ביקורת גישה לאינטרנט פרטית | בואו לגלות עובדות ומספרים בפועל

[ware_item id=33][/ware_item]

גישה לאינטרנט פרטי הוא שירות ה- VPN מבוסס ארה"ב, ובאמת זול לכל משתמשי האינטרנט. יש לו מספר שרתים נאות והוא תואם לכל הפלטפורמות הפופולריות כולל Windows, Mac, iOS, Android ו- Linux. כמו כן, יש לך אפשרות לחבר 5 התקנים סימולטניים עם חשבון PIA VPN יחיד.


יש להם פרוטוקולי הצפנה יעילים וכמה מתכונות הפרטיות הייחודיות כגון מתג כיבוי ו הגנת דליפות IPv6. עם זאת, ישנם כמה חסרונות, אך אלה מינוריים.

לפני שכתבתי את סקירת הגישה הפרטית לאינטרנט, הרשמתי את חבילת הגישה הפרטית לחצי שנה, כך שניתן יהיה לשפוט את ביצועי שירות VPN בצורה מדויקת יותר. כמו כן, משימות המדידה של טרנינג והזרמה בוצעו באמצעות חיבור האינטרנט הפרטי, שכן משתמשי ה- VPN ביותר נועדו לבצע משימות אלה באמצעות VPN..

בואו ונבדוק במהירות את המקצוענים & Con's Of PIA VPN

חסרונות יתרונות
ממש במחיר סביר אין תמיכה בצ'אט חי וקצת חסר תמיכה בלקוחות
אפשרויות עצומות של פרוטוקולי הצפנה אין הרבה מיקומי שרת
מדיניות ללא יומן
אפשרויות תשלום רבות כולל ערוצים אנונימיים כמו כרטיסי מתנה וביטקוין
מתג להרוג והגנת דליפות IPv6
אתר ידידותי למשתמש
היתר P2P

בסקירה זו של גישה פרטית לאינטרנט, תוכלו לגלות את כל הפרטים החיוניים ואת סקירת הביצועים כך שתוכלו להחליט טוב יותר אם לבחור ב- PIA או לא..

כמו כן, לערוץ החברתי reddit יש ביקורות רבות של משתמשי PIA אשר ממליצים על PIA VPN לאחרים ומרוצים מהביצועים שלו..

תוכניות תמחור

במהלך הסקירה של גישה לאינטרנט פרטי לא מצאתי שום הבדל מבחינת התכונות שהם מספקים עם כל התוכניות. המשמעות היא שהתכנית שאתה בוחר פשוט שונה במחיר ומשך המנוי ל- VPN.

מצאתי גישה לאינטרנט פרטי ספק VPN זול במיוחד בהשוואה לספקי VPN פופולריים אחרים והתכונות שלו כמעט זהות לשירותי ה- VPN המפוארים. עם התוכניות הבסיסיות כאחד עם מרבית ספקי ה- VPN, PIA VPN הוסיפה חבילת תמחור חדשה והמחיר סביר במיוחד. מחיר פרטי לאינטרנט

החבילות שמציע VPN VPN ללקוחות הן;

  • תכנית חודשית - $ 6.95 / M
    תוכנית זו מיועדת לחודש אחד ועליך לחדש את המנוי שלך לאחר כל חודש. זוהי התוכנית הבסיסית ביותר שהיא יחסית זולה יחסית ל- VPNs אחרים, אך מבין התוכניות האחרות של PIA, תוכנית חודש אחת אינה מציעה הנחה.
  • תוכנית לשנה אחת - $ 3.33 / מ
    עבור תוכנית זו, תקבל מנוי לשנה שלמה בסכום הכולל של 39.95 דולר. אם אתם בוחרים בחבילה זו, עליכם לשלם סכום חודשי שהוא כמעט 52% מוזלים לעומת תוכנית חודשית.
  • תוכנית לשנתיים - 2.91 $ / מליון

לעתים רחוקות מוצעת תוכנית לשנתיים על ידי ספק VPN ובעלות כה נמוכה. אתה צריך לשלם סכום כולל של 69.95 $ לשנתיים. מחיר זה מוציא הנחה של 58% בכל חודש.

