5 תוספי פרוקסי חינם | הטוב ביותר לביטול חסימת הפרוקסי לדפדפנים

[ware_item id=33][/ware_item]

הייאוש משתלט על כל הרצונות האחרים בכל הקשור לגלישה וגלישה ברשת. כשמשתמש אינטרנט מוגבל לגישה לתוכן מסוים, הוא תמיד מחפש חלופות יעילות שיכולות לעקוף חסימות אלה. בין הטכניקות הללו, אחת הידועות ביותר היא שרת proxy אך לא כולם מכירים את שרתי ה- proxy החינמיים הטובים ביותר.


מאמר קשור: כיצד לבטל חסימת אתרים ב- Chrome | הרחבות מאובטחות

בקרב רבים קשה לגלות פרוקסי חינם יעיל. עם זאת, זהו פיתרון נחוץ ומיידי לביטול החסימה של תוכן חסום.

מה מטרת פרוקסי?

פרוקסי הוא כלי אנונימי המסווה את כתובת ה- IP שלך ומשמש כמתווך לבקשות שהתקבלו. ה- Proxy מאפשר לך לגשת לתוכן אינטרנט רגיל ללא תוספת תוכנה או יעילות.

ללא שרת פרוקסי

5 תוספי פרוקסי חינם | הטוב ביותר לביטול חסימת הפרוקסי לדפדפנים

עם שרת פרוקסי

5 תוספי פרוקסי חינם | הטוב ביותר לביטול חסימת הפרוקסי לדפדפנים

כתובת ה- IP שלך, כפי שהוקצה על ידי ספק האינטרנט, היא הזהות החושפת את המיקום האמיתי שלך ומונעת ממך גישה לתוכן שנחסם באזור שלך. עם זאת, פרוקסי מנתב את כל התעבורה שלך מהשרת שלו, ולכן מסווה את כתובת ה- IP האמיתית שלך.

מרבית המדינות יישמו חסימות לערוצי הזרימה או לאתרי האינטרנט שלהן כדי להגביל אזרחים ממדינות אחרות. להפך, מרבית המדינות הטילו איסורים על אתרים מסוימים עבור אזרחיהן. לדוגמה, סין חסמה אתרים רבים, כולל אתרים פופולריים כמו יוטיוב, פייסבוק ועוד.
פרוקסי יכול להתחמק מבעיה זו דרך שרתים הממוקמים באזורים שונים וה- IP שלך עובר בהתאם לשרת שתבחר.

דאגה נוספת נוגעת להגבלות שמוסדות המוסדות, למשל כיצד לבטל חסימת אתרים בבית הספר או אולי משרד. לפיכך, זהו מצב נוסף שבו פרוקסי בחינם הטוב ביותר יכול להיות יעיל. כמו אם המכון או הארגון חסמו אתר אינטרנט אך לא חסמו פרוקסי מסוים שאתה משתמש בו מאשר פרוקסי יכול להיות מתווך לגישה לתכני אתר זה..

מה גורם לפרוקסי לא בטוח?

פרוקסי הוא פיתרון פופולרי לגישה לאתרים חסומים הוא גם כלי שעלול להזיק במקרים של פרטיות.

כתובת ה- IP שלך מוסווה מפני חשיפה לאתרים שבהם אתה מבקר; עם זאת, תוך כדי שימוש בפרוקסי בחינם כמו גם בתשלום, ספק האינטרנט שלך מסוגל לראות את כתובת ה- IP האמיתית שלך, ומכאן שהוא יכול לעקוב אחר כל הפעילויות המקוונות שלך.

מאמר קשור: כיצד להסתיר את היסטוריית הדפדפנים מספק שירותי האינטרנט - אמור לא למעקב

כמו כן, יש לקחת בחשבון שמערכת המטמון של שרת ה- Proxy באמת יעילה ומגיבה. לכן, רוב הפעמים הנתונים שלך כגון סיסמאות, היסטוריית דפדפן או כל מידע רגיש אחר יכולים היו לחפש על ידי ספק שירותי ה- proxy.

פרוקסי מאפשר גם לך לגשת לאתרים לא בטוחים. לדוגמה, אתר ללא תעודת SSL יכול להכיל וירוסים שיכולים להשתלט על המערכת שלך באמצעות לחיצה על משהו או על ידי כל טכניקה אחרת.

