עקף את ספק שירותי האינטרנט במהירות ובקבע

[ware_item id=33][/ware_item]

עודכן לאחרונה 15 בנובמבר 2019


האובססיה להורדת טורנטים, הזרמת נטפליקס או סטרימינג מקוון של ערוצים אחרים מאלצת את ספקי האינטרנט להגביל את רוחב הפס. מה שמכונה גם "מצערת רוחב פס" או "מצערת אינטרנט."

ספקי האינטרנט יודעים הכל אודותיך:
• היעד שלך
• כתובת המשתמש
• כתובת ה - IP
• יומני המשתמש של ביקורי אתרים
• סוגי מנות נתונים
• סוגי תקשורת
• ציר זמן מהיר מדי יום

ועכשיו בזכות אג'יט פאי יו"ר ה- FCC מחזיר את הצעת החוק לניטרליות נטו, כעת הם יכולים למכור את היומנים והמידע שלך לסוכנות הפרסום כדי לעקוב אחריכם היטב �� באמצעות מודעות כמובן!

למה הם מצמצמים?
סיבות רבות אחרות יכולות להיות גם מאחורי המצערת. אבל משמעותי הוא; ברגע שהם מגלים את המשתמש הזה; הזרמת סרטונים באיכות גבוהה, או הורדת טונות של טורנטים הם בעיקר הגורם לכך.

האם VPN יעבוד עם זה?
כאנשים מדברים על Reddit ספציפית על הסוגיות וגם מתקשרים זה עם זה את הפיתרון.

בדקתי עם NordVPN ומצאתי תוצאות די הגונות. זה גם הגיוני, אם אתה ספק שירותי האינטרנט רואה את התנועה המוצפנת, איך הם יבינו מה זה היה.

אז ככה VPN עוזר לך להיפטר מהסינון של ספק שירותי האינטרנט.

נעבור לעומק הנושא הזה.

Contents

יחס מצערת של ספק שירותי האינטרנט - ארצות הברית, בריטניה ומדינות אחרות

אין זה הכרחי שסוגיית מהירות היא תמיד מצערת רוחב פס.

עם זאת, יש סיכוי רחב יותר ש- ISP שלך מצמצם את מהירות האינטרנט שלך ובמקרה זה, אתה צריך לדעת את הדרכים לעקוף את המצערת של ספק שירותי האינטרנט..

על פי הערכות ה- M-Lab, שבוצעו בין דצמבר 2012 לדצמבר 2013 בלפחות 100 קשרים, שיעורי המצערת במדינות שונות היו;

מצערת בארה"ב (14%), בריטניה (28%), פולין (35%), סינגפור (53%), דרום קוריאה (74%), ומלזיה (61%).

כעת, כאשר מערך הכללים החדש של FCC תקין, 2019 ככל הנראה תביא את מצערת ספק שירותי האינטרנט הקיצוניים לחוויית הגלישה שלך ללא חסמים חוקיים.

מה זה "מצערת רוחב פס"

חסימת רוחב פס היא מונח המשמש למהירות אינטרנט מושחתת כאשר ספק האינטרנט שלך משנה זאת באמצעים שונים.

ביצועי האינטרנט מבוססים על שימוש ברוחב הפס וכאשר אדם מנסה דברים כמו סיבוב והורדת תוכן זורם, ספק האינטרנט שלך מאט את מהירות האינטרנט. זה לוקח אותך לחוות סוג מיושן של אינטרנט עם מהירות מוגבלת ותוכן הורדת זמן ממושך.

ספקי האינטרנט חופשיים להפחית את מגבלות רוחב הפס באזורים מסוימים ולעיתים הם גם מכוונים למשתמש בודד מסיבות שונות.

עם זאת, כללים כמו תקנות הפס הרחב החדשות של FCC הגדילו את חוזקות ספקיות האינטרנט. זה הדאגה של רוב האנשים ש ספקי האינטרנט שלהם יכולים לגשת ולפקח על פעילויות האינטרנט שלהם ויכולים גם לחלוק את הנתונים האישיים שלהם עם כל צד שלישי..

לכן, היסטוריית הגלישה שלך נחשפת ברגע שספק האינטרנט שלך משתלט עליה. למרבה המזל, הסתרת היסטוריית הגלישה שלך מ- ISP עשויה להתברר כפתרון יעיל להתחמקות מהסיכויים של מצערת ספק שירותי אינטרנט..