כאן עלי להבהיר כי מנוי ארוך יותר גורם לך להיות מחויב ואינך יכול לקפוץ ל- VPN אחר. עם זאת, דרך החוצה לדאגה זו מספקת סמנכ"ל PIA והם מציעים לך ערבות להחזר הכסף בשבעה ימים עם כל תוכנית. זה יכול לעזור לך להגיע להחלטה טובה יותר באיזו תוכנית אתה יכול לבחור, האם ה- VPN עובד טוב עבורך ודברים אחרים כאלה.

בניגוד לרוב מדיניות ההחזר, הדבר הטוב ביותר שמצאתי בגישה לאינטרנט פרטי הוא שאין להם מגבלות או דרישות מוסתרות להחזר. עם זאת, ראיתי לקוחות רבים מתעצבנים ומתקשים להחזיר את ההחזר.

אמצעי תשלום

VPN VPN סיפק מספר נאות של ערוצים ללקוחות כך שיוכלו לשלם עבור המנוי בקלות. דבר מועיל הוא שהם מספקים גם אפשרויות תשלום כמו PayPal שהן הבטוחות ביותר שכן הן שומרות על זהותך בעילום שם. תשלום פרטי-גישה לאינטרנט

יש להם גם את אופציות הקריפטוקרטים כמו ביטקוין ו- Z-cash. PIA מקבלת כרטיסי מתנה ותוכלו לשלם באמצעות כרטיסי אשראי או מערכות תשלום אחרות.

סקירת גישה פרטית לאינטרנט; אבטחה

הדבר הבסיסי ביותר ועבורו ה- VPN צמח בצורה כה גדולה הוא האבטחה והפרטיות שמשתמש מקבל בכלי זה. ראיתי כמה מפרוטוקולי האבטחה הפופולריים בעת המשך בסקירת הגישה הפרטית לאינטרנט. עם זאת, מיקומו של VPN VPN אינו אידאלי עבור הלקוחות שכן הוא נמצא בארה"ב.

ארה"ב נחשבת למקום קצת מסוכן מכיוון שיש לה כמה חוקים נוקשים הנוגעים לשימוש באינטרנט ופרטיות. כמו כן, יש כמה זהויות מעקב עיקריות כמו CIA ו- NSA; לפיכך יתכן כי הגישה לאינטרנט הפרטי מקבלת הודעה על כיבוי השירות או שמאיימת יותר היא הדרישה למסור את כל הנתונים הפרטיים של הלקוח מבלי להודיע ​​למשתמשים.

למרבה המזל, שירות ה- PIA שמר על תכונות המבטיחות שיפור האבטחה והפרטיות. ה אפשרויות הצפנה של גישה פרטית לאינטרנט לספק למשתמשים אפשרויות רבות לבחור בין OpenVPN, PPTP ו- L2TP אבטחה.

OpenVPN הוא פרוטוקול האבטחה הטוב ביותר עם ערוצי ההצפנה כמו AES-128 ו- AES-256. מצב ההצפנה המהיר ביותר הוא AES-128 עם אבטחה בינונית; עם זאת, AES-256 הוא ההצפנה המאובטחת ביותר. ישנם מספר שילובים של הגדרות פרטיות שמשתמש יכול לבחור לפי הצורך והשימוש בו. בדף הצפנת VPN של PIA, תוכל לקבל מידע מפורט על הגדרת ההצפנה ומצביו.

כמו כן, ל- PIA VPN תומך ב- SOCKS5 ובתמיכה P2P. אלה כמה תכונות נדירות אצל ספקי VPN ההופכים את הגלישה באינטרנט לבטוחה עבור הלקוחות.

