איך לא נתפסים אימה – מדריך קל

[ware_item id=33][/ware_item]

רוב האנשים בטח מכירים את מושג הטרנינג ואיך זה עובד. אם לא, תוכלו להעיף מבט מהיר במאמר זה לפני שתקראו בהמשך.


מקום בו סיבוב מרתק, הוא גם מסוכן באותו זמן. ואתה יכול להיתפס סוחף סרטים אחרונים, תכניות טלוויזיה והוצאת מוסיקה.

סיכון שורר בסיבוב מכיוון שישנם אתרים רבים המספקים חומרים לא חוקיים ותכני זכויות יוצרים. עם זאת, הם יוצרים רושם כי התוכן שהם מציגים הוא חוקי לחלוטין כאשר אינו.

זו הסיבה שרבים מתושבי העיר מורידים תכנים לא חוקיים גם אם הם לא נועדו לבצע פעילות כזו. כתוצאה מכך, הם בסופו של דבר מקבלים הודעות על הפרות זכויות יוצרים או אזהרות.

לכן, כדי להישאר מאובטחים, תוכלו לבצע כמה צעדים שלא להיתפס סוער.

האם טורינג לא חוקי?

יש מונח המכונה זכויות יוצרים שמצביע על זכות הצגת תוכן רק. הבעלים או כאשר בעל התוכן מאפשר גישה לכל אחד.

כל מי שמספק חומר זכויות יוצרים כזה בחינם או זה שמסקרן חומר כזה אז הוא / היא מבצע משימה לא חוקית. עם זאת, סיבוב עצמו אינו חוקי.

על הידיעה איך לא להיתפס סוחף. עליכם להיות מודעים לגורמים העוקבים ברובם אחר פעילויות סוערות.

אם ידוע לך כיצד פועל סיקור, סביר להניח שאתה יודע שספק שירותי אינטרנט, בעל זכויות יוצרים, ממשלה או גורם אכיפת חוק יכול בקלות לתפוס את הורדת הסיקור מנחיל הסיקול (אוסף של עמיתים המעלה ומוריד את אותו קובץ סיקור).

ואילו אם ננקטת אמצעי זהירות כלשהי, ייתכן שההתלקפות שלך תישאר אנונימית.

קרא עוד ... זה סחף בלתי חוקי?

מה קורה כשאתה נתפס אימה?

להיתפס תוך כדי שיתוף טורפים, יכולות להיות השלכות קלות כמו גם קיצוניות.

אתה עשוי לקבל מכתב אזהרה מהספק שלך, או שאתה יכול לחוות מהירות מצומצמת כעונש. עם זאת, גם עונשים חמורים בגין סיבוב בלתי חוקי הם קולקטיביים.

עם זאת, חוקים סוערים תלויים במידה רבה במדינה בה אתם גרים. לדוגמא, בכלא בבריטניה 12 חודשים ניתנה למישהו שחולק בזכות 40 הרווקים המוגנים בזכויות יוצרים בשנת 2016..

יש סיכוי שתקבל מכתב עונש מטרולי זכויות יוצרים. טרולי זכויות יוצרים הם העסקים הקטנים שעובדים אחריהם הפיראטים האישיים. הם מאתרים את כתובת ה- IP של סיקור בהורדת תוכן לא חוקי, ובהסכמת בעל זכויות היוצרים החברה נוקטת בצעדים משפטיים מטעמם..

מרבית החברות הללו משתמשות בטקטיקה נפוצה שהיא בעצם להסדיר את התיק מחוץ לבית המשפט. טרולי זכויות יוצרים משתמשים בדוא"ל או אפילו עוברים מדלת לדלת למסירת מכתב הסדר זכויות היוצרים.

במכתבים כאלו יש איומים על שירה של מעל 100,000 $, אך הם מבקשים רק 3000 $ שנראים נמוכים במיוחד ובלי טרחה של עלות וסיכון של בית המשפט.

איך לא נתפסים אימה?

כל הבטיחות הסוערת נסובה סביב מיסוך כתובת IP שהיא מצביע הזהות המשמעותי ביותר של סיקור משתף.

באמצעות VPN

מונח זה עשוי לחזור על כך כל מי שרוצה להישאר בעילום שם. זה מה שמגדיל את השימוש ב- VPN וקבלה שזו הדרך היעילה ביותר להסוות כתובת IP.

