כיצד להצפין תנועת ביטורנט – מדריך מלא

[ware_item id=33][/ware_item]

במאמר זה נראה לך כיצד אתה יכול להצפין את התנועה Bittorent או Utorrent שלך באמצעות כלים של צד שלישי, בדרך זו תוכל להצפין את זריעת הזרימה שלך בצורה מאובטחת!


אך אנו לא ממליצים על כך, מכיוון שאנשים התלוננו על פחות בטוחים והיו מעורבים זמן מה בהדלפת ה- DNS או ה- IP שלך. אנו ממליצים מאוד להשתמש ב- NordVPN למהירות אינטרנט סופר כמו גם בחיבור מוצפן שלה מגיע גם עם תכונות כמו, Kill Switch והגנת DNS..

למסעוריות תמיד יש תפיסה אפלה. בגלל השימושים הבלתי חוקיים של BitTorrent כגון הורדת חומר המוגן בזכויות יוצרים כולל סרטים, מוסיקה, תוכנה ורבים אחרים. מדריך זה יעזור לכם להצפין תנועה של BitTorrent.

הורדות מסוג זה הן בדרך כלל גדולות ומפעילות לחץ כבד על השרתים של ספק שירותי האינטרנט שלך. ספקי שירותי האינטרנט שלך מצמצמים את התעבורה שלך ב- BitTorrent ברשתות שלהם. על ידי פעולה כזו, הורדת ה- BitTorrent שלך פוחתת.

מכיוון שההסתה כל כך פופולרית, יותר ויותר ספקי שירותי אינטרנט מיישמים שיטות להצערת תנועת BitTorrent (המכונה גם עיצוב תנועה).

אם אינך בטוח אם BitTorrent שלך מנוטרל, עיין ברשימת ספקי האינטרנט הגרועים החסרים במדינה..

אבל איך למנוע מ- ספקי האינטרנט להצער את התנועה שלך ב- BitTorrent? הפיתרון הוא הצפנה. על ידי הצפנת התעבורה שלך ב- BitTorrent, אתה יכול למנוע מקלט של ספקי האינטרנט.

מה עושה ההצפנה? ההצפנה הופכת את הנתונים שלך - תעבורת BitTorrent המדוברת - לצורה בלתי ניתנת לזיהוי, כך שקשה לספקי האינטרנט שלך להתחקות ולזהות את התעבורה שלך ב- BitTorrent. אמנם הצפנה לוקחת את כוח ה- CPU שלך להצפנה, עם זאת, יש כמעט אפס אחוז סיכויים שתעבורת BitTorrent תודלף ותוחנק.

כיצד להצפין תנועת ביטורנט

ישנן דרכים שונות להצפנת תנועה של BitTorrent.

 1. תכונות הצפנה מובנות של לקוח BitTorrent
 2. חסימת עמיתים [משמר עמיתים]
 3. רשת וירטואלית פרטית

מאמר קשור: 5 VPN הטוב ביותר לסיבוב & שיתוף קבצים P2P & המלצה ראשונה 2017

1. תכונות הצפנה מובנית של לקוח BitTorrent

הלקוחות הפופולריים ביותר של BitTorrent כמו Azureus, BitComet ו- uTorrent / BitTorrent כוללים תכונות הצפנה מובנות להצפנת תנועה של BitTorrent. כדי לאפשר אותם, בצע את הצעדים הבאים.

Azureus

 1. פתח את הלקוח 'Azureus' BitTorrent.
 2. נווט ל כלים > לחץ אפשרויות > להרחיב חיבור > בחר הצפנת תובלה.
 3. סמן בתיבת הסימון 'דרוש הובלה מוצפנתאפשרות.
 4. בחר הצפנת RC4 מתוך 'רמת הצפנה מינימלית.'
 5. סמן בתיבת הסימון 'אפשר חיבורים יוצאים שאינם מוצפנים אם ניסיון חיבור מוצפן נכשל.זה יאפשר ללקוח לשלוח חיבורים שאינם מוצפנים כדי להבטיח תאימות. עם זאת, היא תחשוף את כתובת ה- IP האמיתית שלך עבור ספק האינטרנט שלך כדי לזהות את התעבורה של BitTorrent. העצה שלנו היא להשאיר אותה לא מסומנת ולבדוק את הזרעים והמהירות שלך. אם זה מאט את מהירות ההורדה, סמן אפשרות זו ובדוק שוב.
 6. לחץ על תיבת הסימון 'אפשר חיבורים נכנסים שאינם מוצפנים.'
 7. זה הכל עבור Azureus; להצפנת תנועה של BitTorrent.

סיביות

 1. נווט ל אפשרויות > לחץ על העדפות > לחץ על מתקדם > בחר חיבור.
 2. גלול אל 'הצפנת פרוטוקול,יהיו שלושה שדות זיהוי אוטומטי, תמיד, ו השבת. אפשרות הגילוי האוטומטי תאפשר יותר חיבורים אך פחות הגנה מפני מצערת ספק שירותי האינטרנט.
 3. נסה תחילה לזהות אוטומטית, אם זה לא מגביר את המהירות שלך, החלף אותו ל'תמיד '.
 4. זה הכל עבור BitComet; להצפנת תנועה של BitTorrent.

uTorrent / BitTorrent

 1. נווט ל אפשרויות > לחץ על העדפות > גלול לבחירה ביטורנט.
 2. פנה אל 'הצפנת פרוטוקול,יש לזה שלוש אפשרויות 'מופעל,''מאולץ,'ו-'נכים.'
  האפשרות 'מופעל' מאפשרת יותר חיבורים אך פחות הגנה מפני מצערת ספק שירותי האינטרנט.
 3. נסה תחילה את הקשר 'מאולץ'. אם זה מקטין את המהירות שלך באופן משמעותי, עבור לאפשרות 'מופעל'.
 4. סמן בתיבת הסימון 'אפשר חיבורים נכנסים מדור קודם,'אם ברצונך לאפשר תנועה נכנסת שאינה מוצפנת.
 5. זה הכל עבור uTorrent / BitTorrent; להצפנת תנועה של BitTorrent.