מאמר קשור: מה זה ג'קט קליק וכיצד להגן על עצמך מפניו

5 ספקי הפרוקסי הטובים ביותר בחינם: כלים חסימת חסימת יעילים

ישנם מספר עצום של ספקי פרוקסי בחינם הזמינים ברשת וביניהם קשה להבין מהם העובדים. כדי לספק את קוראינו ולחסוך את זמנם תוך הסתבכות עם פרוקסי תגובה שאינם מגיבים, סיננו את ספקי הפרוקסי הטובים ביותר בחינם.

פרוקסים אלה פופולריים כמו שנמצאו עובדים במהלך הבדיקה.

# 1 - Anonymouse

Anonymouse היא תוכנת פרוקסי בחינם המאפשרת לך לבטל את חסימת האתר או התוכן המבוקש שלך על ידי הזנת שם האתר בסרגל הכתובות הנתון..

5 תוספי פרוקסי חינם | הטוב ביותר לביטול חסימת הפרוקסי לדפדפנים

האתר שלה אינו מכיל ממשק משתמש אטרקטיבי; עם זאת, הוא מסוגל לתמוך בפרוקסי אינטרנט, דוא"ל, usenet (חדשות). זה תומך בשתי השפות שהן אנגלית וגרמנית. בין השירותים החינמיים שלה, הם מספקים למשתמשים לשדרג את ה- Proxy בחינם לשירות בתשלום.

באמצעות מיתוג זה הוא מעניק למשתמשים את התכונות המתקדמות כולל גלישה ללא מודעות, הורדה כבדה וגישה לאתרי HTTPS.

2 # - Hide.me

מבין מאות שרת ה- proxy המקוון הזמין, Hide.me הוא זה שנחשב בין שרתי ה- Proxy החינמיים הטובים ביותר. זהו proxy חינם מהיר במיוחד שיש בו מודעות יחסית חודרניות ותצוגות חלונות קופצים.

הם מספקים לך את האפשרות לבחור בין שלושה מיקומים שהם הולנד, גרמניה וארה"ב. יחד עם זה, תוכלו להצפין כתובות URL ודפים, להפעיל או להשבית קובצי cookie, סקריפטים ואובייקטים בהתאם לרצונכם.

5 תוספי פרוקסי חינם | הטוב ביותר לביטול חסימת הפרוקסי לדפדפנים

Hide.me מעניק לך גישה קלה לתוכן הנדרש שלך, וזה רק שאתה צריך להזין את כתובת האתר בסרגל החיפוש.

# 3 - הוקסטר פרוקסי

היידסטר הוא אחד מהנוכלים החינמיים האמינים ביותר מבין אלפי הרשת המקוונת. לגלישה שלך תוכל לבחור בין שני השרתים שהם ארה"ב או שרת אירופה. פרוקסי זה מאפשר לך לשנות את מראה הדפדפן לאתר מסוים באמצעות שינוי מפנה הדפדפן.

יחד עם זאת, אתה יכול גם להצפין את כתובת האתר, להפעיל או להשבית קובצי cookie, לאפשר סקריפטים וגם יכולת להרחיק את הדברים מהטעינה.

5 תוספי פרוקסי חינם | הטוב ביותר לביטול חסימת הפרוקסי לדפדפנים

הידסטר, בעל תמיכה ב- SSL, הוא שרת פרוקסי מוגן המתחמק מהסיכונים של סקריפטים ושיטות מזיקות אחרות המסוכנות למכשיר שלך..

# 4 - HideMy Ass

יתכן שהאזנת ל- HideMyAss כ- VPN; עם זאת, זה זמין גם כפרוקסי בחינם. יש להם ידית ממש קלה למשתמשים להפעיל אותה. כל שעליכם לעשות הוא לעבור לסרגל הכתובות ופשוט להזין את כתובת האינטרנט של האתר אליו תרצו לבקר.

5 תוספי פרוקסי חינם | הטוב ביותר לביטול חסימת הפרוקסי לדפדפנים

HMA הוא אחד מספקי ה- Proxy החינמיים הטובים ביותר המאפשרים לך לבטל חסימת אתרים מבלי לחשוף את כתובת ה- IP האמיתית שלך.

5 # - Whoer.net

Whoer.net הוא גם בין שרתי ה- Proxy החינמיים הטובים ביותר מכיוון שהם מתארים את עצמם כפתרון חסימה מהיר של משתמשי האינטרנט. אחד הגורמים העיקריים המגבירים יכולת זו הוא מספר נאות של שרתים שנמצאים במדינות שונות.

