אפליקציית הטורנט הטובה ביותר לאנדרואיד 10 האפשרויות הטובות ביותר

[ware_item id=33][/ware_item]

על פי ההערכה, ליישומי אנדרואיד טורנט ישנם גורמים שיכולים להשפיע לרעה על פונקציונליות המכשיר באמצעות תוכנות זדוניות או סוג אחר של וירוסים. למרות הידוע בשמצה זה, המגמה לשימוש באפליקציית הטורנט לאנדרואיד היא יוצאת דופן.


לכן יש צורך להשתמש באפליקציית הטורנט הטובה ביותר עבור אנדרואיד בכדי למזער את הסיכוי לאיום פוטנציאלי כלשהו.

הורדות Torrent עבור אנדרואיד שונות עבור לקוחות הטורנט הטובים ביותר לשולחן העבודה, שכן הצרכים עבור אנדרואיד שונים. לפיכך, רוב האפליקציות עליהן נעסוק במאמר זה הן שיש בהן תכונות כמו שליטת רוחב פס על ידי מתן הורדות באמצעות Wi-Fi בלבד.

10 אפליקציות הטורנט הטובות ביותר עבור אנדרואיד

להלן יישומי הטורנט המובילים והטובים ביותר להורדת טורנטים במכשירי אנדרואיד.

1 - Flud | הורד אפליקציה

אפליקציית סיקור אנדרואידFlud היא האפליקציה הפופולרית והמבולחת ביותר בקרב משתמשי האנדרואיד. באמצעות אפליקציית אנדרואיד סיקור זו, תוכלו להוריד כל קובץ המתארח בפרוטוקול ישירות לטלפון או לטאבלט אנדרואיד שלכם.

יש לו ממשק פשוט וברור שנחוץ הרבה כשאתם משתמשים באנדרואיד. כמו כן, התכונה מסייעת בניהול והורדה טובים יותר של קבצי טורנט גדולים.

חוץ מזה, Flud תומך בפרוטוקולים שונים, קישורי מגנטים, מגוון נושאים, תמיכה בעדכוני RSS ותמיכה בקבצים גדולים.

לפלוד יש גרסאות חינמיות כמו גם בתשלום שיש לה כמעט פונקציונליות זהה. עם זאת, הגרסה בתשלום הינה ללא מודעות, והגרסה החינמית של פלוד נתמכת.

2 - aTorrent | הורד אפליקציה

אפליקציית אנדרואיד אטורנטaTorrent הוא אפליקציה מודרנית עם עיצוב מתקדם ועם זאת פשוט יותר, שבהחלט ראוי להיות אחת האפשרויות המובילות עבור אפליקציית הטורנט הטובה ביותר עבור אנדרואיד..

כמו אפליקציות אחרות שהוזכרו, aTorrent מאפשרת גם הורדה במצב Wi-Fi בלבד. אפליקציה זו אינה עמוסה בתכונות אלא כוללת דרישות חיוניות כמו תמיכה בכרטיסי SD חיצוניים, מיקומי אחסון, הורדה מקבילה ועוד ועוד..

יתר על כן, ל- aTorrent יש תיבת דו-שיח לחיפוש טורנטים, תמיכה בקישור מגנט, אפשרות לפתיחת סיקור ישירות מדפדפן, תמיכה בפרוטוקולים שונים, DTH ו- DTH מתקדם..

זה בחינם עם מודעות אבל אם אתה רוצה גרסה ללא מודעות, אתה צריך לשלם $ 1.99.

3 - FrostWire | הורד אפליקציה

אפליקציית הטורנט הטובה ביותר לאנדרואיד 10 האפשרויות הטובות ביותראם אתה מעוניין באפליקציית אנדרואיד סיקור מודרנית, כנראה ש- FrostWire היא הבחירה הטובה ביותר עבורך. יחד עם תכונות בסיסיות, אפליקציה זו מציעה נגן מוסיקה, דפדפן מדיה וצ'אטים מקוונים תוך כדי הורדת קבצי סיקור.

תכונה אחת המבדילה שאולי לא תקבל לרוב אפליקציות הטורנט היא ללא מודעות. FrostWire הוא קוד פתוח הכולל תמיכה לקבצי טרנט וקישורי מגנט.

יש מנוע חיפוש מובנה, תמיכה בהאזנה לרדיו מקוון ושיתוף קבצים עבור משתמשי FrostWire.

4 - FuTorrent | הורד

פו-טורנט אנדרואידFuTorrent היא אחת האפליקציות החדשות אך היא עדיין מצליחה להיות אחת מאפליקציות הטורנט הטובות ביותר עבור אנדרואיד. האפליקציה תומכת במספר פרוטוקולים בסיסיים יחד עם התאמות אישיות להורדה מרובות.

באמצעות אפליקציית סיקור זו תוכלו להגדיר את מהירות ההעלאה וההעלאה של סיקור הטורנטים, את המספר המרבי של טורנטים וביצוע הורדות במצב Wi-Fi בלבד ותכונות בסיסיות אחרות.

יש חיפוש מבול, אך הוא לא ממש יעיל. כמו כן, הגרסה החינמית מכילה מודעות והיא אינה זמינה בחנות Google Play. עם זאת, אתה יכול להשיג את גרסת ה- FuTorrent נטולת המודעות מחנות Google Play.

