שירותי VPN בחינם הטובים ביותר (לחלוטין) 2018 [קבוע]

[ware_item id=33][/ware_item]

הרשת הפרטית הווירטואלית הידועה גם בשם VPNs הופכת להיות חיונית וכל משתמש צריך בעולם של ימינו. VPN משמש למספר מטרות שונות. זה לא רק שומר על פעילויותיך המקוונות ובטוחות על ידי הגנה על מודעת הפרטיות שלך שמצפינה את הנתונים שלך. אבל זה גם מאפשר לך לשנות את המיקום הגאוגרפי שלך כך שתוכל לגשת בקלות לכל תוכן חסום מכל פינה בעולם.


עם זאת, שירותי VPN בתשלום כדי לספק שירותים טובים בהרבה כמו לספק חיבור בטוח, מאובטח ופרטי, הגישה גישה חופשית לאינטרנט בחינם גיאוגרפית, אך כל השירותים הללו עולים כסף רב.

אבל מה אם כמה VPNs לגמרי בחינם לשימוש ואינם עולים לך אגורה אחת. כן! שמעת את זה נכון; עכשיו יש כמה VPNs שהם לגמרי בחינם לשימוש ואינם מציבים מגבלות חמורות מדי.

המילה '' חינם '' ב- VPNs בחינם נותנת השראה למשתמשים בדרך כלל והם נמשכים אליהם בדרך כלל. עם זאת, יתכן שזו לא גרסה נהדרת שגם לא תגיע עם כל הפיצ'רים, אך המשתמשים עדיין יימשכו רק בגלל שהם לא יצטרכו לשלם כסף.

בדרך כלל קיימות שתי נפילות קריטיות של VPNs בחינם שאולי לא שוות כמה דולרים בחודש שתחסוך על ידי בחירת מנוי בתשלום.

שירותי ה- VPN החינמיים מבצעים בדרך כלל את העבודה המינימלית הפשוטה והבסיסית עבור המשתמשים שלהם. הסיבה היא די פשוטה שהם לא מקבלים שכר עבור שירותיהם. במילים אחרות, זה אומר גם שיש להם מספר מוגבל של שרתים זמינים. לכן כל המשתמשים שלהם צריכים לשתף את מספר השרתים המועט שיש.

יתר על כן, שירות ה- VPN החינמי הללו אינו לוקח תשלום ישירות מהמשתמשים, אך הם צריכים להרוויח כסף. כדי להשיג צורך זה, ספקי VPN אלה לרוב לוקחים את נתוני האינטרנט של המשתמשים ומוכרים אותם לרשויות אכיפת החוק, מפרסמים ורשויות גבוהות יותר..

בנוסף לכל אלה, VPNs החינמיים לפעמים אינם דבקים בתנאים וההגבלות שלהם ומה ההבטחות שהם הבטיחו גם למשתמשים. בואו ניקח את הדוגמה של הולה VPN; הספקים במדיניות הפרטיות שלהם ציינו את זה בבירור כי הם לא מחזיקים יומנים ובטוח לחלוטין להשתמש בה. עם זאת, המציאות שונה לחלוטין. מרבית המשתמשים סיפקו ביקורות שליליות על VPN זה, ויתרה מכך, הוא הפר גם את מדיניות הפרטיות שלו על ידי מכירת מידע אישי של משתמשים ויומנים לצדדים שלישיים..

ישנן הרבה יותר סיבות לכך שלא מומלץ להשתמש בשירות VPN חינמי. במקום שירות חינם, משתמש יכול לבחור בשירות ניסיון בחינם המוצע על ידי ספקי VPN שונים. בדרך זו הם יוכלו לבדוק את ביצועיהם ואם הם לא מרוצים כך, הם יכולים גם להחזיר את הסכום שלהם.

5 רשימת ה- VPN החינמית הטובה ביותר:

כאן אנו מספקים לכם את מיטב שירותי ה- VPN החופשיים הזמינים כיום. רשימנו רשימה של חמש VPNs הטובים ביותר בחינם והדגשנו את השימוש הטוב ביותר עבור כל אחד מהם, כך שתוכלו במהירות להחליט איזה מתאים ביותר לפי הצורך שלכם..

