שמירת נתונים באוסטרליה בתוקף – הנה כיצד להגן על עצמך

[ware_item id=33][/ware_item]

הספירה לאחור של 'מעקב נתונים פולשני' פגה לאחר תאריך יעד של 18 חודשים, ומיום זה קדימה כל ספקית וטלקו באוסטרליה יהיו חייבים לבצע שמירת מטא-נתונים של כל לקוח בודד באוסטרליה למשך שנתיים לפחות..


באוקטובר 2015 העביר הפרלמנט האוסטרלי את הצעת החוק לשמירת מטא נתונים ונתן לכל ספקי האינטרנט וטלקו בענף תקופת 18 חודשים לנסח את האסטרטגיה ליישום הפקודות ולעמידה בהן. הפקודות הגיעו כ"זהירות "לביטחון לאומי למאבק בטרור, וזה רק זלזול בדעותיהם של תומכי הפרטיות..

הסיבה להארכה כזו היא לשמור על כל אדם באוסטרליה באמצעות החוק המאכוף ישויות ללא כל צווי. בשנה שעברה סקרתי סיפור מתקדם על שמירת נתונים באוסטרליה, לפיה המחלקות הפדרליות, שאינן מורשות לגשת למטא נתונים, עוקפות את מגבלות הצבת המידע על שמירת הנתונים על ידי בקשת המשטרה הפדרלית האוסטרלית (AFP) לעשות את העבודה עבורן..

המשמעות היא שמעל ל -2500 משרדים ממונים של 21 רשויות אכיפת חוק פלוס המחלקות הפדרליות הלא מורשות יכולות לגשת למידע הפרטי שלך מסביב לשעון בגין פשעי סמים במקום פעולה ביטחונית, כך טען ד"ר רוב ניקולס מאוניברסיטת NSW..

איך נראית המטא נתונים שלך?

מאחר וטלקו ו- ISPs שניהם מחויבים לשמירת נתונים באוסטרליה, כך המידע שלך יכול לכלול:

#GetaVPN איך נראים מטא נתונים https://t.co/WxoF7VjMXX pic.twitter.com/pT2JNbG7nx

- רוזי וויליאמס (@Info_Aus) 13 באפריל 2017

 • שמך וכתובתך.
 • כל הפרטים של מכשירים ניידים ואפליקציות כולל מספר ה- SIM הנייד שלך.
 • תאריכי תאריך ושעות זמן של כל תקשורת דרך דואר אלקטרוני, VoIP, מדיה חברתית, אפליקציות העברת הודעות, אתרי אינטרנט, נייד.
 • מקבל התקשורת שלך.
 • כל פרטי הדוא"ל למעט תוכן גוף.
 • מיקום המכשירים המחוברים לאינטרנט שלך (כולל מגדלי סלולרי ונקודות חמות Wi-Fi) ועוד ...

נתונים רגישים כאלה המוחזקים מחוץ לטווח הראייה כמו בממגורות קנייניות, אנו מפסידים את היתרונות שיכולנו להבין אם הייתה לנו שליטה ישירה על נתונים אלה, ובחרנו ועם מי לשתף אותם, אמר סר טים ברנרס-לי.

כיצד להגן על פרטיותך?

כך תוכלו להגן על פרטיותכם מפני חוק שמירת נתונים באוסטרליה.

רשתות וירטואליות פרטיות

13 באפריל 2017 סומן כ #GetaVPN day by Digital Rights Watch מספק פיתרון מיידי כדי למנוע מספקי שירותי אינטרנט לשמור על כרטיס המידע שלך, ואז מנויי VPN בתשלום מציעים את הגנת הפרטיות הדרושה לנתונים שלך.

VPN - רשתות וירטואליות פרטיות - מצפין את נתוני התקשורת שלך באמצעות קידוד AES 256 סיביות שהוא בלתי ניתן לשבירה, שכן היה לוקח מיליארד שנה לשבור אותם באמצעות התקפת כוח אמיץ. זה גם משנה את ה- IP שלך עם קוד מזויף כך שהוא הופך להיות חסר תועלת עבור כל אחד לעקוב אחר התקשורת שלך אליך.

