כיצד להישאר בעילום שם באנדרואיד או באייפון שלך

[ware_item id=33][/ware_item]

בימינו קל לעקוב אחר הפעילות המקוונת שלך. הגלישה באינטרנט באופן אנונימי אינה מיועדת רק לפושעים המחפשים להסתיר את שאילתות החיפוש שלהם ונתונים אחרים. אנשים אחרים עשויים לרצות לגלוש באינטרנט באופן אנונימי כדי להפחית מודעות ממוקדות, לגשת לאתרים שאינם זמינים בארצם ואף להפחית את הסיכון לגניבת זהות. כדי להבטיח את פרטיותך באינטרנט בזמן הגלישה במכשיר Android או ב- iPhone שלך, עקוב אחר הטיפים הבאים.


הסתר את כתובת ה- IP שלך

השלב הראשון בהישארות אנונימיות ברשת הוא הסתרת כתובת ה- IP שלך. כתובת ה- IP שלך היא כמו כתובת ביתית. זהו מספר עבור המכשיר שלך שמורה לאתרים לאן לשלוח את פיסות הנתונים שלך כך שדפי האינטרנט או הקבצים הנכונים יגיעו לטלפון או לטאבלט המתאים. כתובת ה- IP שלך מכילה מידע על המיקום הגאוגרפי שלך. אתרי רשת חברתית ומנועי חיפוש יכולים להשתמש בכתובת ה- IP שלך כדי לעקוב אחר הפעילות המקוונת שלך למיקוד מודעות לחשבונות שלך.

עם זאת, ישנן מספר דרכים להסתיר את כתובת ה- IP שלך מאתרים שאתה מבקר בהם. כמה מהדרכים הנפוצות יותר כוללות:

השתמש ב- VPN כדי להצפין את הנתונים שלך

VPN, או רשת פרטית וירטואלית, הוא שירות בו אתה מתחבר לשרתי הספק לפני שליחה וקבלת נתונים באופן מקוון. זה מסווה את כתובת ה- IP שלך מכיוון שכל הנתונים שנשלחים מאותו שרת ישתמשו בכתובות IP של הספק במקום שלך. כבונוס אבטחה נוסף, ספקי ה- VPN הטובים ביותר עבור אנדרואיד ואייפון מצפינים את הנתונים שלך. אנשי VPN נמצאים בשימוש נרחב על ידי אנשי מקצוע כדי להגביר את האבטחה המקוונת ולהפחית את הסיכון של נתונים שלהם ליפול לידיים הלא נכונות. זה נהדר גם לשיפור האבטחה בעת חיבור לרשתות ציבוריות על ידי צמצום הסיכון לפריצה. תחילת העבודה עם VPN היא קלה.

 1. מצא ספק שירות VPN אמין.
 2. הירשם בהתאם להוראות הספק.
 3. הורד את האפליקציה לנייד של הספק וקבע את ההגדרות שלך.
 4. התחל לגלוש באופן אנונימי מהטלפון שלך.

השתמש בשרת פרוקסי

שרת פרוקסי דומה ל- VPN, אך הוא מוגבל יותר. עם זאת, זה בחינם ועובד היטב לשימוש חד פעמי על ידי שינוי כתובת ה- IP שלך. להשתמש בזה:

 1. חפש שרתי פרוקסי באופן מקוון. יש הרבה אפשרויות בחינם, כך שלא קשה למצוא אותן.
 2. קבע את התצורה של הגדרות הדפדפן שלך כדי להתחבר לשרת proxy.
 3. התחל את פגישת הגלישה האנונימית שלך.

הערה: פרוקסי עובדים רק עם הדפדפן שאליו הגדרת אותו, כך שהוא לא יעבוד עם אפליקציות אחרות בטלפון שלך. הקפד להזין נתונים רגישים כשאתה משתמש ב- proxy.

השתמש בדפדפן Tor

Tor היא רשת של שרתי פרוקסי המקפיץ את הנתונים שלך בין שרתים כדי להגדיל את האנונימיות באופן מקוון. אתה יכול אפילו להפעיל את Tor דרך ה- VPN שלך כדי להוסיף שכבת הגנה נוספת.

