חוסם הקופצים הטוב ביותר בחינם – שפר את חוויית הגלישה שלך

[ware_item id=33][/ware_item]

חלונות קופצים לא רק מעצבנים אלא הם גם מגדילים את השימוש בחומרה. הם מכסים את התוכן שאנחנו רוצים לקרוא על ידי הקרנה מול הצג. לעיתים הם קשורים גם להתקנת תוכנה זדונית במערכת המשתמש. חלונות קופצים נחשבים כצורה מניפולטיבית ביותר של פרסום פולשני. מכיוון שקופצים מעצבנים, אתרים רבים פשוט הפסיקו להשתמש בהם כאמצעי הראשוני לפרסום בתשלום. עם זאת, אתרים מסוימים עדיין לא ויתרו על השימוש בקופצים אלה. אז כדי להיפטר מהקופצים האלה, עליכם לבחור את ה- חוסם הקופצים הטוב ביותר בחינם - -.


חוסם הקופצים הטוב ביותר בחינם

חוסמי הקופצים הטובים ביותר בחינם יאפשרו לך פשוט לשים סוף לכל הבלגן שנוצר על ידי קופצים. חוסמי חלונות קופצים ותוכנות פרסום נועדו להפוך את חווית הגלישה שלך למהירה. ישנם מספר חוסמי חלונות קופצים שתוכלו למצוא בכל דפדפן אינטרנט. יתר על כן, רבים מהם מכסים את כל דפדפני האינטרנט.

עם זאת, לרוב הדפדפנים המודרניים כמו Google Chrome יש חוסמי חלונות קופצים מובנים כדי להשבית חלונות קופצים. על מנת להשבית קופצים ב- Google Chrome, עליכם ללחוץ תחילה על סמל שלוש הנקודות. ואז בחר "הגדרות", לחץ על "הצג הגדרות מתקדמות". נוסף בחר "הגדרות תוכן" בקטע "פרטיות". גלול מטה ותגיע לסעיף "חלונות קופצים". כאן תוכלו לבדוק את "אל תאפשר לאף אתר להציג חלונות קופצים" לפי רצונך.

מדוע אתה זקוק לחוסם הקופצים הטוב ביותר בחינם?

כל מיני פרסומות עשויות להניף את הדגלים האדומים ולכן עלינו להכיר את עצמנו לחוסם קופצים ותוכנות פרסום. תוכנת פרסום היא סוג של תוכנה זדונית הניתנת לזיהוי אם אתה מתחיל לקבל הרבה חלונות קופצים בלתי רצויים במערכת שלך.

אתרים רבים שאינם מאובטחים מקרינים פרסומות רגילות שיכולות גם לגרום למערכת להיות מועדת להתקפות וירוסים. האקרים יכולים להפיץ תוכנות זדוניות גם באמצעות פרסומות אלה. זה לא מפתיע כלל, מכיוון שאנחנו מכירים את התוכנות הזדוניות שנפרסו באתרי האינטרנט הגדולים ביותר של יאהו בשנת 2015. קבוצת פשעי רשת השתמשה במודעות באתרים הגדולים ביותר של יאהו, כמו Yahoo.com ואחרים, כדי להדביק מערכות של משתמשים בתוכנות זדוניות..

לכן, ההכרח מתעורר כדי להתרגל לחוסם הקופצים הטוב ביותר בחינם שיבטיח את ביטחונכם האישי.

ההבדל בין חסימת חלונות קופצים לחסימת מודעות

חסימת חלונות קופצים וחסימת מודעות הם שני דברים שהם חלקים זה מזה ביחס לתפקידם. לפיכך, אין להתחשב בשני הדברים האלה באותו הדבר. עם זאת, מונחים אלה עדיין משמשים זה לזה.

חוסמי חלונות קופצים הם כאלו שיחסמו אתרים לשלוח חלונות קופצים. הם גם מונעים מתוכנות פרסום להפיץ חלונות קופצים. עם זאת, חלונות קופצים עשויים אפילו להיות מושקים לא רק באמצעות פרסומות אלא באמצעים אחרים. ישנם אתרים רבים שמשתמשים בקופצים למטרות לגיטימיות, ולכן ייתכן שתרצה להוסיף אותם לרשימת ההיתרים.

