שירותי VPN הטובים ביותר 2017 – עניין של אבטחה ואמינות

[ware_item id=33][/ware_item]

כשמדובר בכלי אבטחה אבטחה ואמינות הם גורמי המפתח מכיוון שאתה מפקיד על כלים אלה מידע רגיש. רשת פרטית וירטואלית היא אחד מאותם כלי אבטחה המאבטחים את זהותך המקוונת ונתוני האינטרנט באינטרנט. לפני מספר ימים פרסמנו מאמר בנושא מדוע VPN נחוץ לטרנינג? מה שהתקבל היטב והמשתמשים שלנו ביררו אילו שירותים הם שירותי ה- VPN הטובים ביותר מכיוון שהם מודאגים מהמידע האישי שלהם.


מכיוון שיש הרבה שירותי VPN הזמינים בענף; זה מעלה שאלה של אמינות ואבטחה בקרב חברות. במאמר זה נדון באילו שירותי VPN מבוקשים, גורמי מפתח שהופכים שירות VPN לאמין, ונסביר את התכונות של שירותי VPN הטובים ביותר..

Contents

רשימת השוואת שירותי VPN הטובה ביותר לשנת 2017

 שירותי vpn הטובים ביותרexpressvpnlogoPureVPNסמנכVPN של חברת Ivacy
מקום פנמה איי בתולה בריטיים הונג קונג ארצות הברית הונג קונג
הצפנה 2048 סיביות SSL AES 256 סיביות AES 256 סיביות AES 256 סיביות AES 256 סיביות
פרוטוקולי אבטחה PPTP, L2TP, IPSec, OpenVPN, IKEv2 PPTP, L2TP, IPSec, SSTP, OpenVPN PPTP, L2TP, IPSec, OpenVPN, IKEv2, SSTP PPTP, L2TP, IPSec, OpenVPN PPTP, L2TP, IPSec, OpenVPN, IKEv2 (iOS), SSTP
מיקומי שרת 57 87 141 24 50
רוחב הפס & מהירות ללא הגבלה ללא הגבלה ללא הגבלה ללא הגבלה ללא הגבלה
תמיכה במערכת הפעלה חלונות, מק, לינוקס, אנדרואיד, iOS, נתבים חלונות, מק, לינוקס, אנדרואיד, iOS, נתבים חלונות, מק, לינוקס, אנדרואיד, iOS, נתבים חלונות, מק, לינוקס, אנדרואיד, iOS, נתבים חלונות, מק, לינוקס, אנדרואיד, iOS, נתבים
כניסות מולטי 6 מכשירים 3 מכשירים 5 מכשירים 5 מכשירים 5 מכשירים
מדיניות יומן אפס אין יומנים אין יומנים אין יומנים אין יומנים אין יומנים
אתר אינטרנט בקר בספק בקר בספק בקר בספק בקר בספק בקר בספק
מבצעים במבצע 72% הנחה על מכירת חורף מבצע של 36% הנחה 78% הנחה על מכירת חורף מבצעים של 52% הנחה 86% הנחה על מכירת חורף
מחיר

3.29 $ לחודש

8.32 $ לחודש

2.45 $ לחודש

3.33 $ לחודש

1.66 $ לחודש

תמיכה בביטקוין כן כן כן כן כן
התחייבות להחזר כסף 30 יום 30 יום 7 יום 7 יום 7 יום


קשורים:
ה- VPN הטוב ביותר לאירועים ושיתוף קבצים P2P 2017

תכונות בלעדיות שהופכות שירות VPN למיטבי

כל שירות VPN בענף מציע שתי פונקציות בסיסיות, קרי: הצפנה וסווג IP. מה שמפריד בין שירות ה- VPN הטוב ביותר לשאר הוא התכונות הבלעדיות שיש לו. אנו מציגים כמה מהתכונות הבלעדיות של שירותי VPN אמינים אלה.

שירותי vpn הטובים ביותר

NORDVPN | בחירת העורך | רשימת שירותי ה- VPN הטובה ביותר 2017

"השם NordVPN נוצר בהשראת האידיאלים הנורדיים המסמנים את הביטחון, האמון, החופש והחדשנות. זה משקף את האופן בו אנו מעריכים את חופש הלקוחות שלנו, כיצד אנו שואפים להיות חדשניים עם הטכנולוגיה שלנו ואיך אנו עובדים. "- NordVPN

החברה מתמקדת יותר ב'אבטחה 'ויש לה כמה מהתכונות הטובות ביותר שיכולים להיות לכלי אבטחה. לא רק שרתי ה- SSL המאובטחים שלהם מותאמים באופן אופטימלי עבורם סטרימינג ו P2P אבל גם מוגן עם אנטי DDoS ביטחון.

