מדריך לדפדפני UC – הטיפים והטריקים הטובים ביותר בשנת 2019

[ware_item id=33][/ware_item]

מדריך לדפדפני UC - הטיפים והטריקים הטובים ביותר בשנת 2019


בימינו אנשים רבים בוחרים בדפדפן UC מכיוון שהם יודעים שזה אחד הדפדפנים המהירים והטובים ביותר למערכות הפעלה שונות. אלה הסיבות העיקריות לכך שמיליוני אנשים ברחבי העולם משתמשים בה על בסיס יומי.

אם אתה קורא מאמר זה, פירושו שאתה ביניהם או על נקודה להפוך. כל משתמשי האינטרנט אוהבים את דפדפן UC למחשב הודות לתכונות המתקדמות הרבות שמספק היזם והפשטות לשימוש.

דפדפן UC עמוס בהמון הרחבות ותוספים מעולים שלא רבים מדפדפני האינטרנט הדומים יכולים להציע למשתמשים שלהם. אתה יכול להשתמש בדפדפן UC כדי לעמוד בכל הדרישות העיקריות של 5-10 אפליקציות שונות בו זמנית. חשוב להדגיש כי דפדפן UC אינו סתם דפדפן אינטרנט רגיל, מכיוון שהוא מציע תכונות רבות נוספות שכולם עשויים לצפות.

כפי שציינו זה עתה, דפדפן UC הוא יותר מדפדפן אינטרנט. יש המון תוספים ותוספים, שנבנים בהם מראש, והם הופכים את הדפדפן הזה למיוחד מאוד. אתה יכול להשתמש בו גם במחשב האישי שלך או במכשירי אנדרואיד, כמו סמארטפונים, טאבלטים וכו '. אפילו Google Chrome ידוע הוא רק דפדפן אינטרנט פשוט עם מספר מוגבל של תכונות בהשוואה לדפדפן UC..

במאמר זה, אנו הולכים להראות לך ולהסביר את מיטב התכונות של דפדפן UC, כמו גם טיפים וטריקים כדי להפוך את חווית הגלישה באינטרנט להרבה יותר מהירה, קלה ומהנה. הרבה משתמשים בדפדפן UC לא כל כך מודעים לדפדפן המודרני והמעודכן הזה. מאמר זה נכתב אך ורק עבור מי שרוצה להשתמש בדפדפן זה על מלוא הפוטנציאל שלו. אז הגיע הזמן לקפוץ לפרטים במהירות. אם אתה מעוניין, המשך לקרוא.

מדריך לדפדפן UC - טיפים וטריקים

מדריך לדפדפני UC - הטיפים והטריקים הטובים ביותר בשנת 2019

תכונת חסימת מודעות

כולנו מתעצבנים מאתרים שמעמיסים מדי פרסומות מעצבנות. זה עסק ענק ואנשים עושים כסף גדול כדי לדחוף את המודעות שלהם לכל מקום אפשרי. זה נעשה אך ורק לצורך עשיית כסף ולא לצורך הגשת קוראים בכלל.

במצב כזה לכולנו נמאס מפרסומות רעות ומכוערות, כמו גם מאפליקציות להתקנה עצמית. זה די מקובל שמודעות כאלה משנות אוטומטית את ההגדרות של הגדרות דפדפן האינטרנט ואת דף הבית לאתר אחר. זה המקום בו דפדפן UC יכול לעזור לך מאוד להיפטר ממודעות ולהפוך את חוויית הגלישה שלך לריגושה. עליך להפעיל את תכונת חסימת המודעות מההגדרות של דפדפן UC. כדי להפעיל את התכונה עבור אל "כלים" > "AdBlocker" והפעל אותו.

תכונת תמונה

לפעמים זה מעשי מאוד לצלם צילומי מסך של דפי אינטרנט בודדים ולשלוח אותם לחבריך. הם יכולים להיות שימושיים גם למטרת למידה. ניתן לצלם מסך מלא על ידי לחיצה על לחצני ההפעלה והנפח.

עם זאת, אם ברצונך להחיל כמה עריכות בסיסיות, עליך לעבור לאפשרויות "תמונת מצב", המאפשרת לך לצלם צילום מסך ולעשות עריכה מהירה. אפשר להוסיף לתמונה המצולמת תווים מצחיקים ותכני טקסט אחרים לפני שתשמור אותה במכשיר שלך, ותגן עליה. על מנת לצלם תמונת מצב / תמונת מסך עליכם לעבור ל"כלים "ולחץ על האפשרות" צילום מסך ".

כעת ניתן לחתוך ולבחור כמה מנות דרושות לכם בצילום המסך. לאחר העריכה, צילום המסך שלך מוכן להישלח לחברים או לקולגות שלך.

