10 ספקי SSL הטובים ביותר שהם זולים ואמינים

[ware_item id=33][/ware_item]

אישור SSL הוא חלק חיוני ויסודי מאתר האינטרנט המודרני הנדרש לניהול העסק שלך. חשוב הרבה יותר להפוך את הלקוחות שלך לבטוחים ומכניסי אורחים, כדי שיוכלו למסור את הנתונים הרגישים שלהם ללא מורא. לפיכך, עבור צרכן, יש צורך בחיפוש ובחירה בחברה שיש לה דריסת רגל חזקה בענף המסחר האלקטרוני. החברה צריכה להיות בעלת מוניטין ותיק והיא צריכה להיות אחת מספקיות ה- SSL הטובות ביותר ליישום שירותים איכותיים.


כיצד לבחור את ספקי ה- SSL הטובים ביותר?

לכל חברה מוטלת אחריות ענקית להגן על נתוני הלקוחות שלה. לפיכך, הנוהג להשתמש באישור SSL לכל אתרי האינטרנט ולא רק לאתרי מסחר אלקטרוני, צובר פופולריות. עם זאת, ישנם מספר גורמים אשר יש לקחת בחשבון לבחירת ספק ה- SSL הטוב ביותר. להלן כמה היבטים מרכזיים בבחירת ספקי ה- SSL הטובים ביותר:

 • רמת אבטחה גבוהה
 • יכולת דפדפן
 • סכום אחריות
 • חותם אתר אמון
 • סוג אימות הצפנת אישור
 • מדיניות החזרים
 • תקופת ניסיון
 • זמן הנפקה

מהו אישור SSL?

אישור SSL יוצר סביבה מאובטחת לעסק המקוון שלך. זה גם עוזר לשמור על המידע האישי של הלקוח שלך. אתרי אינטרנט כמו מערכות תשלומים, מגזר פיננסי ובנקאות, אתרי קניות וכו 'כולם דורשים אישור SSL. מבחינה טכנית, אישורים אלה הם קבצי נתונים קטנים המיוצרים כדי להגן על העברת נתונים, עסקאות וכניסות וכו '. אישור SSL פועל על ידי כריכה של מפתח קריפטוגרפי לפרטי הארגון באופן דיגיטלי. אישור SSL, לאחר התקנתו, יפעיל אוטומטית את פרוטוקול HTTPS. כך הוא יבדוק קשרים מאובטחים בין שרת אינטרנט לדפדפן, יחד עם הצפנה של 128 סיביות עד 256 סיביות צבאיות.

אם אתה תוהה מהם ספקי ה- SSL הטובים ביותר שאתה יכול לקחת בחשבון לצורך הצפנת האתר שלך, עליך לקחת בחשבון את ספקי ה- SSL הטובים ביותר שרשמנו עבורך:

 1. סימנטק ספקי SSL הטובים ביותר

סימנטק הוא שם המותג הידוע והמהימן ביותר בקרב ספקי ה- SSL. ספק ה- SSL הטוב ביותר הזה מקרין את Norton Secured Seal דרך כל האישורים שלהם בכל אתר שהוא מגן. טרם פורסמו אלטרנטיבות אחרות לסימנטק. סימנטק הוקמה בשנת 1991 ובשנת 2010 רכשה את VeriSign שהיא המובילה העולמית בתחום ה- SSL. שילוב זה מספק אבטחת חרטים והצפנה בדרגה צבאית.

חלק מתעודות ה- SSL של Symantec כוללות:

 • אתר מאובטח של סימנטק - 274.00 $ לשנה. (שמור עד 173.00 $)
 • אתר מאובטח של סימנטק עם EV - 699.00 $ לשנה. (חסוך עד $ 392.00)
 • Wildcard של אתר מאובטח של סימנטק - 1,582.67 $ לשנה. (שמור עד $ 347.00)
 • אתר בטוח של Symantec - 221.67 דולר לשנה. (שמור עד $ 30.00)
 • שירות התקנת SSL - 24.99 $ לשנה. (שמור עד 24.01 $)

אישורי SSL של Symantec מאפשרים לך גישה מיידית וחופשית לכמה תכונות פרימיום נוספות. כך הוא מציע חבילות פתרונות אבטחה שלמות שהעולם הכיר אי פעם. כל פתרונות של Symantec מציעים תוכנית הגנה של NetSecure עם האחריות הגדולה ביותר בענף. ספק SSL זה מספק גם הערכת פגיעות ותכונה Seal-in-Search. יתר על כן, היא מציעה SAN בחינם לדומיין בסיס ובכך מאפשרת לך לאבטח דומיינים שאינם www וגם www. סימנטק מספקת גם תכונה סריקה יומיומית של תוכנות זדוניות יחד עם קריפטוגרפיה של עקומת אליפטית - ECC - המשפרת את הביצועים..