אתה בטח שואל את עצמך, האם גם אני נחנק?

כדי להיתקל בדאגות כאלה, שירות VPN יהיה הפיתרון הטוב ביותר והפשוט ביותר להבטחת פרטיותכם.

כשאתה משתמש בשירות VPN, ספק שירותי האינטרנט שלך לא יכול היה להבין דברים כמו התוכן שאתה גולש בו, כשאתה גולש באתרים כאלה וכמה זמן אתה מבלה שם. לכן הם לא יכלו להגביל את רוחב הפס שלך על ידי שיפוט בדברים הכבדים שאתה מזרז.

מה זה Comcast Thottling?

ספקית האינטרנט הפופולרית Comcast מחקה את התחייבותם לניטרליות נטו ברגע שה FCC הודיעה על ביטול.

למרות האינסטינקט הברור הזה כלפי כוונותיו של קומקסט, רשימת תלונות ענקית מאמתת עוד יותר את ההאשמה במצערת מהירות מסופה..

המשכון של Comcast הצהיר כי אתרי האינטרנט או האפליקציות המקוונות האחרות לא יחויבו בתמורה להטבות עדיפות. התחייבות ה- Comcast הוקמה כבר בשנת 2014, שם הם מציינים כי "Comcast אינה מתעדפת את התעבורה באינטרנט או יוצרת נתיבים מהירים בתשלום..

"עם זאת, לאחר שלוש שנים, ב- 26 באפריל 2017, היא נמחקה.

עם זאת, דובר החברה מתעקש ברציפות של- Comcast אין "שום תוכניות" לקבוע נוהג עדיפות בתשלום.

הואיל וההבטחה על הסכם כתוב ואומרת כי אין תוכניות קיימות, הם שני מצבים שונים.

יתר על כן, כללי הניטרליות נטו של העידן הדמוקרטי אפשרו לספקיות האינטרנט ליישם דירוג אפס אך עם כמה יוצאים מן הכלל.

אולם כעת, לאחר ביטול ניטרליות נטו, כל הנימוסים בדירוג האפס הם חוקיים ולכן Comcast תוכל גם לחייב ספקים מקוונים בגין פטור מכסי נתונים ללא הגבלות חוקיות..

זה מה שנראה בדיונים האחרונים באתרים חברתיים כמו Reddit. משתמשי ה- Comcast התלוננו על מהירויות איטיות תוך כדי סיבוב ובזמן שביצעו עניינים מקוונים אחרים.

מצערת ספק שירותי אינטרנט תוך כדי אימה

טרנינג הוא תהליך שזקוק למהירות רבה מכיוון שרוב קבצי הביור מורכבים מנתוני ענק וניתן היה להוריד אותם רק במהירות מהירה..

מצד שני, חשוב לדעת כי התמודדות עם מהירות איטית באופן קבוע בזמן סיבוב יכולה להיות תוצאה של מצערת ספק שירותי האינטרנט..

ישנן סיבות מסוימות ש- ISP יכולה להצער את המהירות שלך תוך כדי סיבוב.

 • העומס על שרתי הרשת המקומיים שלך גדל כשאתה מוריד קובצי סיקור או מבצע שיתוף קבצים של P2P.
 • ישנם אזורים מסוימים שבהם קיימת הגבלה על סיבוב ובגלל זה אתה עלול לעמוד בפני מגבלות רוחב פס או מגבלות מהירות..

ספק שירותי האינטרנט שלך מצמצם תנועה מסעירה מסיבות משפטיות מסוימות, אך יתכן שהם מתכוונים להיעלם בעומס משרתי הרשת שלהם. למרבה המזל, יש דרך להתחמק ממצערת ספק שירותי האינטרנט תוך כדי סיבוב.

הבעיה מתרחשת כאשר ספק שירותי האינטרנט שלך מגלה את זהותך באמצעות מעקב אחר כתובת ה- IP שלך, ולכן הדרך הטובה ביותר היא להצפין את הנתונים שלך ולהעלים את כתובת ה- IP תוך כדי סיבוב.

VPN למטרה זו היא האפשרות הטובה ביותר שיכולה להיות לך. VPN אפקטיבי יכול להציל אותך מחשיפת זהות כמו גם שהוא מגן עליך מפני איומי הסייבר תוך כדי סיבוב.