5 תוספי פרוקסי חינם | הטוב ביותר לביטול חסימת הפרוקסי לדפדפנים

ניתנת לך האפשרות לבחור את השרת לבחירתך בין המקומות של ארה"ב, בריטניה, צרפת, הולנד, רוסיה ושוודיה.

כמו כן, הם מאפשרים לך לבצע בדיקת פינג שתאפשר לך לגלות את זמן התגובה של האתר הגישה או את חיבור האינטרנט שלך..

6 # - KProxy

5 תוספי פרוקסי חינם | הטוב ביותר לביטול חסימת הפרוקסי לדפדפנים

KProxy הוא פרוקסי האינטרנט החינמי והייחודי שהיה לו גם סיומת / אפליקציה אינטרנטית ניידת שניתן היה להוריד בקלות בדפדפני Chrome ו- Firefox. לשני הדפדפנים, עליך להוריד אפליקציה נפרדת.

KProxy משתנה עם פרוקסי אנונימיים אחרים באופן שהוא מציע למשתמשים אפשרות להסתיר תפריט שמקל על הגלישה. כמו כן, ה- proxy מספק 10 שרתים במיקומים שונים, כך שאם משתמש לא יכול לגשת לתוכן מ- IP אחד, הוא / היא יוכל לעבור לשרת אחר..

לאפליקציות של כרום ופיירפוקס יש יתרון בכך שכל תנועת הרשת בתוך הדפדפן היא אנונימית שהיא סוג של פונקציית VPN. עם זאת, ה- KProxy אינו עוזר באנונימיות של תנועה או נתונים מאפליקציות אחרות למעט הדפדפן שיש לכם אפליקציית KProxy עבורו..

7 # - VPNBook

5 תוספי פרוקסי חינם | הטוב ביותר לביטול חסימת הפרוקסי לדפדפנים

VPNBook הוא גם בחירה מועדפת כאשר אתם מחפשים את שירות ה- Proxy בחינם. הדבר המועיל ביותר בשירות ה- proxy הזה הוא שהוא מציע רוחב פס בלתי מוגבל עם שירותי Fallback CDN, PPTP בחינם ושירותי OpenVPN..

VPNBook מספק חיבור מוצפן של 256 סיביות ובעל שרתים שונים כולל קנדה, ארצות הברית וארצות הברית. מיקומים אלה נותנים הזדמנויות תוכן רבות יותר שכן אתרים פופולריים מבוססים במדינות אלה. השימוש בפרוקסי אנונימי זה פשוט באמת מכיוון שהמשתמש צריך רק להזין את כתובת האתר בראש הדף.

חסרון אחד של ה- Proxy החינמי הזה הוא שהוא מאפשר שליטה על חסימת עוגיות או סקריפטים.

8 # - ProxySite.com

5 תוספי פרוקסי חינם | הטוב ביותר לביטול חסימת הפרוקסי לדפדפנים

בניגוד לרבים מהנוכחים האנונימיים, ל- ProxySite.com מהירות גלישה מהירה יותר עם שירות בחינם לחלוטין. יש לו ממשק ידידותי למשתמש יחד עם הגישה לאתרים פופולריים הכוללים פייסבוק, יוטיוב, טוויטר, רדדיט ורבים אחרים.

לצד נוכחותם של שרתים שונים באירופה ובארה"ב, אתה רשאי להחליף את השרת בכל עת שתרצה. ה- ProxySite.com מאובטח הצפנת SSL ובאופן מדהים יותר הוא מאפשר שליטה על עוגיות, JavaScript, מודעות וחפצים אחרים בדף שלך. כמו כן, היא מספקת הרשאה להצפין את כתובת האתר ואת הדף דרך האתר.

פסק דין סופי

כל שירותי ה- Proxy החינמיים הטובים ביותר שתיארנו לעיל הם היעילים; עם זאת, אנו מעדכנים אותם באופן קבוע ומוסיפים חדשים אשר אנו רואים יותר תגובה.

ה- proxy בחינם יכול להיות פיתרון מיידי לגישה לתוכן רגיל ולמטרה חסימה. עם זאת, אם אתה רוצה פיתרון חסימה רגיל עם תאימות לפרטיות, עליך לבחור בכלי כמו VPN שמספק לך אנונימיות וכן מצפין את התנועה שלך..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me