13 מנועי חיפוש פרטיים הטובים ביותר לשימוש!

[ware_item id=33][/ware_item]

מנועי חיפוש הפכו לחלק מהותי בזמן הגלישה באינטרנט. עם זאת, מנועים אלה גם מסכנים את פרטיותך בכל פעם שאתה מבצע חיפוש בגוגל, כך שהנתונים שלך לרוב נרשמים.


גוגל מסוגלת להקליט את כתובת ה- IP שלך ומשתמשת בעוגיות מעקב כדי ליצור את הפרופילים הדיגיטליים שלך, את מילות המפתח שלך ואת הקישורים שאתה בוחר ואז שומרת את המידע הזה במסד נתונים בו היא משתמשת כדי למקד אליך.

מנוע חיפוש יכול גם לחשוף את המידע הסודי והפרטי שלך בהתאם לחיפושים שלך. הנתונים המתקבלים נמכרים גם לצדדים שלישיים וגם תוקפים אותך באמצעות פרסומות.

מנועי חיפוש פרטיים הוצגו בכדי לגרום למשתמשים להשתמש במנועי חיפוש בסביבה בטוחה ובטוחה. מנועי החיפוש הפרטיים מציעים אקלים מאובטח שלם לכל סוגי החיפושים. על ידי שימוש במנוע חיפוש פרטי, המשתמש יכול לחפש באופן חופשי ואנונימי בכל דבר מבלי לחשוש מלהתחקות. יתר על כן, מנוע חיפוש זה אינו שומר על היסטוריית המשתמשים ולא את יומני היומן שלהם.

מדוע חשוב להשתמש במנועי חיפוש פרטיים:

מאז ה- FCC ביטל את כללי ניטרליות הרשת שאחריהם נותני השירותים וסוכני מעקב אחרים מקבלים גישה לנתונים ופעילויות שלנו בקלות.

יתר על כן, קיים גם סיכון משמעותי תוך שיתוף מידע עם צדדים שלישיים בזמן הגלישה ברשת. מסיבה זו מנועי חיפוש פרטיים מועילים למשתמשים.

בזמן השימוש במנוע החיפוש הפרטי, קיימת אפשרות קטנה שהחיפושים שלך יתחקו או ידלפו. מרבית מנועי החיפוש הפרטיים אינם מתחקים אחר מידע שיכול לשייך אותך למונחי החיפוש שלך.

מנועי חיפוש פרטיים אינם מאפשרים ליצור בועות פילטר המבדילות אותך מתוצאות שעשויות להיות שונות באמונותיך.

לסיכום הכל עדיף להשתמש במנוע חיפוש פרטי על פני כל מנוע חיפוש אחר שכן הוא מספק פרטיות וביטחון טובים יותר למשתמשים שלו.

כיצד לבחור את מנוע החיפוש הפרטי הטוב ביותר:

שלושה דברים הם בסיסיים בעת בחירת מנוע החיפוש הפרטי הטוב ביותר. אם אתה מתחיל, שאינו מודע לגורמים המשמעותיים בעת בחירת מנוע חיפוש פרטי. אז אל תדאגו. להלן שלושה אלמנטים קריטיים החיוניים בעת בחירת מנוע חיפוש פרטי:

לחפש תוצאות: מומחים ממליצים לבדוק את תוצאות החיפוש של מנוע החיפוש בזהירות. בחר במנוע חיפוש יעיל ומושלם הן ביחס לספק פרטיות והן מייצר תוצאות חיפוש טובות.

פרטיותזהו גורם חיוני בעת בחירת מנוע חיפוש. בדוק תמיד באיזה סוג מידע מנוע החיפוש שומר כשאתה משתמש בשירות שלהם ואז קבל את ההחלטה הסופית.

אמוןאמון הוא גורם חיוני נוסף שיש לקחת בחשבון. לפני שבוחרים במנוע חיפוש, סקור תמיד את ההיסטוריה של המשרד, את האנשים שעומדים מאחוריו, את הדימוי והמוניטין שלהם בשוק.

13 מנועי החיפוש הפרטיים הטובים ביותר:

בעידן זה, משמעות הפרטיות היא יוצאת דופן. מנוע חיפוש תמיד מציל אתכם בכדי לספק לכם סביבה בטוחה, בטוחה וידידותית בזמן הגלישה באינטרנט. ישנם מספר מנועי חיפוש פרטיים. רבים מהם אינם יכולים להבטיח אנונימיות מוחלטת ופרטיות למשתמשים.

