מנע מ- ISP לעקוב אחר הפעילויות המקוונות שלך

[ware_item id=33][/ware_item]

אנו מכירים כעת את העובדה כי ספקיות האינטרנט הוסמכו לאתר את הפעילויות המקוונות שלנו וכך לקבל תובנה בחיי היומיום שלנו. חירות זו ניתנה לספקיות האינטרנט לאחר שהנשיא טראמפ חתם על הצעת החוק להגנת הפרטיות שביטלה את כללי הפרטיות באינטרנט שקבעה ה- FCC. ספקי האינטרנט אינם מורשים רק לעקוב אחרינו, אלא הם יכולים גם למכור את המידע שלנו ולהפיק ממנו דולרים. בהתחשב בדאגות אבטחה ופרטיות כאלה, סוגיה בוערת של מניעת מעקב אחר ספקי שירותי אינטרנט החלה לגלוש.


כיצד למנוע מ- ISP לעקוב אחר הפעילויות המקוונות שלך?

בלי להתייחס יותר, ברצוננו להציג בפניכם את השיטות בהן אנו מחשיבים יעילות למנוע מ- ISP לעקוב אחר הפעילויות המקוונות שלך:

השתמש ברשת פרטית וירטואלית - VPN

רשת פרטית וירטואלית - VPN - משמשת ככלי הטוב ביותר לאבטחת פרטיותך המקוונת. זהו הכלי האמין ביותר שבו אתה יכול להשתמש כדי למנוע מעקב אחר ספקי שירותי אינטרנט. זה מצפה את כתובת ה- IP שלך כדי להילחם קשה נגד ספקי שירותי אינטרנט ומפרסמי צד ג ', כך שלא יוכלו לעקוב אחרך ברשת. VPN מצפין את תנועת האינטרנט שלך באמצעות אלגוריתם הצפנת AES של 256 סיביות שלוקח כמיליארד שנים לשבור באמצעות כוח ברוט. שתי הפעולות הללו של VPN עוזרות לך להסתיר את היסטוריית הדפדפן ותעבורת האינטרנט הכלולה.

מניעת ספק שירותי אינטרנט

למרות כל זאת, עליך לבדוק את מדיניות הפרטיות ואת אמצעי התשלום של ה- VPN לפני שתבחר אחת מהן, מכיוון שתעביר את המידע שלך לספק ה- VPN שאתה בוחר. בשל הצעת חוק זו נגד פרטיות זו, הונאו רמאים רבים והם החלו ללכוד משתמשים באמצעות שירותי VPN מזויפים. עם זאת, חלק משירותי ה- VPN האותנטיים והמובילים האמינים על ידי Netizens בכל רחבי העולם כוללים NordVPN, PureVPN, ו ExpressVPN מכיוון שיש להם את המאפיינים הבאים:

  1. הם נמצאים מחוץ לתחום השיפוט של FIVE EYES מדינות חברות, ולכן הם מקפידים על מדיניות ללא יומן.
  2. הם מסתירים ביעילות את היסטוריית הדפדפן ופעילויות אינטרנט אחרות.
  3. הם מצפינים את תעבורת האינטרנט שלך באמצעות קידוד AES 256 סיביות ופרוטוקול אבטחת OpenVPN.
  4. מוצעות תכונות אבטחה כמו מנהרה מפוצלת (PureVPN) ו- Tor-over-VPN (NordVPN).
  5. הם מספקים מגוון רחב של שרתים לבחירה.

Netizens רבים שואלים אם ISP יכול לעקוב אחר שירות VPN? ובכן, ספק שירותי האינטרנט שלך יכול לראות שהגדרת חיבור VPN אך הוא אינו מסוגל לאתר את תנועת האינטרנט שלך מכיוון שהוצפן..

השתמש ברשת TOR

דפדפן טור הוא שירות התנדבות המשפר את האבטחה באינטרנט. זה מקפיץ את התעבורה באינטרנט דרך צמתים שונים ובכך מקדיש ל- ISP את המעקב אחר הפעילויות המקוונות שלך קשה. הוא מציע הן אנונימיות והן פרטיות ומונע מעקב אחר ספקי האינטרנט. אתה יכול להתחבר לרשת Tor באמצעות דפדפן Tor שלא רק עובד כמו דפדפנים אחרים אלא גם מוסיף אבטחה לפעילות הגלישה שלך. מניעת ספק שירותי אינטרנט

האנונימיות והפרטיות שמציע טור מוגבלת רק לדפדפן Tor ושאר התעבורה באינטרנט עדיין חשופה לסכנה. ניתן להפעיל שירות VPN גם ברקע של שירותי טור שהופך את מערכת האבטחה. או אם אתה רוצה להשתמש ב- Tor ללא דפדפן Tor, אתה יכול ללכת על NordVPN שמספק Tor-over-VPN תכונה כדי להסתיר בסופו של דבר פעילויות מקוונות, את שאר התעבורה באינטרנט וגם את היסטוריית הגלישה.

