8 לקוחות הטורנט הטובים ביותר לשימוש בתוכנה

[ware_item id=33][/ware_item]

אימה היא דרך מועדפת להורדת קבצים גדולים כולל סטרימינג דברים וזה בעיקר בגלל הכדאיות שהיא מספקת למשתמשים.


עם זאת, התהליך עלול להיות טרדני ומסובך אצל לקוח סיקור שגוי. לכן עליכם למצוא הורדת סיקור נכונה לפני המעבר להוריד קובץ סיקור.

מהו לקוח טורנט?

לקוח סיקור או מוריד סיקור הופך את המחשב האישי שלך לחלק בנחיל שבו הנתונים משותפים באמצעות שניהם, הורדה והעלאה.

לקוח טורנט משתמש בעיקר בפרוטוקול BitTorrent כדי להוריד קבצים ולהקים שירות תקשורת בין עמיתים לעמית. במילים פשוטות יותר, היא מאפשרת שיתוף של קבצי סיקור בין כל העמיתים המחוברים ברחבי העולם המופעלים על ידי אותו פרוטוקול.

המשתמשים - שמורידים או הורידו את אותו הקובץ - מחוברים פונקציונליות של החלפת גשמים מאפשרת ובאותה עת שמשתמש מוריד כמו גם מעלה או עוזר לאחרים להוריד את הקובץ. כתוצאה מכך, תהליך הורדת הקבצים הגדול הופך ליעיל ומהיר יותר.

לקוח הטורנט מסייע גם להרכיב את החלקים והקצרים של קובץ הטורנט שהורד מטורנטים שונים.

תוכלו לקרוא את המאמר בנושא "כיצד פועל סיקור" בכדי להבין לעומק את תהליך הטרנינג.

1 - לקוח BitTorrent

ביטורנטBitTorrent הוא הלקוח הפופולרי ביותר והוותיק ביותר של סיקור, אשר שיפר את היעילות שלו לאורך זמן. יש בו פונקציות מתקדמות ושימושיות יותר.

ללקוח BitTorrent יש ממשק משתמש נקי וקל לניווט יחד עם זריעה, תגובה וסקירה מבוססי-אינטרנט..

הגרסה המעודכנת של BitTorrent מחלקת גם קבצי סיקור לפי הקטגוריות שלהם ומספקת פרטים טכניים נוספים בהשוואה ללקוחות סיקור אחרים.

לא רק זה, אלא ישנן יותר תועלות משימוש ב- BitTorrent מה שהופך אותו ללקוח הטורנט הטוב ביותר. הוא מציע מתזמן הורדות, הגבלת משתמש רוחב פס, התקנים מותאמים ועוד בחלונות העדפת BitTorrent.

בעיקרון, BitTorrent היא תוכנת טורנט בחינם, אך היא מציעה גרסת Pro עם כמה תכונות נוספות. לדוגמה, גרסת הפרו מספקת הסרת פרסום ותמיכה במדיה פנימית HD.

ישנם גם כמה חסרונות בשימוש בלקוח BitTorrent לצורך סיבוב. אין פונקציונליות להחלפת עוקבים המאפשרת לעמיתי סיקור להחליף מידע הקשור לעוקבים של קובץ סיקור נתון. זה גם מבטיח שהקובץ יורד מהמקור האופטי.

כמו כן, ה- BitTorrent לא מציג באופן רשמי את קוד המקור שזו דרך לאמת את יישום תכונות האבטחה והפרטיות.

תוכנת qBitTorrent 2

8 לקוחות הטורנט הטובים ביותר לשימוש בתוכנהqBitTorrent הוא לקוח סיקור קל משקל שהוא גם להורדת סיקור טורונט חינם בחינם, ללא מודעות. רשמתי את זה בשנית, אבל כמה טורנטים מעדיפים את זה על פני BitTorrent לוקח את זה כלקוח הטורנט הטוב ביותר.

בניגוד ל- BitTorrent, ה- qBitTorrent תופס פחות מקום והוא גם חף מפרסומות המהוות תכונה בתשלום ב- BitTorrent.

