Jak pobierać torrent anonimowo

[ware_item id=33][/ware_item]

Torrenting to po prostu proces udostępniania plików, który angażuje kilka osób w proces pobierania. BitTorrent to technologia, a nie oprogramowanie programowe, które umożliwia szybkie i szybkie pobieranie oraz udostępnianie plików między użytkownikami.


Chociaż torrentowanie jest całkowicie legalne i bezpieczne, niektóre kraje uważają to za nielegalne i niebezpieczne. Niezależnie od wszelkich wpływów politycznych lub nacisków, torrenty są najbardziej skutecznym i kompetentnym sposobem pobierania i udostępniania różnych materiałów z sieci. Szybkość torrentów i zdolność do zapewnienia akceptowalnego poziomu usług są podzielone przez ich popularność.

Najpoważniejszym problemem związanym z torrentami jest ich prywatność. Torrenty wykazują poważne obawy dotyczące prywatności. Ponadto zostały zaprojektowane w taki sposób, aby trolle lub hakerzy chronieni prawem autorskim mogli je łatwo złapać, jeśli nie przestrzegają wskazówek bezpieczeństwa.

Dzięki zespołom antypirackim i niepewnym organizacjom prawnym nadzorującym wielu klientów BitTorrent znajduje sposoby na ukrycie swojej prawdziwej tożsamości przed światem.

Duża liczba użytkowników BitTorrenta szuka sposobów na ukrycie swojej tożsamości podczas torrentowania. Wynika to z faktu, że gdy użytkownik pobiera torrent anonimowo, moduł śledzący nie będzie w stanie śledzić adresu IP użytkownika, a także plików / materiałów, do których użytkownik nie może uzyskać dostępu.

Dlaczego torrentowcy powinni dbać o anonimowość?

Użytkownicy powinni bardzo dbać o swoją anonimowość, ponieważ mogą skończyć w sądzie, a nawet w więzieniu. Zgodnie z amerykańskim biurem ds. Praw autorskich naruszenia praw autorskich mogą skutkować karami, które obejmują pozbawienie wolności do 5 lat i kary do 250 000 USD za naruszenie.

Jak pobrać „Torrent” anonimowo?

Jeśli chcesz pobrać torrent anonimowo, nie pozwalając zewnętrznemu światu poznać Twojej tożsamości, wymienione poniżej metody, które możesz zastosować, aby pobrać torrent anonimowo:

  1. Użyj VPN:

Korzystanie z VPN jest jednym z najbardziej skutecznych i wydajnych sposobów na zachowanie anonimowości. VPN to najlepszy i najprostszy sposób na ukrycie swojej tożsamości i adresu IP przed innymi użytkownikami. Chociaż dobry dostawca usług VPN pobierze pewną sumę pieniędzy, ale dzięki swoim wydajnym usługom przekieruje wszystkie dane o ruchu. Chociaż nie wszystkie VPN służą do anonimowego pobierania torrentów, ale przed pobraniem VPN najpierw sprawdź, czy jest to pobieranie anonimowe, czy nie.

Po drugie, zanim użyjesz VPN do anonimowego pobierania torrenta, upewnij się:

  • VPN służy do anonimowego pobierania.
  • VPN nie prowadzi dzienników
  • Sprawdź dodatkowe funkcje VPN.
  1. Użyj prywatności Torrent:

Prywatność Torrent to kolejna niedawno opracowana metoda anonimowego pobierania torrentów. Ta usługa jest dostępna dla klientów BitTorrent. Ta usługa proxy jest podobna do usługi BT Guard. Prywatność torrenta zapewnia zmodyfikowanym klientom uTorrent, które mają wszystkie wstępnie skonfigurowane niezbędne ustawienia. Jest obsługiwany przez zespół TorrentReactore.net. Tworzy tunel między systemem a zdalnym serwerem. Ponadto dane są również szyfrowane, co oznacza, że ​​dane są niedostępne i są utrzymywane przez usługi. Jedyną wadą tej usługi jest to, że jest ona ograniczona tylko do użytkowników na platformach Windows.

