מה חושבים על Redditer על Avast Secureline – סקירה של Reddit

[ware_item id=33][/ware_item]

Avast כשם פופולרי באמת לאבטחה והם טוענים שהם עצמם הם מעצמת אבטחה באינטרנט. VPN של Avast Secureline הוא יוזמה שמפורסמת בשוק נחשבה ליעילות דומה.


עם זאת, אנשים רבים סקרנו לדעת על הפרטים לפני שבחרו בעצמם. לכן עיצבתי סקירת Avast VPN כדי לענות על השאלות הפופולריות הקשורות ל- VPN כמו יעילות סיקור, יכולת סטרימינג וביטול חסימת אבטחה וכו '..

כדי להפוך את פסק הדין לאמת יותר, נבדקו הביקורות על Reddit שהיו ברובם מהמשתמשים של Avast Secureline VPN ומומחי התחום..

Avast VPN - סקירה כללית

Avast VPN הוא VPN פשוט עם נוהל ההתקנה הקל. ישנם שלבי התקנה פשוטים באתר הרשמי שלהם דרכם תוכלו לגרום ל- Avast VPN לעבוד תוך מספר שניות.

יש להם התקנה של כמעט 52 שרתים ב -33 מדינות מסביב לעולם. עם זאת, שירות ה- VPN הצ'כי מבוסס צ'כיה שהושק בשנת 2014. Avast VPN תומך בכל המכשירים העיקריים ומערכות ההפעלה כגון Windows, Mac, iOS, Android וכו '..

היתרונות של לבחור ב- Avast VPN הם שאינך צריך לדאוג לגבי מגבלות רוחב הפס. כמו כן, יש להם את התמיכה של עד חמישה מכשירים בו זמנית אבל עם תוכנית תמחור שונה. כן! במהלך ביצוע סקירת ה- Avast VPN גיליתי שתוכניות התמחור של VPN זה שונות מרוב השירותים.

יש להם תוכניות שונות של חיבור סימולטני לחמישה מכשירים, Mac או PC, ולתוכנית המיועדת לאנדרואיד, iPhone או iPad. עם כל התוכניות שניתנה לך ערבות 30 יום להחזר הכסף עם המגבלות כגון פחות מ- 30 GB שימוש בנתונים ומתחת ל 100 חיבורים. עם זאת, לפני שתשלם עבור אחת מתכניות ה- VPN של Avast, תוכלו לבדוק את הביצועים ניסיון חינם למשך 7 ימים ללא כל הגבלה.

עם זאת, המטרות בהן רוב משתמשי ה- VPN רוכשים את השירות הן אימה וביטול חסימה. עבור טורנטרים Avast VPN הם חדשות טובות; עם זאת, מי שמחפש לבטל את חסימת נטפליקס יתאכזב מכך ש- Avast Secureline VPN אינו יעיל כאן.

סקירת אבטחה של VPN VPN

כאמור, ה- Avast VPN הוא ספק VPN מבוסס צ'כיה, אשר בעצם מרמז שהוא מאובטח מפני מעקב של חמש עיניים מכיוון שהוא אינו חלק מההסכם באופן ישיר, אך הוא משתף פעולה עם מדינות חמש עיניים. זה לא באמת מצב מדאיג אבל יש אנשים שמחששים אותו.

המחקר מאתר אינטרנט מראה גם שבדיקת התוכנות הזדוניות של Avast VPN הראתה את תוכנת התוכנה שנמצאה במהלך התקנת קבצי לקוח ה- VPN. אלה שמורידים אוטומטית תוכנות פרסום זדוניות עלולים לאסוף את הנתונים.

לא רק באתר האינטרנט, אלא גם המשתמשים ב- Avast VPN יש תלונות כאלה, שהפניה אליה היא פוסט Reddit.

יש לי Avast SecureLine וכשאני לא משתמש בתוכנית יש לו תהליך רקע. האם עלי לדאוג? מ- r / VPN

עם זאת, אם אנו מדברים על מאפייני האבטחה והפרטיות הכלליים של Avast Secureline VPN, הם דומים לכמה VPNs טובים. הוא מספק קידוד AES-256 לנתוני המשתמש יחד עם התכונות המתקדמות של הגנת דליפות DNS ו- Kill-Switch.

סקירת VPN של Avast; מנקודת המבט של Redditor

אם אתה זה שמחפש הערות מקוריות ממשתמשי המוצר לפני שאתה בוחר אותן, Reddit הוא המקור האותנטי ביותר. אנשים רבים מוצאים את זה מבלבל לחפש בכל הקטגוריות והערות מבלבלות. לפיכך קראתי את כל השאלות והפוסטים מהמשתמשים ביחס לביצועים של Avast Secureline VPN.

ההשקפה הכללית שאני מקבל מהמלצות אלה היא יותר כלפי שלילית. מרבית האנשים חושבים ש- Avast Secureline VPN לא התייחס לאותה איכות כמו בעבר של שירות האנטי-וירוס שלהם..

כרטיס

כמעט כל אדם המליץ ​​להשתמש ב- VPNs אחרים שהם זולים יותר כמו כן זכו לתשומת לב רבה יותר מצד המשתמשים.

כמו כן, יש אנשים שחששים מכך ש- VPN מעורב במכירת נתונים או שיש ברקע קבצים זדוניים.

כרטיס

היה דיון על Avast VPN שמראה כי ה- VPN גם יוצר כמה בעיות תוך ביטול חסימה או הזרמת ערוצים. לדוגמה, המשתמש סיפק את ההפניה ל- Twitch.tv.

Avast Secureline VPN מ- r / VPN

סיכום

תשובה קצרה בסוף סקירת ה- Avast VPN היא שאסור לבחור ב- Avast VPN. נקודת מבט זו אינה מוצגת מכיוון שיש בה מספר ליקויים, אלא מכיוון שיש כמה אלטרנטיבות שהן חסכוניות, מאובטחות, מהירות ואפילו הן עלולות לבטל את חסימת Netflix.

VPN של Avast Secureline אינה בחירה רעה, אך היא אפילו לא בחירה נבונה. בעזרת חיפושים מסוימים, אתה יכול להשיג VPN טוב יותר.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me