תוך התחשבות בפרטיותך המקוונת, בדקנו מנועי חיפוש פרטיים שונים. סיננו את מנועי החיפוש הפרטיים הטובים ביותר עבורך. להלן הם מנועי החיפוש הפרטיים הטובים ביותר אשר ללא ספק יתבררו כמועילים ויגנו על פרטיותך המקוונת

Duck Duck Go:

זהו מנוע החיפוש הפרטי הטוב ביותר עם התכונה המגניבה שלו הידועה בשם '' פוני ''.

תכונת המפץ מאפשרת למשתמשים לחפש באתרים אחרים כמו אמזון. Yelp, YouTube או Wikipedia באמצעות ייזום בקשותיהם בסימן קריאה!

DuckDuckGo, הידוע כמנוע חיפוש פרטי הטוב ביותר, חוסם את כל המודעות הלא רצויות שהופכות למכשול בזמן הגלישה באינטרנט. הוא לא אוגר את נתוני המשתמש או את היסטוריית הגלישה ולא מוכר אותם לצדדים שלישיים.

מנוע חיפוש פרטי זה מציע כמה תכונות פנטסטיות המבטיחות אנונימיות מוחלטת ופרטיות המשתמשים. לאחרונה הוא הוסיף את התוסף האחרון בקו המוצרים שלהם.

התוסף מספק פרטיות מהשורה הראשונה למשתמשים והופכים אותו למנוע החיפוש הפרטי הטוב ביותר. מנוע החיפוש מציע גם שטח פנוי נוסף לשמירה על נתונים בחנות העננים.

תכונה אטרקטיבית נוספת שמציע DuckDuckGo היא להגדיר את הגדרות המיקום. משתמשים על ידי שינוי הפרמטרים של האתר מפעילים את מעקב אחר חיבור לאינטרנט.

עמוד פתיחה:

זהו מנוע חיפוש מבוסס הולנד. בשל חוקי הפרטיות המחמירים והחזקים של הולנד, הוא מנוע החיפוש הפרטי הטוב ביותר מבין כל משתמשיה.

זה פועל באופן יעיל כדי לספק תוצאות מהירות תוך שמירה על חיפושך והתחמקות מעקב אחר עקבות אחר הרשומות שלך. זהו מנוע החיפוש האנונימי הטוב ביותר מכיוון שהוא ממליץ לגלוש דרך שרת פרוקסי. שרת ה- Proxy מגן עליך מפני ספקי שירותי אינטרנט המתחקים אחר כתובות IP ומיקום. כדי להבטיח את פרטיותך, אתה יכול להוסיף את שרת ה- proxy בדפדפן שלך כמו ב- Chrome או Firefox. ניתן גם להגדיר את תצורת נושא הצבע.

מנוע החיפוש פועל באמצעות כניסות אך איננו משתמש בכתובת ה- IP שלך לקבלת נתונים. כדי לשמור על אנונימיות היא משנה את כתובת ה- IP בזמן חיפוש כך שאף אחד לא יוכל לנסות להשיג את היסטוריית הגלישה שלך.

הצפנת חיפוש:

הצפנת חיפוש היא תוספת נוספת בקטלוג של מנוע החיפוש הפרטי. מחפש מנוע חיפוש המציע תכונה חריגה ומושכת יחד עם פרטיות, עליך לבחור בחיפוש להצפנה.

מנוע חיפוש אנונימי זה כלל לאחרונה כמה תכונות אטרקטיביות להפליא למשתמשים. תכונות אלה כוללות סרטונים ידידותיים לפרטיות, חדשות ומחקרי מפות.

מנוע החיפוש פופולרי למדי בקרב המשתמשים מכיוון שהוא מאפשר למשתמשים לצפות בסרטונים עם הגנה נוספת על פרטיות ואבטחה וגם חסרים מודעות לפני רול.

מנוע החיפוש משתמש בהצפנה מקומית כדי להגן על החיפושים שלך. זה משלב לרוב עם הצפנת AES-256 יחד עם פרוטוקול הצפנת SSL כדי להבטיח את פרטיות המשתמשים.

הצפנת החיפוש המאפיינת הכי ייחודית מציעה לאחר שמשתמשים מסיימים לחפש כך, תוקפם של מונחי החיפוש שלהם. באופן זה הפעילות שלהם נותרה אנונימית אפילו מישהו אחר מקבל גישה למערכת שלהם.

הם לוקחים שמירה על פרטיות כמשימתם העיקרית. יתר על כן, אין באפשרותו ליצור פרופילי משתמש. זו תכונה נדירה שמנועי חיפוש אחרים אינם מחזיקים בה. זו הסיבה להצפנת חיפוש היא אחד ממנועי החיפוש הפרטיים הטובים ביותר.