חוסמי מודעות חוסמים כל פרסומת שהיא מגלה בדף. זה כולל גם פרסומות ומוקפצים בעמוד. חוסמי מודעות הקפיצו חלק עצום מכלכלת האינטרנט על ידי חסימת הפרסומות הללו בעמוד.

כפי שנאמר על ידי הרווארד ביזנס סקירה, "הוויכוח על חסימת מודעות הופך לקוטב יותר ויותר. מי שמתנגד לחסימת מודעות משווה זאת לפיראטיות של תוכן, וטוען כי חשיפה למודעות היא המחיר שעל הקוראים לשלם עבור תוכן בחינם. הצד השני של הוויכוח זוכה בחום של חברות היוצרות תוכנה לחסימת מודעות, כמו גם פעילי פרטיות מקוונים. הם מבקרים את השפעת המודעות על חוויית המשתמש, אך הדאגה הגדולה ביותר שלהם נובעת מעקב התנהגותי, נוהג שמשמש חברות פרסום רבות כדי ללמוד על תחומי העניין של המשתמשים על סמך פעילות האינטרנט שלהם. "

התוצאה הבלתי מעוררת הגדולה ביותר של שימוש בחוסמי מודעות היא השפעתם על כלכלת האינטרנט ויכולתם להכניס שקע גדול לתכני אינטרנט חינמיים. אז בכדי לשמור על אורות הפתגם באתרים רבים משתמשים כעת בהפניות או בקישורי סניפים. לכן כשאתה משתמש בחוסמי מודעות עליך לזכור שהם עשויים להשפיע על האתרים שאתה רגיל להם ליהנות בחינם.

ההבדל בין חוסמי חלונות קופצים מובנים וצדדים שלישיים

דפדפני האינטרנט המודרניים כמו כרום, אופרה, ספארי ופיירפוקס חוסמים חלונות קופצים באופן אוטומטי. הם חוסמים חלונות קופצים בגלל החוסמים המוקפצים המובנים איתם הם נרכשים. החוסמים המוקפצים המובנים עובדים על ידי כיבוי חלונות בטירוף.

עם זאת, חוסמי צד ג 'הם פשוט הרחבות דפדפן האינטרנט או התוכניות הבודדות המציעות מעט יתרונות נוספים. חוסמי הקופצים של צד שלישי חוסמים מודעות וקופצים דרך סינון דומיין או IP.

חוסמי הצד השלישי מחפשים את התוכן ואם הם לא מוצאים קישורים חיצוניים בקופצים או בדף אז הם לא חוסמים אותם. לפעמים חלונות חדשים לא נפתחים על ידי החלונות הקופצים מהדפדפן, אלא הם מקרינים מודעות JavaScript המובנות בקוד העמוד. מכיוון שהם אינם יוצרים דפים נוספים, חוסמי הקופצים המובנים אינם מצליחים לפעול.

לכן, החוסמים המוקפצים המובנים אינם נאורים למדי, אך למעט האופרה. עם זאת, החוסמים של צד שלישי נועדו להיות בלעדיים יותר. יש להם גם וריאציה שמבוססת אם ניתן לשנות את ההגדרות או לא.

בדיקת ביצועי חוסם חלונות קופצים

מהקהל העצום של חוסמי חלונות קופצים הקיימים בשוק, החלטנו לבדוק הרבה מהם. בין חוסמי הקופצים הללו היו גם חוסמי הקופצים המובנים של דפדפן האינטרנט הפופולרי. כמו כן היו דפדפני דפדפני האינטרנט האישיים שנרכשים עם מעט יתרונות נוספים.