 1. GeoTrust ספקי SSL הטובים ביותר

GeoTrust היא בין ספקי ה- SSL הטובים ביותר והיא ספקית התעודות הדיגיטליות השנייה בגודלה בעולם. זה שירת למעלה מ 100,000 לקוחות ברחבי העולם. אישור ההצפנה הבסיסי זמין החל מ- $ 149 ונע בין 745 $ לתעודת SSL של EV (Validation Validation). בהיותה בין ספקי ה- SSL הטובים ביותר, היא מציעה תמיכה ללקוחות 24 שעות ביממה יחד עם מדיניות אחריות והחזר כספי עבור לקוחותיה.

ספק SSL זה מציע מגוון תעודות SSL ברמה כלכלית וחסכונית. GeoTrust מציעה גם הצפנה של 256 סיביות לפרטיות ואבטחת הלקוח. אישור ה- QuickSSL Premium Wildcard מלווה את EV ולכן ניתן להשתמש בה לצורך קידוד תת-דומיינים בודדים או מרובים. עם זאת, רמת ההצפנה יכולה להיות גבוהה כמו 2048 סיביות שמבטיחה פרטיות מוחלטת כמו גם סודיות. יתרה מזאת, לוקח מספר דקות לקבל את אישור ה- QuickLsl Premium SSL שלך בגלל האימות וההנפקה האוטומטיים..

יתר על כן, ל- GeoTrust יש גם מוצרי חתימה לחתום על יישום באופן דיגיטלי. זה גם מחבר אנשים ומסמכים ומאמצ את שלמות הקוד לפלטפורמות אלחוטיות. לפיכך, היא מייצגת את הטכנולוגיה העתידית הבאה.

 1. קומודו ספקי SSL הטובים ביותר

קומודו מדורגת כספקי ה- SSL הטובים ביותר מכיוון שהיא ביססה עצמה כרשות אישורים המספקת תעודות SSL למשתמשים שונים. היא נוסדה בשנת 1998 ויש לה מטה בג'רסי, ארה"ב. לקומודו ישנו תיק עצום של תעודות SSL, בין אתרי אינטרנט ארגוניים למשתמשים ביתיים וכו '. זה עזר למספר עצום של ארגונים וחברות באבטחת המידע שלהם באמצעות אימות ואימות. קומודו מעניקה הגנה על נקודת קצה מתקדמת עדכנית באמצעות Comodo Device Manager כדי לחשוף את התוכנה הזדונית המסתתרת ברשת שלך..

מחירים מוזלים בכבדות מוצעים על ידי קומודו. טווח המחירים החל מ- $ 64.95 והגיע עד $ 359 עבור תעודות SSL EV, מתאים לתקציב של כל המשתמשים..

בעסק מקוון, הדרך האמינה ביותר לאבטח עסקאות לקוחות היא להשתמש בתעודת Comodo SSL. ואילו, תעודות ה- InstantSSL Premium הן מקור לבירור מקצועי לצורך אבטחת אתרי מסחר אלקטרוני. יתר על כן, הם מספקים ביטחון חזותי אטרקטיבי המסייע בבניית אמון הלקוח. לכל הזמנת Comodo InstantSSL Premium יש חותמת אתר לוגו של אמון המאפשרת למבקרים לאמת את אישורי העסק שלך תוך זמן קצר. זה משפר את שיעור ההמרות של האורח שמוביל לעלייה במחיר הרכישה הממוצע.

קומודו היא ללא ספק אחת מהבחירות המובילות בתעודות SSL בשל תאימות 99.99% שלה.

 1. DigiCert ספקי SSL הטובים ביותר

DigiCert הוא אחד מספקי ה- SSL הטובים ביותר והוא הבחירה המובילה ביותר של מותגים כמו אמזון, נאס"א, פייסבוק, יאהו וכו '. לכן היא מפורסמת גם בתעודות ה- SSL העמידות שלה. DigiCert מציע תעודות SSL של עד 2048 סיביות במחירים נוחים.