  1. Użyj ANOMOS:

Anomos jest w zasadzie darmowymi programami Windows i zaszyfrowanym protokołem dystrybucji wielu plików P2P. Ten program pozwala użytkownikom BitTorrenta ukryć swoją tożsamość i adres IP. Ponad 1600 użytkowników zażądało, aby protokół Anomos został wbudowany w przyszłą wersję uTorrenta, co czyni go drugą najbardziej znaną propozycją na całym świecie.

Wadami Anomos jest to, że nie są całkowicie spójne i kompatybilne ze zwykłymi plikami torrent. Dzieje się tak, ponieważ używa własnego formatu torrentów. Ponadto prędkość pobierania jest zwykle niska niż w przypadku zwykłych transferów BitTorrent.

  1. Użyj SeedBox:

Seedboksy to zoptymalizowane serwery zwykle zaprojektowane do przesyłania torrentów plików P2P. Dzięki Seedbox użytkownicy uzyskują wysoką prędkość pobierania i pomaga ukryć swój adres IP przed światem zewnętrznym.

Seedbox to szybkie serwery, które wykorzystują protokół BitTorrent do anonimowego pobierania i wysyłania torrentów. W szybkiej sieci seedboxy mogą pobierać duże pliki w ciągu kilku minut.

Po pobraniu seedboxa użytkownik może pobrać pliki do swojego systemu poprzez szybkie i szybkie połączenie HTTP.

  1. Użyj BT Guard:

Podobnie jak prywatność torrentów, BT Guard to także usługa proxy, która skutecznie ukrywa adres IP użytkownika. W przeciwieństwie do prywatności torrentów, jego usługi są dostępne na wszystkich urządzeniach, takich jak Mac, Windows i Linux. Dla większego bezpieczeństwa usługa obejmuje również niektóre sieci VPN z oprogramowaniem tunelowym do szyfrowania.

Usługa BT Guard jest łatwa do pobrania i zainstalowania. Nie prowadzi rejestrów danych użytkowania i oferuje nieograniczoną prędkość pobierania. Jedyną wadą jest to, że korzystanie jest ograniczone tylko do Azji, Kanady i Europy.

  1. Za pomocą I2P:

Aby pobrać torrent anonimowo, możesz również użyć anonimowej sieci nakładek znanej jako I2P. Głównym celem tej sieci jest ochrona i ochrona komunikacji przed obserwacją i nadzorem stron trzecich, takich jak dostawcy usług internetowych.

Wielu użytkowników poważnie zaniepokojonych swoją prywatnością korzysta z tej sieci nakładek. Sieć I2P jest dostępna w systemach wbudowanych, komputerach stacjonarnych i telefonach z Androidem.

Wybierz metodę anonimową:

To zależy wyłącznie od użytkowników, którzy wybiorą swoją ulubioną metodę anonimizacji. Jednak w celu zapewnienia maksymalnej ochrony możesz wybrać metodę VPN lub metodę usługi proxy do anonimowego pobierania torrenta.

Omówmy zalety / wady korzystania z VPN w przeciwieństwie do usługi proxy:

VPN

PEŁNOMOCNIK

Zapewnia silniejsze szyfrowanie. To nie jest szyfrowane.
Działa skutecznie z każdą aplikacją torrent. Aplikacja klienta Torrent musi obsługiwać proxy.
Działa wolniej niż proxy. Działa szybciej niż VPN.
Adres IP torrenta i przeglądarki internetowej jest taki sam. Adresy IP zarówno torrenta, jak i przeglądarki internetowej są różne.
Przekazuje wszystkie dane przez VPN. Kieruje torrentem oddzielnie od innych danych.
Jeśli VPN się rozłączy, adres IP torrenta może zostać ujawniony. Jeśli proxy się rozłączy, adres IP torrenta może nie zostać ujawniony.

Torrentowanie to po prostu kopiowanie plików z jednego systemu do drugiego za pomocą BitTorrenta. Ważne jest, aby ukryć swoją prawdziwą tożsamość podczas torrentowania, ponieważ może to prowadzić do postępowań sądowych z powodu naruszenia praw autorskich. Aby to zrobić anonimowo, istnieją różne metody, które użytkownik może wybrać, biorąc pod uwagę zarówno zalety, jak i wady, i może być bezpieczny przed nadzorem stron trzecich.