2. חסימת עמיתים

PeerBlock הוא כלי שימושי לחסימה של תנועה שנבחרה על ידי חסימת חיבורי IP ספציפיים למחשב שלך. ניתן לעשות זאת עם הנתב אבל מה אם תוכלו לעשות זאת היישר מהמחשב?

לעתים קרובות, חברות אנטי-P2P כמו ממשלה, בעלי זכויות יוצרים כמו MPAA, סוכנויות וכו 'מצטרפות למאגר העמיתים המשתפים את קובץ הסיקור ושומרים את כל כתובות ה- IP ובהמשך שולחות מכתבי אזהרה על הפרות לספקיות האינטרנט שלהם, שבתורם, חנק את המהירות שלך או הגרוע ביותר, בטל את המנוי שלך לאינטרנט.

איך זה מועיל לתעבורת BitTorrent? חסימת PeerBlock ידועה בטווח של כתובות IP וחוסמת לחלוטין את התנועה אל וכתובות IP אלה (עמיתים).

להצפין תנועה ביטורנטית

מתחילת אשף ההפעלה של PeerBlock, אם תבחר אפשרויות כמו P2P, מודעות ותוכנות ריגול מהרשימה, PeerBlock יוריד אוטומטית את טווחי ה- IP הידועים של תוכנות ריגול וחוסם כתובות IP.

הוספת רשימה מותאמת אישית של טווחי IP היא קלה, במסך ההתקנה ניתן ליצור רשימת IP. כמו כן, ניתן לייבא טווחי IP מכל מקום באינטרנט כגון IPBlockList ו- iBlockList.

קידוד תנועה ביטורנט

אתה יכול גם להוסיף את טווח ה- IP הספציפי שלך. לדוגמה, אם ברצונך לחסום את כל תנועת ה- IP מסין. אתה יכול ללחוץ על 'ליצור רשימה,תן את שם התיאור ואת יעד הקובץ.

קידוד תנועה ביטורנט

במסך הבא תתבקש להכנס לרשימת כתובות ה- IP לחסימה. אם אתה רק רוצה לחסום את טווח ה- IP מסין כולה, עבור אל IPAddressLocation.org והשתמש בכלי טווחי IP כדי לקבל את כל כתובות ה- IP שהוקצו באותה מדינה..

להצפין תנועה ביטורנטית

העתק את כל שדות ה- IP לקובץ טקסט ושמור אותו כ .p2p סיומת בכדי להפוך אותה לקריאה על ידי PeerBlock. לחץ על 'הוסף'כדי לבחור את הקובץ.

קידוד תנועה ביטורנט

לאחר שתסיים להתאים אישית רשימות, עבור למסך הראשי שם תוצג לך הפעילות של כתובות IP ותעקוב אחר הכל. תראה את ה- IPs שנחסמו בחלון זה. אתה יכול גם ללחוץ על הלחצן 'להציג היסטוריה'כפתור בו תוכלו לראות את הפעילויות של מספר נקודות בזמן.

קידוד תנועה ביטורנט

התוכנה אכן מציגה לא רק את כתובות ה- IP החסומות אלא גם את כתובות ה- IP המותרות שהופכות אותה לכלי ניטור מצוין.

PeerBlock מושלם אם ברצונך לחסום קבוצה מסוימת של כתובות IP ולהשאיר את השאר לתוכנת האנטי-וירוס והתוכנות נגד תוכנות זדוניות שלך..

תפיסה שגויה לגבי PeerBlock

 1. PeerBlock לא מסתיר את כתובת ה- IP שלך בתעבורת BitTorrent.
 2. זה לא חוסם את כל כתובות ה- IP, אלא קבוצה של כתובות IP ספציפיות. לכן, הוא מיושן ודורש רשימות חסימות עדכניות.

3. רשת פרטית וירטואלית

VPN - רשת פרטית וירטואלית - היא שיטה מצוינת להגן על פרטיותך ואבטחתך באופן מקוון. זה מצפין את התעבורה של BitTorrent וגם מסתיר את כתובת ה- IP האמיתית שלך ממאגר העמיתים המשתפים את הקובץ, מה שהופך אותו לכלי מושלם כדי למנוע מבעלי זכויות יוצרים ונותני שירותי אינטרנט לזהות את התעבורה שלך ב- BitTorrent ולמצמצם את מהירות האינטרנט שלך..

הצפנת VPN

עם זאת, היזהר מ- VPN בחינם הזמין באינטרנט. VPN חופשי אלה רושמים את הפעילויות שלך או מדליפים את כתובות ה- IP שלך או את שתיהן, מה שהופך את התעבורה שלך ב- BitTorrent לרגישות למהירות המצערת של ספקי האינטרנט שלך ומעקב אחר ה- IP מבעלי זכויות היוצרים..

לשירות VPN בתשלום יש שרתי VPN ייעודיים שלהם עם שירות DNS כדי לחסל סיכונים כאלה ולהציע שירותי פרימיום.

סיכום

אם אתה משתמש בהצפנת לקוח מובנית של BitTorrent, עדיף להשתמש ב- PeerBlock. עם זאת, זה עשוי להוות סיכון לחשיפת התנועה שלך ב- BitTorrent.

VPN היא השיטה הטובה ביותר להצפין את התעבורה של BitTorrent ולמנוע מספקי רשת להצער את תנועת ה- BitTorrent שלך..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me