תועלת נוספת של שימוש ב- VPN בזמן סיבוב היא שהיא מספקת לך מהירות מספקת להורדת קבצים כבדים.

ישנם כמה VPNs הטובים ביותר שנבדקו לטרנינג, אשר ביצועים משביע רצון בעת ​​סיבוב, ובכל זאת, ל- ExpressVPN יש יתרון בגלל מהירות הברק המהירה שלה..

כיצד VPN עוקף את מצבי ספק האינטרנט

VPN עוזר להצפין את הנתונים שלך והופך אותם לנגישים עבור ספקי האינטרנט. עם זאת, VPN המשתמש בפרוטוקולי מנהור מאובטחים כמו UDP, L2TP, TCP ואלגוריתם הצפנה גורם לנתונים שלך להיראות בלתי רגישים לספק אינטרנט מסקרן..

מאמר קשור:מה רואה ספק שירותי האינטרנט שלך כשאתה משתמש ב- VPN

כשאתה משתמש בשירות VPN כדי להימנע ממגבלת רוחב הפס של ספקי האינטרנט, הוא לוקח את תעבורת האינטרנט שלך לשרת שלו שם כתובת ה- IP האמיתית שלו מוסווה על ידי אחר. כמו כן, המיקום האמיתי שלך נשאר מוסתר מפני ספק שירותי האינטרנט כמו גם כל הגורמים באינטרנט.

VPN שמשנה את ה- IP שלך הופך את זהותך ומיקומך לאנונימיות לרשת האינטרנט.

עקיפת מצערת ספק שירותי האינטרנט מהמכשירים שלך

בעיות מנוסות והגדלות נרחב של מהירות האינטרנט גרמו לרוגז בקרב משתמשי האינטרנט וגברו הייאוש לעקוף את מצוקת ספקיות האינטרנט.

במבט על שאילתות כאלה סיננו דרכים שונות למניעת התמודדות עם ספקיות האינטרנט.

עם זאת, כולם מתמחים עבור מכשיר יחיד וגם אינם אמיתיים לחלוטין לספק חיווי מוחלט ממצב מהיר.

עם זאת, ל- VPN ישנם יתרונות חזקים על פני שאר הנוהגים;

 • עם VPN אתה יכול בקלות לפתור בעיות של מצערת מהירות בכל מכשיר במקום ליישם פתרונות פרטניים לכל מכשיר.
 • שלא כמו המדריך המסובך, VPN הוא קל להתקנה, קל לשימוש והוא תואם לכל מכשיר זה מציע לך גם חיבורים בו זמנית ליותר ממערכת אחת.
 • זה מספק לך א מגוון רחב של תוכן סטרימינג כולל ערוצים פופולריים כמו נטפליקס, הולו, HBO ואחרים המוגבלים באזורים רבים.
 • בפתרונות אחרים, אתה יכול שוב להיות קורבן של התנגשות רוחב הפס של ספק שירותי האינטרנט, עם זאת, VPN הוא פיתרון קבוע שיכול להיות לך.

ישנם כמה שירותי VPN הטובים ביותר שדרכם תוכלו לחוות גלישה באינטרנט ללא הפרעה. VPNs מונעים מספקי רשת להצער את המהירות שלך ולהפריע לענייני הגלישה באינטרנט.

עם זאת, עליך להקפיד על בחירתך למינוי VPN בתשלום ולבחור ספק VPN שיש לו שרתי DNS משלו. אתה יכול לעקוב אחר המדריך שלנו לשירותי VPN הטובים ביותר. כמו כן, ישנם כמה VPNs אמינים עם תקופת ניסיון נאותה כדי שתוכל לבדוק אותם לפני שתשקיע כסף.

מאמר שיכול לעזור: 6 בדיקות מהירות לאיתור שירות VPN מזויף

האם אני מוגדר? זהה באמצעות מבחן מהירות אינטרנט

מצערת ספק שירותי האינטרנט היא נושא אליו מתמודדים מרבית המשתמשים ברחבי העולם.

אך נשאלת השאלה שבאילו נסיבות היית מודע לכך שמהירות האינטרנט שלך מונעת על ידי ספק שירותי אינטרנט? או לשאלה שהיא אני נחנקה?