ל- NordVPN מיוחד TOR-over VPN שרתים שמעניקים לך את הכוח של TOR דרך שירות VPN לאבטחה חזקה וכך הוא מסיר את הצורך של דפדפן Tor. יתר על כן, אם אתה מרגיש שמהירות ה- TOR איטית אך בכל זאת רוצים אבטחה כפולה, היא מציעה גם פונקציה אחרת VPN-over-VPN בשם DoubleVPN.

קשורים: NordVPN פועל 72% הנחה על מבצע חורף כהצעת זמן מוגבלת. אתה יכול לתפוס 2 שנים מנוי ב- מחיר של אחד שנה ונמוכה 3.29 דולר לחודש עם 30 יום כסף בחזרה להבטיח.

אם אתה מעדיף ניידות והעבודה שלך תלויה יותר בנייד, אתה יכול להשתמש בפרוטוקול האבטחה האחרון שלהם IKEv2 המנטרת בצורה אינטליגנטית את ההתנהגות של כל שינוי ברשת ומתאימה אותו לשינויים מבלי לקרוס את חיבור ה- VPN. לקוח התוכנה מובנה נעילת רשת או מתג להרוג אינטרנט מה שעוצר את כל התעבורה באינטרנט למקרה שחיבור ה- VPN שלך יתנתק ובכך מונע את הדלפת הזהות האמיתית שלך.

שירות vpn הטוב ביותר

EXPRESSVPN | מיקום שני | רשימת שירותי ה- VPN הטובה ביותר 2017

"עשינו ExpressVPN כי אנו מאמינים שכולם, לא משנה מה רמת הניסיון הטכני שלהם, עליהם להיות מסוגלים להשתמש באינטרנט באופן חופשי ובטוח." - ExpressVPN

החברה מתמקדת יותר ב'ביצועים 'ובעלת השרתים המאובטחים ביותר ב- SSL בענף. השירות ממשיך לעדכן ולהתקין מיקומי שרת חדשים בכל שבוע כך שמשתמשיו יקבלו זמן פעולה של שרתים של 99.9 אחוזים. יש לו גם שירות לקוחות פעיל עם חינם צ'אט חי תמיכה בהתאמה לביצועים כאלה.

קשורים: ExpressVPN נמצא ב- מכירת הנחה של 36% לזמן מוגבל. אתה יכול לתפוס מנוי לשנה עבור נמוך ככל 8.32 דולר לחודש עם 30 יום כסף בחזרה להבטיח.

ExpressVPN הוא שירות VPN מסורתי אך מתמקד יותר במתן חוויית משתמש טובה יותר. לדוגמה, יש לו לקוח תוכנה פשוט וקל לשימוש עם פונקציות מובנות מתג להרוג אינטרנט, מבחן מהירות, ו מיקום חכם אשר בוחר את השרת הטוב ביותר האפשרי בהתאם לחיבור שלך. אם העבודה שלך תלויה יותר ברשת Point-to-Site (המשמשת בדרך כלל ב- Windows Azure), ל- ExpressVPN יש תמיכה עבור SSTP פרוטוקול אבטחה.

שירות vpn הטוב ביותר

PUREVPN | מיקום שלישי | רשימת שירותי ה- VPN הטובה ביותר 2017

"PureVPN נוצר במטרה היחידה לשמור על שלמות הפרטיות שלך באינטרנט ולהציע חופש אינטרנט מוחלט." - PureVPN

החברה מתמקדת יותר ב"חדשנות "ויש לה כמה מהתכונות החדשניות הטובות ביותר בענף. לא רק שרתי ה- SSL המאובטחים שלהם מותאמים באופן אופטימלי עבורם סטרימינג ו P2P אבל גם מוגן עם אנטי DDoS (בתשלום) ו חומת אש של NAT (בתשלום) אבטחה.

ל- PureVPN יש מיוחד מנהרת מפוצלת פונקציה שמעניקה לך את היתרון של ריבוי משימות על ידי הפרדת התעבורה באינטרנט לתנועה 'מוצפנת' ו'לא מוצפנת '.

קשורים: PureVPN פועל 78% ראש השנה מכירה כהצעה לזמן מוגבל. אתה יכול לתפוס מנוי לשנתיים במחיר של 1 עבור נמוך ככל 2.45 דולר לחודש עם 7 יום הכסף בחזרה להבטיח.

אם אתה משתמש במערכת ההפעלה Windows, אז נתב וירטואלי הפונקציה מאפשרת להמיר את המחשב הנייד או השולחן העבודה שלך לנתב וירטואלי ולהשתמש בו כדי להתחבר אל 10 מכשירים נוספים. ללקוח התוכנה יש מתג להרוג אינטרנט אוטומטית בחירת מטרה חכמה הפונקציה, בלחיצת כפתור בלבד, כלומר סטרימינג, אבטחה, גלישה וכו 'כדי להעניק לך חוויה בהתאמה אישית.