5 - torrent | הורד

אפליקציית הטורנט הטובה ביותר לאנדרואיד 10 האפשרויות הטובות ביותרtTorrent הוא פשוט כמו גם אפליקציית אנדרואיד סיקור פעיל הכוללת תכונות שונות. התכונה הטובה ביותר של tTorrent היא ההצפנה יחד עם ממשק אינטרנט התומך ב- Transdrone ו- Transdroid.

אפליקציה זו מאפשרת לך לשנות את הגדרות ההורדה ותומכת במגוון פרוטוקולים כולל תמיכה בקישורי מגנט, סיקור נטול tracker (DHT), RSS, סינון IP, פרוקסי (HTTP, SOCKS) וכו '..

tTorrent מציעה גם גרסת מקצוען וזולה יחסית למחיר של $ 1.99.

6 - uTorrent | הורד

utorrent - אפליקציית אנדרואידuTorrent הוא לקוח הטורנט, שהוא הידוע והמשמש ביותר מבין כל הורדות הטורנטים. זהו אחד מלקוחות השטף הוותיקים ביותר שהוא קל מאוד. בשל תכונה זו, היא עובדת ממש טוב כאשר מורידים כלקוח סיקור עבור אנדרואיד.

התכונות כוללות הורדת Wi-Fi בלבד, תמיכה בפרוטוקולים שונים ואפשרות לבחור את מיקום האחסון.

uTorrent היא אפליקציית סיקור פשוטה המאפשרת לך להתחיל, לעצור, להשהות, להקליט ואפילו להוסיף ולהפיל קישור מגנט לסיקור דרך הכפתורים בראש הלקוח. יש תיאור ברור של סטטיסטיקת הסיקור שלך כולל המידע המפורט על מהירות ההורדה וההעלאה.

בשונה מגרסת שולחן העבודה שלה, אפליקציית ה- Android של uTorrent מאפשרת הורדה ללא הגבלה. עם זאת, הגרסה החינמית של uTorrent נתמכת במודעות, והגרסה המקצועית היא $ 3.99.

7 - TorrDroid | הורד

אפליקציית הטורנט הטובה ביותר לאנדרואיד 10 האפשרויות הטובות ביותרהאפליקציה מציינת את עצמה כלקוח סיקור במנוע החיפוש. הסיבה לכך היא שה- TorrDroid מספק לך דרך ללא טרחה לחפש ולהוריד סיקור.

אפליקציית אנדרואיד סיקור זו כוללת את התמיכה לבחירה עבור הורדות קבצים בודדות מתוך סיקור, שיתוף קישורי מגנט, קביעת מגבלות הורדה והעלאה ופרוטוקולים שונים..

יתר על כן, לקוח TorrDroid תומך בהורדה רציפה אשר ניתן להשתמש בהם להפעלת קבצי וידאו לפני סיום הורדתם.

TorrDroid הוא פשוט וקל לשימוש.

8 - Vuze | הורד

אפליקציית הטורנט הטובה ביותר לאנדרואיד 10 האפשרויות הטובות ביותרVuze הוא לקוח סיקור מועדף על שולחן העבודה וגם על פלטפורמת האנדרואיד. יש לו מודול חיפוש מובנה יחד עם קבצים רבים במסד הנתונים שלו ויכולת להתחבר עם P2P ורשתות טורנט אחרות. זה הופך את חיפוש הורדת הקבצים לקל וגדל משמעותית עבור המשתמשים.

עם Vuze, אתה יכול לשלוט על מהירות ההורדה וההעלאה של סיקור, עם זאת, זה מספק את האפשרות להזרים וידאו ושמע חי ללא הורדה..

ל- Vuze תכונות שיתוף קבצים יעילות ונגן מדיה המנגן וידיאו באיכות HD.

9 - aDownloader | הורד

אפליקציית הטורנט הטובה ביותר לאנדרואיד 10 האפשרויות הטובות ביותרaDownloader מאפשרת לך להעביר את קבצי הטורנט מהמחשב לכרטיס ה- SD של הטלפון שלך ב- Android ולפתוח אותם באמצעות aDownloader.

כמו כן, בדפדפן אנדרואיד תוכלו להוריד את קישור הטורנט דרך העיתונות הארוכה ואז לבחור 'קישור שיתוף', ולבסוף aDownloader.

זוהי אפליקציית אנדרואיד סיקור פשוטה המודיעה לך בסיום ההורדה, ויש גם אזור התראה המציג את התוכניות המתמשכות. הגרסה החינמית ליישום זה מכילה מודעות.

10 - טורנדו | הורד

אפליקציית הטורנט הטובה ביותר לאנדרואיד 10 האפשרויות הטובות ביותרטורנדו עובד קצת שונה בהשוואה ללקוחות אנדרואיד סיקור אחרים. כלומר, זה מחבר אותך למחשב במקום להוריד סיקור בכוחות עצמו.

הסיבה העיקרית לעבוד בצורה זו היא למגר את העומס מהמחשב שלך באמצעות פנוי מקום וכוח. הטורנאדו עובד עם לקוח הטורנט החביב, שידור.

Torrnado מאפשר לך לרשום, לסנן, לחפש ולמיין טורנטים. חוץ מזה, אתה יכול לראות סטטיסטיקות על פעילויות באתר ומחזור החיים יחד עם היכולת לפקח ולהגביל את המהירויות הגלובליות. הגרסה החינמית שלה היא ניסיון. עם זאת, הגרסה המלאה היא במחיר של 2.90 $.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me