BitClave:

BitClave הוא מנוע חיפוש פרטי ומאובטח נוסף המיוצר באמצעות blockchain כדי להבטיח את פרטיותו המקוונת של המשתמש. היא דורגה בין מנועי החיפוש הפרטיים הטובים ביותר שכן היא מאפשרת למשתמשים להחליט איזה מידע הם רוצים לחלוק עם הפובליציסטים.

זה מבטל ביעילות את התקפות המתווכים במהלך תהליך הפרסום על ידי גורם ישיר לצרכן ולמפרסמים לתקשר זה עם זה. כמו כן, בהמשך היא מעודדת משתמשים בכך שהיא מספקת להם סמלים של פעילות צרכנית כדי להפוך את החיפוש לרלוונטי ליועצים.

בקיצור, מטרת הליבה שלהם היא לספק אבטחה ופרטיות מקוונת למשתמשים. לפיכך, הם מציעים ממשק ידידותי למשתמש שמשמעותו גלישה בטוחה ומאובטחת בסביבה ידידותית.

סרקס.אני:

Searx.me הוא מנוע חיפוש אנונימי אשר ידוע בכך שאינו מאחסן את פרטי המשתמש. יתר על כן, זה לא יוצר פרופיל משתמש ואחסון המידע שלהם שהופך את עצמו שונה ממנועי חיפוש אחרים.

מטרתם היא להגן על פרטיותו של המשתמש, והם אינם מעוניינים בכל מה שמשתמש יחפש. הם שומרים על פרטיות מעולה של המשתמשים בכך שהם לא משתפים את הנתונים שלהם לצדדים שלישיים.

Searx.me אינו מתפשר על פרטיות המשתמשים ולכן מומלץ מאוד להשתמש בו.

Qwant:

Qwant החל לפעול בשנת 2013 בהבטחה להגן על פרטיותו של המשתמש. זהו אחד ממנועי החיפוש הפרטיים הטובים ביותר מכיוון שהוא נמצא בגבול האירופי שהוא חסיד קפדני אחר כישוריו של ה- GDPR.

על דפי הציטוטים שלהם הם לא מעוניינים להציג מודעות לא רצויות ולהקריב את המשתמשים בהתאם לחיפושים שלהם.

מנוע חיפוש זה מגן מפני השפעת חמש עיניים ותשע ברית עיניים.

יתר על כן, הוא מציע גם תכונה דומה כמו באנג ב- DuckDuckGo. כאן תכונה זו ידועה כקיצורי דרך של Qwick המאפשרים מחקר ישיר לאתרים שונים. פשוט על ידי הוספת הסמל ''&'' או ''! '' בעקבות שם האתרים המועדפים עליך כמו אמזון וויקיפדיה, אתה יכול לגשת לתוצאות.

בדרך זו החיפושים שלך הופכים למיטוביים יותר וזה גם חוסך את הזמן שלך.

נשמע מעניין? ואז הורד אותו במהירות ותיהנה מהחוויה שלך.

נתק את החיפוש:

זהו מנוע חיפוש פרטי שמנתק אותך ביעילות מהאתרים / הממשקים המסוגלים לעקוב אחר עקבותיך. זה בטוח לחלוטין ומאובטח לשימוש מכיוון שהוא עוקב רק אחר אתרים שעלולים להזיק למשתמשים שמפחדים בעת שיתוף המידע הפרטי שלהם.

חיפוש ניתוק פועל תוך כדי בדיקת החיפוש ואז מציג את התוצאה שאתה דורש ומציג באופן מיידי גם את ההודעות הצדדיות. הודעות אלה הן מאותו מידע המחפש אתרים המנהל רישומים או מהווה סיכון לכך.

בקיצור, בטוח להשתמש בממשק ידידותי אשר מעדכן את המשתמש אודות האתר שהוא מתכוון להשתמש בו. מומלץ מאוד!

וולפרם אלפא:

אם אתה מחפש מנוע חיפוש פרטי המהווה חידוש ומספק את התוצאות האותנטיות והתקפות ביותר, עליך ללכת עם Wolfram Alpha.

וולפרם אלפא מציג תוצאות מקטגוריות שונות כמו חישובים וטכניקות אלגוריתמים. זה לוקח ביעילות את הקלט המתאים ביותר, מחפש את התוצאה מהשיעורים שצוינו לעיל וגם מבטיח לאישור וסיפוק של המשתמשים על ידי מתן מידע תקף.

זהו מנוע חיפוש מחושב המספק תשובות מדויקות ביותר ומציע גם ידע פתוח למשתמשים. זהו מנוע חיפוש אנונימי מלא ידע שאינו עוקב אחר פעילויותיך ורשומות החיפוש שלך.