שירותי vpn הטובים ביותר

VPN VPN | מיקום רביעי | רשימת שירותי ה- VPN הטובה ביותר 2017

"אנו רוצים להאמין כי היישום שלנו של שכבות פרטיות ואבטחה הוא הפיתרון היעיל ביותר לבעיות בהן מתמודדים המשתמשים כיום. הפיתרון שלנו לפרטיות ואבטחה הוא לספק מנהרת VPN מאובטחת עם הצפנה סופר חזקה. "- PIA

גישה לאינטרנט פרטי היא המובילה בתחום שירותי VPN המסורתיים. יש לו שרתים מאובטחים על ידי SSL המותאמים במיוחד עבור סטרימינג ו P2P שיתוף קבצים. אם אתה משתמש VPN מזדמן אז ל- PIA VPN יש תוכניות תמחור אטרקטיביות ביותר בשוק.

קשורים: גישה לאינטרנט פרטי פועלת 52% הנחה מכירה לזמן מוגבל. אתה יכול לתפוס מנוי לשנה עבור נמוך ככל 3.33 דולר לחודש עם 7 יום הכסף בחזרה להבטיח. 

לקוח התוכנה פשוט ונוח לשימוש ובעל מובנה מתג להרוג אינטרנט ו חוסם פרסומות החוסם מודעות, תוכנות זדוניות ועוקבים. אם העבודה שלך תלויה בפרוקסי, אז גישה לאינטרנט פרטי מציע גרביים 5 פרוקסי.

שירותי vpn הטובים ביותר

IVACY VPN | מיקום 5 | רשימת שירותי ה- VPN הטובה ביותר 2017

"ב- Ivacy, ההמצאה נחקרת לאורך מחזור פיתוח המוצר שלנו. אנו מאמינים בחופש מקוון מלא, יחד עם ביטחון בלתי חדיר של המשתמשים שלנו. "- VPN של Ivacy

Ivacy היא החברה השנייה המונעת ביותר 'חדשנות' בענף ה- VPN. לא רק שהחברה היא מרכז המתיחה בגלל שלה רוב מחירים נוחים אך גם עם התכונות החדשניות שלה.

VPN של חברת Ivacy מציעה א DNS חכם תוסף למניעת דליפת DNS ומנתב את כל תעבורת האינטרנט שלך דרך שרתי ה- DNS הייעודיים שלו. לקוח התוכנה שלה קל לשימוש ופשוט עם הפונקציונליות מתג להרוג אינטרנט ו מנהרת מפוצלת כדי להפריד את תנועת האינטרנט שלך ל'לא מוצפנת 'ו'מוצפנת' כדי לאפשר לך ריבוי משימות.

קשורים: ה- VPN של Ivacy מופעל 86% חורף מכירה כהצעה לזמן מוגבל. אתה יכול לתפוס מנוי לשנתיים במחיר של 1 עבור נמוך ככל 1.66 דולר לחודש עם 7 יום הכסף בחזרה להבטיח

השרתים מאובטחים באמצעות SSL טכנולוגיה, IPv6 הגנה, ומותאם במיוחד עבור סטרימינג ו P2P שיתוף קבצים שעוזר לכם לעקוף את רוב המגבלה האזורית של אתרי אינטרנט.

אילו גורמי מפתח הופכים שירות VPN לאמין?

ישנם גורמי מפתח שונים שעליך להתמקד בהם בעת בחירת שירות VPN.

1. מדיניות יומן אפס

ישנם הרבה שירותי VPN חינמיים הרושמים את פעילויות האינטרנט שלך ומאפשרים לצדדים שלישיים כמו מפרסמים וסוכנויות מעקב ממשלתיות לגשת למידע הרגיש שלך. או ש- VPN בתשלום מבוסס במדינת המעקב כמו ארצות הברית עלולים לפעול על פי הכללים.

שירות VPN אמין צריך להקפיד על מדיניות ה- Zero-Log שמשמעותה ששרתי ה- VPN שלהם אינם רשאים לרשום פעילות אינטרנט כלשהי (למשל חותמות זמן, כתובות URL, קובצי Cookie וכו '). זה בסדר אם השירות משתמש בכמה יומני חיבור לא אישי תזמון השימוש בנתונים ותזמוני קישוריות לשמירה על השירות שלהם.

2. אמצעי תשלום ביטקוין

בכל פעם שאתה מבצע עסקה פיננסית מקוונת, הפרטים שלך נשמרים במאגר המידע של החברה וניתן לאתר אותם בכל עת. ביטקוין הוא אמצעי תשלום אנונימי המאפשר לאנשים לבצע את העסקאות המקוונות שלהם בצורה מאובטחת ואנונימית. להלן מדריך כיצד לקנות ביטקוין.

