כיצד להסתעף בבטחה: הורד באנונימיות

[ware_item id=33][/ware_item]

שיתוף טורנט הוא תהליך של הורדת עמית לעמית, הכולל מכשירים רבים כשרתים בכל רחבי העולם. שיטה זו של שיתוף קבצי סיקור הופכת את הסיקור לאמצעי הורדה מהיר ויעיל יותר, אך גם הופכת אותו מועיל לכמה סיכונים פוטנציאליים.


סיכונים משמעותיים תוך כדי אימה

סיקור אנונימי הוא דרך נחוצה למורידים סיקור מכיוון שהסיכונים לטורנינג הם די גבוהים. איומים אלה הם מאמצעים שונים ובצורות שונות.

להלן כמה סיכונים משמעותיים הקשורים להורדת סיקור.

1 - סוגיות פרטיות או משפטיות

הפרת זכויות יוצרים או איומים משפטיים על סיבוב הם הבעיות האדירות ביותר כאשר אינך מוריד סיקורים באופן אנונימי. אימה עצמה אינה חוקית; עם זאת, חומר זכויות היוצרים וחוקי הבול הקפדניים של מדינות שונות הופכים אותו בשלב בלתי חוקי.

סביר להניח שאתה מסתבך בהורדת קובץ השטף הבלתי חוקי ללא כוונה לעשות זאת. אבל ישויות חטטניות כמו ספקיות שירותי אינטרנט וסוכנויות אכיפת החוק יכלו לעקוב אחריכם כל הזמן, ואתם עלולים להיתפס תוך כדי סיבוב.

אם נמצא שמשתמש כלשהו מגרר דברים בלתי חוקיים, הוא / היא עשויים להתמודד עם פעולות משפטיות כולל הודעות דמויות DMCA, הטלת קנסות או אולי השעיית רישיון ספק שירותי האינטרנט. עם זאת, המצערת של ספק שירותי האינטרנט היא תוצאה שכיחה שעשויה להיות מורידה להורדת סיקור אם ספק שירותי האינטרנט מזהה סיבוב בלתי חוקי.

כמו כן, טקטיקה נפוצה לחיזוק הורדת סיקור היא להציב עוקבים נסתרים בסרטים המוגנים בזכויות יוצרים ובקבצי טורנט אחרים..

באופן כללי, העונשים על הפרה נעים בין השעיית שירות אינטרנט, עד 10 שנות מאסר וקנסות של 250,000 $..

1 - הזרקות ותוכנות זדוניות

כמו כל קובץ אחר, גם קבצי הביור יכולים להכיל וירוס שעלול להיפטר במכשיר שלך. האיום בזמן הורדת סיקור תלוי בעיקר במקור שממנו אתה מוריד את הקובץ.

כשנפתחת תוכנה זדונית לא מזוהה, זה רק בגלל שהמוריד יש תחושת אבטחה מטעה כלפי רשתות P2P. בגלל דפוס כזה ואי הכרות עם האיומים הביטחוניים הקשורים לסחף, הגורמים הזדוניים מציבים לרוב את הקישורים המרמה באמצעים אלה.

יתרה מזאת, את ההאקרים מרגלים הורדות הסיקור כך שניתן יהיה לפקח על כתובות IP של כל בני העמיתים. ההאקרים רוכשים לעיתים מידע חיוני למיקוד עוקב אחר מכשירי משתמשים, ובסופו של דבר הם תוקפים את המחשב בפגיעות.

בעיות פרטיות עם סחף (הסבר & אמצעי זהירות)

טורנטים משתמשים בשיטה ספציפית להעברת קבצים המבוססים על טכנולוגיית BitTorrent. בשיטה זו, יציאה מסוימת לתעבורה, כלומר 6881-6889 יציאת TCP, מה שאומר שתעבורת הסיקור היא ייחודית וניתן לזהות אותה בקלות על ידי ספקי שירותי האינטרנט או כל גורם סוקר אחר..

אם משתמש משתמש בסיקור באמצעות חיבור אינטרנט רגיל, יש סיכויים גדולים של ספקי השירותים לחקור ולבחון איזה סוג קבצים מורידים, וינקט לנקוט בצעדים משפטיים אם יימצא בהם סיבוב קבצים לא חוקיים..