אין מדיניות יומן

פרטיותו של VPN תלויה גם במדיניות שהספק שמר לגבי נתוני המשתמש שמתקבלים על ידם. לגישה לאינטרנט פרטית יש מדיניות פרטיות קצרה בה ראיתי רק משפט קצר ביחס למדיניות הרישום שלהם; "PrivateInternetAccess.com אינו אוסף או רושם תנועה או שימוש ברשת הפרטית הווירטואלית שלה ('VPN') או בפרוקסי."

ביקורת גישה לאינטרנט פרטית | בואו לגלות עובדות ומספרים בפועל

עם זאת, המידע המפורט מסופק בסעיף השאלות הנפוצות במאמר "האם אתה מתחבר". הם טוענים שהמידע לא נשמר איתם ואם למשל היומנים נשמרים לתקופה קצרה אז PIA מפנה אותו למכשיר null במקום לאחסן אותו בכונן הקשיח. כאן תוכל לקבל פרטים נוספים על מדיניות רישום PIA.

תכונות פרטיות אחרות

ישנן מאפייני פרטיות מובחנים ששמתי לב אליהם במהלך סקירת גישה פרטית לאינטרנט. תכונות אלה מוסיפות לפרטיותו של לקוח PIA VPN בו התכונות העיקריות הן Kill Switch והגנת דליפות IPv6.

ה מתג כיבוי מסייע באבטחת נתונים באמצעות חסימת כל התעבורה באינטרנט כאשר חיבור ה- VPN נופל באופן בלתי צפוי. מצד שני, ה- הגנת דליפות IPv6 מונע דליפת כתובת IPv6 מחוץ למנהרת ה- VPN שלך.

יש להם גם חוסם מודעות החוסם אוטומטית את כל המודעות הפולשות מהגלישה באינטרנט. עם זאת, דבר ששמתי לב אליו בזמן בדיקת גישה פרטית לאינטרנט שהם אינם מאפשרים התאמה אישית עבור חוסם מודעות PIA MACE ולפעמים הוא אינו מסוגל לחסום מודעות.

גישה לאינטרנט פרטי; מאפיינים

תכונות-גישה פרטית לאינטרנט

מיקומי שרתים

רשת השרתים של PIA VPN מוגבלת למדי מבחינת מדינות. הם ספקי VPN מבוססי ארה"ב הממוקמים במישיגן עם יותר מ- 3000 שרתים ב -28 מדינות ברחבי העולם. מיקומי השרת שלהם עשויים להיות פחות מרוב ספקי ה- VPN, עם זאת, המספר המוגבר של השרתים מאפשר סיכוי הגון לבטל חסימת תוכן מוגבל.

ביקורת גישה לאינטרנט פרטית | בואו לגלות עובדות ומספרים בפועל

כמו כן, היתרון במיתוג שרתים הוא שתוכל לבדוק אם יש שרת מהיר אם השרת הנוכחי שלך אינו מציג ביצועים טובים. השלכות המהירות עשויות לנבוע מעומס השרת או יכול להיות שהוא ממוקם רחוק מהמיקום האמיתי שלך.

ביצועים

בדקתי את המהירות של PIA VPN עם חיבור שרתים שונים כך שניתן יהיה להבין איזה שרת מציג ביצועים טובים.

כאשר נבדקים שרתים שונים במהלך סקירת הגישה הפרטית לאינטרנט, ביצועי המהירות היו מספקים ומשביעים רצון. השרתים היעילים והביצועים ביותר היו מבריטניה וגרמניה; עם זאת, האחרים היו גם מספיקים. כמו כן, ביצועי המהירות משתנים עם פרוטוקולי האבטחה והפרוטוקול המהיר ביותר הוא L2TP.

לכן, אם אתה זקוק למהירות מהירה עם אבטחה מתונה, כגון בעת ​​סיבוב, אתה יכול ללכת עם פרוטוקול זה ומיקום שרת שבו חוקי ההסתה גמישים..