עבור משתמש אינטרנט רגיל, חסימת רוחב הפס יכולה להיות סוגיה מעורפלת מבחינת ההבנה. לרוב מתמודדים עם בעיות מהירות האינטרנט בגלל הורדות כבדות או בזמן צפייה בתכנים כבדים.

אנו נספר לכם על כמה טכניקות ובדיקת מהירות אינטרנט לאיתור מצערת ספק שירותי אינטרנט.

(1) - רגיל מבחן מהירות אינטרנט

עקיפת המצער מצרר

כדי להצער את מהירות האינטרנט שלך רוב ספקי האינטרנט שמים כובע רוחב פס על סף מסוים וברגע שאתה מכה בכך, מהירות החיבור שלך יורדת.

בדיקת מהירות היא טכניקה דרכה ניתן לבדוק אם ספק שירותי האינטרנט שלך מצמצם את מהירות האינטרנט שלך, מכיוון שרוב ספקי האינטרנט עושים זאת. לבדיקת מהירות ישנם כלים רבים כמו speedtest.net או testmy.net.

רוב המשתמשים מתלוננים על כך שכאשר החודש מסתיים, מהירות הגלישה שלהם מאטה. כדי לקבל השוואה קלה עליכם לבדוק את מהירות האינטרנט שלכם כל שבוע. באמצעות זה, תוכל לזהות בקלות מתי נחנק מהירות האינטרנט שלך.

כמו כן, מבחן המהירות יספר לכם על רוחב הפס המקסימלי שלכם ברגע שתשתמשו בו כך שתוכלו לעקוף את המצערת.

(2) - יש להשתמש בבדיקת בריאות באינטרנט

מצערת ISP - רשת בריאות

ניתן לאתר כל סוג של חולשה באינטרנט או מצערת ספק שירותי אינטרנט באמצעות כלי לבדיקת בריאות באינטרנט. באמצעות שימוש בתשתיות וקודים ממעבדות M, הוא שולח את התנועה שלך למכשיר הפועל כנקודת מדידה מחוץ לרשת ספק שירותי האינטרנט שלך.

אז, ניתן להבחין בכל סימן הגבלה בין ספק שירותי האינטרנט שלך לנקודת המדידה. אם זה מראה על ניגודיות עצומה בין השניים, זה סימן למצערת ספקיות האינטרנט.

עם זאת, אם אתה מעוניין בהתאמה, עליך לבדוק את התוצאות במשך כשבוע או יותר כדי לנקוט צעדים טובים יותר כדי להיתקל במצערת ספקיות האינטרנט..

(3) - השתמש ב- Glasnost לבדיקת מהירות אינטרנט

מצערת ספק שירותי אינטרנט - ניטור תנועה

ניתן לבדוק את ביצועי התעבורה באינטרנט מסוגים שונים באמצעות גלסנוסט. אתה יכול לבחור בין אפליקציות P2P (BitTorrent, eMule, Gnutella), אפליקציות סטנדרטיות (דואר אלקטרוני, HTTP, העברת SSH, Usenet) ווידאו לפי דרישה (YouTube). ל- Glasnost לוקח כשמונה דקות לפקח על סוגים אלה של תנועה על ידי בדיקת רוחב הפס בין המחשב שלך לשרתים בהתאמה.

ספקי שירותי האינטרנט שמצדיקים את הפונקציות שלהם טוענים המצערת רוחב פס כ'מצמצמת עומס רשת 'או' ניהול תנועת רשת '. עם זאת, זו רק דרך להגן עליהם. עם זאת, אם אתה מודאג מפרטיות האינטרנט שלך, אתה יכול למנוע התנגשות של ספק שירותי האינטרנט באמצעות VPN.

עקוף מצערת ספק שירותי אינטרנט ללא VPN

מרבית משתמשי האינטרנט מתלוננים על חווית מהירות איטית בזמן השיא וזה כאשר רוב האנשים משתמשים באינטרנט.

זה עלול לגרום להם להתמודד עם הסכנות של מהירות ההורדה האיטית, ירידות בחיבור ועיכוב הזרימה.

אתה יכול להיות פנים מול טרדות כאלה, אבל במקום דאגות, עליך לנסות את הדרך הידנית לעקוף את מצבי המהירות של ספק שירותי האינטרנט בצעדים אלה..