תוכנת הטורנט מקיפה את כל התכונות החיוניות וההכרחיות שמחפשים מבולנים יותר. ל- qBitTorrent הצפנת פרוטוקול BitTorrent, סדרי עדיפויות של סיקור, שאילתת סיקור, יצירת סיקור, גישה מרחוק, מנוי ל- RSS והורדת תוכן מסוים..

למרות שיש לו תכונות מתקדמות, qBitTorrent מציג את הכל בצורה פשוטה וברורה להשאיר אחריו סיכויים קטנים להתבלבל.

qBitTorrent מורשה תחת GPL, וקוד המקור שלה נגיש ב- GitHub. תכונה זו מגדילה את אמון הפרטיות והביטחון של qBitTorrent.

ישנם כמה חסרונות ל- qBitTorrent שאינם כה חמורים, אך המשתמשים דיווחו על הבעיות. לדוגמה, לפעמים הורדות הסיקול נעצרות ומציגות את המצב 'התקוע'. רוב הזמן בעיה זו מתפקדת מעצמה, אך לעיתים התיקון הוא להסיר את ההתקנה של qBitTorrent ולהתקין אותו מחדש..

3 - לקוח uTorrent

8 לקוחות הטורנט הטובים ביותר לשימוש בתוכנהuTorrent היא חלופה קטנה או קלה של BitTorrent המתוחזקת על ידי BitTorrent עצמה. זהו לקוח הטורנט המשומש ביותר ונמצא מאז 2005.

ל- uTorrent יש כמעט את אותם תכונות כמו BitTorrent, אך בקושי משקלים יותר מ- 1 מגה בייט. תכונה זו הופכת אותו להורדה מהירה של סיקור, עם זאת, מנוע החיפוש המובנה גם מגביר את תהליך מציאת הסיקור..

זוהי תוכנת סיקור ניידת שניתן להפעיל ללא צורך בהתקנה שכן היא מאחסנת את כל הקבצים וההגדרות באותה תיקיה. אתה יכול לשים אותו על התקן אחסון חיצוני כגון USB ויכול להריץ אותו ישירות ממנו.

מלבד כל היתרונות הללו, ישנם כמה סיכוני אבטחה הקשורים ל- uTorrent. לאחרונה התגלה כי uTorrent עלול לגשת להאקרים שיכולים לשלוט על הפונקציות העיקריות של הלקוח ויכולים לעקוב אחר הורדות משתמשים. עם זאת, BitTorrent שיחרר תיקון עבור הפגיעות.

בדומה ל- BitTorrent, uTorrent תומך גם במודעות ואין לו את קוד המקור הזמין לציבור.

4 - לקוח Vuze Torrent

הלקוח הטוב ביותר לסיקורVuze הוא לקוח סיקור יעיל, והוא טוען שהוא החזק ביותר מבין כל לקוחות השטף הטובים ביותר בעולם.

Vuze מציע המון פיצ'רים, ונשאר רק שנותר. זהו גם מוריד סיקור ישן כפי שהוא משתקף על ידי הממשק שלו, אך הוא מגיע עם כלי אינטרנט מובנה ומטרות חיפוש..

יש רשימה מסיבית של הטבות Vuze למשתמשים, כולל מיזוג נחיל, תמיכה I2P באמצעות תוסף, תוספים מיוחדים שיכולים להגדיל את יעילותה של Vuze, רשימת גששי טורנט סיבובים הניתנים להתאמה אישית בקלות, נגן וידאו מובנה, הגנה מפני וירוסים מובנים ותכונות רבות נוספות.

זה יכול גם להיות מחובר ל- VPN שפירושו שתוכל להגדיר אותו לפעול רק כאשר VPN מחובר.

עם זאת, Vuze כוללת מודעות שניתן היה להסיר רק כשאתה משלם עבור גרסת הפרו. כמו כן, מדובר באפליקציה כבדה שיכולה להפוך את האינטרנט שלכם למעט מפגר.

מלבד הלקוח השולחני הכבד, גם אפליקציית Vuze לנייד היא קלת משקל ונטולת מודעות. לצד זה היא מציעה הגבלת רוחב פס, סינון IP וכמעט כל התכונות שתוכלו לצפות מלקוח הטורנט הטוב ביותר..

5 - לקוח טורנט שידור

שידורההעברה היא גם תוכנת להורדת סיקור עם מקור פתוח פתוח יחד עם היותה ללא מודעות ללא כל מחיר.

