שפר את פרטיותך באמצעות תוספי גלישה אלה

[ware_item id=33][/ware_item]

בזמן הגלישה באינטרנט תוכלו לחוות המון אך בו זמנית זה יכול להשפיע על פרטיותכם. כדי למנוע סיכונים כאלה באבטחה ישנם כמה תוספות גלישה נהדרות, וטוענים כי השירות שלהם הוא הטוב ביותר כדי להגן על פרטיותך המקוונת. אבל העניין הוא שכיצד ניתן לדעת על התוספים הטובים ביותר?


היום נחקור כמה מהפרטיות הטובה ביותר המספקת דפדפנים דרך הבלוג שלנו. כל הרחבות הגלישה האלו ללא עלות ומצוינות במתן פרטיות מקוונת.

מקור AdBlock לעומת UBlock   

AdBlock מאפשר למנוע הצגת אלמנטים בדפים כגון הצגת מודעות בזמן הגלישה באינטרנט. זה עוזר לתת לך את הפקודה ליצור את חווית הגלישה שלך כרצונך. עם זאת, אתה יכול לחסום מודעות מסוימות באתרים מסוימים וסקריפטים מהגוף השלישי שיכול להעביר את הנתונים האישיים שלך.

אופן פעולתם של AdBlockers מפריע לעסק באתרים מכיוון שהם תלויים בהכנסות מפרסום מקוון.

AdBlock Plus (ABP) משמש לאנשים מסוימים בכל אתר ללא יוצא מן הכלל, אך אחרים הם אלה שהופכים אותו לצפוי עבור אתרים מסוימים..

שפר את פרטיותך באמצעות תוספי גלישה אלה

ABP הוא אחד התוספים המשמשים את AdBlocker. אחד הגורמים לכך שהוא פופולרי הוא העבודה הקלה והיכולת שלו לחסום חלונות קופצים, מודעות הפעלה, מודעות באנר ועוד. זהו גם תוכנה זדונית ידועה המארחת תחום בעל כוח לעצור מעקב אחר קבצי Cookie ותסריטים של צד שלישי.

AdBlock לנייד הוא התוסף המספק למשתמשים שלו את הכוח לחסום מודעות באפליקציות ובדפדפנים. באמצעות AdBlock לנייד, אתה יכול להפחית את השימוש בנתונים לנייד שלך.

והואיל, ABP התמודדה עם מבקרים מצד המשתמשים שלה כאשר נמצאה כפרסום של חברות מסוימות כמו גוגל, מיקרוסופט, אמזון וחברות גדולות רבות אחרות שמשלמות אותן..

עם זאת, מקור UBlock נחשב כאלטרנטיבה של AdBlock לגלישה מקוונת.

שפר את פרטיותך באמצעות תוספי גלישה אלה

מקור Ublock VS AdBlock מספק אפשרויות נוספות לחסימת מודעות. בהפוך אותו למותאם אישית, UBlock Origin מספק לך את האפשרות לשלוט על נראות המודעות, כלומר אתה יכול לראות מודעות לפי בחירתך ויכולים לחסום את המודעה שאינך רוצה.

בנוסף לכך, Ublock v. AdBlock צורכת פחות זיכרון ומאפשרת לך חווית גלישה מהירה.

מקור UBlock נגיש באמצעות Chrome, Firefox, Safari ו- Microsoft Edge; ABP זמין עבור Firefox, Chrome, Opera, Safari, Android ו- Internet Explorer.

נתק גירית פרטיות VS

תוספי הגלישה המספקים אבטחה מקוונת כוללים גם אנטי-עוקבים. אנטי-עוקבים שלא כמו AdBlockers מגן עליך מפני הסבת רע ('פרסום זדוני') ומעקב על ידי עצירת קובצי cookie..

הנתק הוא אחד התוספים הפופולאריים ביותר נגד מעקב. זה קל לתפעול תוך כדי שהוא מגן עליך מפני תוכנות זדוניות, מעקב, הסרת רעויות ואפילו כולל אופטימיזציה של Wi-Fi ואורך רוחב פס, ומאפשר לך לשלוט על כל סקריפטי האתר מתפריט סרגל הכלים..

שפר את פרטיותך באמצעות תוספי גלישה אלה

ענקיות טק כמו גוגל, פייסבוק, אמזון וטוויטר נחסמות גם על ידי ניתוק בדרך כלל כאשר הן מנסות לאסוף את הנתונים שלך מחוץ לאתר.

מלבד זאת, פרטיות גירית היא הרחבה של קרן אלקטרונית פרונטייר הידועה במאבק שלה נגד אבטחה מקוונת.

שפר את פרטיותך באמצעות תוספי גלישה אלה

גירסת פרטיות Chrome עושה את ההבדל כאשר זה פשוט לא נותן לך את רשימת העוגיות או העוקבים שיש לחסום. אך התכונה היוצרת קו ייחודי בין פרטי גירית פרטיות ואחרים היא האלגוריתם ההיוריסטי שלה, שמגלה את פעילות הגלישה שלך כדי להחליט מה עליה לחסום ולשם כך, עליך להשתמש בכרום פרטיות גירית לעיתים קרובות יותר.

גירית פרטיות זמינה עבור כרום, אופרה ופיירפוקס; ניתוק זמין עבור Firefox, Opera, Safari ו- Chrome.

כלים חיוניים אחרים שיכולים לעזור לך

במתן דפדוף מקוון מאובטח, הרחבות הפרטיות שלעיל בהחלט יעזרו לכם לקבל חווית גלישה טובה בהרבה.

אבל כלים אחרים יכולים גם לספק לך את הגלישה שלך.

במהלך הגלישה, HTTPS בכל מקום יספק לך את הגרסאות המאובטחות של האתרים המועדפים עליך על ידי העברתך לאתרי SSL בכל הזדמנות אפשרית. למטרה זו HTTPS בכל מקום שומר Chrome על בטיחותך ומספק גלישה מקוונת קלה.

מצד שני, VPN היא הטכנולוגיה היוצרת חיבור מאובטח לשרת מרוחק לבחירתך, מה שגורם להיראות כאילו החיבור שלך מגיע משם. VPN שומר אותך על אנונימיות ומספק גלישה מאובטחת.

אם אתה רוצה גלישה מאובטחת, אתה זקוק לכלים ותוספים אלה, שהם חלק מאמצעי הפרטיות הזמינים. אך עם אלה עליכם להיות מודעים לעובדה שלשימוש בכלים כאלה אינו מספיק רק כדי להבטיח פרטיות מקוונת, עליכם להשתמש בהם.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me