כיצד לאבטח פרטיות באנדרואיד

[ware_item id=33][/ware_item]

כיצד לאבטח פרטיות באנדרואידאנדרואיד :: פריצות גאדג'ט


במהלך השנים האחרונות, הצגת סמארטפונים הפכה אותם לחלק משולב מחיינו. יש כל כך הרבה דברים אישיים שאנחנו עוברים או אפילו מאחסנים בסמארטפונים שלנו. לפיכך, עם זה מגיע זה נושא הפרטיות. טלפונים חכמים כמו טלפונים אנדרואיד יכולים לפעמים להכניס את פרטיותך לסכנה.

הדאגה הזו לא מתחילה מרחוק. למעשה, אותם מפתחים של מערכת ההפעלה אנדרואיד שלך עשויים להיות המבצעים. גוגל פופולרית גם ככלי לאיסוף נתונים. ובאמצעות מערכת ההפעלה אנדרואיד שלך, ניתן לעקוב בקלות על ידי שירותי גוגל במספר פרטים כגון המיקומים שבהם ביקרת לרוב, והודעות דוא"ל.

עם זאת, זה לא אמור להדאיג אותך. ככל שגוגל יכולה לפלוש לפרטיות ולאסוף את הנתונים והמגמות שלך, יש גם דרך לעקוף ולהימנע מהעקביות של התרחשות זו. החשוב מכל הנוהגים שמבטיחים שאתה בטוח הוא תמיד לכבות את הכל - כמעט כל אפליקציה בטלפון שלך.

הגנה על הטלפון החכם שלך

יש סביבנו פגיעויות. הטלפון החכם שלך נמצא תמיד בסכנת פלישה כמו גם איומים על תוכנות זדוניות בכל עת. לפיכך, הימנעות מחיבור טלפון אנדרואיד שלך ל- WiFi ציבורי לא ידוע היא דרך אחת לעבור. בדומה לחיבור WiFi ציבורי, Bluetooth ומחשבים הם גם מארחים מצוינים של תוכנות זדוניות. לפיכך, אל תשאיר את ה- Bluetooth שלך מופעל והימנע ככל שתוכל לחבר את הטלפון שלך למחשב.  

אם אינך משתמש בשירות או באפליקציה בטלפון שלך, ההימור הבטוח הוא להשאיר את הכיבוי. רעיון מוערך ככל שיהיה, קבלת הגנה מפני תוכנות זדוניות לטלפון האנדרואיד שלך חשובה גם היא. ישנם מדריכים רבים הקיימים באופן מקוון בנושא הסרת תוכנות זדוניות. אם כי אתה יכול לעקוב אחר המדריכים להסרת הגנה מפני תוכנות זדוניות באנדרואיד מפני תוכן זדוני הוא חובה מלכתחילה.

הגבל את האינטראקציה הווירטואלית שלך עם גוגל

כבעלים של סמארטפונים אנדרואיד אתה תמיד פגיע לפעילויות איסוף הנתונים של גוגל. עם זאת, אתה יכול להגביל אינטראקציה זו. עד כמה שגוגל מגלה את מחויבותה לפרטיות זה לא המקרה. ואתה יכול למנוע חדירה זו. פשוט בצע את הצעדים הלא פופולריים האלה (מסיבה) על ידי התאמה אישית של "בקרת הפעילות" שלך בהגדרות שלך. בנוסף, השימוש בטלפון מבלי להיכנס לחשבון Google שלך ​​מגביל את הפלישה לפרטיות ככל שהיא מגבילה את הפעילויות שלך גם בטלפון שלך..

הגדר סיכה והסתרת הנתונים שלך

הגדר תמיד מספר זיהוי אישי (PIN) בטלפון שלך. זה מונע חדירה מכל אדם גם במקרה שאיבדת את הטלפון שלך או שהוא נגנב. הבחירה בסיכה על פני זיהוי פנים או טביעת אצבע ביומטרית, מציעה דרך מסורתית ו"בטוחה יותר "להגן על הנתונים שלך, אפילו מגוגל. הצפנת הטלפון שלך לוקחת את האבטחה שלה לרמה חדשה לגמרי. 

רק זכור את הסיכה שלך, כי אם לא, אתה מסתכן באבדן כל הנתונים שלך. אתה יכול גם להסתיר את ההתראות שלך כדי להגן על עצמך. לעולם אינך יודע באילו ידיים המכשיר שלך עלול ליפול. לפיכך, הסתרת ההודעות שלך עוברת דרך ארוכה כדי לשמור על נתונים כמו הודעות, אנשי קשר והודעות מוסתרות. פשוט עברו להגדרות הצליל וההודעות כדי לכבות את ההתראות.

