7 אפליקציות להצפנת אנדרואיד יגרמו לאבטחה רבה יותר של אנדרואיד שלכם

[ware_item id=33][/ware_item]

אנדרואיד היא מערכת ההפעלה הניידת הנפוצה ביותר כיום. זה גם המוקד של התקפות פריצה, מכיוון שהוא מכשיר מחובר ומסונכרן יותר עם חיי היומיום שלך. מדריך יישומי הצפנת אנדרואיד עוזר לך לאבטח את מכשיר האנדרואיד שלך.


ההצפנה הייתה פעם טכנולוגיה שרק מחשבות הועברו למרגלים ושירותי אבטחה, אך הטכנולוגיה הזו קיימת כבר זמן מה בחיי היומיום של האנשים. לנוכח מעקב נרחב באינטרנט, אם עדיין לא חשבת לחשוב על אפליקציית הצפנת אנדרואיד, ייתכן שהגיע הזמן לשקול אותה.

מכיוון שמערכת ההפעלה אנדרואיד היא קוד פתוח, היא מלאה בפרצות ופגיעויות. הנפוץ שבהם הוא להערים אותך לבקר באתרים עם קודים זדוניים בקבצי מולטימדיה כגון תמונות, וידאו וקליקים של קריאה לפעולה. אפליקציית הצפנה אנדרואיד מאבטחת את המכשיר שלך על ידי הצפנת תנועת הנתונים שלך וכיסוי העקבות של מיקום הטלפון המקורי שלך שנחשפים בדרך אחרת להאקרים ולאיומים.

7 האפליקציות הטובות ביותר להצפנת אנדרואיד (עודכן 2018)

חבורה של אפליקציות הצפנה לאנדרואיד צצו לאחרונה, חלקן הן פשוט הונאות דיוג פשוטות עם מלא פרסומות ויומן את הנתונים שלך כדי להעביר אותם לשרתים לא ידועים. חלקם אפליקציות קידוד VPN אנדרואיד טובות אך הן מספקות רוחב פס מוגבלת ומהירות. אז, מה הם אפליקציות ההצפנה החינמיות הטובות ביותר לאנדרואיד? רשמנו 5 אפליקציות VPN הטובות ביותר שקיימות בחנות המשחקים של גוגל:

1 - APV אנדרואיד NordVPN

NordVPN היא חברה מבוססת פנמה הידידותית לפרטיות דיגיטלית. הוא מציע הצפנת AES 256 סיביות עם פרוטוקולי אבטחה PPTP, L2TP, IPsec, IKEv2 ו- OpenVPN. לשירות יש נוכחות ביותר מ- 57 מדינות ונפרש על פני יותר מ -570 מיקומי שרת.

אפליקציית ההצפנה לאנדרואיד של NordVPN היא אלגנטית מאוד וידידותית למשתמש וההגדרות פשוטות כך שלא תצטרכי להיות מקצוען כדי להבין אותה. פרוטוקול IKEv2 המשולב עוקב אחר התנהגות השינוי ברשת ומתאימה אותה מבלי להפיל את החיבור, במיוחד כשאתה נמצא ב- Wi-Fi ציבורי..

אפליקציית אנדרואיד NordVPN

השרתים מסווגים לפי צרכים כמו P2P, Ultra Fast TV, Anti-DDoS וכו 'המאפשרים לך להשתמש בשרת בצורה הטובה ביותר. לשירות מובנה DNS נוסף של Smart Play המאפשר הזרמת וידאו חלקה. אם אתם מחפשים אבטחה רבה יותר, NordVPN מציע הצפנה כפולה (כלומר Onion-over-VPN, Double VPN) ופתרון IPv6 / DNS..

יתרונות

חסרונות

ניתן להשתמש בחשבון יחיד בשישה מכשירים מרובים

הפחתת מהירות עקב הצפנה כפולה

אין מדיניות יומן

תמיכה בתשלום ביטקוין

P2P מותר

שירות לקוחות מעולה

מתג להרוג אינטרנט

בקר באתר

2 - אפליקציית הצפנת אנדרואיד ExpressVPN

ExpressVPN היא חברה שבסיסה באי הבתולה הבריטית מחוץ לתחום השיפוט של מדינות חמישה עיניים שפירושה שמדיניות שום יומן אינה יעילה. הוא מציע גם קידוד AES 256 סיביות עם פרוטוקולי אבטחה SSTP, L2TP, IPsec, PPTP ו- OpenVPN. השירות התרחב ל -94 מדינות עם מאות שרתים.

אפליקציית ההצפנה של אנדרואיד על ידי ExpressVPN התחדשה להיות ידידותית למשתמשים ונוחה יותר לשימוש. הפונקציות פשוטות ואוטומטיות למדי, כך שלא תצטרכו לצבוט מהדרך. לשירות יש Internet Kill Switch שמפסיק את כל התעבורה באינטרנט שלך אם אתה מאבד חיבור VPN, במיוחד ברשת Wi-Fi ציבורית כדי להבטיח את האבטחה שלך.

אפליקציית expressvpn עבור אנדרואיד

בחירת השרת אוטומטית ובוחרת אוטומטית את השרת הקרוב והמהיר ביותר; אתה יכול גם לבחור את השרת באופן ידני ולבדוק אם בדיקת המהירות המשולבת באפליקציה. כל השרתים מאפשרים P2P והזרמה כך שלא תיכנס לפרטי בחירת השרת.