 • לחץ על תפריט התחל ב- Microsoft Windows.
 • ואז בסרגל החיפוש, חפש רוץ. ולחץ על האפשרות המוצגת.
 • כעת בחלון ההפעלה המוקפץ, הקלד MSC.
 • תראה חלון בשם 'עורך מדיניות קבוצתית מקומית'. כאן, לחץ על תצורת מחשב> תבניות מנהליות> רשת> מתזמן מנות של QoS> הגבל את רוחב הפס הניתן להזמנה.
 • לאחר מכן, תוצג בפניך חלון רוחב הפס הניתן להגבלה. עכשיו לחץ על 'מגבלת רוחב הפס%, סוג 0 ואז לחץ על אישור.
 • ואז חזור לתפריט התחל ולחץ על האפשרות של לוח בקרה מרשימת האפשרויות בצד ימין.
 • כעת, לחץ על רשת ואינטרנט> מרכז רשת ושיתוף> שינוי הגדרות מתאם (בצד שמאל)
 • לחץ באמצעות לחצן העכבר השמאלי על חיבור מקומי ובחר נכסים בתחתית.
 • כאן, עליך לבדוק כדי לסמן את האפשרות 'פרוטוקול אינטרנט גרסה 4 (TCP / IPv4)'.
 • כעת, לחץ על הכרטיסייה כללי ושנה את הגדרות שרת ה- DNS שלך כ;

שרת DNS מועדף: 8.8.8.8

שרת DNS חלופי: 8.8.4.4

לחץ על אישור וסגור את כל החלונות שנפתחו. לבסוף, תוכלו לחוות מהירות גלישה מהירה יחסית על ידי גישה לדפדפן.

עם זאת, תוך כדי הורדה והזרמה כבדים, אתם עשויים לחוות מהירות דומה אם אינכם מחוברים ל- VPN.

עקוף מכסת נתונים של ספק שירותי האינטרנט באמצעות VPN?

כובע הנתונים הוא מגבלת רוחב פס המיושמת או מוקצה על ידי ספקי ספק שירותי האינטרנט בחודש על חבילת הנתונים שלך.

אם אתה מרגיש קישוריות איטית וחיבור בזמן הגלישה או ההורדה באופן מקוון יכול להיות הסיבה לכך שמכסת רוחב הפס שלך תמה.

ספקי שירותי אינטרנט מסוימים נותנים לך רגיעה כשמכסת הנתונים שלך תיגמר, הם לא ינתקו את החיבור שלך אך הם יפחיתו את מהירות החיבור שלך כדי לקבל תשומת לב, מה שנחשב גם מצערת ספק שירותי האינטרנט..

ביד אחרת, אם אנחנו מדברים על VPN, זה בעצם לא קשור לרוחב הפס שלך. VPN רק העביר את הנתונים המוצפנים שלך עם מנהרות מוצפנות, ישתמשו ברוחב הפס.

באמצעות VPN ספק שירותי האינטרנט שלך יכול לראות את התנועה שלך אבל הם לא יכולים לראות מה זה בגלל הצפנה.

כיצד להתחמק ממצב של ספק שירותי האינטרנט באנדרואיד

אנדרואיד זה מה שנכנס לתודעתנו מייד כשחושבים על הסמארטפון הכי בשימוש בכל העולם. זה אפשרי ויעיל ביותר לשימוש ללא קשר לסוג המשתמש עם מערכת ההפעלה הראשית של הסמארטפונים.

מאמר קשור:אפליקציית ה- VPN הטובה ביותר לאנדרואיד

עם זאת, משתמשי האנדרואיד מתמודדים עם המצערת של ספק שירותי האינטרנט לאחר שהם חרגו ממגבלת הנתונים שלהם. בגלל התנהגות כזו של ספקי האינטרנט, הלקוחות נאלצים להתמודד עם ההורדה וההאטה המהירה של האינטרנט. VPN יכול לעזור למשתמשי אנדרואיד להימנע מנושאים ממצרים כאלה של ספקי האינטרנט.

אלה כמה צעדים שמשתמש אנדרואיד יכול לבצע כדי ליהנות מהורדת הסרטים המהירה ביותר, לשחק במשחקים ועוד דברים אחרים של סטרימינג.