VPNs נעים בין זול במיוחד לעלות מעט גבוהה, אך לעולם אינך יכול לשפוט את ביצועי ה- VPN או הבטיחות באמצעות שיפוט מחירים. תכונות ה- VPN עשויות לתת לך תמצית מהביצועים של שירות זה, אך מושג רעיון נכון באמצעות סקירת המשתמש של VPN לצורך סיבוב.

טור

נתב הבצל (Tor) הוא בחינם וקצת דומה ל- VPN; מכאן שהיא משמשת כמה אזרחים שאינם רוצים לשלם עבור אנונימיות.

טור מספק גם הצפנת תנועה ומיסוי IP על ידי ביצוע התנועה לעבור בכמה 'צומת'. עם זאת, מסיבות רבות, טור אינו נחשב יעיל למטרת סיקור. ראשית והחשובה מכולן היא מהירות איטית בולטת המנוגדת לרוחב הפס הגבוה הדורש משימה, סוחף.

טור יכול להיות יעד בולט ביותר של אכיפת החוק וגופים ממשלתיים מכיוון שהוא כלי מועדף בקרב האקרים / עבריינים.

פריבלוק

Peerblock היא אפליקציה ידועה ומעוצבת במיוחד לשיתוף סיקור. תוך התחשבות בסיכון הבולט לחשיפה של ה- IP לטורנט יותר ויותר בנחיל, ה- Peerblock מכיל רשימה שחורה של כתובות IP.

כתובות ה- IP החטטניות במטרה העיקרית של מעקב אחר משתמש סיקור מתעדכנות באופן קבוע בחומת האש השולחנית הזו. למרבה הצער, הרשימה השחורה של Peerblock מתעדכנת פעם אחת בלבד לאחר ההתקנה. משתמש שמוכן לקבל עדכונים שוטפים צריך לשלם עבורו.

אבל השאלה היא האם זה יוודא שכל IP-IP מזויף מופיע ברשימה השחורה של Peerblock?

כמו כן, טרול זכויות היוצרים או כל גורם חטטני אחר יכלו למצוא במהירות כתובות IP מתוך נחיל דרך שימוש ב- IP שאינו ברשימה השחורה.

ארגז הזרעים

Seedbox מיועד ל- BitTorrent המאפשר לך לשתף את הטורנט עם שרתים ייעודיים במהירות גבוהה. זהו שרת מרוחק המספק למשתמשים מהירות גבוהה יחד עם מיסוך ה- IP מהקהל הרחב.

לאחר סיום ההורדה, קובץ הטורנט שהורדת מתארח ב Seedbox ותוכל להוריד אותו למחשב האישי שלך בכל עת..

יש כמה ספקי Seedbox שמספקים ודפדפן קבצי HTTP המאפשר להוריד קבצים מתיבת ה- Seedbox דרך דפדפן אינטרנט..

מה לעשות אם נתפסים דברים לא חוקיים?

לרוב האנשים לא אכפת מאנונימיות בזמן סיקור עד שהם בסופו של דבר עם הודעות זכויות יוצרים או מכתבי הסדר.

אם אתה זה, חלק מהעצות עשויות לעזור לך. עם זאת, חיוני לעקוב אחר דפוסי האנונימיות המזהירה לפני שתיתפס סחף שלא כחוק.

יש אנשים שיש להם מזל, והם פשוט מקבלים התראות אזהרה של ספקי שירותי אינטרנט, וזה לא דבר עצום לדאוג. אך זהו רגע התראה חובה עבור משתמשי האינטרנט.

עכשיו, בעיקר מכתבי ההתנחלות מתקבלים גם דרך ספק שירותי האינטרנט שלך. טרול זכויות יוצרים בעקבות מערכת בתי המשפט כותב את ספק שירותי האינטרנט שלך ומכריח אותו לשלוח ללקוחות איום משפטי ולמסור פרטים אישיים. מכיוון שכתובת ה- IP אינה אדם (על פי החוק האמריקני), טרולי זכויות היוצרים לא יכלו לקבל את זהות המשתמשים בפועל.

לכן, אם הדוא"ל אינו מכיל זיהוי אישי משלך, שמור אותו כך והימנע מתשובה להודעת דוא"ל זו. תגובה לדואר זה תחשוף את המידע האישי שלך לטרול זכויות היוצרים אם ספק שירותי האינטרנט לא סיפק את אישוריך.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me