ניתן להשתמש בתעודת SSL בסיסית של DigiCert במחיר של 156 $ לשנה. בעוד שאם אתה רוצה תעודת SSL EV, תצטרך לשלם כ 500 $ לשנה. אבל הסכום שאתה משלם שווה את השירותים האיכותיים שאתה מקבל בתמורה. הסכום מועמד לנגד עיניו כשאוטם האמון המסופק על ידי תעודות אלה מוכר על ידי כולם, סמל המנעול ושורת הכתובת הירוקה.

 1. תאווה ספקי SSL הטובים ביותר

גם תאייטה הוא בין ספקי ה- SSL הטובים ביותר. יש לו מומחיות במתן אישור SSL איכותי עם תכונות אמינות. ספק SSL זה הוא שמציע תעודות בעלות נמוכה. החל מ 149 $ לשנה והיא מציעה הצפנה של 256 סיביות צבאיות ומגיעה עד 600 $ לשנה עבור תעודות ה- SSL EV שלהם. עם זאת, אם תבצע רכישה של שנתיים עבור Thawte, תקבל הנחה מסוימת על הסכום הכולל (כלומר כ- $ 305 פחות).

 1. קדימה אבא ספקי SSL הטובים ביותר

GoDaddy ידוע בעיקר כחברת רישום הדומיין הגדולה ביותר. עם זאת, הוא נחשב גם לספק SSL הטוב ביותר שכן הוא מציע תעודות SSL. תעודות ה- SSL נעות בין 69.99 $ לחבילת הסטנדרט ואילו זה עולה כ- 89.99 $ עבור חבילת הדלוקס.

תמיכת הלקוחות הניתנת על ידי GoDaddy מדהימה. היא גם מציעה אחריות להחזר כספי ואחריות לכל אובדן שעלול להתרחש בתקופת התוקף. זה הופך את GoDaddy לאחת האפשרויות הבאות עבור ספקי SSL.

 1. פתרונות רשת ספקי SSL הטובים ביותר

להיות אחד מספקי ה- SSL הטובים ביותר, פתרונות רשת מציעים אישורי SSL בעסקות טובות. יתברר שזה ממש משתלם עבורך אם ברצונך לקנות תעודת SSL למשך תקופה ארוכה. לדוגמה, ניתן לרכוש תעודת SSL לתקופה של שלוש שנים תמורת 59.99 $ בלבד לשנה. לכן התמחור הוא באמת חסכוני וזול יותר מספקי SSL אחרים.

האישורים המסופקים על ידי פתרונות רשת מציעים הצפנת קצב של 256 סיביות. זה גם מציע 99% זיהוי דפדפן. יתר על כן, פתרונות רשת מספקים גם תמיכה מסביב לשעון הכוללת גם צ'אט מקוון. הוא מציע גם זמני הנפקה מהירים וכן הנפקות בחינם. פתרונות רשת מספקים חותם אמון אשר ניתן לזהות בקלות את משתמשי האינטרנט, שכן ספק SSL זה הוא מותג ידוע ואמין.

 1. RapidSSL ספקי SSL הטובים ביותר

RapidSSL היא רשות תעודות מהימנות של CA - מפורסמת ברחבי העולם. אם אנו מדרגים את ספק ה- SSL הזה על סמך מוניטין מקוון, נדע שהוא מדורג בראש התרשים. זה קורה מכיוון שבשוק אבטחת האינטרנט, RapidSSL נחשב לספקית האישורים המהימנים ביותר ב- SSL.

תעודות ה- SSL המוצעות על ידי RapidSSL כוללות קונסולת אינטרנט ידידותית למשתמש. מסוף אינטרנט זה מפשט את ניהול האישורים של SSL / TLS. כך הוא נותן ראות רחבה בכל פרטי האישור. אישורי RapidSSL מאבטחים את העסקאות של הלקוח שלך באמצעות קידוד נתונים של 256 סיביות וכן אימות אתרים. ספק ה- SSL הטוב ביותר מציע תעודות SSL במחיר נמוך מ- $ 12.99 למשך 3 שנים.

אישורי RapidSSL Wildcard עוזרים לך לאבטח תחומי משנה בלתי מוגבלים. הם גם מאבטחים את המידע הרגיש של הלקוחות שלך באמצעות הצפנה של 256 סיביות ותמיכה של יותר מ- 99% בדפדפנים. יתר על כן, אישורי RapidSSL Wildcard מציעים אימות של בקרת תחום אוטומטית המבצע במהירות אימות אתרים. אישורים אלה מגיעים עם מדיניות החזר של 30 יום וניתן לרכוש אותם במחיר של 149 $ לשנה.