בזמן שדיבר על טור אמר מרטי פ. קמדן מ- NordVPN ל- BeEncrypted, "אנו מבינים את הכוח של מבנה מבוזר ואת האנונימיות ש- TOR מספקת. NordVPN מציע פיתרון ייחודי Onion (Tor) דרך VPN שמצפין את תעבורת האינטרנט של המשתמשים לפני הכניסה לרשת TOR, ומבטיח פרטיות נוספת. "

החיסרון היחיד בשימוש בדפדפן Tor הוא שהוא יכול להפוך את המשתמש שלו למתסכל באמת לפעמים בגלל הביצועים האיטיים שלו, מכיוון שיש להקפיץ את התנועה בכמה צמתים כדי להבטיח אנונימיות..

השתמש ב- HTTP בכל מקום שלוחה לדפדפן

HTTPS מקוצר ל- HyperText Transfer Protocol Secure. תוספי HTTP בכל מקום מונעים מעקב אחר ספקי האינטרנט על ידי הימנעות מחשיפת הפעילויות המקוונות שלך.

האתרים המשתמשים ב- HTTPs Everywhere סיומת דפדפן, בדרך כלל מגנים עליך מפני צנזורה וסוגים שונים של מעקב על ידי הצפנת תוכן האתר ובכך מקשה על קבלת תובנות לגבי הפעילויות המקוונות שלך..

מניעת ספק שירותי אינטרנט

בדומה ל HTTPS בכל מקום סיומת דפדפן, קיימות גם הרחבות דפדפן שונות כמו Ghostery ו- AdBlock, שעוזרות למנוע מעקב אחר ספקי האינטרנט על ידי כיסוי השביל הדיגיטלי שאתה משאיר אחרי פעילויותיך המקוונות..

עם זאת, דפדפנים ושרתים מודרניים משתמשים בביטחון שכבת תעבורה - TLS - לחיצת יד כדי ליצור תקשורת מוצפנת. התהליך דורש מהשרת להוכיח לדפדפן שהוא הצד הנתבע ואז שניהם מקימים אלגוריתם או מפתח הדרוש להצפנת הדיון. עם זאת, החלקים המוקדמים של תהליך לחיצת היד אינם מוצפנים ומכאן ש ספקי האינטרנט ו / או צדדים שלישיים יכולים לראות את שם השרת שאליו דפדפן מתחבר..

הימנע מרשתות Wi-Fi ציבוריות לא מאובטחות

עכשיו כשאתה מכיר את מעקב ספקי האינטרנט, עליך להיות זהיר במיוחד כשאתה משתמש ברשתות Wi-Fi ציבוריות, בין אם זה בבתי קפה, שדות תעופה, ספריות, קניונים או כל מקום אחר. Netizens המשתמשים ב- Wi-Fi ציבורי נוטים יותר למעקב אחר ספקי האינטרנט מאשר אלה המשתמשים בחיבורים מאובטחים. מניעת ספק שירותי אינטרנט

Wi-Fi ציבורי יכול גם לגרום לך לפרוץ ממש בקלות. לפיכך, כדי למנוע מעקב אחר ספקי האינטרנט ולהפוך לקורבן להתקפת פריצה צריך להישאר ערניים כנגד איומים כאלה.

אל תבצע צ'ק-אין או תייג את מיקומך

מניעת ספק שירותי אינטרנט

צ'ק-אין ו / או תיוג המיקום שלנו אולי נראה משמח, אך אין זה יסוד להזכיר לך כי המיקום שלך מעקב על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך! המיקום שלך יכול לחשוף מידע פרטי רב בפני חברות שיווק. לכן עדיף להימנע מתיוג לכל מקום אליו אתם הולכים במיוחד כשאתם בטוחים במאה אחוז כי ספק האינטרנט מתבונן בכם כל הזמן.

סיכום

דבר אחד בטוח שכל זווית שתציב לראות את הצד החיובי של הצעת החוק למניעת פרטיות, לא תצליח למצוא דבר אחד טוב ויוצא ממנו. הכללים שנקבעו על ידי FCC היו להגן על Netizens מפני מעקב ומעקב, אך לאחר הפרתם, ספקי האינטרנט חופשיים לעקוב אחר פעילויותיהם המקוונות ולשתף (SELL!) מידע על משתמשים. בזמן כזה של משבר, נראה כי הרשמה לשירותי VPN או שימוש בתוספי דפדפן HTTPS הם הפיתרון המיידי למניעת ספק שירותי האינטרנט המעקב אחר הפעילויות המקוונות שלך..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me