הבדיקה התבססה על שתי שיטות שונות שכללו:

 1. PopupTest.com - הוא מספק 17 בדיקות שונות לשיטת קופץ שונה. בין הבדיקות הללו, ארבע בדיקות מיועדות לקופצים טובים שאינם צריכים להיחסם על ידי חוסם קופצים מיומן.
 2. השיטה השנייה הייתה שימוש בבדיקות מודעות מקוריות למודעות מקומיות ומודעות המופיעות באתרים כמו http://animefushigi.co/latest-anime/. יתר על כן, זה כרוך גם בקופץ טוב לכניסה מ- Bungie.net

חוסמי חלונות קופצים מובנים

להלן ניתנים החוסמים המוקפצים המובנים שבדקנו עבור כמה דפדפנים פופולריים:

 1. גוגל כרום חוסם הקופצים הטוב ביותר בחינם

גוגל כרום העבירה את כל הקופצים המדגימים מ- PopupTest.com כולל גם את הקופצים הטובים. עם זאת, זה נכשל במבחן המודעות המקוריות של animefushigi.co/latest-anime/. כל המודעות השונות המשיכו להופיע יחד עם קופץ בעייתי בתחתית העמוד. יתר על כן, זה עבר את מבחן הקופץ הטוב לטופס הכניסה Bungie.net.

עם זאת, באפשרותך להוסיף חריגים לחוסם הקופצים של גוגל על ​​מנת להוסיף כתובות אתרים מהימנות. בדפדפן אינטרנט זה יש גם חוסם עוגיות מעקב.

לסיכום, אנו יכולים לומר כי חוסם הקופצים המובנה של גוגל טוב אך אינו מצוין. אף על פי שהחוסם המוקפץ המובנה של גוגל כרום לא יחסום את הקופצים הטובים שהוא לא מצליח לחסום את המודעות האמיתיות.

 1. פיירפוקס חוסם הקופצים הטוב ביותר בחינם

שלא כמו Chrome, ל- Firefox יש רק קבוצה מוגבלת של תכונות בחוסם הקופצים המובנה שלה. ניתן לחסום קובצי cookie של חלונות קופצים ומוקפצים יחד עם התכונה הנוספת של רישום לבן באתר באמצעות חריגים.

במהלך הבדיקה, Firefox העבירה את הדגימות הקופצות מ- Popuptest.com. עם זאת, זה גם חסם את הקופצים הטובים.

 1. מיקרוסופט אינטרנט אקספלורר

חוסם הקופצים הטוב ביותר בחינם

Microsoft Internet Explorer עדיין כלול במערכות ההפעלה החדשות יותר על ידי מיקרוסופט. עם זאת, מיקרוסופט מתרברבת יותר מדפדפן Edge. החוסם המוקפץ המובנה של IE מציע למשתמשים שלו חלופות ואפשרויות נוספות. זה מאפשר לך להתאים את חוזק חסימת הקופצים והמודעות שלך וגם מאפשר לך להוסיף חריגים.

עם רמת החסימה האינטנסיבית, IE העביר את כל הדגימות הקופצות מ- PopupTest.com כולל הקופצים הטובים. IE באמצע הדרך חסם מודעה קופצת אחת ונכשל לחלוטין בחסימה של הקופץ השני שהוצג על ידי animefushigi. זה לא חסם את המודעות שבדף אבל זה חסם את הקופץ הטוב לכניסה מ- Bungie.net.

בסך הכל, ה- IE המובנה בחוסם חלונות קופצים חוסם את הדברים שברצונך לטעון ואילו זה לא מצליח לחסום את הקופצים בפועל.

 1. מיקרוסופט אדג חוסם הקופצים הטוב ביותר בחינם

מיקרוסופט אדג 'ביצעה באופן דומה לפיירפוקס וגוגל כרום במוקפצים המבחנים של PopupTest.com. זה חסם ביעילות את כל הקופצים המבחנים מהאתר והתיר את כל הקופצים הטובים. יתר על כן, הוא גם חסם את אחד משני הקופצים שהופקו ב- animefushigi דבר שפיירפוקס, כרום ו- IE לא הצליחו לעשות. למרבה הצער, עם מבחן הקופץ בכניסה לאתר Bungie.net החלון עלה, אך לא הצליח לטעון את התוכן עם Edge.