כדי להימנע מאחסון מידע רגיש במאגר המידע שלהם; שירות VPN אמין אמור להציע אמצעי תשלום ביטקוין כדי לשמור על מידע המשתמש שלו אנונימי ובלתי ניתן לעקוב. לא רק ביטקוין יעזור לך לקנות VPN באופן אנונימי, אלא גם עוזר ברכישות מקוונות אחרות.

3. שרתי VPN נפוצים עם רוחב פס לא מכוסה & מהירות

שירותים ואתרים מסוימים מופרדים למיקומים גיאוגרפיים ומגבילים את משתמשי האינטרנט לעקוף מגבלות גיאוגרפיות אלה על ידי חסימת פעילה של שרתי VPN. שירותי VPN אמינים צריכים להיות בעלי שרתי VPN רחבים במיקומי PRIME כדי לא רק לעקוף את המגבלות האזוריות, אלא גם לנהל את התנועה המאוכלסת של משתמשי אינטרנט..

שאלות נפוצות

שאלה - מהי רשת פרטית וירטואלית או VPN?

רשת וירטואלית פרטית היא טכנולוגיה המחברת בין שני מחשבים מרוחקים באינטרנט באמצעות חיבור פרטי. לחיבור פרטי זה מכונה לפעמים - מנהרה - המוצפנת באמצעות מספר אלגוריתמים להצפנה.

הטכנולוגיה הגיעה מהסביבה הארגונית בה לקוחות (עובדים) מתחברים למארח (רשת ארגונית) לעבודה ממקומות מרוחקים. מכיוון שהחיבור מספק פרטיות באינטרנט, שירותי VPN מסחריים רבים מספקים שרתי VPN המאפשרים ללקוחות גישה לאינטרנט באופן פרטי.

שאלה - כיצד VPN מאבטח את הנתונים שלי?

כשאתה נרשם לשירות VPN הוא מספק לך לקוח תוכנה המאפשר חיבור מאובטח ופרטי בינך לבין שרתי ה VPN המרוחקים הפזורים ברחבי העולם. הנתונים המועברים בינך לשרת מוצפנים לאחר מכן באמצעות אלגוריתמים והפרוטוקולים של הצפנה שונים.

שאלה - האם VPN חוקי?

כן. VPN חוקי לשימוש מכיוון שהטכנולוגיה מספקת אבטחה לרשת ארגונית ומגנה על הנתונים שלך מפני נזק.

שאלה - האם VPN מונע מ- ISP לעקוב אחר הנתונים שלי?

כן. מכיוון ש- VPN מצפין את הנתונים שלך באמצעות אלגוריתמים להצפנה כמו AES 256-bit, ספק שירותי האינטרנט שלך אינו יכול לפקח על נתוני האינטרנט שלך.

שאלה - האם VPN מונע מעקב המוני ממשלתי בלתי ממוקד?

כן. מאותן הסיבות שתוארו לעיל, מנהרת VPN מצפינה את כל הפעלת האינטרנט שלך מהמכשיר שלך לשרת VPN.

שאלה - האם זה בסדר לסמוך על ספק שירותי VPN?

זה משתנה בין ספק לספק. לחלק מספקי ה- VPN יש מדיניות פרטיות שקופה לגבי מה שהם יגבו ומה לא, בעוד שלחלק מהספקים יש מדיניות מוצלת והצהרות מעורפלות לגבי מה שהם יגבו. לכן, באחריותך לקרוא את מדיניות הפרטיות ותנאי השירות של כל ספק השירות המנוי מבוסס.

ש - האם אוכל להשתמש ב- VPN לצורך הזרמת ערוצים חסומים?

כן. אתה יכול להשתמש ב- VPN לא רק כדי לגשת לאתרים חסומים גיאוגרפיים אלא גם להזרים תוכן של שירותי סטרימינג חסומים כמו Netflix ו- Hulu. אתה יכול לעקוב אחר המדריך שלנו בנושא ה- VPN הטוב ביותר לסטרימינג.

מחשבות אחרונות

בחרנו בשירותי ה- VPN האמינים והטובים ביותר לאחר שבדקנו את מדיניות הפרטיות ותנאי השירות שלהם, וסקרנו את הלקוחות שלהם באופן מקוון. אמנם יש צורך להתקין אנטי-וירוס כדי לאבטח את המערכת שלך, אך יש צורך לבחור בשירות VPN אמין לאבטחת הזהות המקוונת ונתוני האינטרנט שלך. שירותי VPN המפורטים כאן מחמירים על מדיניות ה- Zero-Log שלהם ומציעים את התכונות הטובות ביותר האפשריות.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me