הצפנת דוא”ל באמצעות מסגרת דואר – כיצד להגדיר אותה

[ware_item id=33][/ware_item]

במהלך השנים האחרונות אנו עדים שוב ושוב כי המדיומים התקשורתיים שלנו כבר אינם מאובטחים. ניתן לראות זאת על ידי דוגמאות שונות, בין אם זה הגילוי הציבורי של פרשת גנרל פטראוס בשנת 2012 או פשרה של סוני, בשנת 2014, שלאחריה שוחררו למעלה מ -170,000 מיילים. לאחרונה בשנת 2015, הפשרה של אשלי מדיסון הובילה לשחרור הציבורי בו נחשפו מיילים של המנכ"ל.


עם זאת, בכל המקרים הללו היינו עדים שהמידע שהוצא באמצעות מיילים אלה היה הרסני במקרה הרע, כמו גם נזק במיטבו. זה מזכיר לנו כי כל מה שאנו רואים כבטוחים לא צריך להיתפס כך.

כתובות דוא"ל נחשבות למאגר מידע. לכן עלינו לחשוב הרבה לפני שנכניס את המידע להודעות האישיות שלנו. לחלופין, עלינו להקדיש זמן לחשוב על דרכים להגן על הדוא"ל שלנו מעיניים חטטניות. דואר אלקטרוני-הצפנת דואר

OpenPGP להצפנת דוא"ל

OpenPGP נגזר מפרוטוקול Pretty Good Privacy (PGP). פרוטוקול זה פותח על ידי Phil Zimmermann בשנת 1991. פרוטוקול PGP זה הוא פרוטוקול שאינו קנייני המשמש להצפנת דוא"ל באמצעות קריפטוגרפיה של מפתח ציבורי. בשנת 1997, IETF - כוח המשימה להנדסת אינטרנט, הקים את קבוצת העבודה, כלומר OpenPGP שמוקדה היה לקחת את פרוטוקול PGP הקנייני שהיה פותח על ידי צימרמן. בשנת 1997 זה הפך ל- IETF שהוצע לתקן תחת RFC 4880. בכך הוא הפך לאמצעי המועדף להצפנת דוא"ל..

מעטפת דואר להצפנת דואר אלקטרוני

הדרך היחידה שהצפנת דוא"ל תעבוד עבורנו היא אם נשלב אותה בזרימת העבודה היומית שלנו. משמעות הדבר היא שעלינו לשלב קידוד דוא"ל עם הדפדפן שלנו בו אנו מעדיפים להשתמש.

מסגרת הדואר זכתה להערכה רבה בממשק הקל לשימוש שלה, כמו גם קלות האינטגרציה. מעטפת דואר היא תוסף מבוסס דפדפן הפועל עם דפדפנים פופולריים רבים כמו פיירפוקס, כרום ואופרה וכו '.

מבחינת פריקי האבטחה, כדאי לדעת ששום דבר לא משותף לרשתות שכן המפתחות נשמרים בצד הלקוח. עם זאת, ישנם כמה סיכונים מובנים הקשורים לתוספים מבוססי דפדפן. הם מתחזקים דברים כמו מפתחות פרטיים של אדם מסוים עבור דברים שונים כמו GPG. עם זאת, כמו דברים אחרים הקשורים לאבטחה, זה מצטמצם לתנוחת הסיכון של האדם עצמו.

הגדרת תצורת מכתבי דואר עם Gmail

הדרכה זו תעזור לך לקבוע את תצורת מסגרת הדואר באמצעות Gmail. אז אם אתם מעוניינים לנסות את מעטפת הדואר, הדרכה זו תעזור לכם להתחיל בעבודה:

  1. התקן את התוסף

במחשב מקינטוש תוכלו לנווט אל חלונות. ואז לחץ על הרחבות > קבל הרחבות נוספות. השתמש בפונקציית החיפוש כדי לחפש מסגרת דואר. דואר אלקטרוני-הצפנת דואר

  1. נווט לחלונית אפשרויות של דואר

התוסף יוסיף אוטומטית אפשרות תפריט לדפדפן המועדף עליך, כמו זו המוצגת להלן: דואר אלקטרוני-הצפנת דואר

על ידי לחיצה על המנעול עם מקש, תנווטו אל אפשרויות. כאן תוכלו לראות את כפתור האפשרויות בתפריט: דואר אלקטרוני-הצפנת דואר

  1. צור את זוג המפתח הפרטי / הציבורי שלך

תועבר לדף האפשרויות, אם יש לך מפתחות קיימים תוכל להעלות אותו. עם זאת, זה לא כך אתה יכול בקלות ליצור זוג חדש:

דואר אלקטרוני-הצפנת דואר

ה צור מפתח האפשרות היא זו שתתחיל ותראה דף כמו זה: דואר אלקטרוני-הצפנת דואר

הדוא"ל הוא אותו דוא"ל שעבורו תרצה לקבל את המפתח, ואילו אם יש לך הודעות דוא"ל שונות, תוכל ליצור את המפתח לכל הדוא"ל שלך. הסיסמה היא מה שאתה צריך כדי לפענח את הדוא"ל המוצפן. זו הסיבה שיש חשיבות מכרעת שלא תשכח את הסיסמה. עם זאת, הסיסמה שנוצרה צריכה להיות מורכב, ארוך כמו גם סיסמא ייחודית ולא סיסמה פשוטה וקלה לנחש.