Microsoft Edge אינה מאפשרת להתאים את ההגדרות לחוסם הקופצים המובנה שלה. לפיכך יש חוסר יכולת לכלול חריגים לאתרים שונים. המשתמש לא יכול להתאים את חוזק החוסם בשום דרך. עם זאת, Microsoft Edge אכן עובד טוב יותר משאר הדפדפנים בזמן חסימת חלונות קופצים.

 1. אופרה

  חוסם הקופצים הטוב ביותר בחינם

מלבד החסימה הקופצת הכללית, אופרה מציעה גם כמה תכונות פרטיות. דפדפן האינטרנט של אופרה נועד לכלול VPN מובנה, חוסם קובצי cookie של גשש ויכולות גם לחסום מודעות בדף. דפדפן אינטרנט זה העביר את כל הדגימות הקופצות שהוצאנו דרך Popuptest.com יחד עם מבחן הקופץ הטוב. מכיוון שאופרה היא חסימת המודעות המובנית היחידה היא חסמה את כל המודעות בדף animefushigi וגם את הקופצים..

זה העמיס את הקופץ הטוב לכניסה מ- Bungie.net. דפדפן האינטרנט של אופרה יורה לפני כל דפדפני האינטרנט האחרים ורבים מחוסמי הצדדים השלישיים בגלל הפונקציונליות שלו. לסיכום, אנו יכולים לומר שאופרה התבררה כדפדפן אינטרנט בלעדי מאשר כל שאר דפדפני האינטרנט. זה חסם ביעילות את מדגם בדיקת הקופץ מ- Popuptest.com ואיפשר גם לטעון חלונות קופצים טובים. זה חסם את הקופצים הלא מספקים באמצעות סינון IP. כך אופרה נחשבת לטובה משני העולמות.

מיטב חוסמי הקופצים בחינם

מכיוון שדפדפני האינטרנט בעלי כישורי חסימת קופצים המוגדרים כברירת מחדל משאירים הרבה רצוי ולכן המשתמשים הולכים על חוסמי הקופצים הטובים ביותר בחינם. להלן גייסנו כמה מחסמי הקופצים הטובים ביותר של צד שלישי שתוכלו להכיר את עצמכם:

 1. AdBlock חוסם הקופצים הטוב ביותר בחינם

AdBlock הוא אחד החוסמים הקופצים הטובים ביותר הקיימים בחינם, והוא גם ביצע ביצועים טובים ללא ספק במהלך הבדיקה. אף על פי שהוא נכשל בדגימות הקופץ של Popuptest.com, הוא אכן אפשר קופצים טובים. זה עבר את מבחן animefushigi וחסם את כל המודעות והקופצים שבדף זה. AdBlock אפשרה גם לטעון את קופץ הכניסה של Bungie.net ללא שום שגיאה.

זה מאפשר התאמה אישית גם בהגדרות שלה. AdBlock מאפשר לך לשנות הגדרות רבות בתוסף זה כולל רשימות לרשימה וחסימה פרטנית. יתר על כן, זה מאפשר לך לשנות פילטרים מותאמים אישית וקביעה מוגדרת מראש. היא גם מציעה למשתמשים שלה לאפשר מודעות על ידי לחיצה ימנית על ידי לחיצה ימנית וגם על רשימת רשימת מודעות של YouTube מסוימים.

AdBlock הוא החוסם המוקפץ ביותר של צד שלישי מכיוון שהוא עמוס בתכונות יוצאות דופן. חוסם חלונות קופצים זה נועד לעבוד עם Chrome אך ניתן להשתמש בו גם באופרה על ידי הורדת התוסף Google Chrome.