VPN חינם מגבלות
VPN של מגן נקודה חמה 500 מגה בייט
VPN של TunnelBear 500 מגה בייט לחודש
Hide.Me VPN העברת נתונים של 2 ג'יגה-בתים בחודש
VPN ב- Windscribe -העברת נתונים של 10 ג'יגה-בתים בחודש
להתחבא. איש VPN שימוש בנתונים של 2 ג'יגה-בייט בחודש
VPN של בטרטנט ללא גבולות

מגן נקודה חמה:

Hotspot Shield הוא ה- VPN החינמי הטוב ביותר שסייע למיליוני אנשים בתקופת הצורך שלהם. הוא שימש לעתים קרובות בזמן ההפיכה בטורקיה ובאביב הערבי. המשתמשים מקבלים גישה חופשית לא רק ל- VPN אלא גם כתוסף Chrome.

ה- VPN של מגן Hotspot מציע למשתמשים גרסה פנטסטית בחינם. זה ייתן לך שימוש בנתונים של 500MB ליום. אם כי, זה די מובן שזה לא יספיק לסטרימינג או לסיבוב. אבל זה יעבוד בצורה מושלמת אם ברצונך לבטל את החסימה של אתר כלשהו או אם ברצונך לשמור על הנתונים שלך מוגנים בדרך כלל תוך שימוש ב- Wi-Fi ציבורי.

הגרסה החינמית של Hotspot Shield תאפשר לך להתחבר למכשיר אחד בלבד. יתר על כן, אתה יכול גם להשתמש בשרת אחד בארה"ב. בכך, לא תוכל לקבל גישה לנטפליקס, הולו או לאתרי סטרימינג אחרים. עם זאת, אתה עדיין יכול לגשת ל- YouTube, Facebook, או לאתרי מדיה חברתית אחרת שעשויים להיחסם באזור שלך. כמו כן, זה תואם לכל מערכת ההפעלה הראשית.

יתרונות:

 • זה מספק הצפנת נתונים אמינה.
 • משתמשים יכולים לקבל גישה נוחה לתכנים חסומים.
 • זה כן תומך במיילים.

חסרונות:

 • זה יכול להתחבר למכשיר אחד בלבד.
 • זה מוגבל ל 500 מגה בייט.
 • זה מגיע עם מודעות.

https: //www.hotspot -shield

מנהרת לוב:

גרסת ה- VPN בחינם של TunnelBear היא הבחירה המושלמת למתחילים. זהו ה- VPN הכי ידידותי למשתמש. עם זאת, המשתמשים מוגבלים ל 500 נתונים שימוש בחודש. אם המשתמש מציץ אודות החברה כך, יוכל לקבל נתונים נוספים של 1 GB בכל חודש.

ה- VPN נרכש לאחרונה על ידי McAfee וכעת יש לו המשאבים הנוספים הנוספים המגיעים עם ארגון משמעותי להמשיך בפיתוח שדרוגי האבטחה והפרטיות ל- VPN שלהם. זה בטוח לשימוש ומאובטח לחלוטין לביטול החסימה של חדשות. כמו כן, זה לא שומר על מידע אישי על משתמשים ורישומי גלישה.

יתרונות:

 • אין מודעות קופצות.
 • זה מספק ידידותי למשתמש
 • אין רישומי IP ונתונים.

חסרונות:

 • הוא מציע מעט מאוד הגדרות מתקדמות.
 • זה מספק גישה מוגבלת לשרתים.
 • זה לא עובד טוב עם נטפליקס.
 • זה מוגבל ל 500 מגה בייט לחודש.

https://www.tunnelbear.com/

להתחבא. אני:

הסתר. אני הוא VPN מבוסס מלזיה המספק שירות חינם מבריק. המשתמשים מוגבלים רק למיקומי שרת, כלומר קנדה, סינגפור והולנד, והם מורשים להשתמש ב -2 GB של נתונים בחודש לשימוש חופשי במהירות של עד 80 מגהביט לשנייה..