 1. בחר בשירות ה- VPN הטוב ביותר שניתן למעלה
 2. ערוך חשבון באתר הרשמי של ה- VPN שנבחר
 3. בטלפון אנדרואיד שלך, הורד את האפליקציה
 4. כדי להתחבר, ה- VPN, גש אליו והוסף את האישורים שלך
 5. בחר שרת מתאים לאחר כניסה מוצלחת.

לבסוף, לאחר שתסיים את המינוי המוצלח של ה- VPN, בדוק את מהירות הגלישה באנדרואיד שלך שבהחלט תהיה מהירה יותר מבעבר.

כיצד לעקוף את המצערת בטלפון הנייד

T-mobile, אחד השמות הגדולים ביותר בתחום הטלקום, מספק למשתמשים שלו תוכנית חבילה נהדרת ותכונות יעילות. אך עם התכונות הללו, החיסרון שעומד בפני משתמשי T- ניידים הוא כאשר הם חורגים ממגבלת הנתונים ונאלצים לעמוד במהירות איטית. כדי להתגבר על מטרד המהירות הזה בזמן צפייה בסרטים, עליך לבצע את הצעדים הבאים שמועילים באמת.

השלבים להימנעות ממצערת T-mobile הם:

 1. תפריט גישה בטלפון או בטאבלט אנדרואיד שלך
 2. לך להגדרות>אלחוטי & רשת
 3. לחץ על רשתות סלולריות
 4. לאחר מכן, לחץ על שמות נקודת גישה ובחר T-Mobile APN
 5. גלול מטה עד שתראה את סוג ה- APN. הקש על סוג APN כדי לערוך אותו ופשוט להוסיף "דון" בסוף, כמוצג להלן.

לאחר ביצוע הצעדים האלה פשוט חזור אחורה, הפעל מחדש את הטלפון והפעל אותו מחדש. כעת תוכלו ליהנות מהורדה וגלישה מהירים במהירות מבלי שתחששו ממגבלת הנתונים.

כיצד להגביל את מצבי האייפון

כשמדברים על האייפון, זהו הטלפון החכם הפופולרי ביותר ומבקש תשומת הלב בעולם. התכונות היוצאות דופן שלה, העיצוב המדהים ותצורת החומרה החזקה מבדילות אותו מאחרות.

עם זאת, ה- iPhone גם אינו מספק אמצעי זהירות או תכונה זהירה כדי להפסיק את מצוקת ספק שירותי האינטרנט. כמו כן, משתמשי ה- iPhone מתלוננים במהירות איטית בזמן ההורדה וההזרמה ככל הנראה כתוצאה ממצערת ספקי האינטרנט.

כדי להיתקל בבעיה זו ולהנאתם מהאינטרנט המהיר, על משתמשי iPhone להשתמש ב- VPN מכובד המופיע למעלה.

להלן כמה צעדים קלים שמשתמש אייפון יכול לבצע כדי להימנע ממצב של ספק שירותי האינטרנט.

 1. קבלו את אחד משירותי ה- VPN הטובים ביותר עבור iPhone
 2. באתר ספק VPN, צור חשבון
 3. במכשיר שלך, הורד והתקן את ה- VPN שנבחר
 4. הפעל את ה- VPN לאחר התקנתו בהצלחה ובחר שרת VPN מכל מדינה מעבר לים.
 5. לבסוף, בדוק את המהירות שלך לאחר שלבים אלה כדי להבטיח שירות טוב יותר.

כעת, לאחר ביצוע כל הצעדים הללו, תקווה ליהנות ממהירות גלישה והורדה טובה בהרבה.

כיצד לעקוף מצערת ספק שירותי אינטרנט בחלונות

עקף את ספק שירותי האינטרנט במהירות ובקבע

עם משתמשי סמארטפונים המתמודדים עם בעיות מהירות אינטרנט, אנשים רבים המשתמשים במחשבים ניידים ומחשבים אישיים התלוננו על הורדת איחור ועל מהירות אינטרנט איטית. השלב הקודם ביותר עבור המשתמשים הוא לבצע בדיקת מהירות באינטרנט לאחר השבתת כל אפליקציות הרקע.

מאמר קשור: תוכנת ה- VPN הטובה ביותר לחלונות 10 ועוד..

עם זאת, המהירות שהם היו עדים להן בהחלט תהיה איטית בהרבה ברגע שהם יורידו בהצלחה ויתחילו להשתמש באחד מ- VPNs הנחשבים המפורטים לעיל..