 1. AdBlock Plus חוסם הקופצים הטוב ביותר בחינם

AdBlock Plus הוא יישום פשוט ועם זאת יש בו אפשרויות רבות נוספות. באפשרותך ליצור רשימות סינון אשר יאפשרו או לא יאפשר חלונות קופצים מאתרים שונים. חוסם הקופצים הטוב ביותר בחינם יכול לאפשר גם מודעות לא פולשניות. ניתן להשתמש בתכונה של רשימת ההיתר הכללית ותוכל גם ליצור רשימת תחביר סינון משלך.

עם זאת, AdBlock Plus נכשל בדגימות הקופץ PopupTest.om אך הוא עבר את הקופצים הטובים. זה גם עבר את מבחן ה- animefushigi בצורה מדהימה. AdBlock Plus אפשר גם ל- Bungie.net ליצור קופץ כניסה. מאז AdBlock Plus הוא אחד החוסמים הטובים ביותר של צד שלישי בחינם עם תכונות מיומנות. זה גם מאפשר למשתמשים להשבית מודעות בדף.

 1. AdFender חוסם הקופצים הטוב ביותר בחינם

AdFender הוא אחד החוסמים הקופצים הטובים ביותר בחינם, שיש לו אפשרויות מגוונות. זה מגיע עם גרסת ניסיון ומתהדר בחסימת כל דבר בערך. זה עובד כחוסם קופצים ותוכנות פרסום. עם זאת, זה לא חסם אף אחת מהדגימות הקופצות מ- Popuptest.com ואיפשרה לפתוח את הקופצים הטובים.

חוסם חלונות קופצים זה חסם ביעילות את כל המודעות ב- animefushigi והביא להפניה מחדש לדף חסימת המודעות די מהר. הערכים של AdFender, הנגישים ממגש המערכת, הראו כי כמות עצומה של מודעות נחסמה מהאתר. חוסם הצד השלישי הזה איפשר גם לטעון קופץ טוב מ- Bungie.net ללא שום חסימה.

לסיכום, אנו יכולים לומר כי AdFender היא בין האפשרויות הניתנות להתאמה אישית ביותר ברשימה. באפשרותך להתאים הגדרות רבות ב- AdFender הכוללות החלת הגדרות פרוקסי, התאמת יציאת האזנה. זה כולל גם הגדרות לחסימה של עוגיות מעקב, גלישה אנונימית דרך Tor וצפייה בסטטיסטיקות החסימה שלך. עם זאת, רוב התכונות זמינות רק בגירסה המלאה ולא בגירסת הניסיון. הגרסה החינמית מורכבת רק מחסימה מוקפצת מראש.

 1. מוד מונצ'ר חוסם הקופצים הטוב ביותר בחינם

לחוסם הקופצים הטוב ביותר בחינם יש מספר גדול של אפשרויות התאמה אישית. Ad Muncher מציע הגדרות להתאמת התנהגות אתרים כמו תמונות רקע, הסרת מוסיקה וכו '. היא מציעה גם מניעה נגד עוגיות גשש, סימניות עצמית ואפשרויות מאוד חסומות למודעות. אפשרויות ההתאמה האישית כוללות גם השבתת חיבורי אינטרא-נט, אפשרות לשנות את הודעת החסימה לכל דבר שאתה רוצה וכן יומנים מפורטים וחיפושיים..

Ad Muncher תפקד יותר כחוסם של צד שלישי אך לא הצליח לחסום את הדגימות הקופצות מ- Popuptest.com. עם זאת, זה אפשר למבחנים הטובים לעבור ואפשר גם לקופץ הכניסה מ- Bungie.net להיטען במהירות. חוסם הקופצים החינמי הזה לא הצליח לחסום אף אחת מהפרסומות שבדף אך חסם את שני הקופצים מ- animefushigi.

למרות ש- Ad Muncher לא הצליח לחסום את המודעות שבדף, היא עדיין נחשבת לחסימות הקופצות הטובות ביותר בחינם. אפשר להוריד יישום זה אם הוא מעוניין לקרוא את היומנים. היומנים המופיעים מפורטים תמיד וניתנים לחיפוש. זהו חוסם חלונות קופצים מהשורה הראשונה למודעות אמיתיות. עם זאת, למודעות שבדף, ייתכן שיהיה עליך לבחור בכל חוסם קופצים אחר הטוב ביותר בחינם.