ספקי שירותי האינטרנט יכולים לעקוב בקלות אחר כתובות ה- IP של לקוחות המשתמשים בטורנטים.

Tha זה גם בגלל שטורנטים בדרך כלל משתפים את כתובות ה- IP שלהם עם משתמשים אחרים כדי לעזור בתהליך ההורדה. כאשר ספקית האינטרנט מזהה מי משתמש בתעבורת הסיקור וכי כתובת ה- IP משתפת באופן בלתי חוקי קובץ ספציפי, אנשים נתפסים וננקטים נגדם פעולות משפטיות.. הוא סוחף בטוח

כפי שניתן לראות בתמונת המסך שלמעלה, כל ההורדות והזרענים שנחשפו על ידי ה- IP.

אימה בלתי חוקית - מקרים ונושאים

מכיוון שאתה עדיין בטוח מהודעות בנושא זכויות יוצרים, אתה אולי חושב שזה קורה נדיר? אבל זה לא חכם לנקוט בפעולות כאלה בקלילות.

מרבית האנשים שהורידו סיקורים דיווחו על המקרים כאשר קיבלו הודעה מטראולים של זכויות יוצרים או ספקי שירותי אינטרנט. להלן כמה חוויות של משתמש סיקור כה מופתע ומבולבל.

תגובה מהדיון אנשים של אודם שהועמדו לדין בגין הורדת סרטים שלא כדין, מה קרה?.

יש אנשים שהתלוננו גם על ההודעות המשפטיות שקיבלו בגין הפעולה שלא ביצעו.

תגובה מהדיון אנשים של אודם שהועמדו לדין בגין הורדת סרטים שלא כדין, מה קרה?.

עם זאת, ישנם הורדות סיקור בר מזל שרק קיבלו את האזהרה לפני הטלת עונש עדינה.

תגובה מהדיון אנשים של אודם שהועמדו לדין בגין הורדת סרטים שלא כדין, מה קרה?.

כיצד לפרט את האימה שלך (אמצעי זהירות)

שימוש בטורנטים בבטיחות מלאה הוא חיוני. אם משתמש מקדיש תשומת לב מיוחדת לטורנטים המשמשים את המקום בו נמצאים קבצי הטורנט, סיבוב יהיה דרך מועילה להוריד קבצים בגודל גדול..

הנה כמה דרכים שאם המשתמש עוקב נשארים בטוחים לחלוטין תוך כדי סיבוב.

1. השתמש בסיקורים משפטיים:

כדי למנוע כל סוג של צרות או השלכות משפטיות, חשוב לא להוריד קבצים או חומרים המוגנים בזכויות יוצרים מבול. הקבצים הפיראטיים שאולי לא ישותפו בתחילה ללא אישור או חיובים מסוימים אך מבול עדיין מציג אותם. לפיכך, מומלץ להתרחק מהורדת חומרים כאלה.

2. השתמש ב- VPN:

הדרך הקלה והפשוטה ביותר לשמור על עצמך תוך כדי סיבוב, היא שימוש ב- VPN. VPN הוא דרך להגן על המידע האישי של המשתמש ועל כתובת ה- IP שלו תוך שימוש בסיקור.

זה מסתיר את כתובת ה- IP ומשנה אותה לכתובת IP אחרת, שבאמצעותה מסתבך טרולי זכויות היוצרים וספקי השירות לעקוב אחר המשתמש.

יתר על כן, VPN מצפין את תעבורת האינטרנט של המשתמש. לפיכך, ספק שירותי האינטרנט אינו יכול לעקוב אחר המשתמש. VPN מקיים את כל פעילויות האינטרנט ומספק חווית אינטרנט בטוחה ומאובטחת למשתמשים.

3. השתמש במעקבים פרטיים:

הגששים הם המקום בו קיימים טרולי זכויות יוצרים והאקרים בכדי להפריע ולהפריע לתהליך ההורדה ולקבל גישה למידע / נתונים של המשתמש..

לפיכך, חיוני מהמקום בו הורדו הטורנטים. מומלץ להשתמש בגששים פרטיים שכן קיים פחות שינוי במעקב אחר טרולים וזכויות יוצרים.

