רשימת מעקב הטורנטים הטובה ביותר: uTorrent ו- BitTorrent

[ware_item id=33][/ware_item]

גשש סיקור הוא דרך שעוזרת לבני גילם למצוא אחד את השני. העמית / המשתמש שולח הודעת בקשה לגשש כדי לרשום את העניין שלו בסיקור. הגשש עונה אחר כך עם רשימה של משתמשים / עמיתים אחרים שהראו אותה עניין בסיבוב ההוא. לאחר מכן מחובר העמית לחיבור ישיר לכל אחד מהעמיתים שהוא קיבל מהגשש.


מהו גשש טורנט?

גשש סיקור הוא כמו שרת שמתקשר בין שני עמיתים / משתמשים. גשש סיקור מאפשר למשתמשים לסיקור להעביר את הקבצים שלהם באמצעות פרוטוקול BitTorrent. קובץ הטורנט שהורדת על ידי כל אתר טורנט כלול בתוכנת לקוח הטורנט.

בנסיבות אלה, תפקידה של תוכנת לקוח סיקור הופך חיוני וחיוני. תוכנת לקוח הטורנט תבקש את הקובץ שהורד במערכות אחרות. רבים מניחים שמערכות אחרות אלה כעמיתים. לפיכך, משתמש יכול להוריד בקלות נתח מהקובץ מעמיתים ללא בעיות.

סוגים של Tracker Torrent:

בעיקרון, ישנם שני סוגים של עוקבי סיקור, כלומר עוקבים ציבוריים ועוקבים פרטיים. כל משתמש מבול יכול להשתמש בכתובות הגשש הללו כדי להגדיל את מהירות ההורדה כדי לפתח קבצי סיקור חדשים. יתר על כן, על ידי יישום של אותה טקטיקה, משתמש מבול יכול להגדיל את מהירות ההורדה של קבצי טורנט קיימים.

Tracker Torrent ציבורי:

גשש הטורנטים הציבורי נגיש בקלות לכל משתמש ללא הפרעה או תהליך רישום כלשהו. מכיוון שגשירת הסיקור הציבורית זמינה בקלות לכל משתמש, אם כן, משתמשים עשויים להתמודד עם בעיות מהירות איטית בזמן ההורדה.

תוך כדי שימוש במעקבי סיקור אלה, בכל פעם שמשתמש מוריד קבצים מועדפים משתמשים אחרים יכולים לפקח בקלות על פעילויות ההורדה בכך, גששים אלה לא סיפקו את רמת הפרטיות הרצויה והמבוקשת למשתמש שלהם. מומלץ למשתמשי הסיקור להשתמש ב- VPN לצורך סיבוב מכיוון שהוא מבטיח הגנה מלאה למשתמשים שלו.

Tracker Torrent פרטי:

כמו גשמי סיקור פומבי, לא כל אחד יכול לגשת אל גשש הטורנטים הפרטי. על השימוש בפרט אחר עוקב טורניר צריך קודם לרשום את עצמו לפני קבלת כתובות הגשש. יתר על כן, עוקבים אלה אינם מפצירים במשתמשים הפוטנציאליים באתרים שלהם. לפיכך, המשתמשים הנוכחיים צריכים להגיש בקשה למשתמשים חדשים להצטרף לחברים שלהם.

גשש הטורנטים הפרטי מציע מהירות הורדה טובה בהרבה מזו של העקבים הציבוריים. לעוקבים אלה כללים מהירים במיוחד, וחיוני שמשתמש בסיקור יעקוב אחר כללים ועקרונות הנחיה להורדת הקבצים הרצויים.

הטורנטים הפרטיים מציעים יותר אנונימיות ופרטיות למשתמשים שלה. לכן זוהי אפשרות טובה יותר מאשר עוקבי סיקור ציבוריים.

כיצד להשתמש ב- Tracker?

במילים פשוטות, ניתן להשתמש במעקב אחר סיקור בדיוק כמו באתרי הסיקור. אך ישנם כללים ספציפיים לשימוש בגשמי סיקור, ומשתמש יכול לעקוב אחר כללים אלה כדי להשתמש בגשש הטורנטים אליו הוא רוצה..

Tracker uTorrent:

גשש uTorrent הוא סוג של שרת המקבל בקשות מלקוחות uTorrent. בקשות אלו של המשתמשים משקפות מדדים ומאפשרים לגשש הטורנטים לרשום את הסטטיסטיקות המלאות של הטורנט. משתמש יכול לשקול את גשש uTorrent כדי להגדיל את מהירות ההורדה של קבצי הטורנט.

משתמש הטורנט יכול לבצע את הצעדים המוזכרים להלן כדי להוסיף עוקבים ל- uTorrent כדי להגדיל את מהירות ההורדה ולשתף בקלות את הקבצים שהורדת עם עמיתים נוספים..

 • פתח סיקור ליד uTorrent והתחל בתהליך ההורדה.
 • על ידי שימוש בכרטיסייה '' תחת מהירות '', אתה יכול לבדוק את מהירות ההורדה שלך.
 • לאחר לחיצה ימנית על שם ההורדה, בחר מאפיינים.
 • כעת, תוכלו להדביק את העוקבים הדרושים לכם בכדי להוסיף uTorrent.
 • לחץ על הלחצן '' אישור ''.

Tracker BitTorrent:

גשש BitTorrent זהה לזה של גשש uTorrent. ההבדל היחיד הוא שגשיית BitTorrent היא שירות אינטרנט שמקבל בקשות מלקוחות BitTorrent. בדומה לעוקבים של uTorrent, גשש BitTorrent משמש כדי להאיץ את תהליך ההורדה.

רשימת Tracker הכי פופולרית:

עוקבים אחר ערוצים עוזרים ללקוחות הסיקור הטובים ביותר כמו uTorrent או BitTorrent לתקשר בקלות באמצעות עמיתים. על ידי שימוש במעקבי סיקור אלה, המשתמש יכול לשפר את מהירות ההורדה של קובץ הטורנט הרצוי. להלן רשימה של כמה עוקבי סיקור הטובים ביותר.

 1. udp: // open.stealth.si:80/ הכרז
 2. udp: // tracker.kicks-ass.net:80/ להודיע
 3. udp: // tracker.yoshi201.com:6969/ הודיע
 4. udp: // tracker.internetwarriors.net: 1337 / להכריז
 5. udp: // tracker.aletorrenty.pl:2710/ להודיע
 6. udp: // tracker.filetracker.pl:8089/ הודיע
 7. udp: // tracker.ex.ua:80/ הודיע
 8. udp: // tracker. grepler.com:6969/ להודיע

סיכום: לעוקבי הטורנט יתרונות שונים ולכן הם מומלצים למשתמשים. הם פועלים כשרת וגם עוזר למשתמש להגדיל את המהירות של קובץ הבוריד שמוריד. גששים אלה מקלים על חיי המשתמש ומשמשים בהצלחה משתמשים בכל רחבי העולם.

אתה יכול לעקוב אחר קישור זה כדי לדעת יותר על מיטבי העקבות הטובים ביותר.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me