כיצד להוריד טורנט בעילום שם

[ware_item id=33][/ware_item]

Torrenting הוא פשוט תהליך שיתוף קבצים המערב כמה אנשים בתהליך ההורדה. BitTorrent היא טכנולוגיה ולא תוכנת תוכנה המאפשרת הורדה ושיתוף קבצים מהירים ומהירים בין עמיתים.


אף על פי שהסחף הוא דבר חוקי ובטוח אך ורק לעשות זאת, ישנן מדינות הרואות אותו כבלתי חוקי ולא בטוח. בלי קשר לכל השפעה או לחץ פוליטי, טורנטים הם הדרך היעילה והמיומנת ביותר להוריד ולשתף חומר שונה מהאינטרנט. מהירות המבול ויכולת לספק רמת שירות מקובלת משותפת לפופולריות שלהם.

הדאגה הרצינית ביותר לטורפים היא הפרטיות שלהם. טורנטים מראים דאגות פרטיות רציניות. כמו כן, הם מתוכננים באופן שטרולי זכויות היוצרים או האקרים יכולים לתפוס אותם בקלות אם הם לא עוקבים אחר עצות הבטיחות..

עם הצוותים נגד הפיראטיות וארגוני עורכי דין לא בטוחים המבקרים לקוחות רבים של BitTorrent מוצאים דרכים להסתיר את זהותם האמיתית מהעולם.

מספר גדול של משתמשי BitTorrent המחפשים דרכים להסתיר את זהותם תוך כדי סיבוב. הסיבה לכך היא שכאשר משתמש מוריד סיקור באופן אנונימי, הגשש לא יוכל לעקוב אחר כתובת ה- IP של המשתמש, וכל הקבצים / חומר שהורד המשתמש אינו יכול לגשת אליו..

מדוע לטורנטרים אכפת מאנונימיות?

המשתמשים צריכים לדאוג מאוד לאנונימיות שלהם מכיוון שהם יכולים לסיים את עצמם בבית משפט או אפילו בכלא. בהתאם למשרד זכויות היוצרים בארה"ב, הפרות זכויות יוצרים עלולות לגרום לעונשים פליליים הכוללים מאסר עד 5 שנים וקנסות של עד 250,000 $ לכל הפרה..

כיצד להוריד '' מבול '' באופן אנונימי?

אם ברצונך להוריד סיקור באופן אנונימי מבלי לתת לעולם החיצוני לדעת את זהותך, אז מוזכרים להלן הן השיטות בהן תוכל לבצע כדי להוריד סיקור באופן אנונימי:

  1. השתמש ב- VPN:

השימוש ב- VPN הוא אחת הדרכים היעילות והיעילות ביותר להיכנס לאנונימיות. VPN היא הדרך הטובה והפשוטה ביותר להסתיר את זהותך וכתובת ה- IP שלך בפני עמיתים אחרים. אמנם ספק שירות טוב VPN יגבה סכום כסף מסוים אך בעזרת השירותים היעילים שלהם ינתב את כל נתוני התעבורה שלך. אמנם לא כל ה- VPN מיועד לסיקור מוריד בעילום שם, אך לפני הורדת VPN צולב ראשית בדוק אם זה לצורך הורדה אנונימית או לא.

שנית, לפני שמשתמשים ב- VPN להורדת סיקור באופן אנונימי וודאו כי:

  • VPN מיועד להורדה אנונימית.
  • VPN לא שומר יומנים
  • בדוק תכונות נוספות של ה- VPN.
  1. השתמש בפרטיות של Torrent:

פרטיות טורנט היא שיטה נוספת שהתגלתה לאחרונה להורדת סיקור באופן אנונימי. שירות זה ניתן לרשות לקוחות BitTorrent. שירות פרוקסי זה דומה ל- BT Guard. פרטיות הטורנט מספקת לקוחות uTorrent ששונו עם כל ההגדרות הדרושות מראש. זה מתפקד על ידי צוות TorrentReactore.net. זה יוצר מנהרה בין המערכת לשרת המרוחק. יתר על כן, הנתונים מוצפנים גם הם, כלומר, הנתונים אינם נגישים ומתוחזקים על ידי השירותים. החיסרון היחיד בשירות זה הוא שהוא מוגבל למשתמשים רק בפלטפורמות Windows.