בדקתי גם את שירות ה- PIA עבור דליפות שונות כגון דליפת IP, דליפת DNS והכי חשוב, דליפת WebRTC. למרבה המזל, התוצאות עבור VPN VPN היו חיוביות ולא היו דליפות IP, דליפת DNS או WebRTC.

פלטפורמות תואמות

גישה לאינטרנט פרטי תואמת את כל הפלטפורמות הפופולריות כמו אנדרואיד, מק, iOS, לינוקס וחלונות. כמו כן, באפשרותך להתקין אותו בנתבי DD-WRT ועגבניות שלך.

ביקורת גישה לאינטרנט פרטית | בואו לגלות עובדות ומספרים בפועל

כמו כן, יש להם תוסף בחינם למשתמשי Chrome ואפליקציית אנדרואיד. התוסף בחינם מספק לך את התכונות המוגבלות בהשוואה לגרסת הפרימיום שלהם; עם זאת, האפליקציה דומה כמעט ל- Windows או לפלטפורמות אחרות. התכונות זהות וגם אפשרויות הפרוטוקולים של ההצפנה.

אתר אינטרנט אתר אינטרנט פרטי פרטי

בביקור באתר PIA מצאתי גישה נוחה לכל המידע החיוני אודות השירות שלהם וגם לדפי הקישורים. זהו ערוץ אינפורמטיבי ולתצוגה יש הוראות נוחות למידע העיקרי שאתה צריך.

המידע הבסיסי כגון חבילות תמחור, תכונות VPN, מיקומי שרת ופרטים אחרים על שירותי PIA מוצג בדף הבית. עם זאת, בתחתית עמוד הבית, תוכלו למצוא את הקישורים הקלים לדפים אחרים.

בניגוד לאתרי VPN אחרים, סקירת גישה פרטית לאינטרנט חשפה עובדה ששירות VPN זה לא העלה שום סוג של פרטים. הם מספקים גישה קלה והוראות הנחיות למספר סוגיות ומידע שלקוח יזדקק לו.

דפים כמו הצפנת VPN מספקים מידע מפורט לכל משתמש עם צרכים שונים. עם זאת, חלק הבלוגים של VPN מועיל מאוד עבור משתמשי ה- VPN החדשים וגם עבור אלה המשתמשים בטכנולוגיה זו מתקופת זמן נאותה. יחד עם קטע הבלוגים, האתר הרשמי של ה- PIA VPN מספק מדריכים קלים ומדור שאלות נפוצות כולל הדרכות הווידיאו.

פרטי ומידע באתר הם חלק חיוני משירות VPN שכן הוא מקל על כל הלקוחות להריץ את ה- VPN בצורה חלקה ויעילה. לרוע המזל, תכונה בולטת באתרי VPN רבים היא תמיכה בצ'אט החי אשר נעדר מ- VPN של PIA. אך תכונה נהדרת נוספת של אתר PIA היא, שהקורא מסוגל להציג את האתר בשמונה שפות שונות.

שירות לקוחות

החמצה מאסיבית והיעדר תמיכה ללקוחות בגישה לאינטרנט פרטי היא היעדר תמיכה בצ'אט חי. למרות שיש להם קטע אינפורמטיבי מפורט כמו מדריכים, בלוגים ושאלות נפוצות, אך לתמיכה בלקוחות 24/7 יש תגובה מהירה ורוב המשתמשים מוצאים שהיא אפשרות נוחה יותר לפתרון בעיות..

מצד שני, יש להם דף צור איתנו קשר בו תוכלו להגיש את השאילתה. עם זאת, כאשר הגשתי בעיה לבדיקת שירותיהם לצורך סקירת גישה פרטית לאינטרנט, התשובה מהם התקבלה לאחר שעות. כמו כן, המשוב של הלקוחות מראה שהם נתקלים בצרות בעת פנייה לצוות התמיכה בלקוחות.

