ה- VPN החינמי הטוב ביותר עבור Firefox, Chrome, Safari 2019

[ware_item id=33][/ware_item]

עודכן לאחרונה 14 ביולי 2019


שירות VPN טיפוסי הוא זה שמספק לך תכונות מתקדמות יותר ופרוטוקולי הצפנה טובים יותר. כמו כן, יש להם אפשרויות עצומות עבור הלקוחות שלהם; עם זאת, הם מעט מורכבים בהגדרה וניהול, במיוחד עבור אלו החדשים בטכנולוגיית VPN.

מצד שני, סיומת VPN היא לרוב שירות חינמי המוצע על ידי הדפדפנים. ואילו, לרוב קל להתקין תוסף VPN חינמי ומתחבר אליו בזמן השימוש. כמו כן, הדפדפנים הפופולריים כמו כרום, פיירפוקס ואופרה לרוב מספקים למשתמשים שלהם כפתור גישה להרחבה כדי לספק פיתרון ברז אחד לפתיחת ה- VPN.

VPNs בקנה מידה מלא הם פיתרון נהדר עבור אלו המחפשים פיתרון קבוע לכל בעיות הפרטיות שלהם, כולל הזרמת תוכן מוגבל, סיקור ושיתוף קבצים P2P ורצונות אחרים הדורשים מגבלות הורדה אדירות. עם זאת, הרחבת VPN בחינם היא אלטרנטיבה קלה לשימוש מזדמן וצורכת פחות מקום מבלי להשפיע על מהירות הרשת.

כדי לספק את קוראינו וכדי לספק להם פיתרון קל, בחרנו כמה מהרחבות ה- VPN החינמיות הפופולריות ביותר הזמינות עבור Chrome, Firefox ואופרה. קריאת קריאה עשויה לספק לך תובנה טובה יותר עליהם ותעזור לך להתחשב.

הרחבת ה- VPN הטובה ביותר עבור FireFox שלך:

להלן התוספות הטובות ביותר ל- VPN שאתה מקבל אותה בחינם ומתקינים בדפדפן Firefox.

1 - Zenmate - VPN לאבטחה ופרטיות

ה- VPN החינמי הטוב ביותר עבור Firefox, Chrome, Safari 2019

 • נתונים ללא הגבלה עם שירות VPN בחינם
 • אין מדיניות יומן
 • נתמך ב- Windows, OSX, Android ו- iOS

Zenmate בהיותה סיומת פופולרית ל- VPN חצה אבן דרך אדירה של 41 מיליון משתמשים לדבריהם. זהו שירות VPN חינמי שבסיסו בגרמניה והוא יעיל עם כל הדפדפנים הפופולריים כמו Chrome, Firefox ואופרה.

היתרון הגדול ביותר שיש למשתמשים ב- Zenmate הוא שהם לא צריכים לעמוד במגבלות הנתונים המתסכלים שיש לרוב VPNs החינמיים. כמו כן, משתמש בזמן שהוא מחובר לתוסף VPN זה חווה שירות ידידותי למשתמש וישר קדימה. Zenmate VPN מאפשר לך לגשת לאתרים ותכנים חסומים שעבורם הם מספקים מתגי מיקום.

עם זאת, ישנם רק ארבעה מיקומי שרת המוצעים עם שירות ה- VPN החינמי וייתכן שתתמודד עם פרסומות פולשניות במהלך הגלישה. ואילו מעבר לשירות הפרימיום עשוי להביא אותך לחוויה משופרת בהרבה עם ההתקדמות בכל תכונה.

הורד: Zenmate כהרחבה של Chrome, הרחבת פיירפוקס ותוספת לאופרה כאן.

2 - DotVPN - טוב יותר מ- VPN

ה- VPN החינמי הטוב ביותר עבור Firefox, Chrome, Safari 2019

 • קל לשימוש
 • חומת אש משולבת חוסמת את כל החיבורים הנכנסים למכשיר שלך
 • מהירות בלתי מוגבלת ורוחב פס

DotVPN הוא תוסף VPN בחינם עם שפע של תכונות כולל טענה של הספק כי הוא מסוגל 'לבטל את חסימת האינטרנט כולו'. זהו אחד ה- VPN הקלים ביותר להפעלה, כלומר אתה יכול פשוט להפעיל אותו בלחיצה אחת בלבד.

המשתמשים ב- DotVPN מסופקים עם קידוד מפתחות של 4096 סיביות שהוא גדול פי 2 מהתקן הבנקאי. ישנן מספר תכונות נוספות שאינן חריגות עם מרבית תוספי ה- VPN החינמיים. לדוגמה, DotVPN מגן על הנתונים שלך דרך הגנות חומת אש יחד עם חוסם המודעות, הגשש והניתוח. אתה מסופק גם עם הנתונים הסטטיסטיים המציגים את מספר המודעות, הגששים, התקפות הרשת והניתוח שנחסמו בשבוע האחרון.