Hulbee:

Hulbee הוא עוד מנוע חיפוש פרטי שאינו עוסק במיקום המשתמש ולא מתחקה אחר פעילויותיו. זו אפשרות מצוינת ללכת איתה מכיוון שהיא בכלל לא מעוניינת לרשום רישומים על פעילות המשתמש ולהבטיח את האנונימיות המלאה שלהם.

זה מאפשר למשתמש למחוק את הפעילויות המקוונות שלו והופך אותו למנוע החיפוש האנונימי הטוב ביותר.

אוסקובו:

Oscobo הוא מנוע החיפוש האנונימי הטוב ביותר שאינו מסוגל לעקוב אחר נתונים או פעילות של המשתמש. היא מספקת למשתמשים פרטיות מתקדמת בכך שהיא לא מאפשרת לצדדים שלישיים לקבל שליטה על הנתונים שלהם.

המטרה העיקרית של מנוע חיפוש זה היא לשמור ולהגן על פרטיותו של המשתמש בזמן הגלישה באינטרנט. מסיבה זו, הוא אינו שומר עקבות על פעילויותיהם ואינו שומר על בולי עץ.

אם אתה מחפש מנוע חיפוש ללא תכונת יומני, עליך לנסות את Oscobo.

יפי:

יפי נמנית גם עם מנוע החיפוש הפרטי הטוב ביותר שכן היא מספקת פרטיות מעולה למשתמשים שלה.

זה עובד בצורה יוצאת דופן כשרוצים לעקוף מעקב ממשלתי וספק שירותי אינטרנט.

אם אתה רוצה לחפש בכל תוכן מוגבל או סודי, עליך ללכת עם Yippy! זה מספק כמה תכונות פנטסטיות וחווית נתונים נדירה למשתמשים המאפשרים הערכה סופר מהירה וספונטנית של מידע.

עם Yippy, אתה יכול עצמך לסנן את התוצאות לפי הקטגוריה ויכול גם לסמן כל תוצאות לא הולמות שהופכות את חווית הגלישה שלך לאנונימית לחלוטין..

זה הכי טוב שכן הוא חוסם מודעות בהתאמה אישית ולא מתחקה אחר הפעילויות שלך. תוכלו ליהנות מחיפוש בתכנים מסוגים שונים כמו בלוגים, חדשות, אינטרנט, תמונות ורבים אחרים.

האין זה נשמע נהדר?                                                                                                          

חיפוש בדידים:

מכיוון שמנוע החיפוש הבודד אינו עוקב אחר פרטי המשתמש ושומר על פעילותם אנונימית ופרטית כך, הוא ידוע גם כמנוע החיפוש הפרטי הטוב ביותר..

אם מישהו מחפש תוצאות מהירות במיוחד בממשק ידידותי למשתמש, החיפוש הבודד הוא הבחירה הנכונה לעשות.

כדי להבטיח את פרטיותו של המשתמש וכדי להפוך את החיפושים שלו לפרטיים בזמן הגלישה הם משתמשים בהצפנה מקצה לקצה.

מטאגר:

זהו מנוע החיפוש המתאים ביותר לכל תוצאה. זה מספק תוצאות מושלמות בכל החיפושים שלה. MetaGer מתערבב עם שרת פרוקסי שממנו אתה יכול לקפוץ לכל קישור צפוי או לא מזוהה מדף תוצאות המחקר ובכך הופך אותו למנוע החיפוש הפרטי הטוב ביותר..

מנוע החיפוש נשבע להגן על הנתונים שלך מפני הפסד או מעקב אחר הנתונים שלך. יתר על כן, זה גם מגן על כתובת ה- IP ומילות המפתח שלך מלהתחקות מהאתרים שאתה נכנס בהם.

זה מגן עליך מפני מודעות לא רצויות העשויות להשתמש בדף שלך לפרסומות. החיסרון היחיד בשימוש במנוע חיפוש זה הוא ששפת ברירת המחדל שלו היא גרמנית.

מחשבות אחרונות:

בעידן גלובאלי זה עם סיכון מוגבר להתקפות סייבר ואיומים, קיים דחף מוחלט להשתמש במנוע חיפוש פרטי. מכאן שחשוב לבחור במנוע חיפוש ידוע ובעל מוניטין כדי להבטיח פרטיות ואנונימיות מוחלטת.

חשוב תמיד לקחת בחשבון את הגורמים הנחוצים לפני שתאסוף את מנוע החיפוש המתאים לפי הצורך והרצון שלך.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me