5 VPN החינמי הטוב ביותר לבחירת Reddit

[ware_item id=33][/ware_item]

חינם זה תמיד קסם בין אם הייתם יכולים להשקיע או לא, אם אתם מקבלים מוצר בחינם מספק אז למה לא? עם זאת, במקרה של reddit VPN בחינם, ישנם סיכונים רבים ואינך יכול לסמוך על שום שירות אקראי. מצד שני, אתרי השירות או החברות הכלולות בהן מביעים דעה מוטה לגבי כל VPN בחינם. לכן, עיצבנו מאמר עבור ה- VPN Reddit בחינם הטוב ביותר לאחר מחקר וניתוח מפורט.


Reddit VPN חינם הטוב ביותר פירושו VPNs שהם הפופולריים ביותר ושיבחו ביותר על ידי Redditors. Reddit הוא אתר בו Redditors (האנשים שמגיבים על Reddit) חולקים את החוויה האישית או המחשבה שלהם על נושא או מוצר מסוים. האתר מהימן על ידי מרבית האנשים בגלל הפעולה השיטתית, החוקים הנוקשים וכמובן הדעות הלא משוחדות של מומחים ומשתמשים קשורים.

לרוע המזל, אדם צריך להשקיע זמן רב בחיפוש אחר תשובות מתאימות לשאלותיו ולקבל החלטה איזו דעה הנפוצה ביותר בקרב redditors..

Reddit VPN החינמי הטוב ביותר - 5 האפשרויות הפופולריות ביותר

שאילתת החיפוש אחר ה- VPN החינמי הטוב ביותר ברדיט גדלה יותר בשנים האחרונות. זה יכול להיות בגלל מספר ספקי ה- VPN החינמיים שמהם יכולים netizens לבחור VPN מתאים ללא סיכונים. לכן ניתחנו קטגוריות ושאלות VPN רבות ושאלות שנשאלו על VPN בחינם שלאחריהן אנו מוצאים מעט המלצות נפוצות.
להלן רשימת מיטב ה- VPN החינמי הטוב ביותר בחינם על פי בחירת Redditor.

הערה: חשוב להזכיר שברוב הקטגוריות של Reddit רבים Redditors המליצו להימנע מ- VPN בחינם מסיבות רבות. עם זאת, המאמר מבוסס על השקפותיהם של האנשים שהביעו את בחירתם.

VPN CyberGhost

ל- VPN של CyberGhost השפעה משביעת רצון כפי שהיא באה לידי ביטוי בהערותיהם של Redditors. עם זאת, הסיבה לרשום אותה ראשונה בין Reddit VPN החינמי הטוב ביותר היא הנתונים הבלתי מוגבלים עם הגרסה החינמית. ב- VPNs רבים אחרים, Redditors הראו את החשש מפני נתונים מוגבלים גם אם הביצועים היו משביעי רצון.

עם זאת, היו כמה הערות בהן נאמר המהירות כי המהירות איטית לעומת שרתי הפרימיום. כמו כן, שרתי P2P אינם זמינים בגירסת החינם של CyberGhost.
כרטיס

כרטיס

VPN של הולה

VPN של Hola הצליחה גם להיות Reddit VPN החינמי הטוב ביותר מכיוון שהיו הצעות לגבי הביצועים שלה. רוב האנשים לא הגיבו על התכונות המורכבות של הולה VPN, ובכל זאת המשתמשים חלקו סקירה מספקת עליו.
אין מגבלות רוחב פס עם הולה VPN אבל יש כמה חששות בנושא פרטיות עם הולה VPN. כמו כן, האנשים דיווחו על ביצועים חלקים של הולה VPN בזמן גלישה רגילה או דברים כגון ביטול חסימה של אתרים או תוכן מצונזר..

כרטיס

כרטיס

VPN ב- Windscribe

ל- Windscribe VPN יש כמות מספקת של ביקורות טובות ב- Reddit כ- VPN בחינם. משתמשי ה- Windscribe היו מרוצים מביצועי המהירות והחיבור. עם זאת, חשש בקרב זוג משתמשים כי הנתונים מוגבלים רק ל -10 ג'יגה-בייט.
עם זאת, התכונות של Windscribe כוללות 11 מיקום שרתים, תוכנה נוחה לשימוש ונתונים בחינם של 5 ג'יגה בייט בציוץ יחיד. כמו כן, ניתן להוריד את ה- VPN ל- Windows, Mac, iOS, Blackberry, Chrome, Firefox ו- Opera.
https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/comments/6qipti/best_free_vpn_to_use/dkxly12

כרטיס

כרטיס

VPN של בטרטנט

VPN של Betternet היה גם הצעה בולטת בחינם ל- VPN Reddit בזמן שמנתחים את מגמת Reddit. רוב המשתמשים פשוט ממליצים על ביצוע ביצועים הגון, מבלי להצביע על שום תכונה ספציפית.
אבטחת בטרנט סיכון פחות מכיוון שתהליך ההרשמה אינו מצריך נתונים אישיים אפילו לא את כתובת הדוא"ל. כמו כן, החיבור פשוט, קל לשימוש וברז אחד. עם זאת, הם משיגים רווח על ידי הצגת מודעות לדפדפני הגרסאות החינמיות של השירות שלהם.
כרטיס

כרטיס

VPN של אופרה

VPN של אופרה אינו VPN מעוצב במיוחד אך זהו ה- VPN המובנה בדפדפן האופרה שהוצג מאוחר יותר. מעניין לציין כי VPN של אופרה צברה את הפופולריות של Reddit באמצעות מתן שירות מספק.
זה זכה לתשומת לב רבה יותר מכיוון שהמשתמש אינו צריך ליישם מאמצים נוספים במקום זאת הוא פשוט מקבל מתג בלחיצה אחת בשדה סרגל הכתובות שבפינה של דפדפן האופרה..
כרטיס

כרטיס

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me