הצפנת דוא”ל: כיצד להצפין את הדוא”ל שלך?

[ware_item id=33][/ware_item]

עם איומי פרטיות הולכים וגוברים באינטרנט כמו ניטור NSA. כל הפעילויות והאיומים שלך על פושעי רשת אתה בוודאי חושב על שלב פרטיותך והגנת האבטחה.


בימינו אנו חולקים את המידע הרגיש שלנו באמצעות דואר אלקטרוני כמו פרטי חשבון הבנק שלנו. חשבון Paypal מחובר לאימייל, לשיחות הפרטיות שלך עם חברים ובני משפחה. ואפילו אינך שולח בדוא"ל את המידע הסודי והרגיש שלך כמו מספרי ביטוח לאומי, מידע בנקאי, סודות עסקיים וכן הלאה, גם אז אתה צריך להגן על נתוני הדוא"ל שלך..

אז אם אי פעם אתה מפחד לדמיין שאתה מקבל את כל המידע הזה בידיים הלא נכונות, אתה חייב להזדקק לשירות דואר אלקטרוני או תוכנית מוצפנת ועכשיו אתה יכול לעשות את זה כאן עכשיו.

מדוע עליך להצפין את הדוא"ל שלך?

עם העלייה באיומי האבטחה והפרטיות. בין אם על ידי NSA וסוכנויות ביטחון ממשלתיות אחרות שקוראות את שיחות הדוא"ל הפרטיות שלך, עוקבות אחר פעילויות האינטרנט שלך וכו '.

הדבר הטוב ביותר הוא להגן על פרטיותך ולהיות מוצפן. הצפנה היא רעיון חכם בעולם כזה שבו אפילו הממשלה וסוכנויות המעקב להוטים ולא להשאיר שום מושג של פרטיות פרטנית.

זה בהחלט יכול לשמור על הנתונים החשובים שלך בטוחים ומאובטחים באמצעות סיסמה או מפתח הצפנה בטוחים בתוכך או האנשים שאתה סומך עליהם ומרחיקים את עצמך והתרחק מעיניהם המסקרנות של חטטנים או פושעי רשת..

במאמר זה, אנו נדריך אתכם כיצד תוכלו להצפין את שיחת הדואר האלקטרוני שלכם באמצעות לקוח שולחני כמו Thunderbird ו- Postbox וכיצד להצפין את כל ספק הדוא"ל בו אתם משתמשים (Gmail, Outlook, Yahoo, Google Apps וכו ').

מה להצפין?

כדי לשמור על הדוא"ל שלך מאובטח ופרטי וכדי להרחיק אותו מגישה של כל snooper שאתה צריך להצפין אותו בשלוש דרכים; החיבור מספק שירותי הדואר האלקטרוני שלך, הודעות הדוא"ל הנוכחיות שלך; והודעות הדוא"ל המאוחסנות, השמורות במטמון או בארכיון.

אם אינך מצפין את החיבור של ספק הדוא"ל שלך והמשיך לבדוק ולשלוח את ההודעות שמשתמשים אחרים ברשת שלך, תוכל לגנוב את פרטי הכניסה שלך לדוא"ל..

וכל הודעה שתשלח או תקבל במיוחד כשאתה מרבה להשתמש ב- Wi-Fi ציבורי בזמן שאתה יושב בקניון או במסעדה, יש סיכון גדול שהאקרים, דואר זבל או סנוברים אחרים עלולים לתקוף ולגנוב את המידע הרגיש שלך כך שהצפנה חוסכת אותך מכאלה איומי ביטחון חמורים.

הודעות הדואר האלקטרוני שלך נמצאות בסכנה גדולה בזמן שהם מסתובבים באינטרנט אשר עלולים להיות יורטים על ידי כל עבריין סייבר כמו האקר או דואר זבל, והמידע הרגיש שלך יכול להיות בידיים לא נכונות, כך שתצפין את שיחות הדוא"ל לפני שתשלח אותם למקלטים תהפוך אותם לבלתי קריאים גם אם יורט או נגנב.