כמה טיפים אחרים עשויים לעזור גם לעקוף את המצערת של ספק שירותי האינטרנט ולהגדיל את מהירות הגלישה שלך.

 1. משתמשים המשתמשים בכרום יכולים להפחית בקלות את השימוש בנתונים על ידי הפעלת דחיסת נתונים. ניתן היה לבצע צעדים שניתנו בהקשר זה;
 2. לך ל הגדרות
 3. לחץ על ניהול רוחב פס
 4. לאחר מכן לחץ על צמצם את השימוש בנתונים וסמן אפשר דחיסה
 5. ניתן להימנע בקלות מבעיית מצערת בדפדפנים אחרים כמו אופרה וספארי באמצעות מצבי שמירת נתונים אשר גם מורידים את צריכת הנתונים.

מאמר: הדפדפן המאובטח הטוב ביותר - 5 האפשרויות הטובות ביותר

הימנע מ Peering הגורם להצערת ספק שירותי האינטרנט

לפעמים ההצצה נראית מועילה שכן היא מסייעת להימנע מצפיפות. Peering היא הדרך דרך שני ספקי שירותי אינטרנט מחוברים המחלפים את תנועת הרשת שלהם. עם זאת, תהליך זה של הצצה גורם לעיתים לעימותים בין ספקי האינטרנט ביחס לתעבורה.

זה עלול לגרום למהירות איטית בזמן שאתה זורם לשירותים כבדים כמו Netflix או HBO. זה קורה כאשר ספק אחד נותן יותר גבול רוחב פס וההצעה השנייה פחתה ברוחב הפס.

ואילו, כדי להימנע מבעיה זו, VPN יעיל לך ביעילות ויכול להרוג את מצוקת ספק שירותי האינטרנט שנגרמה עקב הצצה. VPN מעביר את הנתונים שלך דרך שרת VPN ולא לכל ספק אינטרנט אחר. בתהליך זה התנועה שלך נותרה לא מזוהה וגם ניתן היה להתגבר על מגבלת רוחב הפס.

השימוש ב- VPN בהחלט יעניק לך מהירות גלישה משופרת ומהירה בהרבה.

כיצד להימנע מסיבובים & שירותי הזרמת מצערת ספק שירותי אינטרנט

שירותים פופולאריים כמו Netflix, BBC iPlayer, HBO NOW או Hulu ותכנים סוחפים המשמשים את המשתמש מנוטרים על ידי ספקיות האינטרנט. וברגע שספקי האינטרנט מבחינים בשימוש רב בשירותים אלה הם מגבילים את רוחב הפס של המשתמש וגורמים למהירות איטית.

עם זאת, שירותים כמו סיקור וזרם מקוון כבד דורשים מהירות גבוהה ורוחב פס מוגבר להפעלה והורדה חלקים. עם זאת, ספק האינטרנט טוען את מצוקתו כמעשה להפחתת הגודש. אך הסיבה בפועל היא שכאשר אתה מגיע למגבלת סף שנקבעה על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך, הם מקבלים הודעה על כמות הנתונים הנצרכים.

אבל אם אתה רוצה פיתרון קל להימנע ממצב של ספק שירותי האינטרנט בזמן אידוי ושימוש בסיקור, VPN יהיה בחירה מצוינת. באמצעות VPN סיקור, מהירות האינטרנט שלך תשתנה והתנועה שלך תעבור במסלול ללא סתירה.

מדוע ההערכה של חסימת רוחב הפס נחשבת כצעד לא נכון

כללי נייטרליות נטיים כאשר הם מקבלים חשיבות כזו בעולם מאשר מצערת ספק שירותי האינטרנט, בהחלט ייחשבו כמנהג רע. כללי הניטרליות ברשת מרתיעים את ספקי האינטרנט שלא נותנים הזדמנות שווה לכולם. על פי כללים אלה, לא אמור להיות הבדל במחירים, בכמות הנתונים והגישה לכל אתר אינטרנט. עם זאת, ההצעה החדשה של כללי ניטרליות נטו עשויה להחזיר לחלוטין את ההזמנות הללו, שקצת נוגעות להן.

