כיצד לבדוק IP טורנט עם חיבור VPN

[ware_item id=33][/ware_item]

טורנינג חושף תמיד את כתובת ה- IP שלך למוריד הסיור האחר, כמו גם לספק האינטרנט או סוכנויות ממשלתיות שיכולים להיות במעקב אחריך. זו הסיבה שרוב משתמשי הסיקור משתמשים בכלי אנונימיות כדי להסוות את זהותם.


עם זאת, ניתן להשיג התאמה לטורנטים אנונימיים לחלוטין אם בודקים באופן קבוע את IP ה- torrent בזמן שהם מחוברים לפרוקסי או ל- VPN שלהם..

ישנם כלים רבים לבדיקת IP טורנט עליהם נעסוק כאן במאמר זה.

כיצד לבדוק את כתובת ה- IP המוערכת שלך

ברור מאליו שאם אתה משתמש בכלי מיסוך IP כמו VPN או פרוקסי, רק שווה לבדוק את כתובת ה- IP של טורנט..

כאן אני אגיד לכם דרך פשוטה לבדוק IP טורנט עם הכלים שעוצבו במיוחד למטרה זו. ראשית כל, עליכם לבחור בכל כלי מבין כל אלה;

  • IPMagnet
  • upcoil.com
  • torrentprivacy.com

כל הכלים הללו עובדים פחות או יותר זהים, כך שלא משנה איזה מהם בחרתם.

שלב 1: המשך לאתר הכלי החינמי שנבחר (אנו משתמשים כדוגמה checkmyip.torrentprivacy.com). כאן תוכלו לראות את כתובת ה- IP האמיתית שלכם. בדוק ip טורנט - שלב 1

שלב 2: עכשיו חבר את ה- VPN שלך ורענן את הדף. שלב זה יציג את ה- IP של ה- VPN שלך בקטע 'VPN אנונימי'. (זכור ש- IP זה אמור להיות שונה מה- IP האמיתי שלך) בדוק ip טורנט - שלב 2

שלב 3: לחץ על 'הורד קובץ סיקור לבדיקה'. בדוק ip טורנט - שלב 3

שלב 4: הרץ את הקישור שהורדת דרך לקוח הטורנט שלך. בדוק ip טורנט - שלב 4

שלב 5: לאחר שלב 4, ה- IP של הטורנט שלך יטען בסעיף 'BitTorrent Proxy' בכלי בדיקת ה- IP של הטורנט.. בדוק ip טורנט - שלב 5

שלב 6: כעת ודא שכתובת ה- IP המוצגת בשדה 'BitTorrent Proxy'. אם זהו ה- VPN של ה- VPN שלך מאשר ה- IP של הטורנט שלך אינו דולף. בדוק ip טורנט - שלב 6

זה כל מה שאתה צריך לעשות אם אתה רוצה לבדוק את ה- IP של הטורנט שלך וגם לבדוק אם אתה VPN מדליף את ה- IP של הטורנט שלך (incase)

שתף את המחשבות שלך

מהי כתובת IP?

כדי לקבל רק את הרעיון הנכון של דליפת IP טורנט, יש לדעת מה זה IP. כתובת ה- IP היא מערך מספרים ייחודי השונה לכל מכשיר.

כתובת ה- IP מציגה את המיקום של אדם / מכשיר הדומה לכתובת ההשכרה. במילים אחרות, זוהי כתובת האינטרנט של כל מכשיר בו אתה משתמש.

כתובת ה- IP גלויה בתנאים רגילים ופעילויות שלך כמו אתרים שאתה מבקר בהם, באיזו שעה אתה מבקר באתרים האלה וכמה זמן אתה מבלה שם; כולם גלויים לספק האינטרנט שלך.

אתה יכול לבדוק את כתובת ה- IP שלך על ידי כל כלי לבדיקת IP.

כיצד לשנות כתובת IP

ללא כל אמצעי זהירות, ניתן בקלות לאתר את הורדת הסיקור שלך מאחר וההסתה מציגה באופן פומבי את כתובת ה- IP של המשתמש בפני כל עמית בסווך קבצים..