  1. השתמש ב- ANOMOS:

Anomos הוא בעצם תוכנות חלופיות בחינם ופרוטוקול הפצת קובץ P2P מוצפן. תוכנית זו מאפשרת למשתמשים ב- BitTorrent להסתיר את זהותם וכתובת ה- IP שלהם. יותר מ -1,600 משתמשים ביקשו לבנות את פרוטוקול Anomos לבניית uTorrent עתידית, מה שהופך אותו להצעה השנייה המפורסמת ביותר בכל רחבי העולם.

חסרונותיו של אנומוס הם שהם אינם עקביים לחלוטין ותואמים קבצי סיקור רגילים. הסיבה לכך היא שהיא משתמשת בתבנית סיקור משלה. כמו כן, מהירות ההורדה נמוכה בדרך כלל מהעברות ביטורנט רגילות.

  1. השתמש ב- SeedBox:

ארגזי זרע הם שרתים מותאמים בדרך כלל המיועדים להעברת סיקור קבצי P2P. באמצעות קופסאות Seed משתמשים מקבלים מהירות הורדה גבוהה וזה עוזר להסתיר את כתובת ה- IP שלהם מהעולם החיצון.

תיבות זרע הן שרתים במהירות העושה שימוש בפרוטוקול BitTorrent לצורך הורדה והעלאה של סיקור באופן אנונימי. ברשת במהירות גבוהה, ארגזי ה- seed מסוגלים להוריד קבצים גדולים תוך מספר דקות.

לאחר הורדת תיבת ה- seedbox, המשתמש יכול להוריד קבצים למערכת שלו באמצעות חיבור HTTP מהיר ומהיר.

  1. השתמש ב- BT Guard:

בדומה לפרטיות סיקור, BT Guard הוא גם שירות פרוקסי שמסתיר ביעילות את כתובת ה- IP של המשתמש. שלא כמו פרטיות סיקור, השירותים שלה זמינים בכל המכשירים כמו Mac, Windows ו- Linux. לקבלת אבטחה רבה יותר, השירות כולל גם VPN עם תוכנת מנהרת הצפנה.

שירות BT Guard פשוט להורדה והתקנה. זה לא שומר רשומות על נתוני שימוש ומציע מהירות הורדה בלתי מוגבלת. החיסרון היחיד הוא שהשימוש מוגבל רק לאסיה, קנדה ואירופה.

  1. באמצעות I2P:

כדי להוריד סיקור באופן אנונימי, אתה יכול גם להשתמש ברשת שכבת על אנונימית המכונה I2P. המטרה העיקרית של רשת זו היא להגן ולאבטח תקשורת מפני תצפית ומעקב אחר צדדים שלישיים כמו ספקי שירותי אינטרנט.

משתמשים רבים המודאגים ברצינות מפרטיותם משתמשים ברשת שכבת-על זו. רשת I2P זמינה במערכות משובצות, שולחנות עבודה וטלפונים אנדרואיד.

בחר שיטה אנונימית:

זה תלוי לחלוטין במשתמשים בבחירת שיטת האנונימיזציה המועדפת עליהם. עם זאת, להגנה מרבית, אתה יכול לבחור בשיטת VPN או בשיטת שירות פרוקסי עבור טורנט המוריד בעילום שם.

נסקור את היתרונות והחסרונות של שימוש ב- VPN בניגוד לשירות ה- Proxy:

VPN

פרוקסי

מספק הצפנה חזקה יותר. זה לא מוצפן.
עובד ביעילות עם כל אפליקציית סיקור. לאפליקציית לקוח הטורנט חייבת להיות תומכת ב- proxy.
עובד לאט יותר מאשר פרוקסי. עובד מהר יותר מ- VPN.
IP של טורנט ודפדפן אינטרנט זהה. ה- IP של טורנט וגם ה- IP של דפדפן האינטרנט שונים זה מזה.
ניתוב כל הנתונים דרך VPN. ניתוב תעבורת סיקור בנפרד מנתונים אחרים.
אם VPN מתנתק כך, כתובת ה- IP של טורנט עשויה להיחשף. אם ה- Proxy מתנתק כך, ייתכן שכתובת ה- IP של טורנט לא תיחשף.

אימה הוא פשוט מעתיק של העתקת קבצים ממערכת אחת לאחרת באמצעות BitTorrent. חשוב להסתיר את זהותך האמיתית תוך כדי סיבוב שכן הדבר עלול להוביל להליכים משפטיים עקב הפרות זכויות יוצרים. לשם כך בעילום שם, ישנן שיטות שונות בהן יכול המשתמש לבחור על ידי שיקול של היתרונות והחסרונות ויכולות להיות בטוחות מפני המעקב של הצדדים השלישיים..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me