יתרונות

חסרונות

ניתן להשתמש בחשבון יחיד בשלושה מכשירים מרובים

אין ניסיון חינם

אין מדיניות יומן

תמיכה בתשלום ביטקוין

P2P מותר

שירות לקוחות מעולה

מתג להרוג אינטרנט

בקר באתר

3 - אפליקציית VPN של אופרה

אפליקציית הצפנת אנדרואיד אופרה

אופרה היא החברה הראשונה שהוסיפה תכונה של חוסם מודעות בדפדפן האינטרנט שלה הן באפליקציה לשולחן עבודה והן לנייד. כעת, לאחר תכונת חסימת מודעות, היא הציגה שירות VPN חינמי לחלוטין לזכיינית שלה. לאחר שחרורו, הורדות האפליקציה הגיעו ליותר ממיליון בתוך מספר שבועות בלבד.

האפליקציה כוללת גם תכונה מובנית "מעקב מודעות וחוסם" שמונעת את מעקב אחר צד שלישי, וכלי Wi-Fi לאבטחה לבדיקת חוזק הרשת.

אפליקציית הצפנת אנדרואיד

 • מפתח: אופרה
 • דורש אנדרואיד: 4.0.3 ומעלה

4 - אפליקציית Super VPN

אפליקציית הצפנת אנדרואיד סופר vpn - -

סופר VPN של מפתחי סין הוא גם רוחב פס ללא הגבלה ואפליקציה לניסיון ללא הגבלה. זה לא דורש שום רישום ולהגן על פרטיותך. האפליקציה מספקת ניסיון חינם למשך 21 יום ולאחר סיום תקופת הניסיון ללא תשלום, תוכלו להשתמש בכל מפגש למשך 60 דקות. לאחר הפעלת 60 הדקות שלך אתה יכול להתחבר מחדש ולקבל 60 דקות נוספות בכל פעם.

אפליקציית הצפנת אנדרואיד

 • מפתח: SuperSoftTech
 • דורש אנדרואיד: 4.0.3 ומעלה

5 - אפליקציית VPN בענן

אפליקציות הצפנת אנדרואיד

CloudVPN פעם שאפליקציית VPN בתשלום היא כעת בחינם לחלוטין למשתמשים שלה. זה לא דורש שום רישום בעת ההתקנה וללא מגבלות רוחב פס. Cloud VPN עוזר לך לבטל את חסימת האתרים והיישומים, כלומר YouTube, Facebook, Twitter, NetFlix ועוד. עובד על Wi-Fi, 3G, 4G וכל הספקים הניידים

אפליקציית הצפנת אנדרואיד

 • מפתח: עקוף נטו
 • דורש אנדרואיד: 4.0.3 ומעלה

6 - VPN של CyberGhost

אפליקציות הצפנת אנדרואיד

בשימוש על ידי יותר מ 7.5 מיליון אנשים מראה את האמינות שלו בקרב אנשים. VPN של CyberGhost יש חוסם מודעות מובנה ומגן מפני אתרים זדוניים. זה מספק רוחב פס ומהירות בלתי מוגבלת ואינו רושם את הנתונים שלך. CyberGhost עוקף הגבלות על נטפליקס, יוטיוב, פייסבוק ועוד.

אפליקציית הצפנת אנדרואיד

 • מפתח: CyberGhost SRL
 • דורש אנדרואיד: 4.0.3 ומעלה

7 - TunnelBearVPN

אפליקציות הצפנת אנדרואיד

VPN Tunnelbear הוא גם בחירה נפוצה בקרב משתמשים רבים באנדרואיד. הוא מספק שירות הגון עם שרתים בני 20+ מדינות, אך רוחב הפס של 500 מגה-בתים בלבד לכל חודש. אפליקציית הגרסאות החינמית הזו טובה רק לאנשים שמתחברים מדי פעם לאינטרנט בזמן שהם נמצאים במקומות ציבוריים. מחירי המנוי הם כרגע 7 $ לחודש ו 50 $ לשנה.

אפליקציית הצפנת אנדרואיד

 • מפתח: TunnelBear, Inc.
 • דורש אנדרואיד: 4.0.3 ומעלה

8 - VPN של BetterNet

אפליקציית הצפנת אנדרואיד

חופשי לנצח! כמו שאומר היישום הזה. אפליקציית VPN היא הנפוצה והנפוצה ביותר לאחר אופרה. זה לא דורש שום רישום וללא מודעות באפליקציה. הוא מציע רוחב פס ומהירות בלתי מוגבלת. זה גם עוקף הגבלות על SnapChat, פייסבוק ועוד.

אפליקציות הצפנת אנדרואיד

 • מפתחים: בטרטנט טכנולוגיות בע"מ.
 • דורש אנדרואיד: 4.0.3 ומעלה

סיכום

תמיד יש יותר אפליקציה להתקנה. אבל, מעטים מאד הם אמינים. לכל יישום יהיו תמיד באגים, לפני שתוריד יישום כלשהו, ​​קרא את תגובות המשתמש ואת האינטראקציה עם המפתח שלה. לא רק שהיא נותנת לך את הרעיון כיצד האפליקציה באמת מבצעת, איך השרתים שלה, ואם היא מלאה במודעות. זה יספק לך את הרעיון עד כמה מפתח האפליקציה רציני ביחס לפרטיותך.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me