מהירות המשתמשים המצערת של ספקיות האינטרנט היא שלילה ברורה של כללי ניטרליות נטו המיושמים. זה מה שגורם למשתמשים לחשוב על עקיפת המצערת של ספק שירותי האינטרנט ככל שהם מקבלים יותר כוחות לשלוט במהירויות הגלישה שלהם. כדי להיתקל בבעיה משתמשים רבים עוברים לכיוון טכנולוגיית VPN.

כמו כן, הטקטיקה המשמשת את ספקי האינטרנט כדי לבזות שירותי סטרימינג אחרים היא שהם מציעים למשתמשים תוכן סטרימינג משלהם. כדי להימנע מהצערת התוכן שלהם, נטפליקס שילמה כסף לספקי אינטרנט רבים. לכן, אם אתם מוכנים להימנע מעצבנות שכזו מירידות מהירות, VPN הוא אפשרות מתאימה לחוויית סטרימינג חלקה.

סוגיות שמשתמשים נאלצים להתמודד כתוצאה ממצערת ספקיות האינטרנט

בגלל מצוקת ספקיות האינטרנט, משתמשים מתמודדים עם סוגיות רבות אשר מתסכלות אותם ויוצר חרדה בקרבם. פיקחנו וניתחנו את השאלות שעליהן מתלוננים המשתמשים לרוב. וכדי להיתקל בבעיות כל כך מעצבנות, הצענו את הפתרונות שיעזרו לך להימנע מצערת ספק שירותי האינטרנט.

להלן מספר הבעיות המדווחות ביותר בהן מתמודדים משתמשי האינטרנט;

מתמודדים עם מצערת רוחב פס בזמן השימוש ברשתות ציבוריות

הרשת הציבורית כוללת את חיבור האינטרנט הקיים בבתי קפה, מכוני חינוך, שווקים, מסעדות, שדות תעופה ומקומות ציבוריים אחרים. במקומות כאלה רוחב הפס מוגבל להסרת העומס מהשרתים.

לשם כך אנו ממליצים לבדוק אם אנשים אחרים במקום מתמודדים עם בעיה כזו או לא. אם לא, עליכם לנקות את הדפדפן כדרך שהוזכרו לעיל. אבל, אם אחרים גם מתמודדים עם סוגיה כזו מאשר קרוב לוודאי שהקשר שלך מנוצר.

כדי להימנע מבעיה כזו, הדרך היעילה ביותר היא להשתמש ב- VPN שישפר את המהירות שלך וגם יחסוך את הנתונים שלך להיפרץ על ידי Wi-Fi ציבורי..

מהירות איטית בזמן השימוש ב- Xbox Live & משחקי רשת מקוונים

תוך כדי משחק במשחקים מקוונים ומשתמש ב- Xbox, המשתמש צורך נתונים ברציפות ובמצב כזה, ספק שירותי האינטרנט בדרך כלל מצמצם את מהירות האינטרנט. כמו כן, נושאי פינג קוצים וחביון מתעוררים במהלך המשחקים המקוונים.

יש להצפין את הפעילות והנתונים שלך באינטרנט כך שהם יכולים להישאר בלתי נגישים להאקרים ולספקי האינטרנט ולהימנע מסוגיות כאלה של פינג ספייקים, בעיות פיגור והתקפות DDOS. בהקשר זה, VPN יהיה האפשרות הטובה ביותר להצפין את כל הנתונים שלך. כמו כן, תוכלו ליהנות ממשחקים מקוונים, מחיי Xbox ועוד.

אבל כאן אנו מציעים למשתמשים לבחור VPN עם כיסוי שרת עצום, כך שתוכלו ליהנות מחוויית המשחק המקוונת נטולת ההשהיה.

סיכום

הרשת המפעילה של ספק שירותי האינטרנט היא מעשה שמוכחש כמעט על ידי כל משתמש באינטרנט. כמו כן, זה הדבר שיוצר מטרד ותסכול בקרב המשתמשים. עם זאת, כדי לעקוף את המצערת של ספק שירותי האינטרנט, VPN יעיל למשתמשים.

כדי לקבל שירות VPN טוב יותר, עליך לבחור VPN מכובד ופופולרי אשר יעיל בתמיכת הלקוחות. שירותי ה- VPN הטובים ביותר המפורטים לעיל הם אלו מהם תוכלו לבחור לקבל חווית גלישה באינטרנט מעולה. שירותי VPN אלה הם אלה השומרים על פרטיות גבוהה של לקוחות ופרוטוקול אבטחה.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me