שלא כמו מרבית לקוחות הטורנט הטובים ביותר, שידור קל משקל עם עיצוב מאוד פשוט. יש לו גם את האפשרות המתקדמת אבל הם לא פישלו מלפנים, והם פשוט מכוסים מהעין.

זה מותקן מראש במערכת ההפעלה לינוקס, שם המשתמש יכול להתחיל להוריד סיקור כמעט ללא זמן. השידור מציע תמיכה בזרעי רשת, הצפנת פרוטוקול BitTorrent, ספריות צפייה, עריכת גשש, מגבלות מהירות גלובליות וטרורנט וכו '..

מלבד היתרונות, ישנם כמה חסרים בולטים בתוכנת הטורנט הזו. למשל, אין שום מנוע חיפוש מובנה, אין תמיכה בשרת פרוקסי ואין הורדה רציפה.

אך ללקוח ההעברה יש תכונות כמו גשש UDP, תמיכה בפרוטוקול העברת נתונים מסוגTPTP, עדכון אוטומטי, זריעת רשת, גילוי עמיתים מקומי, ורבים נוספים.

6 - מציף תוכנת סיקור נוספת

מבול טורנטDeluge הוא לקוח סיקור שמסוגל להצפין תנועה באמצעות הצפנת זרם הודעות (MSE / PE) כדי להגביר את הפרטיות. באמצעות תכונה זו, Deluge יכול להיחשב כלקוח הטורנט הטוב ביותר המגביל את המעקב של צד שלישי ואת תופעות הלוואי שלו כמו מצערת ספק שירותי אינטרנט..

Deluge היא תוכנת קוד פתוח במשקל של פחות מ- 15MB. כמו כן, זה בחינם ללא הצגת המודעה הפולשת. ב- Deluge אין רשימה ארוכה מאוד של תכונות; עם זאת, ניתן להרחיב את הפונקציונליות על ידי הורדת מגוון תוספים פנים-צדוניים ושל צד שלישי.

Deluge מציעה ניהול אינטרנט מרוחק ותמיכה בקישורי מגנט. זה תואם uTorrent, ואתה יכול להוריד את שניהם, uTorrent וגם Deluge בכל מערכת הפעלה נתמכת.

7 - לקוח טריבלר לסערה

טריבלר-טורנטבאמצעות ניתוב בצל P2P ועבודה על עקרונות טור, הטרבלר הוא אחת האפשרויות התואמות שכל סיקור נוסף רוצה לבחור.

מאפיין ייחודי של Tribler המבדיל אותו מלקוחות הטרור הטובים ביותר הוא הווידאו בו תוכלו לצפות בעת הורדת קובץ סיקור. כמו כן, ישנו מנוע חיפוש מובנה ואין תצוגת מודעה בעלות אפס.

כדי לספק אנונימיות למשתמשים שלה, Tribler חותך את הקישור הישיר שלהם מנחיל BitTorrent דרך הצבת שלושה שרתי פרוקסי בעלי שרשראות דייזי בין לבין.

עם זאת, חסרונותיו של טריבלר כוללים היעדר זריעת-על המאפשרת למורידים הסופות להפוך למעלות במהירות. כמו כן, אין תמיכה חוצה NAT וגילוי עמיתים מקומי.

8 - לקוח Torrent טוב של טיקסאטי

טיקסי-סיקור

Tixiati פופולרי מאוד בזכות ההתאמה האישית הגבוהה והתכונות החזקות שלו. שלא כמו מרבית לקוחות הסיקור, טיקסאטי מספק מידע רב וסטטיסטיקות מפורטות כמו מידע על עמיתים, קטעים, קבצים, עוקבים וכו '..

הוא מציע טיפים מוקפצים, רמזים מועילים, ומדריכים לביצוע אופטימיזציה של הגדרות. זהו הורדת סיקור בחינם עם הורדת סידורי תכונה ממשק ללא מודעות.

משתמשים יכולים להוריד ובמהירות להוריד את טיקסאטי בגלל הגודל הקטן שלה שעוזר לה לעבוד במהירות.

עם זאת, היעדר קוד המקור ומנוע חיפוש מובנה הם בין חלק מהחסרונות של טיקסאטי.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me