עם זאת, טוב לקבל את המענה בפרק זמן של שעות במקום לחכות כל עוד שבועות.

PIA תוך כדי אימה

מבחינת הטרנינג, אני מרוצה מיכולת ההורדה של VPN VPN מכיוון שהיא מציעה רוחב פס בלתי מוגבל ואינך נתקע עם מגבלות הנתונים. עם זאת, עלי להתמודד עם ההורדה מעט איטית לעומת פעילויות גלישה אחרות עם חיבור PIA.

עם זאת, דבר מועיל ב- PIA הוא תכונת מתג ההרג. תוך כדי סיבוב אני נאלץ להתמודד עם צניחות החיבור לרוב ובגלל מתג ההמתקה האינטרנט מתנתק אוטומטית כדי למנוע דליפת IP והרס של אנונימיות..

דבר נוסף ששמתי לב אליו הוא שלפרוטוקול PPTP יש ביצועים מהירים מספיק בזמן סיקור מכיוון שפרוטוקול זה מספק את המהירות המהירה ביותר עם אבטחה מעט נמוכה.

תגובה מהדיון PIA עבור סיקור?.

תגובה מהדיון PIA עבור סיקור?.

סטרימינג עם גישה לאינטרנט פרטי

גישה לאינטרנט פרטי היא VPN טוב למטרת סטרימינג. אני מוצא ערוצי סטרימינג רבים העובדים במדויק עם שירות זה; עם זאת, לא ניתן היה לבטל את חסימת Netflix. הסיבה העיקרית לנושא כזה עשויה להיות שהנטפליקס חסם ערוצי VPN רבים וכנראה ש- PIA היא אחת מספקיות אלה.

עם זאת, ערוצי הסטרימינג האחרים עבדו ביעילות ומצאתי סטרימינג ביוטיוב חלק יותר כשהוא מחובר ל- PIA. כמו כן, סקירת הגישה הפרטית לגישה לאינטרנט של אנשים אחרים מראה שהם די מרוצים מביצועי הזרימה שאינם Netflix.

תגובה מהדיון PIA טובה לזרם ולשימוש כללי?.

הגדרת גישה פרטית לאינטרנט

הגדרת VPN של PIA זה ממש קל וכל מה שאתה צריך זה להזין את כתובת הדוא"ל ואת אמצעי התשלום שדרכו היית מנוי את ה- VPN. ישנן שיטות כמו ביטקוין או כרטיסי מתנה המאפשרים לך מנוי אנונימי לחלוטין מבלי למסור מידע פרטי כלשהו.

לאחר השלמת הליך התשלום, הם ישלחו אליך בדוא"ל את פרטי הכניסה. עכשיו אתה יכול להתחבר מהאתר ולהוריד את לקוח VPN עבור המכשיר שלך. יש את האפשרויות לפלטפורמה שאתה מחפש את ההורדה. כמו כן, תוכלו למצוא את מדריכי ההתקנה של פלטפורמות שונות באתר PIA כולל הדרכות הווידיאו.

ביקורת גישה לאינטרנט פרטית | בואו לגלות עובדות ומספרים בפועל

סיכום

לאחר הסקירה הזו של גישה פרטית לאינטרנט הגעתי למסקנה שלספק ה- VPN הזה יש את כל התכונות העיקריות של VPN עם כמה חסרונות. עם זאת, כאשר אנו משווים את מחיר ה- PIA VPN לספקים אחרים הוא באמת זול ובמחיר סביר במיוחד.

כמו כן, הם נתנו את אותן התכונות עבור כל האנשים המאפשרים לצבוט למנוי VPN. לפיכך, זהו שיקול טוב למי שמחפש שירות VPN בר השגה, שהוא בעל מוניטין ויעיל באותה מידה בעבודה.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me