 1. uBlock חוסם הקופצים הטוב ביותר בחינם

uBlock הוא חוסם קופצים ותוכנות פרסום יעיל. עם זאת, לחוסם הקופצים הטוב ביותר בחינם יש חיסרון גדול. החיסרון הוא שיש לו רק אפשרויות התאמה אישית מוגבלות. אבל זה מאפשר לרשימה לבנה, כללי סינון דינמיים, להסתיר מצייני מיקום לחסום ולהציג כמות מוגבלת של נתוני יומן. עם זאת, לא ניתן לכוונן את חוזק המסנן.

חוסם קופצים ומודעות זה נכשל בדגימות הקופצות מ- PopupTest.com אך הוא אפשר לטעון את הקופצים הטובים. uBlock אפשרה גם לקופץ הכניסה מ- Bungie.net לטעון את תוכנו. ב- animefushigi, זה חוסם את כל הקופצים והמודעות שבדף ובכך מפעיל את הפניה מחדש של חסימת המודעות..

 1. גירית פרטיות חוסם הקופצים הטוב ביותר בחינם

EFF שיחררה את גירית הפרטיות כאחת החוסמים הקופצים הטובים ביותר בחינם. אך קשה מעט לדרג את שאר החוסמים מהצד השלישי והמובנים. כפי שקובע EFF, "גירסת פרטיות מתמקדת באי-אסור לתסריטים או תמונות" צד שלישי "גלויים או בלתי נראים" שנראים כאילו הם עוקבים אחריך למרות שלילת הסכמה ספציפית על ידי שליחת כותרת "אל תעקוב". זה פשוט כך שקורה שרוב (אך לא כולם) של עוקבי צד ג 'אלה הם פרסומות. כשאתה רואה מודעה, המודעה רואה אותך ויכולה לעקוב אחריך. גירוש פרטיות כאן כדי לעצור זאת. "פירוש הדבר שאם פרטי גירוש החסימות חוסם מודעה, אז זה גשש. גירסת פרטיות לא חוסמת לעתים קרובות את אותן מודעות כמו חוסמי חלונות קופצים וחסימוני פרסום אחרים בחינם.

מכיוון שגרירת הפרטיות הגבילה אפשרויות נוספות זמינות, כך שתוכל להגדיר הגדרות סינון. יתר על כן, באפשרותך גם להוסיף רשימת אתרים, להחליף יישומונים חברתיים, להציג ספירת מודעות חסומות ולמנוע מ- WebRTC לדלוף את כתובת ה- IP שלך..

גירית פרטיות היא חסימת הקופצים החינמית הטובה ביותר וחסמה ביעילות את הקופצים הרעים והעבירה את הקופצים הטובים של PopupTest.com. זה לא חסם מודעות או חלונות קופצים בדף animefushigi. כך אנו יכולים להניח שלא היו מודעות מעקב בדף. החיסרון היחיד שראינו ב- Badger Privacy היה שהוא חסם את טעינת התמונה תוך מתן קופץ כניסה מ- Bungie.net. עם זאת, זה לא ממש חשוב שכן הוא אפשר לטעון את קופץ הכניסה בהצלחה.

סיכום

האם אתה חלק מההמון שרוצה לשים קץ לפרסומות הקופצות? אם כן, היית מכיר היטב את הטרדה שהקופצים האלה יוצרים בקרב המשתמשים. עם זאת, אתה יכול בקלות מאוד לצאת מהגיהינום הקופץ על ידי כך שאתה מתרגל עם מיטב החוסמים הקופצים החינמיים הטובים ביותר. פיצחנו את השוט והבאנו את החוסמים הקופצים הטובים ביותר בחינם כמו גם את חוסמי הפרסום. על ידי עיון במאמר שלמעלה, תוכלו למצוא את החוסמים המובנים והצדדים השלישיים הזמינים ביותר שיעניקו לכם חווית גלישת שיט חלקה..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me