בגלל היעדר מיקומי שרת, VPN זה אינו מתאים לביטול חסימה של תכנים ברחבי העולם. אם אתה מחפש שרתים בארה"ב או בבריטניה, הסתר. אני לא בחירה טובה. עם זאת, הסתר. לי מדיניות פרטיות נחרצת המספקת הצפנה חזקה לשמירה על אבטחת הנתונים שלך.

יתרונות:

 • זה גם ללא מודעות וכריתת עצים.
 • זה מספק תמיכה מלאה ללקוחות.
 • זה מציע מהירות חיבור הגונה.

חסרונות:

 • אין גישה ל- VPN פתוח.
 • זה מוגבל רק לשלושה שרתים, ואין שרת זמין בארה"ב, בריטניה ואוסטרליה.
 • מגבלת 2 GB אינה מספיקה לפעילויות שונות כמו סטרימינג, סיקור ופעילויות כבדות אחרות.

https://hide.me

רישום רוח:

בהשוואה ל- VPNs אחרים בחינם, VPNs ב- Windscribe הוא האפשרות הטובה ביותר לנסות. ה- VPN החינמי בחינם ב- Windscribe מאפשר שימוש בנתונים של -10 GB בחודש. יתר על כן, הוא שומר על אפס יומני, מספק הצפנה חזקה מה שהופך אותו למושלם לפרטיות וביטחון.

ה- VPN החינמי של Windscribe זמין במכשירים ללא הגבלה. יש לו 11 מיקומי שרת לבחירה. בנוסף לכל זה, אתה יכול גם לגשת לתכונות חומת האש שלהם וחסימת המודעות. כל התכונות הללו הופכות את Windscribe ל- VPN מצטיין בכל הזמנים.

יתרונות:

 • זה מספק מהירות מהירה מעולה.
 • זה נותן גישה לשרתים שלהם ביותר מעשרה
 • זה לא שומר יומנים.

חסרונות:

 • העברת הנתונים מוגבלת.
 • אינך יכול לקבל גישה לכל השרתים.

https://windscribe.com/

HideMan VPN:

ה- Hide Man VPN הוא עוד VPN בחינם מצוין. למשתמש מותר לארבע שעות גישה חופשית בשבוע. זהו VPN מבוסס בלונדון המגביל את רוחב הפס שלו ל -2 GB של שימוש בנתונים בחודש.

יתרונות:

 • זה בחינם לארבע שעות בכל שבוע.
 • זה מספק הצפנה מוצקה.
 • יש לו תוכנה אינטואיטיבית וחוצה פלטפורמות.

חסרונות:

 • הגרסה החינמית היא מינימלית.
 • זה מדליף DNS.
 • יומני המשתמשים מועברים ולרוב נשמרים במשך 14 יום.

https://www.hideman.net/

בטרנט:

VPN של Betternet חינמי לנצח. ה- VPN החינמי הוא פלטפורמת מולטי פלטה בחינם המאפשרת למשתמשים להתחבר לאינטרנט באופן אנונימי. ה- VPN משמש מסיבות שונות כמו מעבר להגבלה גאוגרפית ולהימנע ממעקב. כמו שירותי VPN רבים אשר כרוכים בתשלום שנתי, ל- VPN Free Betternet אין עלות שנתית.

זו אפליקציה אשר בלחיצה אחת מתחברת ל- VPN ומאפשרת גישה בעת הצורך. אין צורך במודעת רישום וגם אין כובעי נתונים. כל התכונות הללו ניתנות על ידי פרסומות מזדמנות ואפילו גרסת פרימיום מקודמת שהיא די ניתנת לניהול ודיסקרטיות.

אם אתם מחפשים אחר אירוע כלשהו, ​​השתמשו ב- VPN בחינם של Betternet כדי ליהנות מחוויה מושלמת.

יתרונות:

 • אין מגבלות נתונים.
 • זה בחינם.
 • זה לא מגביל נתונים.