4. מצא טורנטים באתרים מהימנים:

בכדי להימנע מהסיכוי לקבל וירוסים ותוכנות זדוניות, מומלץ להוריד טורנטים מאתרים מהימנים ומוערכים רק במקום לעבור לאתרים, שאין לכם מושג עליהם ושמעתם מאחרים..

הזרקת תוכנות זדוניות באמצעות אימה (הסבר & אמצעי זהירות)

וירוסים ממוחשבים עלולים להתפשט בערוצים שונים כולל "קובץ טורנט" בינוני משמעותי.

בגלל אי-הידיעה כמו גם ההפצה הרחבה של תוכנות זדוניות, קשה מאוד להבין את הנגיף. ישנן שתי דרכים דרכן מועברים הנגיפים למבוגרים.

המודעות הבאנר וסוגים אחרים של פרסומות המוצגות במהלך הורדת טורנטים מוזרקות לנגיף. מודעות כאלה נקראות פגמים קלים. מודעות אלה אף מדווחות מתוכניות בעלות שם כמו מודעות גוגל.

אתרי הטורנט לא סורקים כל מודעה כראוי וזו הסיבה שאתר טורנט יכול להכיל הפרעה. עם זאת, קריאה נכונה של פרטי מודעות כאלה עשויה לגרום לך להבין את הנגיף.

דרך נוספת להשיג וירוס היא דרך הורדת קובץ סיקור נגוע. מרבית ההאקרים משתמשים בתוכנה פופולרית להפצת וירוסים. הם מזריקים את הקוד הנגוע להתקין התוכנה, וכשאתה מתקין את התוכנית שהשתנה, הנגיף נכנס למערכת שלך.

אמצעי זהירות

זה קריטי עבור המשתמשים להוריד כל תוכן סיקור בבטחה. להורדת תוכן סיקור בטוח לחלוטין, המשתמש עשוי לפעול בהתאם להנחיות אלה;

שנה את הגדרות המכשיר שלך

כפי שנדון קודם לכן, למחשבים הפגיעים כבר יש סיכויים גדולים יותר לתקוף. לכן, וודא שיש הגדרות אלה במכשיר שלך.

כבה את "סיוע מרחוק" ו- "שולחן עבודה מרוחק" במאפייני המערכת. כמו כן, בטל את סימון כל רשימת החריגים בחומת האש שלך. יתר על כן, כבה את שיתוף התיקיות והגדר סיסמאות לתיקיות החיוניות במכשיר שלך.

הימנע מקבצים המועדים לוירוסים

ישנם כמה קבצי סיקור שהם מאוד מסוכנים להוריד, ותוכלו לשפוט אותם בהרחבה שלהם. לדוגמה, קבצי ההפעלה (EXE, BAT) הם הדרך הנפוצה ביותר להעברת הנגיף.

כמו כן, התוכנות הסדוקות הן קבצים הרסניים ביותר שתוכלו להוריד דרך סיקורים.

אנטי-וירוס

אנטי-וירוס הוא הדרך היעילה ביותר להימנע מנגיף במכשירים שלך ללא קשר למקור שממנו הנגיף מגיע.

באופן דומה ניתן להימנע מוירוסים המלווים את הטורנט עם תוכנת אנטי-וירוס טובה. ישנן כמה מתוכנות האנטי-וירוס הפופולריות כמו Avast או BitDefender. עם זאת, משתמש ב- Windows יכול לאפשר את האנטי-וירוס המותקן מראש, Windows Defender, המתאים לתפוס את רוב הנגיפים.

זכור כי צריכה להיות תוכנית אנטי-וירוס אחת במכשיר בכל פעם.

בדוק את האותנטיות של האתר, ביקורות וזרעים

כשאתה ניגש לאתר להורדת קובץ סיקור, קרוב לוודאי שאתה רואה רשימת הערות של האנשים שהורידו את הקובץ.

זה דבר חיוני שאתה מחפש את הביקורות שניתנו על ידי אותם מורידים בתגובותיהם. זה לא פיתרון של 100% עבודה, אבל הוא נותן מושג רחב יותר כיצד ביצועי הקובץ והאם יש וירוס או לא.

לצד זה, יחס הזריעה של קובץ סיקור יכול לעזור לכם לשפוט את האותנטיות. אם יש המון זורעים, סביר להניח שלקובץ אין נגיף וזו הסיבה שאנשים משתפים אותו. שוב, אין זה פיתרון מובטח.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me