תכונת מצב לילה

זהו אחד התכונות הטובות ביותר של דפדפן UC. תכונה זו תהפוך אותך למשתמש מכור לדפדפן UC. אנשים רבים גולשים באינטרנט בשעות הלילה. לכן, כשזה קורה, בדרך כלל אין אור בחדר. נורא ראייתך להסתכל ולקרוא את הטקסט בניגודיות גבוהה ובבהירות.

השתמש בתכונה מצב לילה כדי להעריך בעיות עיניים חמורות. על ידי שימוש בתכונה זו, דפדפן UC יהפוך את הרקע אוטומטית לשחור, מה שיחסוך את העיניים מעייפות. על מנת לאפשר את מצב הלילה, עליך ללחוץ על שלוש סמל קו אופקי בתחתית דף האינטרנט ולחץ על האפשרות "לילה"..

מדריך לדפדפני UC - הטיפים והטריקים הטובים ביותר בשנת 2019

מגוון נושאים

התאמה אישית היא אחד החלקים הטובים ביותר בדפדפן UC. מגוון הנושאים ממש מרתק. אתה יכול לשנות את נושא הפריסה הנוכחית שלנו, לשנות את הרקע או להוסיף עיצוב חדש לחלוטין. אתה יכול להתאים את הבהירות והניגודיות.

אפשר אפילו להשתמש בתמונות או בתמונות שלך או להוריד אותן מהאינטרנט ולהשתמש בהן כרקע. על מנת להפעיל ערכת נושא מותאמת אישית חדשה, עליך ללחוץ על סמל השורה האופקית בתחתית העמוד ולחץ על האפשרות "ערכות נושא". עכשיו אתה רק צריך לבחור את הנושא שאתה הכי אוהב.

השתמש במצב אתר שולחן עבודה

אם ברצונך להציג אתר מסוים במצב שולחן העבודה, המציע מהדורה מובחרת של דף האינטרנט, דפדפן UC יכול לעזור לך.

מאפיין חיוג מהיר

אם אתה משתמש בגרסת ברירת המחדל של דפדפן UC, ייתכן ששמת לב שיש כמה קיצורי דרך לאתר, אשר ממוקמים בדף הפתיחה. אפשר להוסיף אחד חדש על ידי החלפת אלה שאינכם משתמשים. אתה רק צריך ללחוץ לחיצה ארוכה על סמל. כעת עליך להזין את כתובת האתר ואת השם הרצוי כדי להגדיר אותו. זוהי תכונה נוחה למקרה שתבקר בכמה אתרי אינטרנט על בסיס קבוע. אז תוכלו לבקר באתר האינטרנט המועדף עליכם בלחיצה אחת. 

תכונה של שיתוף חברתי

אתה יכול לשתף כל אתר עם חבריך באמצעות דפדפן UC. עליכם ללחוץ על כפתור השיתוף ולבחור את המדיום לשיתוף אותו. שים לב כי באתרים מסוימים אין אפשרות לשיתוף בה. במקרה כזה, אתה יכול להשתמש בתכונה המובנית כדי לשתף כל דף אינטרנט בפרופיל המדיה החברתית שלך בלחיצה אחת בלבד. שיתוף שנעשה מעולם לא היה כל כך פשוט.

חפש מילים בתוך הדף

דפדפן UC מאפשר לך לחפש מילים מסוימות בדף אינטרנט. זה המקום בו תכונה זו בדפדפן UC מועילה. סטודנטים וכותבים רבים אוהבים את זה ומשתמשים בו באופן קבוע.

סורק קוד QR

אתה יכול לסרוק את קוד ה- QR של כל מוצר כדי למצוא מידע מפורט עליו. אתה יכול לגשת לסורק קוד QR בסעיף "כלים" על ידי בחירת "סורק קוד QR". זוהי תכונה שימושית מאוד אם אתה עובד בשיווק ורוצה לדעת על מוצרים שונים יותר..

סיכום

כעת, אנו מוכנים לעטוף את הכל. אתה מכיר את כל התכונות החיוניות ביותר של דפדפן UC. אני מקווה שנהנית ממאמר זה ותנסה את דפדפן UC לצרכים החינוכיים או העסקיים היומיומיים שלך. כל משתמש ימצא בזה משהו שימושי מכיוון שהמפתח עשה כמיטב יכולתו לספק את צרכי כולם. זוהי אלטרנטיבה מצוינת לאתרים אחרים, כמו Chrome, Opera, Firefox וכו '. אם גיליתם כמה תכונות שימושיות נוספות, יידעו אותנו בפרק התגובות. מידע כזה הוא בעל ערך עבורנו, ואנו נשתף אותו עם המשתמשים בהנאה רבה.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me