המפתח יוצר לאחר שתלחץ עליו שלח. הודעת הצלחה תוצג אם המפתח נוצר בהצלחה. בדיוק כמו זה שמתואר למטה: דואר אלקטרוני-הצפנת דואר

תוכלו למצוא את המפתחות במנהל המפתח שלכם. תוכל לאתר אותו כ מפתחות תצוגה באפשרויות תפריט דואר אלקטרוני: דואר אלקטרוני-הצפנת דואר

  1. הוסף ושיתף את המפתח הציבורי שלך

הבעיה היחידה שתיתקל בה לעולם לא תהיה בהגדרת תצורה, אלא כדי לגרום למסגרת הדואר לעבוד תדרוש השתתפות של אנשים. עם זאת, אם זה לא כך אתה יכול להגדיר את PGP ולקרוא, אך לא יהיה אדם אחד להשתמש בו. פרטי המפתח יעזרו לך לשתף את המפתח הציבורי שלך: דואר אלקטרוני-הצפנת דואר

רק ה מפתח ציבורי הוא זה שישותף. המפתח הפרטי יישמר משלך ואתה מתבקש לא לשתף אותו בכל מחיר. כדי לייבא, תנווטו אל מקשי ייבוא ​​באפשרויות התפריט והמפתח הציבורי של הנמען יעלה. דואר אלקטרוני-הצפנת דואר

  1. שלח את ההודעה המוצפנת הראשונה שלך

תוכל לשלוח את הדוא"ל הראשון שלך ברגע שיש לך עם מי לתקשר. לאחר שתפתח את לקוח הדואר האלקטרוני שלך, תופיע אפשרות בדוא"ל אפשרות חדשה שתאפשר לך להצפין. על ידי לחיצה על כפתור העורך החדש בהודעת הדוא"ל ובאמצעות טופס הפופ-אפ החדש, כעת תוכל להקליד את ההודעה שלך.

בתמונה למטה אתה יכול לראות שהיא תישא את חתימת הדוא"ל הקיימת שלך יחד עם. דואר אלקטרוני-הצפנת דואר

בסיום ההודעה, לחץ על הצפן. לאחר מכן בחר את האנשים שעבורם ברצונך להצפין (שים לב שתצטרך מפתח ציבורי של מישהו אחר כדי לבצע את העבודה הזו). חשוב ביותר שתבחר בדוא"ל שלך ואז גם את הדוא"ל של הנמען שלך, מכיוון שאם לא תעשה זאת, לא תוכל לקרוא דוא"ל משלך.. דואר אלקטרוני-הצפנת דואר

תופיע בלגן לאחר שתלחץ על Ok. דואר אלקטרוני-הצפנת דואר

הבלגן הזה יידחף לדוא"ל ברגע שתלחץ עליו העברה. הדוא"ל מוכן כעת להישלח לנמענים. דואר אלקטרוני-הצפנת דואר

הודעת הדוא"ל תיפענח ברגע שהנמען יקבל את ההודעה. ככה זה נראה כשנמען מקבל משהו דרך לקוח האינטרנט של Gmail. דואר אלקטרוני-הצפנת דואר

חשיבות הפרטיות

משמעותה המקורית של המילה "פרטיות" נשכחת מזמן. כניסה לאינטרנט עם מחשבה של גלישה פרטית כבר לא אפשרית. אמצעי התקשורת השונים, שאנו סומכים עליהם לספק לנו את הביטחון המובטח, כמעט ואינם עומדים בהבטחתם. אתה צריך לזכור את הדבר הזה שכל מה שתשתף צפוי לצרוך אותו על ידי אדם אחר ולא זה שאתה מתכוון לחלוק איתו את הדברים שלך.

עם זאת, עם הטכנולוגיות המתקדמות כמו OpenPGP אנו יכולים להבטיח פרטיות לתוכן המשותף שלנו. מסגרת דואר לא רק מבטיחה לנו פרטיות אלא הופכת אותה גם למעשית.

סיכום

עם עליית הפגיעויות והאיומים ב- IT, איננו יכולים עוד להדגיש את החשיבות של לקיחת פרטיות ברצינות רבה יותר. הדוגמאות השונות לפשרות שנראו במהלך השנים האחרונות השפיעו רבות על האבטחה העסקית והמקוונת. פשרות הדואר האלקטרוני השונות הובילו לשחרור הודעות דוא"ל שהורכבו מנתונים רגישים. הודעות דוא"ל מסוימות הכילו גם תוכן לא הולם / מביך שהיה אמור להיות משותף באופן פרטי.

לכן חשוב מאוד להשתמש בהצפנה עבור פונקציות חמורות שונות בתוך חברה או ארגון. מאז ההצפנה, או ליתר דיוק, חשיבות הפרטיות היא בעלת דרישות הרבה מעבר לדוא"ל בלבד, אבל זה מקום טוב להתחיל עבור רוב העסקים.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me