבי שירות הלקוחות שלהם. לכן, בחר שירות VPN מכובד כמו NordVPN, ExpressVPN ו- PureVPN אשר מהימנים על ידי הלקוחות ומועדפים מאוד על ידי משתמשי האינטרנט. עקב הגברת הצורך ב- VPN, הרמאים מציעים שירותי VPN מזויפים שעבורם, עליך להישאר ערניים ולנסות להימנע מ- VPN בחינם..

סיכום

רבים מתכני האינטרנט בימינו נחסמים למשתמשים. זו הסיבה שאנשים רבים מחפשים את הטכניקות לביטול החסימה של אתרים. עם זאת, לרוב הם לא מצליחים למצוא פיתרון מתאים ובמקום זאת הם מסתבכים לטכניקות הללו.

כאן, באמצעות מדריך זה, הצגנו כמעט את כל הדרכים האפשריות, שיכולות לעזור לך לבטל את חסימת האתרים. עם זאת, עליך להחיל באופן מושכל טכניקות אלה בהתאם לתנאים.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me