 1. בקר באתר torproject.org או מצא את האפליקציה בחנות Android או iOS שלך.
 2. הורד והתקן את דפדפן ה- Tor.
 3. פתח את התיקיה בשם Tor Browser.
 4. עקוב אחר ההוראות כדי להתחבר ישירות לרשת Tor או להגדיר את ההגדרות שלך.
 5. הפעל את הדפדפן והתחל לגלוש בעילום שם. שימו לב שטור לא מתחבר לאפליקציות אחרות במכשיר שלכם.

הסתרת כתובת ה- IP שלך פירושה שחברות לא יכולות לעקוב אחריך. זה גם גורם להיראות כאילו תנועת האינטרנט שלך מגיעה ממקום אחר. זה יכול להיות שימושי אם אתה מנסה לגשת לאתר שאינו זמין במדינה שלך.

השתמש במנוע חיפוש מונחה פרטיות

אם אתה חושש מחברות העוקבות אחר הנתונים שלך, עדיף להתרחק ממנועי החיפוש הגדולים יותר כמו גוגל ובינג. הם עוקבים אחר כל היסטוריית החיפושים שלך בכדי לספק תוצאות חיפוש ממוקדות יותר. זוהי אחת הסיבות לכך שהסתרת כתובת ה- IP שלך היא רעיון טוב מכיוון שהם עוקבים אחר הפעילות שלך על ידי קשר אותה ל- IP שלך.

מנועי חיפוש אחרים פחות ידועים לא יעקבו אחר חנות הנתונים שלך, כך שתוכל לגלוש בלי להרגיש כאילו מישהו מרגל עליך. StartPage ו- DuckDuckGo הם רק חלק ממנועי החיפוש האלה שלא עוקבים אחריך ברשת. פשוט בקר במנוע החיפוש שאתה אוהב והתחל לגלוש!

שלח דוא"ל אנונימי

גלישה באינטרנט אינה בהכרח האזור היחיד באינטרנט בו תרצו להישאר בעילום שם. הפיכת הדוא"ל שלך לאנונימית יכולה לעזור לך להימנע ממעקב אחר ספאם ומעקב אחר פעילויות. אתה תמיד יכול להירשם לכתובות דוא"ל חדשות כדי להירשם לאתרים. וודא שלא תכלול מידע אישי בחשבון זה. תרצה להשתמש ב- VPN כשאתה מגדיר חשבונות חדשים כך שהם לא יהיו קשורים לכתובת ה- IP שלך.

לחלופין, אתה יכול להשתמש בשירותים כמו ProtonMail שמסתיר את פרטי הדוא"ל שלך מחיפושים ועובד דרך רשת Tor. לא רק זה, אלא שהוא מצפין גם את נתוני הדוא"ל שלך. הוא כלל גם אימות דו-גורמי ואינו מבקש את המידע האישי שלך בעת ההרשמה, מה שמוסיף עוד יותר ביטחון להודעות הדוא"ל שלך..

היזהר עם תוכנת צד ג '

דבר אחד שכדאי לזכור בשמירה על אנונימיות עם מכשיר ה- Android או ה- iPhone שלך ​​הוא שכל אפליקציה ניגשת למידע שלך בצורה שונה. למרות שאתה יכול להגדיר את דפדפן האינטרנט שלך להיות אנונימי, ייתכן שהאפליקציות האחרות שלך יוכלו לגשת למידע האישי שלך ולעקוב אחריו. גם אם הדפדפן שלך אנונימי, תוספי דפדפן של צד שלישי עשויים לאחסן מידע אישי.

VPN צריך לעבוד עם אפליקציות אחרות, אך כך או כך, חשוב להמשיך בזהירות ולהימנע מהזנת מידע אישי אם ברצונך להישאר אנונימי ברשת.

אי אפשר לעשות שמירה מקוונת אנונימית אם אתה מוטרד מהאבטחה המקוונת. עם זאת, אף פיתרון אחד אינו מוגן כנגד טיפש, ולכן עדיף להשתמש בסוגי אמצעי האבטחה הללו יחד כדי להשיג את האבטחה המרבית האפשרית.

אלה השיטות הטובות ביותר לעזור לך להגן על זהותך. אתה יכול למצוא משאבים מועילים יותר כדי להבטיח את האנונימיות שלך באופן מקוון.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me