עם זאת, עליך להקפיד על בחירתך למינוי VPN בתשלום ולבחור ספק VPN שיש לו שרתי DNS משלו. אתה יכול לבחור ספקי VPN מובילים בענף כגון NordVPN, ExpressVPN, ו PureVPN שאנשים אמינים עליהם באופן גלובלי, בעיקר בגלל:

 1. בהתבסס מחוץ לתחום השיפוט של חמישה מדינות עיניים (כלומר אוסטרליה, קנדה, ארצות הברית, בריטניה וניו זילנד).
 2. מדיניות יומן קפדנית NO (תנועה / מטא נתונים) (מה שאומר שכל נתוני הפלט נשלחים מייד לספרייה / dev / null שקועה - הצביע על ידי NordVPN).
 3. הצפן את התקשורת שלך ותעבורת האינטרנט כולה באמצעות קידוד AES של 256 סיביות ופרוטוקול האבטחה של OpenVPN.
 4. בבעלותו DNS פרטי (כלומר כל הנתונים שלך מועברים באמצעות DNS פרטי ולא דרך ה- DNS של ספק האינטרנט שלך).
 5. מאפייני אבטחה בלעדיים כמו TOR-over-VPN (NordVPN) ומנהרת פיצול (PureVPN).

רשת TOR

TOR הוא שירות מבוסס התנדבות ופועל ברשת TOR מאובטחת. משתמשי אוסטרליה יכולים להתחבר לרשת TOR באמצעות דפדפן TOR שהופך את שימור נתוני האינטרנט ללא תועלת. עם זאת, מכיוון שהנתונים עוברים דרך שערים מתנדבים (צמתים) ולכן הגלישה באינטרנט איטית והגנת הפרטיות מוגבלת רק לדפדפן בעוד שאר תנועת הרשת שלך נותרה חשופה עבור ספקי האינטרנט לפקח.

אם אתה רוצה הגנה על TOR אבל לא רוצה לשנות את הדפדפן שלך אתה יכול לבחור NordVPN מכיוון שהיא מספקת פונקציונליות של TOR-over-VPN בשירותה.

SMS ושיחות ניידים

אוסף מטא נתונים הוא פרקטיקה ישנה ושקטה של ​​ממשלות בכל רחבי העולם ולצערנו אינך יכול לברוח מזה. עם זאת, באפשרותך להעביר את הרגלי ההתקשרות והטקסט שלך לאפליקציות העברת הודעות מוצפנות מקצה לקצה כגון Signal, Telegram, Wickr ו- WhatsApp שהן פרטיות יותר..

אם אתה משתמש באינטרנט באמצעות הספק הנייד שלך, מומלץ להשתמש ב- VPN כדי להצפין את כל התעבורה באינטרנט הנייד. כמו כן, אפליקציות בהן אתה משתמש שולחות מידע הקשור למכשירים ניידים למפתח היישומים האלו, כך שתמיד הורידו אפליקציות ממקור מהימן ומפתחים וקראו את מדיניות הפרטיות שלהם לפני ההורדה. .

הגנת דוא"ל

מכיוון שרשימת שמירת הנתונים באוסטרליה כוללת מעקב אחר דואר אלקטרוני, לכן יש צורך להגן על הדוא"ל שלך מהספק שלך. אני ממליץ לך לעבור לספק דואר אלקטרוני מאובטח יותר כמו Protonmail או Tutanota. עם זאת, מכיוון שאנחנו כל כך משולבים ב- Gmail עד שיהיה קשה להרפות. כדי להוסיף קידוד ל- Gmail, אתה יכול להתקין תוסף Google Chrome בחינם בשם Mailvelope שמצפין את הדוא"ל שלך באמצעות קידוד openPGP. ובעודך, אתה יכול להתקין HTTP בכל מקום בדפדפן שלך בכדי לאלץ אתרים לקבלת אישורים מוצפנים.

הגנה על מעקב ברשת המדיה החברתית

בעוד שחוקי שמירת נתונים באוסטרליה פועלים על פי המטא נתונים שלך, פלטפורמות המדיה החברתית הן גם על פי המידע שלך לצורך ניתוח וכדי להציג בפניך מודעות ממוקדות..

#GetaVPN תאגידים והנתונים שלך https://t.co/q1iG5YNVE5 pic.twitter.com/CGZ8LCj8Wr

- רוזי וויליאמס (@Info_Aus) 13 באפריל 2017

כדי למנוע מעקב אחר מדיה חברתית ניתן להתקין תוספים כמו ניתוק או גירית פרטיות השולחים בקשות 'אל תעקוב אחרי' וחוסם את כל כתובות האתר למעקב.

סיכום

מכיוון ששמירת נתונים באוסטרליה היא יעילה ותפעולית לחלוטין ולכן היא הופכת לאחריותך להגן על המידע שלך. כפי שנדון קודם לכן פיתרון מיידי היא ללכת על מנוי VPN בתשלום לעת עתה כדי להגן על המידע שלך ואז לחפש אפשרויות נוספות. על ידי ביצוע פרקטיקות אלה אתה יכול למזער במידה רבה את האפשרות לשמירת נתונים על ידי ספקי רשת וטלקוס.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me