 1. לחץ על SSL ספקי SSL הטובים ביותר

ClickSSL הוא ספק ה- SSL הטוב ביותר שנמצא בארצות הברית. ההיבט המרגש של חברת אבטחת IT זו הוא שהיא מציעה אפשרות להתמקח. זה גם משווה את המחיר שהופך אותו ליותר מרגש. מה שאתה צריך לעשות זה פשוט להשתמש בדף המבצעים של ClickSSL. דף זה יאפשר לכם למצוא מגוון רחב של מבצעים מרגשים בתעודות Wildcard. אישורי ה- SSL של Wildcard השונים כוללים:

 • Comodo Positive SSL Wildcard - שנה - 90.00 $
 • RapidSSL Wildcard - שנה - 101.70 $
 • קומודו חיובי רב-תחום Wildcard SSL - שנה - 150.00 $
 • Thawte Wildcard SSL - שנה - 261.75 $
 • GeoTrust TrueIDID Wildcard - שנה - 323.10 $

ClickSSL מבטיח לספק אבטחה מתקדמת כמו גם אמינות באמצעות אישורי SSL / TLS. הפיתרון המקיף שלהם לתעודת SSL מעודד את משתמשי האינטרנט שלך לרכוש מוצרים או שירותים אחרים דרך אתר האינטרנט שלך. זה גם מציע סביבה עסקית מאובטחת עבור לקוחותיה. ספק SSL זה מציע התחייבות להחזר הכסף במשך 30 יום. הוא מציע גם תמיכה ללקוחות 24 שעות ביממה יחד עם תכונת צ'אט חי.

 1. GlobalSign ספקי SSL הטובים ביותר

GlobalSign הוא ענן מוביל ואחד מספקי ה- SSL הטובים ביותר שקיימים ברחבי העולם. זהו ספק שירות מקומי לפתרונות מסחר אלקטרוני ועסקים ארגוניים. GlobalSign מציעה תעודות SSL במחירים זולים לכל הרמות העסקיות. הוא מציע גם תמיכה ללקוחות מסביב לשעון עם אפשרות צ'אט חי.

חברת שירות זהות ידועה היטב הוקמה בשנת 1996 ויש לה מטה בפורטסמות ', ניו המפשייר, ארה"ב. GlobalSign מספקת פתרונות PKI מבוססי ענן לחברות שרוצות לבצע חיבורים מאובטחים כמו גם למסחר אלקטרוני בטוח. היא גם משתמשת בחוויית ה- IAM המנוהלת שלה כדי לייצר פתרונות ניהול זהויות בקנה מידה גבוה ונפח גבוה לכל המכשירים, המשתמשים ודברים הקשורים לאינטרנט של הכל..

GlobalSign מציעה מגוון רחב של תעודות SSL. אישורים אלה מוגנים באמצעות ההצפנה החזקה ביותר של 2048 סיביות. הוא מציע גם תכונות מוספות שונות כדי להבטיח אבטחה מלאה. אישורי ה- SSL השונים כוללים OrganizationSSL, DomainSSL, ExtendedSSL, ו- Multi-Domain & תעודות SSL של Wildcard. באמצעות Wildcard ו- SANs - שמות חלופיים לפי נושא, באפשרותך לאבטח דומיינים ותת-דומיינים מרובים גם כן. ניתן להשיג זאת באמצעות אישור SSL יחיד, באותו שרת, עם כתובת IP יחידה.

פסק דין סופי

מכיוון שלכל רשות תעודות ותעודות SSL בהתאמה שלה יש מאפיינים שאין כמותם להשוואה, לכן בחירת רשות תעופה יחידה כזו הטובה ביותר היא משימה קשה.

הבאנו כמה שיותר מידע שאפשר להבין בקלות גם על ידי מומחים בתחום ההנדסה. ספקי ה- SSL הטובים ביותר שהוזכרו לעיל יעזרו לכם לבחור ספק SSL אמין לאתרכם. לכל ספקי ה- SSL הללו ערוצי תמיכה וחקירה משלהם, ושם ניתן לקבל מידע נוסף. בחר באחד מספקי ה- SSL הטובים ביותר והפוך את העסק הלא בטוח שלך לעסק הרבה יותר חזק.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me