עדכון תוכנה עקבי

עדכון תוכנה עקבי של הטלפון החכם אנדרואיד שלך חשוב במיוחד כדי לשמור על האבטחה של הטלפון שלך עדכנית. ככל שיצרנים ומפתחים פועלים לשיפור האבטחה של המכשירים הניידים שלכם, כך גם האקרים צריכים למצוא דרכים חכמות יותר לפלוש ולהפיץ תוכנות זדוניות..

לפיכך, עדכון הטלפון שלך עוזר לך להתעדכן בגימיקים וטריקים מתקדמים יותר כדי לפלוש למכשירים שלך או להדביק אותם בתוכנה זדונית. בטלפון אנדרואיד, פשוט עבור אל "הגדרות", ואז "אודות הטלפון" ואל "עדכון מערכת" כדי להפוך את מערכת הטלפון שלך לנהוגה.

לעולם אל תסמכו על מקורות לא ידועים

בירושה מלינוקס, אנדרואיד פועלת רק בכך שהיא מאפשרת להוריד או להתקין אפליקציות ותוכניות ממקורות שקיבלו על ידי מפתחים שלה. טלפון ה- Android שלך כולל הגדרות מקדימות שאינן מאפשרות מקורות לא ידועים. זה מבטיח שאתה בטוח בכל עת, במיוחד ממקורות ותוכנות זדוניות.

עם זאת, מכשיר ה- Android שלך יאפשר לך מדי פעם להוריד ולהתקין תוכניות ואפליקציות ממקורות לא ידועים. תהליך זה יהיה מותר רק אם אתה נותן ל- Google הרשאה להפעיל מקורות לא ידועים. זה עשוי לפגוע באבטחת המכשירים והנתונים. לפיכך, שימו לב תמיד והימנעו מתיר והפעלת מקורות שאינכם בטוחים בהם.

פשוט להקדיש זמן לבדיקת הרשאות באפליקציות, עושה דרך ארוכה. בטח, ייקח מספר רגעים לקרוא את זה, ובכל זאת, הדבר מבטיח כי המכשיר שלך תמיד בטוח. כדי לשמור על בטיחותך גוגל פיתחה את מערכת הרשאות האפליקציה שלה.

לדוגמה, אפליקציה מסוימת שהורדת תורשה לגשת למיקום שלך רק אם האפליקציה משתמשת בתכונה זו. יתר על כן, כמו בדרך כלל, האינסטינקטים והידע שלך חשובים. האם ההרשאות יושבות איתך טוב? האם אתה שם לב למשהו מפוקפק? כל אלה הם סימנים לכך שמקור האפליקציה שלך לא יכול להיות אמין.

אל תשתפו יותר מדי

כמה שתרצה לשתף את המיקום שלך עם אפליקציית Uber שלך, זה לא תמיד בטוח. בטח, חלק מהאפליקציות עשויות להיות חסרות תועלת כמעט ללא הפעלת תכונת המיקום. עם זאת, תכונה זו עשויה להיות מזיקה למדי לאבטחת הטלפון האנדרואיד שלך לפעמים. לפיכך, לפני שתפעיל תכונות חשובות כמו המיקום שלך, בדוק תמיד את הדאגה הנוגעת לבטיחות מודעות.

שורה תחתונה

ישנן מספר דרכים אינטגרטיביות בהן תוכלו להבטיח כי טלפון אנדרואיד שלכם בטוח. אימות דו-גורמי בפעם אחת הוא אולי אחת הדרכים היעילות ביותר שאתה יכול לחזק את האבטחה של הטלפון שלך. בנוסף, פיתוח הרגל לבחון את האפליקציות והאבטחה הטלפונית שלך מועיל גם הוא.

בדוק והיה מודע למתרחש בסנכרון Google שלך, בדוק את אפליקציות ברירת המחדל שלך, השתמש ב- VPN כדי להצפין את הפעילויות שלך וספקי דוא"ל מאובטחים הם דרך אחת לעבור. אפילו הימנעות משימוש בחיפוש בגוגל במכשיר האנדרואיד שלך היא הימור בטוח. אתה מחובר לחשבון Google שלך ​​שפירושו שכל דפוסי החיפוש שלך נמצאים במעקב ומתעדים על ידי Google.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me