כמו כן, בגלל סיכוני פרטיות ואבטחה רבים, משתמשי האינטרנט משתמשים בכלי מיסוך IP כדי לשנות את כתובת ה- IP. עם זאת, סיקור להיות אחת מפעילות האינטרנט הסקרנית והמאוימת ביותר שרוב הורדות הסיקור משתמשות בפסיקים אנונימיים כדי לשנות את כתובת ה- IP שלהם לזוית.

כלי מיסוך IP כגון פרוקסי או תוכנת VPN מציבים שרת אנונימי בין המכשיר שלך ואתרי האינטרנט שדרכם מקבלים כתובת IP מזויפת. כאשר כלים כאלה מחוברים, היא תוודא כי בקשת ה- URL שלך לא תעבור דרך שרת ISP או אחרת הכל יתגלה.

מדוע אתה צריך לבדוק IP של Torrent?

בעבר אנשים לא היו מודעים לדרישת האנונימיות או לעובדה שהם יכולים להיות בסיכון גם לאחר השימוש בכלי פרטיות.

אם אנו מדברים במיוחד על סיקור, מדובר בתהליך מעט מורכב המחבר סיקור בכל רחבי העולם. חוץ מזה, ישנם זוגות של משימות שמתרחשות במקביל בשיתוף קבצי סיקור.

לכן, אם אתה משתמש בכלי מסיכת IP כלשהי, וודא שאתה ממשיך לבדוק אם הכלי שלך עובד טוב או לא.

ישנן שתי דרכים פופולריות ביותר שמשתמשים בהם משתמשים בביקורת לצורך סיקור אנונימי;

  1. פרוקסי
  2. VPN
  3. סיומת דפדפן

פרוקסי

כשאתה משתמש בפרוקסי, כתובת ה- IP של הטורנט נותרה אנונימית, אך כתובת ה- IP של הדפדפן זהה לכתובת ה- IP האמיתית שלך. במילים אחרות, הגדרה זו תביא לאנונימיות ל- IP הטורנט שלך ולא תסתיר את כתובת ה- IP בפעילויות גלישה אחרות (אתה צריך להוריד פרוקסי ללקוח הטורנט שלך).

VPN (אוניברסיטה פרטית וירטואלית)

בחיבור VPN, כל חיבור האינטרנט מוצפן ומסיבה זו בעת סיבוב עם VPN כתובת ה- IP של טורנט שלך תוסווה. כמו כן, ה- IP או ה- IP של הדפדפן בזמן הגלישה באתרים אחרים נותר אנונימי עם VPN.

הרחבות דפדפן 

אם אתה משתמש בתוסף דפדפן, רק ה- IP של הדפדפן שלך יישאר אנונימי ולא כתובת ה- IP של הסיקור. הסיבה לכך היא כי תוסף הדפדפן רק אנונימי את הפעילות שאתה מבצע בדפדפן המסוים הזה, עם זאת, לקוח הטורנט פועל במכשיר שלך..

מקווה שהבנת את כל המצבים האלה. אבל רגע!

עדיין יכול להיות מצב שיש דליפת IP טורנט עם VPN או פרוקסי. זו דליפת DNS.

דליפת DNS עלולה לדלוף את ה- IP של הטורנט שלך

DNS היא מערכת שמות הדומיינים המאפשרת תקשורת בין המכשיר שלך למערכת האינטרנט.

שרת DNS משנה את כתובת האתר המילה לצורה מספרית כך שהדפדפן יוכל להבין אותה ולהראות את התוצאה הרצויה עבור הבקשה שנשלחה ממכשיר. להסבר DNS מפורט יותר, תוכלו לבקר בדף זה אודות בדיקת דליפת DNS.

לרוב שרת ה- DNS מוגדר לשרת ה- ISP של ה- ISP; לפיכך, הם יכלו לראות גם את כתובת ה- IP של המכשיר שממנו בקשת ה- DNS מגיעה. אבל כשאתה משתמש ב- VPN או פרוקסי הוא מציב שרת DNS אנונימי כך שכל בקשה עוברת בו ו- IP נשארים רעולי פנים. עם זאת, לעיתים בקשות ה- DNS דולפות לשרת ISP וה- IP האמיתי של המשתמש נחשף.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me