יש להצפין גם את ההודעות השמורות או הודעות הדואר השמור שמאוחסנות בזיכרון המכשיר שלך כך שאחרים המשתמשים במחשב או בנייד שלך לא יוכלו לקבל גישה למידע הרגיש שלך שיכול להוות איום גדול עליך.

כיצד להצפין את הדוא"ל שלך?

כשאתה שולח הודעות דוא"ל, הם נוסעים מרשתות רבות לפני המקבל בפועל.

לפעמים רשתות אלה יכולות להיות לא מוגנות ופתוחות או עשויות להיות בידיים לא נכונות והנתונים שאתה מקבל או שולחים או שהם יכולים לקרוא על ידי NSA וסוכנויות מעקב ואבטחה ממשלתיות אחרות בכדי להבטיח הצפנת דוא"ל מלאה ומקיף. יש לך שתי אפשרויות לעשות זה בעצמך או השתמש בתוכנת צד שלישי. בואו ללמוד תחילה כיצד תוכלו להצפין את הודעות הדואר האלקטרוני שלכם בעצמכם. לשם כך אתה צריך ללמוד את שלוש שכבת ההצפנה שאתה צריך ליישם נוהל הצפנה מקיף לדוא"ל וזה;

  1. הצפנת חיבורי דוא"ל
  2. הצפנת הודעות דוא"ל
  3. הצפנת אימייל מאוחסן

נתחיל ללמוד כיצד לעשות הכל ולהגן על כל שיחות הדוא"ל שלך.

כיצד להצפין חיבורי דוא"ל?

כשאתה ניגש לדפי מידע רגישים כמו חשבון הבנק שלך או דף התשלום המקוון אתה משתמש בהצפנת Secure Socket Layer (SSL) ו- Transport Layer Security (TLS), באופן דומה כשאתה זקוק להצפנת דוא"ל ולהגן על הקשר בין ספק הדוא"ל שלך למחשב שלך או התקן אחר, עליך לוודא כי קידוד ה- SSL / TLS פעיל. אם כן, כתובת האתר (URL) תתחיל ב- HTTP במקום ב- HTTP; בהתאם לדפדפן שלך, כמה סימנים אחרים לחיבור מאובטח ומוצפן הם, התראה ליד שורת הכתובת או סמל מנעול צהוב קטן בשורת המצב מתחת לחלון הדפדפן. אם אינך יכול לראות זאת תוכל לעשות זאת על ידי ביצוע הצעדים הבאים;

  • הקלד תו אלף-בית בסוף "HTTP" והקש על Enter
  • אם ספק הדואר האלקטרוני שלך תומך ב- SSL / TLS, ההוראות בדרך כלל יפנו אותו לשרת מוצפן.
  • ואז דפדף שלך הגדרות חשבון כדי לבדוק אם אתה יכול להפעיל קידוד כברירת מחדל עבור כניסות עתידיות.
  • אם אינך יכול לכפות את ההצפנה, בדוק עם הספק שלך כי יתכן שהוא אינו תומך ב- SSL / TLS.

כיצד להצפין הודעות דוא"ל?

אם אתה רוצה שההודעות בדוא"ל שתשלח או תקבל יהיו מוגנות או מוצפנות, עליך לבצע משימה כלשהי לפני הזמן ולא רק אתה, אלא המקבל שאליו אתה שולח הודעות חייב לבצע גם כמה צעדים לפני הזמן. לשם כך אתה יכול להשתמש בתכונות הצפנה המובנות בשירות הדוא"ל שלך, או להוריד תוכנת הצפנה או הרחבות לקוח (למשל המשתמש ב- OpenPGP) עבור דוא"ל מוצפן. בקמצוץ אתה יכול להשתמש בשירות דוא"ל מוצפן מבוסס אינטרנט כמו "JumbleMe" או האחר "Sendinc", אך פעולה זו תאלץ אותך לסמוך על חברת צד ג '.