חסרונות:

 • זה איטי בהרבה מגירסאות בתשלום.

https://www.betternet.co/

ישנן אפשרויות הגונות שונות כשמדובר ב- VPNs בחינם. עם זאת, ה- VPN החינמי אינו פועל ללא הסיכונים והחסרונות שלהם. אם אתה מרוצה ואם זה עובד בשבילך כך, כך גם עם זה. הורד ותיהנה מהחוויה שלך. אבל אם אתה מודאג מהסיכונים של VPNs בחינם כך, אתה יכול גם לנסות את ה- VPN הטובים ביותר עם אפשרויות ניסויים בחינם..

ה- VPN החינמי הטוב ביותר עבור iPhone:  

השימוש ב- VPN מאט בהדרגה את מהירות האינטרנט באמצעותה תוכלו לגשת לרשת, אך עדיין מומלץ להשתמש בשירות ה- VPN. זה טוב להשתמש בשירות VPN במיוחד אם אתה גולש ברשת ציבורית. שירותי VPN מאפשרים לך גם גישה לאתרים מוגבלים גיאוגרפית שאחרת לא תוכל לגשת אליהם.

על כל משתמשי האייפון לעבור גם ל- VPN. מכשירי אייפון כאשר הושק לראשונה כך, הם היו ידועים בביטחון שלם, אך עם הזמן מכשירי האייפון התמודדו עם מספר סוגיות בנושא פרטיות ובטיחות ברשת. כמו כן, ה- FBI פרץ את מכשיר האייפון של טרוריסטים ופושעים שאפל מסרבת לפתוח.

בנסיבות כאלה, כל משתמשי האייפון מיהרים לכיוון VPNs לטובת בטיחות והגנה טובה יותר. הם הצפנו את כל סוגי תעבורת הנתונים הנכנסת והיוצאת מהמכשירים שלהם. כתוצאה מכך, הם הבטיחו עצמם מפני מעקב ממשלתי, פושעי רשת ומבעיות פרטיות של ספק שירותי האינטרנט.

משתמשי האייפון משיגים יתרונות רבים באמצעות VPNs. הם יכולים לבטל בקלות חסימת מספר אתרים, יכולים לעבור את המגבלות הגיאוגרפיות, לשפר את חוויית המשחק המקוונת שלהם ויכולים להזרים לסרטונים ותכנים חסומים, ורבים אחרים.

להלן מספר VPNs בחינם הטובים ביותר שמשתמש באייפון יכול לנסות.

 

VPN חינם

 

מגבלות

 

מהיכן להגיע?

מנהרת דוב

500 מגה בייט לחודש

https://www.tunnelbear.com/apps/ios

VPN מאת SurfEasy

250 מגה בייט

https://www.surfeasy.com/en/

VPN במגע

ללא הגבלה

https://www.vpnintouch.com/

מגן נקודה חמה

500MB ליום

https://www.hotspotshield.com/vpn/vpn-for-iphone/

בטרנט

ללא הגבלה

https://www.betternet.co/iphone-vpn/

VPNs החינמיים הטובים ביותר לטלפונים אנדרואיד:

כמו מיטב ה- VPN החינמי הטוב ביותר עבור מכשירי אייפון, באותו אופן, ישנם מספר שירותי VPN הזמינים בחנות Google Play עבור משתמשי אנדרואיד ובוודאות שאתה עלול להתבלבל וזו הבחירה הנכונה. אם גם אתם עוברים את אותו המצב, אל תדאגו אנו מספקים לכם את שירותי VPNs החינמיים הטובים ביותר עבור משתמשי אנדרואיד, שבוודאי יעזרו לכם.

 

 

VPNs בחינם

 

מגבלות

 

מהיכן להגיע?

מנהרת דוב

500 מגה בייט לחודש

https://www.tunnelbear.com/

VPN ל- Finch

3 GB לחודש

https://www.finchvpn.com

פרוטון VPN

גלישה ללא הגבלה

https://free.protonvpn.com/

סופר VPN

ללא הגבלה

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jrzheng.supervpnfree

גע ב- VPN

ללא הגבלה

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.northghost.touchvpn

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me