DotVPN הוא סיומת VPN אפקטיבית; עם זאת, אתה עלול להיתקל בקשיים בעת ביטול החסימה של אתרים מסוימים. כמו כן, הגרסה החינמית אינה מאפשרת לך לבחור מיקום שרת לפי בחירתך. במקום זאת, הם מקצים לך את השרת המהיר יותר מאשר משנה אותו באופן אוטומטי.

הורד סיומת DotVPN Chrome, הרחבת Firefox ותוסף לאופרה כאן.

3 - VPN Hola - VPN חינם ללא הגבלה

ה- VPN החינמי הטוב ביותר עבור Firefox, Chrome, Safari 2019

 • גש לאתרים חסומים
 • נטול פרסומות

VPN של Hola קיבלה תשומת לב עצומה מצד netizens והגיעה לעשרה מיליון הורדות לפי האתר. VPN של Hola הוא סוג VPN שונה לחלוטין המעביר תנועה דרך המשתמשים שלו במקום רשת השרתים.

באמצעות VPN של Hola תוכל לבטל את החסימה של אתרים או תוכן מצונזר במדינה, חברה או בית ספר שלך עם שירותים בחינם לחלוטין. כמו כן, אין צורך להוריד סיומת או שירות נוספים באמצעות VPN זה בחינם כדי לשפר את הפונקציונליות. זהו שירות VPN חינמי לחלוטין ללא מגבלות רוחב פס. עם זאת, יש לו כמה בעיות פרטיות אך הן טובות למטרה המסחרית.

אתה יכול הורד תוסף Chrome VPN של Hola, תוסף פיירפוקס ותוספת לאופרה כאן.

4 - VPN Surfeasy - אבטחה, פרטיות, ביטול חסימה

ה- VPN החינמי הטוב ביותר עבור Firefox, Chrome, Safari 2019

 • מסכות את כתובת ה- IP שלך
 • קל לשימוש
 • מגן על האבטחה שלך בנקודות חמות של Wi-Fi

SurfEasy VPN הוא VPN מבוסס קנדה וחברת תוכנה של אופרה. VPN זה, בשונה משאר שירותי ה- VPN החינמיים האחרים, טוען כי מדיניות אי-יומן ברורה עבור לקוחותיו ומאפשרת לך גלישה אנונימית באינטרנט. ל- SurfEasy VPN השרתים שלה ב 13 מדינות המספקים כמות מספקת של תוכן גלישה מכל רחבי העולם.

עם זאת, עבור מנוי ללא הגבלה ותכונות מתקדמות יותר המשתמשים צריכים לעבור לתכנית פרמיה ללא הגבלה. עבור רוחב פס מוגבר המשתמשים יכולים לחלוק אותו עם חבריהם ועל ידי הוספת מכשירים נוספים לחשבונם.

על פי האתר, ה- SurfEasy VPN השיגה יותר מ -14 מיליון הורדות מכל רחבי העולם.

הורד אתה יכול לקבל הרחבת SurfEasy VPN Chrome, תוסף פיירפוקס ותוספת לאופרה כאן.

5 - VPN של Browsec - VPN חינם ובלתי מוגבל

ה- VPN החינמי הטוב ביותר עבור Firefox, Chrome, Safari 2019

 • חיבור קל ללחיצה אחת
 • מהירות חיבור עד 100 מגה ביט / שניה
 • מצפין תנועה

VPN של Browsec הוא תוסף VPN חינמי פופולרי טוען כי הוא מהימן על ידי יותר משני מיליון לקוחות בכל רחבי העולם. זה מאפשר לך לגשת לתוכן החסום באמצעות שינוי IP. קל לשימוש וניתן לניהול בקלות תוסף VPN בחינם המציע ארבעה מיקומים וירטואליים כולל בריטניה, ארצות הברית, סינגפור והולנד..

יתרון יוצא דופן שרוב ה- VPN החינמי אינו מספק הוא הנתונים הבלתי מוגבלים המוצעים על ידי ה- VPN של Browsec..

להלן סקירה מפורטת יותר של Browsec & אלטרנטיבות

אתה יכול הורד סיומת VPN בחינם של Browsec עבור Chrome, Firefox ואופרה כאן.

שפר את חווית הגלישה שלך עם הרחבת VPN

אלה היו כמה מהתוספים הטובים ביותר ל- VPN שזכו לתגובה חיובית ביותר מצד משתמשים בכל רחבי העולם. עם זאת, אלה שמוכנים לקבל VPN כפתרון שלם לפרטיותם חייבים לבדוק את ספקי ה- VPN הטובים ביותר במקום לעבור לשירותי הפרימיום של סיומת ה- VPN החינמית הנוכחית שלהם..

הסיבה לכך היא שתוסף VPN עובד פחות או יותר זהה ויש להם מדיניות פרטיות לא ברורה שעלולה להשפיע על משתמשי האינטרנט המחפשים פתרון פרטיות קבוע ויעיל..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me