כיצד להצפין דוא"ל מאוחסן

שיחות הדוא"ל שאתה שולח או מקבל נשמרות במחשב או במכשיר הנייד שבו אתה משתמש כדי להבטיח את רמת הפרטיות של הודעות כאלה אתה יכול להשתמש בתכונה המובנית של ספק הדואר האלקטרוני שאתה משתמש בו או אחרת תוכל להשתמש בהצפנה של צד שלישי. תוכנה שתספק הגנה להודעות הדואר האלקטרוני המגובות שלך ותשמור עליהן על ביטחון והרחקה מפני סנופרים והאקרים וכו '. עם זאת, מומלץ מאוד והפתרון הטוב ביותר ליישום הצפנה לכל המחשב או המחשב הנייד..

ספקי דוא"ל מוצפנים

פרוטונמייל

Protonmail הוא יישום דואר מאובטח ומוצפן המפורסם שהוא בחינם וקל לשימוש. הוא מספק קידוד מקצה לקצה כדי לשפר את הפרטיות של הודעות הדואר האלקטרוני שלך. הוא מציע עיצוב מודרני של תיבת הדואר הנכנס לשימוש וארגון קל של ההודעות בכמות גדולה עם אבטחה מתקדמת. זה מספק את התכונות הבאות; אבטחת מידע וניטרליות, אבטחת דוא"ל אוטומטית, דוא"ל מאובטח בחינם, אבטחה ללא טרחה, הגן על פרטיותך וביטחון באמצעות פרודוקטיביות.

הושמעיל

Hushmail הוא אחד מספקי שירותי הדוא"ל המוצפנים הפופולריים ביותר. לאחר יצירת חשבון Hushmail, הודעת הדואר האלקטרוני שלך מאוחסנת בצורה מוצפנת ומפענחת באמצעות הסיסמה שלך. מיילים המועברים בין משתמשי Hushmail מוצפנים ומפענחים אוטומטית. אם אתה חוצה דוא"ל, אתה יכול להשתמש בשאלה סודית עבור אותו אדם, והוא חייב לענות על פענוח הדוא"ל שלך.


VaultletMail

VaultletMail, חלק מתוכנות VaultletSuite, היא תוכנית התקנה עצמאית של מערכת ההפעלה במקום אפליקציית אינטרנט. אם שני המשתמשים משתמשים בחשבונות VaultletMail, הודעות הדוא"ל מוצפנות לחלוטין בזמן ההעברה. אם אתה שולח דוא"ל למשתמש באמצעות שירות דוא"ל מוצפן אחר, אתה יכול להשתמש בתכונה של מערכת המסירה המיוחדת של VaultletMail.

אניגמייל

Enigmail הוא תוסף בחינם עבור Mozilla Thunderbird כמו תוספים שונים הזמינים לתוכנות דוא"ל פופולריות אחרות. כדי להשתמש ב- Enigmail, תצטרך להתקין את סיומת Enigmail ב- Thunderbird ותוכנת GNU Privacy Guard הן עבור מערכת ההפעלה שלך..


ספק דוא"ל שאינו מוצפן

ספקי דוא"ל מסוימים כמו Gmail, Yahoo ו- Outlook וכו 'אינם מכילים מודל הצפנה מיוחד אך תומכים בכמה מאפייני הצפנה בהודעות הדוא"ל שלהם, אשר נדונים בהמשך בפירוט..

הצפנה ב- Gmail

בשנת 2014 גוגל תכננה את תכונת הצפנת הדוא"ל וטענה כי כל הדוא"ל שאתה שולח באמצעות חשבון Gmail מוצפן אוטומטית, אך רק אם המקבל שאתה שולח את הדוא"ל משתמש ב- Gmail אם הוא משתמש בספק דוא"ל אחר כמו Outlook, Yahoo וכו '. ההודעות נשלחות ללא הצפנה. כדי לשלוח דוא"ל מוצפן תצטרך להתקין לקוח הצפנת דוא"ל של צד שלישי ולאחר מכן פעל לפי ההוראות. אתה יכול להתקין סיומת של צד שלישי על כרום כמו מעטפת דואר לשלוח דוא"ל מוצפן.

כיצד להצפין את הדוא
הצפנה בדואר יאהו

הדואר של יאהו אינו מספק קידוד דוא"ל אוטומטי במשך כמה שנים ובעבר המשתמשים נאלצו לבחור בתכונת ההצפנה, אך בשנת 2014 Yahoo אפשרה הצפנת דוא"ל אוטומטית. '"בכל עת אתה משתמש ב- Yahoo Mail - בין אם זה באינטרנט, באינטרנט נייד. , יישומים ניידים, או באמצעות IMAP, SMTP או POP - הם מוצפנים לחלוטין ב 100% כברירת מחדל ומוגנים באמצעות תעודות של 2,048 סיביות, "אמר ג'ף בונפורטה, סגן נשיא בכיר למוצרי תקשורת ב- Yahoo, בפוסט בבלוג. "קידוד זה משתרע על דוא"ל, קבצים מצורפים, אנשי קשר וכן לוח השנה ומסנג'ר בדואר."

כיצד להצפין דוא

הצפנה ב- Outlook

ליישום הדואר האלקטרוני של מיקרוסופט ל- Outlook יש נוהל הגדרה מסובך ביותר להצפנת דוא"ל, שם תצטרך לעשות הוא להחליף חתימות דיגיטליות עם הנמען שלך כדי לבטל את הצפנת ההודעות. כדי ליצור אלה תצטרך לעקוב אחר הודעות הדואר האלקטרוני המאובטחות באמצעות מדריך חתימות דיגיטליות באתר מיקרוסופט, לאחר מכן, עליך לבצע את השלבים המעטים הבאים;
לאחר שתסיים לכתוב את הדוא"ל שלך, רגע לפני שאתה לוחץ על כפתור השליחה, עבור אל "אפשרויות" ואז בחר "אפשרויות נוספות" >אפשרויות הודעה>הגדרות אבטחה>הצפן את תוכן ההודעות והקבצים המצורפים.
הודעת הדוא"ל שלך מוצפנת כעת ויכולה להיות ניתנת לקריאה רק על ידי הנמען שאליו שיתפת את מפתח ההצפנה ואת תעודת האבטחה שהוזכרו לעיל.

דוא

כלי הצפנת Windows לדוא"ל

יש כמה תכונות חלונות מובנות שבאמצעותן אתה יכול לדחוס את המסמכים או הקבצים בתיקיה מוצפנת ואז תוכל לשלוח אימיילים לאנשים שאתה רוצה ולשתף את מפתח ההצפנה רק איתם באופן הזה הקבצים הספציפיים שלך בתיקיה זו נשארים מאובטחים ויכולים אנשים שלא ניגשים אליהם ייראו או ייקראו ללא סיסמת הצפנה. ניתן לעשות זאת באמצעות;

WinZip & WinRar

WinZip ו- WinRar הם כלי עזר מבוסס Windows שיכולים לחסוך שטח בדיסק, על ידי דחיסתם ולהפוך אותם לזמינים בפחות שטח אחסון, זה גם מספק את התכונה להציב סיסמה כך שאף גורם שאינו מורשה לא יכול לגשת לקבצים כאלה במערכת שלך או אפילו כאשר הוא משותף באמצעות דוא"ל, אך ניתן להשתמש בשניהם גם בכדי להעביר תמונות אישיות, קטעי וידאו, מסמכים רגישים או קבצים אישיים אחרים דחוסים ומרוכזים ומוגנים באמצעות סיסמה ואז מצורפים ונשלחים לאנשים שאיתם אתה רוצה לשתף את המידע, וודא שאתה חייב לשתף סיסמא אתה מגדיר את התיקיות שאתה משתף באמצעות הדוא"ל עם הנמענים שאליהם אתה שולח את הדוא"ל.

סיכום

הצפנת דוא"ל היא שיטה רבת עוצמה להבטיח פרטיות ואבטחה מקיפים. ההודעות והקבצים הרגישים שלך נעים דרך שיחות דוא"ל. שכן הוא מגן על המידע הכספי ועל המידע האישי שלך כדי להיות בטוח. וגם אם חולקים אותו בטעות עם האדם הלא נכון. היא מוגנת ולא ניתנת לקריאה, כך שהגנה על כל הודעות הדואר האלקטרוני שלך יכולה להיות עבודה קטנה שזקוקה למעט תשומת לב, אך היתרונות אינם ניתנים לספור וזה הצורך של הזמן הנוכחי להיות בצד הבטוח תמיד.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me